|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 10:06:59   
NadaR
Mm i ja nosimo burme . On svoju nikada nije ni skidao a ja jesam u trudnoci jer mi je bila mala.




_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 10:27:59   
Lilla
MM ne nosi burmu da na poslu ne ostane bez prsta, radi na zeznutim masinama. Inace kad ne radi nosi i burmu a i ostale dzidze (sat i lancic).

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 12:25:39   
isidora88
mm burmu nije skinuo od vencanja a ja sam skinula u trudnoci i otada je ne nosimuser posted image
stavim je ponekad kad idemo negde ako ne zaboravim,nosila bih je stalno ali mi je jos uvek malo tesna

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 12:28:31   
hanka
Nosim burmu i verenicki prsten zato sto mi se svidjaju kao nakit a ne da bih pokazala nekom da sam udata
Mm je voleo da je nosi sve dok nekoliko puta nije umalo sebi otkinuo prst,zadnji put sam je nasla medju lovackim stvarima user posted image i sklonila je.Kad sam ga pitala posle jel zna gde je,naravno rekao je da sam je ja sklonila na sigurno user posted image
Nemam razloga da ga teram da je nosi,vaznije mi je da ima 5 prstiju na desnoj ruciuser posted image da me voli,postuje,ceni.Nakit je nakit-predmet a veza tj brak je nesto sasvim drugo

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
17.2.2012 12:36:18   
MakiJ
Nosim verenicki i brmu zato sto mi se svidja, pa burme smo birali zajedno. Mm je nosio burmu dok skoro bez prsta nije ostao tako da je njegova burma na sigurnomuser posted image
Nek su njemu svi prsti na brojuuser posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
28.2.2012 14:39:34   
tanjica85
mm i ja nemamo burmu,jer se nismo ni vencali, ali zato nosimo srebrno prstenje jos od pocetka nase veze. Kupili smo jedan drugome na nasem prvom zajednickom putovanju u Spaniji. On nosi na palcu, ja na kaziprstu.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
28.2.2012 14:51:09   
lelaigor
Jel' moguće da nisam pisala u ovoj temi? user posted image
Nosimo i on i ja. On nije bio siguran da li će moći zbog posla, jer radi kao sreviser medicinske opreme, pa bi mu možda smetala, ali nije je nikad skidao. Ja moju jesam u trudnoći, nosila sam je na lančiću. Nije niko ni od koga zahtevao, ali je bezeveze, ako smo ih već kupili, a lepe su, birali smo da su po našoj želji, što ih ne bi nosili...

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
28.2.2012 14:51:39   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: tanjica85

mm i ja nemamo burmu,jer se nismo ni vencali, ali zato nosimo srebrno prstenje jos od pocetka nase veze. Kupili smo jedan drugome na nasem prvom zajednickom putovanju u Spaniji. On nosi na palcu, ja na kaziprstu.


Jaooo, baš slatko! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 133
   [Obrisana poruka]
28.2.2012 14:56:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lelaigor)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
28.2.2012 16:23:17   
isidora88
mm nije skidao burmu od vencanja a ja sam u trudnoci skinula i tek pre par dana pocela ponovo da je nosimuser posted image ,skidam je uvece jer mi nekako smeta, bez nje se osecam slobodnijeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
11.4.2012 21:11:09   
branki*
ee,kako sam ja nekad bila luda i ljubomornauser posted image mm je burmu nosio samo na vencanju i posle ne,kaze nije taj tip,ne nosi nakit,smesan ja sam sebi,a istina je,ne nosi ni sat,samo ponekad.ja,kao,dobro,ali u sebi-eto,on nece namerno da nosi burmu,da zenske ne bi videle da je ozenjen i sl.ccc,koja sam jauser posted image
ja sam nosila burmu,ali u trudnoci sam skinula svo prstenje i sad ne nosim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
11.4.2012 21:18:00   
Sanchy
Ne nosimo ni mm ni ja....uopste mi prstenje smeta ,ne nosim ni verenicki,a oba su bas lepa,vrlo vrlo retko stavimo i mm i ja...i to vise zato sto smo uzeli prelepe burme a stoje u kutiji...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
11.4.2012 21:24:24   
Maraj
mm i ja nosimo burme. Ja je ne skidam, osim kad mesim neko testo, a on je skida svaki put kada se kupa, pa nekad zaboravi da je stavi. Verenicki prsten sam nosila prvih god. dana braka i stalno pazila da ga ne ostetm ili ne izgubim jer ima vredan kamen, tako da sam ga skinula i nosim ga samo na nekim desavanjima, da osvezim izgled.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2017 13:25:35   
branki*
citam svoj prethodni post i secam se kakva sam bila,eeee,kako se stvari menjaju.
sad ne nosimo burme ni on,ni ja.i ne smeta mi uopste.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2017 13:39:07   
Sanjica26 RR
Oboje nosimo s tim sto mm kad skine uvece zaboravi da je stavi ujutru. Ja skidam samo kad mesim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2017 14:00:30   
emicaa
Mene moj napominje jer bih je izgubila.Skidam je svaki put kad kvasim ruke inace bi mi spala.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2017 14:23:47   
Anck Su Nmaun
Ma kakav muz ni ja je ne nosim user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2017 14:38:41   
Mariya
MM je nosi u specijalnim prilikama, najčešće kad se sredi, na slavlja, venčanja i sl. Ja obožavam prstenje ustvari sitan nakit uopšteno i burmu ne skidam ni kad mesimuser posted image Sad sam morala da je skinem jer su mi prstići kao ćevapčići ali jedva čekam da se porodim i da vratim prstenje na ruke.
E da, skidam ih kad idemo na kupanje, bazen ili more, da ih ne bih izgubila i tada su mi na lančiću.

< Poruku je uredio Mariya -- 6.2.2017 14:39:58 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2017 14:46:19   
eca89
Nosimo ih oboje, a on valjda svojom voljom, kao i jauser posted image !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2017 14:47:42   
Duškić
Moj m ne nosi jos od vencanja, a ja ponekad, bas su lepe pa mi nekad bude zao sto tako stoje u kutijici.A verenicki bas volim i njega nosim.user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2017 15:29:06   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: eca89

Nosimo ih oboje, a on valjda svojom voljom, kao i jauser posted image !

Isto.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2017 15:33:19   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: eca89

Nosimo ih oboje, a on valjda svojom voljom, kao i jauser posted image !

Tako bi trebalo i da je kod nas. Nosimo oboje.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2017 15:49:47   
Divnica
Obozavam prstenje, ali i zlato mnogo volim, kao i svaki lav hahahha. Nosim ali ne stalno nekad mii smeta

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
30.4.2017 5:59:43   
IvanaSK RR
Muz je nosio, mislim samo na dan venčanja. Nisam ni ocekivala da je nosi, nikada nije nista ni nosio(sat, ogrlicu...)
Ja sam nosila do pre par godina kad sam pauzirala jedno leto jer smo cesto isli na bazen, Adu pa sam skidala jer sam se plasila da ne izgubim, malo mi je sira. Od tada sam se skroz odvikla od prstenja.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
30.4.2017 7:31:05   
Duškić
Mi ne nosimo burme
..ja ponekad , mm nikad. Samo na dan vencanja. Ja stavim ponekad, svidjaju mi se basss. Uglavnom nosim verenicki user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here