|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 19:31:54   
IvanaSK RR
Drage naše trudnice, nastavljamo razgovor ovde user posted image
Napravili smo male izmene i odlučili da spojimo trudničke teme i da otvorimo jednu u kojoj će se okupljati sve naše trudnice.

Uživajte i družite se!

Vašu trudnoću možete pratiti na Ringeraji na sledeće načine:
-u kalendaru trudnoce Klik
-putem mail-a Klik
Procitajte i zanimljive clanke o trudnoci:

-rast ploda po nedeljama Klik
uobicajeni pregledi i analize u trudnoci Klik
-tumacenje ultrazvucnih nalaza u trudnoci Klik

Za trudnice pred porodjajem imamo :
-spisak porodilista u Srbiji Klik

Nakon porođaja vidimo se u temi spisak spisak RR mama
Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.
Zbog toga preporucujemo da procitate opsta pravila koristenja foruma Klik
Ako ta pravila budu kršena,chat teme ćemo zatvarati .

Javite se moderatorima ili administratoru putem privatne poruke kada ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisak .


Spisak trudnica u trećem tromjesečju:

31.05.2018. pari user posted image user posted image

03.06.2018. vonavoj user posted image user posted image

27.06.2018. Ana13 user posted image user posted image

03.07.2018. bojana92 user posted image user posted image

05.07.2018. smesko user posted image user posted image

29.07.2018. Maraj user posted image user posted image

30.08.2018. milicicak user posted image user posted image

15.09.2018.Queen Ladyuser posted image

27.09.2018. lesli user posted image user posted image



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 26.4.2018 19:31:56 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 19:50:05   
milicicak
Hihihi, prva da se zapljunem u aprilu user posted image
Mini buba i mm se vratili iz parka, toliko je umorna od "roleranja" da mi se cini da ce zaspati za stolom. Mene boli stomak, dakle nista novo. Najgore mi je kad me sastave krstacni i bolovi u donjem stomaku u isto vreme... A od onih probadajucih u jednoj tacki mi suze krecu.
Nego, htedoh da pitam ko sve hoce da se prijavi za paket za trudnice? U aprilu je marama koja bi i meni bila zgodna. Von i Ljisa su htele, jel tako? Ja mogu da cekam jos do avgusta pa necu da se prijavljujem ako bi jos neko kome je termin ranije. Samo jos da provalim kako se prijavljuje :D

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 20:33:29   
Misha i Ljisha
Milicicak da von i ja se trkamo za maramu heheh... Ako slucajno dobijem.maramu a drugarica moju nadje prepusticu joj.

Ja sam umorna kao ker. Kuci smo dosli tek u pola 7 veceras. A otisli smo pre 10. Turnir je bio ok. Ali Duca je danas bas bila neraspolozena. Eto koliko deci znaci "napredak". Stavili su je u najjaci tim tj u prvi tim od najmladjih ali to nisu njeni drugari sa kojima ona inace trenira i bila je ocajna jos pre utakmice. Tacno joj se na faci videlo da je tuzna. Poslednju utakmicu vec nije htela da igra jer su ti "novi" drugari bas bili neprijatni prema njoj. Ona ima 5 godina oni imaju vise od 6 skoro 7. Ona trenira 2 godine oni vec 3. I jedan mali cim je sela pored njih joj je rekao" ja ne treniram sa tobom u najmladjem sastavu". Tokom utakmice su joj zamerili kako su primili gol zbog nje i td. Ocajna je bila. Njen tim jeste pobedio al nije bas bila srecna. Mnogo mi je bila srecnija na proslom turniru gde je njen tim izgubio. Eto deca. Kazem koliko njima sve to nista ne znaci ako nisu sa njima dragjm osobama

No dobila je jos 2 medalje heheh... Sad ukupno 3user posted image

Isli smo posle da se vidimo i sa drugarima iz Zrenjanina ciji sin je bio na stono teniserskom turniru. Pa bili na rucku pa na vrbici pa isli po sveze cvarke pa tamote vamte. Prodavnica i mesara. Za Sendi smo uzeli ono sto voli da jede. Pa cim smo se vratili hajd raspremaj spremaj veceru i kupaj je. Evo spremna je za krevet a bogme i ja sam. Idem da se istusiram i da molim Boga da veceras nemam.puno posla.

Rosita je izgleda u porodjajnoj sali vim se ne javlja duze vreme.

