|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parfem
23.11.2019 17:26:31   
vocicana
Ja sam i dalje u My Burrbery fazonu. Tezak zimski, ali prlep i zenstven. Imam Narciso Pudree, odlican.
Mozda, ali mozdaaa se pocastim nekim Tom Ford parfemom, ali to cu videti, jer trenutno imam druge prioritete.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Parfem
23.11.2019 19:10:19   
nata11
Ja uzeh Noa mada i na njega nesto nisam pala. 😩


Cisto da imam nesto.  
Mnogo sam specifična sto se tice parfema. Kupim i posle se nerviram zasto sam dala novac. Ni jedan jedini me nije oborio. A i ne razumem zene koje se sprcaju za market, meni je to za bas bas dogadjaje (godisnjica, svadba..) 

_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Parfem
23.11.2019 19:28:57   
emicaa
Nato ja ne izlazim iz kuce bez parfema.ujutru kad vodim T u skolu obavezno ide i parfem 😁



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Parfem
23.11.2019 19:45:30   
Tiziana
Cloe Nomad i Cavin Klein Women


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Parfem
23.11.2019 19:46:30   
Tiziana
*Calvin


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Parfem
23.11.2019 21:54:10   
nata11


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Nato ja ne izlazim iz kuce bez parfema.ujutru kad vodim T u skolu obavezno ide i parfem 😁





Samo mi jos reci sa koristis Opium 😀

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Parfem
23.11.2019 22:57:21   
emicaa
Neee,lady milion 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Parfem
24.11.2019 11:07:42   
mama ivane
U zadnjih 2 meseca pocela da isprobavam ekonomic parfeme nisu losi

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Parfem
24.11.2019 18:50:43   
MamaNecaVo
Odlicni su generalno, s tim da neki znaju da guse u smislu da su jaki,ali valjda je to do subjektivnog osecaja.
Meni su sjajni pre kupovine originalnog,jer se meni makar,cesto full size original pokaze kaon los izbor posle par dana prskanja.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Parfem
24.11.2019 21:42:46   
Filadendronka

Dunja,  beli je Omnia Crystalline i on je nekako najpoznatiji i uglavnom mislim da sa njim nema omaske. Ja imam jos par ml zelenog Omnia Zade i nazalost njega vise nema u prodaji. Ali sam isto odusevljena tirkiznim Omnia Paraiba i  crvenim Omnia Coral. Izgleda da meni prosto leze takve note, nezne i jake u isto vreme. A evo ne znam sta da radim sa Versace Cristal Noir. Dobih ga od drage osobe, znam da je skupo placen i mnogima se bas dopada. Ali mene gusi, cak i zimi kad je najveci mraz. Za te pare mogla sam dve Omnie i da pevam! P.S. Narodu nikad ugoditi. :) 

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Fili jel beli najlepši ili? Uzecu sebi neki pred novu godinu, tada su najbolja sniženja jasminu. Moram do tada napraviti spisak, šta da isprobam, da vidim sta mi leži na koži. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Bvlgari. Bocica je kao karika i divni su, nezni. Ima vise vrsta - crveni, zeleni, beli su vrh. 






(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Parfem
24.11.2019 21:49:12   
dunja RR
Fili, tnx, pišem!

Razumem te, baš isti utisak sam imala za Versace Eros, vidim da ga hvale, ali meni je juče kada sam kupovala mm bio prejak, bukvalno sam se lomila, a prodavačica me ubeđivala da ga uzmem. Na kraju sam poslušala svoj osećaj i uzela Dylan Blue, koji nije tako jak, a drvenast je, što ja volim. On mi je nekako za svaku priliku što mm i treba.

A iščitah posler da se baš veliak bitka vodi između Erosa i Dilan blue-a, nisam se ja džabe baš između njih lomila, opasna su oba user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Parfem
24.11.2019 21:53:57   
Filadendronka

Bas o tome pricam. Nismo svi isti, a za muski parfem je glavno da se zeni svidja. 😂 Meni je takodje muski odlican Blvgari Pour homme. Mislice neko da ih reklamiram.🥴 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Fili, tnx, pišem!

Razumem te, baš isti utisak sam imala za Versace Eros, vidim da ga hvale, ali meni je juče kada sam kupovala mm bio prejak, bukvalno sam se lomila, a prodavačica me ubeđivala da ga uzmem. Na kraju sam poslušala svoj osećaj i uzela Dylan Blue, koji nije tako jak, a drvenast je, što ja volim. On mi je nekako za svaku priliku što mm i treba.

A iščitah posler da se baš veliak bitka vodi između Erosa i Dilan blue-a, nisam se ja džabe baš između njih lomila, opasna su oba user posted image



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Parfem
24.11.2019 22:01:05   
dunja RR
Evo da ponovim, Disquared Wood je potpuno fantastičan!

Evo ovaj post je pisan pre 3 godine, ja sam potrošila možda 7-inu parfema, a mm svoj pre više od godinu dana user posted image

Ja se manje prskam, baš mi dugo traju, ali bih da uzmem ipak neki novi. Ever Bloom je super, nego ja prosto ne trošim to puno, tako je oduvek. Možda uzmem još neki, sada kada krenu ozbilni popusti.

