|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IKEA
29.8.2014 9:56:31   
branki*
hvala,bubiuser posted image
ima onda dosta stvari koje su jeftinije nego po nasim radnjama....kod nas sve skuplje,kao da su nam plate ne znam kolikeuser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 29.8.2014 9:59:36 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: IKEA
29.8.2014 9:59:10   
Ipokrisia
Ima jedna devojka preko fejsa iz Vojvodine sto nabavlja po porudzbini sve iz IKEE. Ovako stoji na njihovom prevedenom sajtu na srpski: svi proizvodi preko 3.000 ft. se dele sa 2 i dobije se cena u dinarima ( 3.000ft / 2 = 1.500 din )
Svi proizvodi do 3.000 se umanjuju sa 40 % i dobije se cena u dinarima (2.000 ft - 40% = 1.200 din)

Evo ga i taj sajt http://www.vasar.info/ikea

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: IKEA
29.8.2014 10:00:47   
branki*
hej,ipo,bas sam odatle i gledala slike.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: IKEA
29.8.2014 10:04:54   
Ipokrisia
user posted image user posted image ja isto tu stalno dolazim, ima i na fejsu ta devojka nalog stalno izbacuje kad im pristigne nesto novo.Ime na fejsu je Ikea beocin ja mislim

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 29.8.2014 10:05:42 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: IKEA
29.8.2014 12:38:00   
wivern
Mi smo u Avgustu isli u Budimpestu u ikeu po krevetac i jos neke sitnice. Isplatio nam se ceo put sa ovim sto smo pokupovali.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: IKEA
8.3.2015 0:18:36   
acalukic
moj zet i cerka su isli i uzeli citavu sobu za unuku,a imaju tamo prevoznici koji dovoze vamo

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: IKEA
26.7.2016 21:56:47   
Tajčica
Kada se beše otvara kod nas?

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: IKEA
26.7.2016 22:03:53   
wivern
2017 user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: IKEA
26.7.2016 22:30:30   
Khaleesi
Ja sam bila ubedjenaa da vec postoji negde otvorenauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: IKEA
26.7.2016 22:34:47   
marijana22
Još samo 1 god

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: IKEA
26.7.2016 22:37:42   
milicicak
Ja ove godine ni pod tackom razno ne propustam Ikeu u Solunu na povratku iz Grcke. A pocela sam i spisak da pravim user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: IKEA
26.7.2016 22:48:33   
choopa choops
Meni donosi jedna žena iz HR, cijene su joj više za 30%, ali meni se isplatilo za neke stvari koje mi se dopadnu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: IKEA
26.7.2016 23:06:39   
Khaleesi
Pa jel to tako dobar namestaj ili povoljan ako ga iz Grcke donoosite cak?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: IKEA
4.11.2016 19:37:59   
Animsaj9
Ja sam gledala onaj stolic sa dve stolce za decu plasticni , jel ima neko?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: IKEA
5.11.2016 7:10:15   
Ed83
Ne znam na koji mislis... Ja mislim da imaju 2 vrste... Jedan sa meksom plastikom i jedan sa tvrdjom... Ja imam obe sa tvrdjom, cetvrtasti sto (mada ima i okrugli da se kupi) i dve stolice sa naslonjacem (ima i bez naslonjaca da se kupe.. i iako su stolice male, na jednoj sedne sin, na drugoj ja i crtamo... a mogu reci da, posle ove trudnoce, i nisam nesto sitna, tako da, mogu stolice dosta opterecenja da izdrze).
Jedino, posto su od plastike, pozeljno je tepih ispod, jer se klizaju... Ah da.. i ove stolicice su malo visocije.. ja sam kupila kad je sin imao 2 goodine, morao je da se penje na njih (zbog toga tepih).. sad, sa 3, moze nprmalno da sedne na njih..
Nadam se da sam ti dala info koju si htela user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: IKEA
5.11.2016 9:07:39   
Animsaj9
user posted image
ove sa naslonom sam mislila, cula sam da su dobre i izdrzljive , i da odrasli mogu sesti

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: IKEA
5.11.2016 9:39:05   
milicicak
Animsaj, da li je ovo Mamut serija? Mi imamo i ovaj okrugli stocic i ove stolice sa naslonom. Super su. Stolice su bas izdrzljive i stabilne, moja mama sedi na njima bez problema a ima 90kg. I udobne su i lako se odrzavaju

< Poruku je uredio milicicak -- 5.11.2016 9:40:28 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: IKEA
5.11.2016 9:41:52   
Ed83
E da... taj sto imamo, samo zuti i plavu i zelenu stolicu sa naslonjacem...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: IKEA
5.11.2016 9:42:54   
Maraj
Animsaj ja sam te stolice videla iz tramvaja. I to znas gde...na buvljaku , na Novom Beogradu. Dakle ne bas unutra nego ispred na samom uglu ima jedna prodavnica na kojoj je natpis Ikea. I ispred stave te stolicice. To je ta. Bas identicna. Verovatno prodaju robu iz Ikee. Nisam ulazila. Samo sam videla iz prevoza

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: IKEA
5.11.2016 9:53:28   
Animsaj9
Ja planiram iz Slovacke da ih narucim iz njihove Ikee .Stric moj cesto ide pa smo hteli preko njega.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: IKEA
5.11.2016 11:04:23   
wivern
Meni je do sada najpovoljnija bila IKEA u rumuniji> Kupovala sam ikea-u jos i u madjarskoj i grckoj ali je rumunska najpovoljnija. Jedina caka je sto je najdalja, jer rumuni nemaju autoput (mozda su do sada izgradili ja sam bila 2012).
Ja sam M uzela krevetac i dusek za 30 e, i jos gomilu nekih potrepstina.
Meni je ikea ok, ima jeftinih a ima i skupih stvari pa sta ko voli i moze sebi da priusti.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: IKEA
24.6.2017 22:03:04   
Anck Su Nmaun
Rekose u Avgustu se otvara kod nas?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: IKEA
24.6.2017 22:57:28   
Ana RR
Da, čini mi se 10.avgusta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: IKEA
25.6.2017 18:48:40   
Dragica Draga
O, pa to je super, ako se 10.08.otvara kod nas fenomenalno 😍

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: IKEA
5.6.2020 0:21:54   
Mirko Svirko
I... otvorila se IKEA kod nas 👏


Kako vam se cini?Mi kupovali sitnice neke. Dzinovske kutije za igracke.Mm kablove.Ja za kuhinju neke teglice razne jos stvarcice.A da... imamo i velikog nosoroga plisanog, pa pandu plisanog i nesto bez cega nema mrdanja.... plisano prasence 💗

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here