Umorna sam kao ker. Na kraju je Duca okacila medalju meni oko vrata. Rekoh to je za mamu sto je izgurala celu sezonuuser posted image

Idem.da se tusnem.pa vas posle citam

Milicicak i ja.moram da skapiram kako se prijavljuje za nagrade heheh

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 20:36:13   
emicaa
djevojke ja samo da vam pozelim da uzivate sto vise u ostatku trudnickih dana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 20:39:04   
IvanaSK RR
Stomacici, prijavljujte se jer u slučaju izjednačenih glasova pobeđuje onaj ko je prvi poslao komentar.
Aj tamo u temu pa objašnjavamo kako se prijavljujete i da glasamo za vas user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 20:39:22   
vonavoj
Gde ste zene?
Kad pre april?!
Milicicak,marama je vec bila,cini mi se u novembru..lupicu,ali svakako je bila na vec dok sam bila trudna..ali mozes i ti da se prijavis,5 njih osvaja..ja se nadam da cemo ih osvojiti..mada se tad pojave niotkud i neke nove claniceuser posted image
Ljisha,zasluzeno si dobila medalju!
Rosi nam spava izgledauser posted image
Meni starija dobila temp..37.5..vec danima kaslje...jedino da nije otislo na uvouser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 21:00:23   
vonavoj
Zene.zeznula sam se..nema prijavljivanja do ponoci..sad mi izasao komentar u martu..ajde glasajte za sve ostale..samo nemojte za MENE..da ne osvojim sad..svaka da ode i da lajkne sve ostaleuser posted image a od aprila za mene..moracu opet da se prijavim..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 21:01:53   
lesica
Trudničice, sačekajte posle 12 sa prijavom za aprilski paket. Pošto su paketi od 1. u mesecu od 00.00 do poslednjeg dana u mesecu do 24.00. Dakle sačekajte da odkuca 1.4.

I mazite te stomačiće user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 21:04:49   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Zene.zeznula sam se..nema prijavljivanja do ponoci..sad mi izasao komentar u martu..ajde glasajte za sve ostale..samo nemojte za MENE..da ne osvojim sad..svaka da ode i da lajkne sve ostaleuser posted image a od aprila za mene..moracu opet da se prijavim..

user posted image kad trcis pred rudu haha... Ma daj osvojicu je ja. A meni ve drugarica naci. Budi optimista. A mozda mi ta drugarica i kupi drugu otkud znam. U svakom slucaju ja igram za obe heehh...

Jaoooo istusirala sam se. I bez gaca.sam haha pidzamu sam samo navukla na sebe i tako sam sad kao u pesmi so fresh and so cleanuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 21:15:14   
IvanaSK RR
Vonavoj, ako zbog mene ne osvojis maramu, javno obecavam da ti je kupujem user posted image
Stvarno nisam mislila da ce me neko tako brzo poslusati user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 21:16:48   
vonavoj
user posted image user posted image
Ma opusteno..osvojice je neka!
Ivana,ja sam streber i bukvalistauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 21:17:15   
Maraj
Evo i mene da se upisem u aprilu
Mili prijavi se i ti posle 00:00. Ja se ne prijavljujem. Ja imam maramu. Sto neko rece, 5 vas osvaja tako da slobodno se prijavi , pa da glasamo user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 21:24:25   
Misha i Ljisha
Jao ala ste blesave majke mi. Von prava si streberkauser posted image

Moji spavaju. Bar ja mislim. Mrak i tisina je tamo u "njihovom delu". Meni se sef sad javio. Mislim super dobih platu. U ponedeljak cu je celu spiskati jupiii ali dobro konacno posle muke sa prodajom bitkoina


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 21:43:54   
IvanaSK RR
Streberka 😂 a ja jos gora, umesto da napisem da je to od sutra, kod mene se podrazumeva user posted image
Ljiso, drago mi je zbog plateuser posted image
Nisam ispratila.. Sta je Sendi bilo sa nogom?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 22:03:59   
Misha i Ljisha
Pa tako malaksala se nezgodno docekala.na nogu prilikom izlaska iz kola.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 22:07:45   
IvanaSK RR
Aha, znam da si pisala da se nadula i da mislis da je mozda polomljena. Mi nasem kucovu treba da secemo nokte, vec danima odlazem user posted image a mnogo mu znaci kad su kraći.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 22:46:30   
Maraj
Super ljiso za platu. Ja jos nisam primila trudnicko. Kasni li kasni...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
31.3.2018 23:35:37   
vonavoj
Ljisha.ti si nam sledeca..pa madre..i eto mene..ijaoj!
Maraj bezveze sto kasni trudnicko..
Ubi me gorusica..a jela sam americke palacinke sa eurokremom..

