|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pričajmo o hrani...
10.4.2019 15:53:15   
eca89
Imam Ana, ali nikako mi ne bude onako sitno, sitno!Hvala ti.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Pričajmo o hrani...
10.4.2019 16:58:53   
Ana RR
Zato ti kažem, ja to nožem. Možeš i sa onom ljuštilicom za povrće, i ona dobro secka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Pričajmo o hrani...
10.4.2019 17:46:45   
jance
Ljustilica za povrce lepo radi posao a i noz sam mi je uradio. Ja rendam i na onoj rendaljki krupnijoj za sir

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Pričajmo o hrani...
10.4.2019 18:31:06   
nata11
Ovo je zakon za kupus, krastav, sve salate, pomfrit, cips, luk...



Secko

_____________________________





(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Pričajmo o hrani...
19.4.2019 12:30:23   
Olga75
Ja bih da pravim keks tortu sa pavlakom i crvenim voćem, e sad ovaj recept što sam našla nije to. Molim vas da mi napišete ili linkujete ako znate ili ste pravile tu tortu. Ide keks- kao kora, kisela pavlaka, šlag i voće, u ovom receptu piše samo 10 kašika šećera na 2 avlake i 3 šlaga i želatin i to 3 komada. Ja se toga ne sećam da sam stavljala. Znaaam, pametan zapisuje, budala pamti. Delovalo mi je da ću zapamtiti user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Pričajmo o hrani...
19.4.2019 12:42:47   
Ana RR
Oldži, ja je pravim malo drugačije... idu piškote koje umačem u sok od narandže a fil pravim tako što pomešam voćni jogurt sa kiselom pavlakom, dodam šećer u prahu po ukusu i voće po želji. I slažem piškota, fil, piškota, fil... i ukrasim šlagom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Pričajmo o hrani...
19.4.2019 12:45:45   
Olga75
Molim te Ane, napiši mi recept user posted image
Ja sam pavlaku šećerila, dodavala voće ali ne pamtim koliko sam šećera stavljala user posted image i kad sve to zamešam dodavala sam šlag ali želatin nisam i sad brinem da mi se to ne raskvasi skroz ako ne stavim želatin. Možda kremfiks da stavim user posted image
Eto nemam pojma a tako lepe krupne kupine imam

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Pričajmo o hrani...
19.4.2019 13:11:31   
Ana RR
Ja nisam nikad stavljala želatin. Slažem u dubokoj keramičkoj četvrtastoj posudi i ne vadim iz nje, nije kao torta.

2 voćna jogurta od 300ml, 2 kisele pavlake, šećera u prahu po ukusu (to stvarno ne znam da ti kažem, zavisi koliko slatko voliš, ja stavim baš malo), 3 kutije piškota (ja uvek kupim dve duple kutije za svaki slučaj i uvek mi pretekne), šlag za ukrasiti.

Pomešaš voćni jogurt sa kiselom pavlakom, dodaš šećer. Ako želiš možeš ubaciti i voće (npr ako je jogut od višanja onda ubaciš višnje itd). Možeš čak da ubaciš i malo mlevene plazme ako hoćeš da fil bude čvršći ali stegne se lepo i bez toga. Piškote čak i ne moraš umakati u sok jer dosta omekšaju od fila. Ređaš u zatvorenu posudu piškote-fil-piškote-fil i preko staviš šlag.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Pričajmo o hrani...
19.4.2019 13:15:49   
Ana RR
A imaš i varijantu sa keksom

500 g plazme ili nekog drugog keksa
1 l voćnog jogurta po želji
500 g voća po želji (najbolje kombinacija voća: ribizle, maline, jagode, kupine…)
šećera po ukusu

Voćni jogurt pomešaš sa šećerom zatim dodaš izdrobljeni keks pa na kraju voće.
Pomešaš, izliješ u kalpu i ostaviš da prenoći. Sutradan možeš da izvadiš iz kalupa i ukrasiš šlagom ili čak istopljenom čokoladom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Pričajmo o hrani...
19.4.2019 13:17:00   
Ivanka 75
Ana, kad se umuti vocni jogurt sa kiselom pavlakom jel nije mnogo retko?Koliko mu treba da se hladi? I stegne

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Pričajmo o hrani...
19.4.2019 13:25:03   
Olga75
Ane, ja u voćni jogurt izlomim keks i onda kad se onako natopi istresem u duboku posudu, poređam gore voće od čega je jogurt i ostavim u frižider da se stegne. Može se seći. Ako stavim običan jogurt onda ga šećerim, šta ja znam jedno 10 - 15 kašika i onda gore ređam banane.
Videću kako ću. Napisaću ako zaboravim da znate gde da me uputite user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Pričajmo o hrani...
19.4.2019 13:26:49   
Ana RR
Ivanka, bude ređe kada se tek zamuti ali stegne se lepo u frižideru. Gledam da kupim neki gušći voćni jogurt. Uvek pravim uveče za sutradan pa ne znam koliko realno vremena treba da se stegne. Možda da se stavi na kratko u zamrzivač ako je hića.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Pričajmo o hrani...
19.4.2019 13:27:19   
Ana RR
Oldži, to je kao ova moja druga varijanta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Pričajmo o hrani...
19.4.2019 13:29:51   
Ivanka 75
Hvala Anci, da napravim nesto osvezavajuce popodne. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Pričajmo o hrani...
19.4.2019 13:31:11   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Oldži, to je kao ova moja druga varijanta.

Da, samo sam ja to pojednostavila i pojeftinila user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Pričajmo o hrani...
19.4.2019 13:32:05   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Oldži, to je kao ova moja druga varijanta.

Da, samo sam ja to pojednostavila i pojeftinila user posted image
To pravim kad me mrzi da se pokrenem, M izlomi keks, sipa jogurt i ja prespem u posudu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Pričajmo o hrani...
19.4.2019 13:40:35   
Ana RR
Extra user posted image sad se i meni jede user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Pričajmo o hrani...
23.4.2019 15:05:12   
nata11
Molim Vas savet.


Po ovom receptu je moja baka pravila breskvice i ja bih probala po 1x.
E sada mast be koristim.  Cime ga mogu zameniti? Margarin je ok? Ili maslac? 

user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Pričajmo o hrani...
23.4.2019 15:08:40   
Ana RR
Nato, ja bih koristila puter. Margarin inače ne koristim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Pričajmo o hrani...
23.4.2019 15:25:25   
Sanjica26 RR
Maslac ili ti puter. Margarin samo stavljam kad je posna varijanta. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Pričajmo o hrani...
23.4.2019 15:53:56   
Misha i Ljisha
Najbolje je.s masti

 Ja imam neki recept za keks i najbolji je s.masti. jednom stavih maslac.i.nije to to

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Pričajmo o hrani...
23.4.2019 16:46:28   
nata11
Hvala. Probacu sa maslacem. 



_____________________________





(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Pričajmo o hrani...
14.5.2019 17:23:30   
nata11
Kako pripremiti plavi patlidzan a da nije pohovan i punjen mesom? 



_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Pričajmo o hrani...
14.5.2019 17:44:26   
kamičak
Mozes musaku, stavis patlidzan umesto krompira. Mozes i da isprzis kolutice i dodas malo pavlake.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Pričajmo o hrani...
14.5.2019 18:30:50   
nata11
Ne bih sa mesom. user posted image

_____________________________





(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here