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Uzela sam u Jasminu, za mm Disquared Wood, fenomenalan je, prelep drvenasti miris, MK hvala punooo! Na sniženju je 40% (100ml), i sada mu je cena skoro ista kao za 50ml.

Za sebe sam uzela novi Shiseido-Ever Bloom, predivan čist, blago puderast miris. I on je snižen, 30%, dobila sam po istoj ceni set_, parfem + malu bočicu za torbicu + mleko za telo. Probala sam Shiseido klasik, ali mi je previše opor, jak, ne znam. Probala sam još 10 parfema (i ošamutila se naravno user posted image , međutim novi Shiseido je pobedio. Predivan je. Jako mi se dopao i Trussardi, beli, ali on nije bio snižen. Juriću ga kada bude na akciji, on mi je takođe fantasičan.

Prodavačica mi je tutnula u kesu nekih 10 uzoraka različitih parfema, ja ne znam kada ću to stići da potrošim user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Parfem
24.11.2019 22:12:51   
emicaa
Meni je musko Joop savrsen,kupila sam ga muzu za godisnjicu.To je bas bio odabir po mom ukusu.Kad ga stavi stalno bih ga njuskala 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Parfem
24.11.2019 22:19:29   
Filadendronka

Emice, hihihihihihihi! Pametno! Dunja, gde i udjoh u ovu temu. Sad si me bas navela da mislim o parfemima. Meni su nekako bile blizu dve trudnoce i onda taj bebeci period kad sam izbegavala parfemisanje, omeksivace i sl. Rezerve su mi od p.n.e. Znam da me je u prolazu odusevio novi Cloe ( ako me secanje sluzi Nomad je u pitanju). Mislim inace da meni prija miris mandarine i jasmina. Jos nisam utvrdila skroz, mlada sam ima vremena. 😂
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Meni je musko Joop savrsen,kupila sam ga muzu za godisnjicu.To je bas bio odabir po mom ukusu.Kad ga stavi stalno bih ga njuskala 😂





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Parfem
26.11.2019 8:21:26   
nata11
Fil tako sam ja dobila Poison. E meni je bas otrov bio. Ja bas imam pojacano culo. Ubih se nervirajuci i racunajuci koliko sma mogla Green tee uzeti za taj novac 😀


Ne volim jake i to je. 



_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Parfem
26.11.2019 8:29:30   
jess021
Fil, isti ukus imamo. Ja koristim Bulagari još otkad je bila samo ona bordo Omnia. Sad imam Coral, a leti mi je ok Light blue. Mene isto guše jaki parfemi i Bulagari mi je odličan izbor. I ja sam imala zeleni, on mi je bas letnji, ali nisam znala da ga više nema. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Parfem
26.11.2019 9:25:27   
vonavoj
Ja imam beli Trussardi,odlican je...dygo mi traje,kako sam bila trudna,smetali su mi mirisi,sad ne radim..a mogla bi se pocas_titi kad pocnem da radim.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Parfem
26.11.2019 18:52:48   
branki*
meni je omnia crystaline od bvlagaria isto super.blag jeste,ali je miris fantastican.
od parfema tih sad imam neku eskadu,ne znam tacno koju,crveno tamno bocica i vercace bright cristal.ne kupujem ih nikad sama sebi.uvek to bude poklon.
sebi kupujem one iz avona ili ekonomik.iz avona rebel mi je odlican.odnos postojanosti i cene super.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Parfem
27.11.2019 0:15:54   
MamaNecaVo
Jos od prve trudnoce generalno parfeme ne podnosi,prskam se u posebnim prilikama ali sada zelim neki slabasan,onako nezan.Dobila sam preporuku za Kenzo ali da umrem od mucnine kada ga naprskam.Ako imate preporuku...user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Parfem
27.11.2019 21:39:04   
flamingos
Trussardi Sound of Donna,extra je,ni suviše jak,baš kakav mi odgovara.Dugo traje,predivno miriše.


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Parfem
27.11.2019 23:11:09   
Filadendronka

Imas iznad taj sto Branki pominje. Bas je divan, puderast, nezan. 
IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Jos od prve trudnoce generalno parfeme ne podnosi,prskam se u posebnim prilikama ali sada zelim neki slabasan,onako nezan.Dobila sam preporuku za Kenzo ali da umrem od mucnine kada ga naprskam.Ako imate preporuku...user posted image



(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Parfem
28.11.2019 0:36:47   
MamaNecaVo
Moram tester negde njusnutiuser posted image

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Parfem
27.1.2020 17:36:10   
branki*
ja sad za svaki dan prskam viktorija secret.neki zlatni.dobila od bate svog za novu godinuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Parfem
27.1.2020 17:37:10   
MasnaMasnica
Ja sam dobila od svekrve  sada R.Cavali Our edition. Lep je bas.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...
Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here