< Poruku je uredio vonavoj -- 31.3.2018 23:36:20 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 4:07:25   
Misha i Ljisha
Dobro jutro valjda hehe... Ma ne mogu da spavam nikako nocas. Nikako da se namestim.
Ubacila sam se u frku i paniku veceras posle Rositinog porodjaja. Jaooo bas me uhvatila frka. Uf kad bih bila trudna jos jedno 20 danauser posted image
Jaoo bas se primaklo. Pa ja sam totalno psihicki nespremna da se porodim.
Ne znam sta sam rekla da planiram i pitaju me kad mislis to? Pa reko uskoro. A kad ces se poroditi? Hahab...svi mi se smeju u fazonu pa ti ni nemas osecaj da ces ici na porodnan uskoro. Vala imam ali pokusavam da suzbijem.taj osecaj hahaha....
Uf Rosita je super bez epiziotomije prosla. Jaoo kad bih i ja tako. Ima nade u svakom slucaju. Jedva cekam.i UZ u ponedeljak. Da cujem sta kaze moj dr.
Mi smo danas kod mojih. Ali gledacu da se ne zadrzavamo jer iskreno umorila sam se jako juce zato i ne.mogu da spavam. Tako da ako se jos i danas premorim samo ce mi biti gore. Treba snage za porodjaj. Moram da odmaram vise.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 6:32:38   
milicicak
Jutro :) prijavih se za paket :)
Mene probudili bolovi, dakle sve standardno user posted image
Ljiso, ti si show, nemoj samo da bezis iz porodjajne sale user posted image salim se, znam da je frka pred kraj. Od porodjaja, od odvojenosti, od onog posle, al sve to dodje na svoje. I racunam na tebe da pises o higijeni pelenske regije da znam sta me ceka user posted image
Maraj, od kad si ti na trudnickom preko fonda? Od januara? Da znam sta me ceka...
Smesko nam se ne javlja...
Odoh da skuvam kafu pa da se bacim na peglanje, to mi je ujutru najlakse i najmanje se umorim

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 7:11:03   
Maraj
Dobro jutro
Ljiso, odmori malo. Bas se mnogo forsiras u poslednje vreme
Sta ti kazu komsinice za zavese user posted image
Mili ja sam od januara preko fonda
Nema nam smeska. I ja sam razmisljala o njoj, trebala je u cetvrtak da ide na komisiju, kad i ja, al se nije javljala.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 7:24:02   
Rosita
Jutro trudniceuser posted image .
Mi smo dobri. Ja umorna, nisam spavala, ne toliko zbog bebca koliko od uzvudjenja. Bebac je dobaj. Poceli smo da siskamo. On se fino snadje , jos samo da mu lepse uvalim dojku u onaj skolski polozaj. Milina bez epizio, jutros sedim. Ljubim vas.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 7:57:21   
Misha i Ljisha
Dobro jutro drugi put hehe..
Maraj zavese su odlicne. Niko nista ne kaze. Inspekcija nemoguca, jos ja sad cesce zakljucam i vrata pa nema.upadanja.

Rosita divno. Bice ti sve lakse i sa D kad se vratite ti i N kuci. Mislom bez te glupe epiziotomije
Ti si mi nada da cu i ja proci bez iste heheh...

Pijem kaficu. Evo mm zeza D za aprililili

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 8:59:24   
vonavoj
Ljisha,odmaraj,ali san ne mozemo da akumuliramo..😁
Procices i ti bez epizi...ja sam oba puta imala malu,po 2 sava..
Inace,prijavila sam se za paket i glasala za sveuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
1.4.2018 9:52:45   
Maraj
Ljiso zar ti i u kucu upadaju. Meni to cudno. Kod mene u zgradi ljudi prodju pored tebe a da se ne jave...a ne da smo tako bliski da ulazimo jedni drugima u kuce tj stanove.
Mm ode u nabavku. Valjda ce skoro. Bas sam gladna od jutros. Pojela sam neke grickalice i olizala tanjir za L user posted image
Volim da vikendom zajedno rucamo kad vec radnim danima ne mozemo.

Odoh i ja da glasam za vas

< Poruku je uredio Maraj -- 1.4.2018 9:53:35 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



Click Here