|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Separacija amniona-iskustva.
15.4.2018 21:53:34   
Saskica23
Citam ja tamo a ne pisem. Ne znam ni sta da kazrm nit mi se mraci tema. Ja sam sad 19 +2, i vise mi muka...nekako mi sr smucilo jer nisam dovoljno jaka za ove stresove. Brojim i ja.. al bas je daleko :(

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Separacija amniona-iskustva.
15.4.2018 21:56:16   
vonavoj
Miruj..beba je sad je sad vec dovoljno velika,i da pukne hematom..ne verujem da moze da ugrozi plod..samo hrabro i pozitivno!

(odgovor članu Saskica23)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Separacija amniona-iskustva.
15.4.2018 21:57:14   
lesli
Vidi, ti bar imas 3 nedelje manje da brojis! ;)
Pa nista da otvorimo nasu temu, pa da tamo mracimo sta kojoj fali? user posted image


(odgovor članu Saskica23)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Separacija amniona-iskustva.
15.4.2018 21:57:46   
Saskica23
Mirujem. Trudim se. Citah da je opasniji hematom u drugom i trecem trimestru. E sad koliko je tacno...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Separacija amniona-iskustva.
15.4.2018 21:59:10   
Saskica23

IZVORNA PORUKA: lesli

Vidi, ti bar imas 3 nedelje manje da brojis! ;)
Pa nista da otvorimo nasu temu, pa da tamo mracimo sta kojoj fali? user posted image


Hahah joj. Veruj da ne bi bilo crnje. Ja imam momente plakanja na svaka 3 dana. Treba ovde pozitive d ane sirim negativnu energiju :/

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Separacija amniona-iskustva.
15.4.2018 22:00:02   
vonavoj
Svaka od nas ima strahove,probleme..sta se desilo nasoj madre,a sve bilo savrseno..treca trudnoca..moramo biti pozitivne.. Kako mislimo tako ce nam bitiuser posted image i bice kako je sudjeno.

(odgovor članu Saskica23)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Separacija amniona-iskustva.
15.4.2018 22:02:41   
Saskica23
Svesna sam da ima i gorih nazalost. To je do mene. Bas danas kazem mojima da su me previse stitili i razmazili. Nekako nisam naucena da se borim sa situacijama i to me kosta. Ali eto lekcije kako necu sa svojim detetom.

< Poruku je uredio Saskica23 -- 15.4.2018 22:03:27 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Separacija amniona-iskustva.
15.4.2018 22:15:27   
lesli
Iz iskustva ti kazem, mani se citanja! I meni je to najteze, ali se sad trudim da ne kopam previse po internetu - nego gledam nesto na tv-u ili yt. Cituckam nesto. Spavam. Ali sam danima bila u fazi da samo citam i citam. muz je cak pretio da ce da ukine net i da mi baci telefon!

A za ovaj nedostatak snage te razumem. I ja se ponekad nakon svega osetim istroseno, onda odem na uz i vidim nju na onom ekranu kako mlatara pa mi to momentalno vrati snagu. A problema je bilo itekako - krvarenje od 5. nedelje na svakih par dana i tako dobrih mesec (i mozda malo jace) dana. To se onda smirilo i ja se opustila, pa izgleda preterala jer sam dobila kotrakcije. Sto se toga tice izgleda da je ok, ali me i dalje preplasi na smrt svaki bol u stomaku i svako curkanje... Jos ako uz sve to dodam da smo ovu trudnocu cekali dugo, a prethodna se zavrsila kako se zavrsila...

Sto se tvog hematoma tice, nisam strucnjak, ali mi deluje da je veci problem kad je beba mala. Da ne ode hematom, pa povuce i nesto sto ne treba sa sobom.

(odgovor članu Saskica23)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Separacija amniona-iskustva.
15.4.2018 22:18:01   
Saskica23
Znam da ne treba da citam i opet uradim to. I ti si se jako namucila. I mi smo cekali bebicu jedva i sad mad smo docekali samo brige. To nam je sto nam je. Crpecemo snagu bar eto od ultrazvuka do ultrazvuka :(. Drzi se.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Separacija amniona-iskustva.
15.4.2018 22:18:59   
lesli
Nego izadjosmo iz okvira teme i to debelo. Sad ce administratori da nas opominju...
Evo, obecavamo da cemo biti fine i da necemo vise user posted image

A sto rece vonavoj, pravila nema. Ono sto se desilo madre je zaista uzasno, a delovalo je da ce sve biti super user posted image

< Poruku je uredio lesli -- 15.4.2018 22:21:16 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Separacija amniona-iskustva.
27.4.2018 22:39:30   
jagodp
Nama se desio obmotan i to duplo oko vrata pupcanik, kazu ne vudi se na ultrazvuku... Jedva smo zivu glavu izvukle, mene uhvatila frka sto su na carski hteli da nas salju, na svu srecu sve je proslo kako treba.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Separacija amniona-iskustva.
27.4.2018 22:48:40   
Saskica23
Bas mi je zao sto ste prosli to....
Sto se nas tice jos uvek me boli stomak pri pokretima, lezim. Mirujem. Jedva cekam ultrazvuk da vidim stanje hematoma sada. Osetim bebicu, bar nesto lepo. 21 nedelja smo. Rastemo...

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Separacija amniona-iskustva.
21.5.2018 18:55:39   
Saskica23
Drage moje zelim da Vam se povremeno javljam jer ste me ohrabrivale kada mi je bilo najgore. Otkrili smo pol. Devojcica. Separacije nema a hematom se apsorbovao. Sada sam 24ta nedelja ali imam Gestacijski dijabetes. Ali se nadam da ce i to proci i da cemo se roditi zivi i zdravi. Ljubim Vas puno.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Separacija amniona-iskustva.
21.5.2018 19:28:54   
lesli
Pisi u temi chat sta se desav i javljaj nam se cesce.
Napisi i pol i termin, da te moderatori dodaju na listu user posted image

(odgovor članu Saskica23)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Separacija amniona-iskustva.
4.9.2019 18:40:24   
cicimici89
Nema mnogo informacija o separaciji amniona, ali bi mi znacilo kad bi mi neka trudnica ili porodilja napisala svoja iskustva i da li je pila ili stavljala utrogestan? Ja sam u 27 nedelji i do sada nisam uzimala utrogestan pa me to malo brine. Hvala!


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here