|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
30.4.2018 17:44:03   
Misha i Ljisha
Maslacak ja tu scenu u zivotu necu zaboraviti. Svi dr i sestre na hodniku, muza smiruju pomazu zeni a ja cekam red za amnio...I posle svake amnio su to prepisivali. Ja sam se odlucila da ga ne pijem. Kupila ga procita nuspojave i guglala i skapirala da ga daju samo kod nas i nisam htela da ga pijem.


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
30.4.2018 18:02:00   
lesli
I ja sam protivnik lekova, ali kada bi mi izbor bio da pijem nesto i time povecam sanse da sa njom bude sve ok ili da ne pijem i rizikujem pobacaj ili toliko preuranjeni porodjaj da ne bi imala sanse da ima normalan zivot, e tu mislim da ne bih imala dilemu.

Mada kad napisete da nema dokaza da pomaze, to bas dosta menja stvari... user posted image


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
30.4.2018 18:18:48   
lesica
Lesli mila, ja nisam pohvatala odakle si. Ako si iz Bg-a, mogu ti preporučite svoju dr koja bi ti sve do tančnina objasnila kad, šta i kako oko lekova. I ona je pobornik toga da su ginipral i partusisten opravdani jedino u pojedinim slučajevima u bolničkim uslovima, i to kratko.

Uglavnom, slušaj lekare, terapiju koju su ti dali uzimaj redovno, i miruj!
I probaj da prekraćuješ vreme, da se potrudiš da se rasteretiš i ne razmišljaš.
Ali daleko od toga, da ako imaš tegobe i dalje, ne odeš lekaru onoliko puta koliko je potrebno.

Biće sve to dobro. Grlim te user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
30.4.2018 18:33:05   
vonavoj
Lesli,ginipral ti ne treba..da je toliko opasno smestili bi t3 u bolnicu..
Opusti se malo i ne guglaj,ne misli o tome.
Bila sam na prvom ctgu.sve je ok..rezultati ok..pregledao me,grlic uloziv,mekan..sledeci ctg 14.5.a uz 8.5.privatno..

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
30.4.2018 18:34:06   
smeško
Bolje i sto puta na pregled, nego ti lekovi. Ja sam zbog njih imala leziju jetre sa Nikijem. Ne verujem ni ja da je sve moglo da krene od pregleda.
Bravo Von! Kako tek sad ctg?
A-ha, videla! Pomesala sam termine!

< Poruku je uredio smeško -- 30.4.2018 18:42:31 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
30.4.2018 18:50:15   
pari
Ja sam bila prvi put vto trudnica...nije lako...stalno razmisljas da li je sve u redu ali definitino treba raditi na relaksaciji,smirivanju...ja sam isla cesto kod dr i to kod dve razlicite...bilo mi lakse...isla sam na jogu,to mi je pomagalo...
Ova trudnoca mi je psihicki laksa iako brinem i sad.
Ja tesko disem...nezgodno mi je u svim polozajima ali sta da se rasi...9.mesec...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
30.4.2018 19:05:45   
Maraj
Pari ja tek usla u 7 i isto jedva disem
Da l se gospodjica poprecila. Ubi me danas u rebra i sa leve i sa desne strane. Kako si sada zatrudnela, jel prirodnim putem?

Von user posted image za ctg user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
30.4.2018 19:07:11   
pari
Da,sad prirodno :) zivot je cudo!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
30.4.2018 19:24:48   
veselicaa
Nova tema KLIK

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 859
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Idi na:







Ana RR: Moja porođajna priča
Tražim ga očima, babica ga umotava i dodaje mi to malo, čupavo klupko, i istog trenutka kada ga stavljam na sebe on pres...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Click Here