|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 14:30:21   
milicicak
Za klince je pun pogodak Prirodnjacki centar i Dino park u Svilajncu. Mi smo bili satima tamo kad je mini buba bila u fazi dinosaurusa. Super je za jednodnevni izlet.
Zasavica isto moze da se vidi za jedan dan, ja sam bila davno davno ali vidim da sada ima vise sadrzaja za decu.
Obedska bara je jako blizu a priroda je fantasticna.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.8.2018 21:23:41   
dunja RR
Mili super predlozi!
Sad kada reče Obedska bara, set____ih se da sam kod Zrenjanina zaboravila Carsku baru, mada sam u tekstu pisala, ona je odmah do Tiganjice.


I set_ih se, ko voli seoski turizam, mi smo proletos išli, a i opet ćemo, u Ražanu, zaseok Stojići (par kuća ima, priroda nestvarna, na velikoj je nadmorskoj visini pogled puca na Divčibare i Ražanu): Voz staje direktno u selu, što je nama bilo super jer S obožava vozove, stigli smo iz Bg nešto brzo, jer voz skoro nigde ne staje usput, do Ražane, posle ide Kosjerić (kažu da se brže stigne vozom nego kolima, jer put ide okolo). Moj tata vodi jedno planinarsko društvo, pa smo preko njega našli smeštaj, u jednom seoskom domaćinstvu- Stojanić. Ko želi da doživi pravo selo, na većoj je nadmorskoj visini, to je u stvari zaseok Ražane. Predivni ljudi, čika Zorko, teta Cica i bak Vida, žive tu, Cica je profesionalna kuvarica, i kada se vratite iz obilazaka, čeka vas sjajan ručak, nije skupo, sve čisto, ima par soba, čak i krevetac za bebu, lepo dvorište. Mi smo tamo već domaći, Cica nam je baš pre neki dan poslala ajvar i kajmak, naravno sve domaće, a kada krenete odande, obavezno vam spakuje domaća jaja i svašta nešto, sve sa njihovog imanja.
U podnožju njihovog imanja je rečica, sa vodenicom user posted image

I tamo je stvarno dovoljan dan ili dva da se preporodite od gradske jurnjave.
Nama je super fora taj voz, koji S obožava, i koji staje u podnožju imanja, cena karte je smešna, a za čas stigne iz Bg.
Vozovi inače retko prolaze, ali ih vidite sa prozora (ne čuju se, ne smetaju jer je kuća na velikoj visini ), mada sam ja imala momente da ciljano ustanem noću kada prolazi neki stari teretnjak, samo hukće, a ja gledam u mraku, sa visine, baš onako ludo izgleda.

U blizini sela ima svašta za obići, Divčiabre su blizu, manastir Kaona, Bajina Bašta nije daleko, Tara.

Jedan Beograđanin je izmajmio zemlju u selu jer se potpuno zaljubio u prirodu, kupio kamp prikolicu i sa ženom kada je proleće i leto tu živi, možda i zimi. Mi smo baš bili kada su se useljavali user posted image


Ovo je slikano početkom aprila, kada se priroda još nije probudila, drveće još nije bilo olistalo, možete misliti kako je u maju, junu:

Jezerce podno imanja (pored je i vodenica, ali nisam našla sad fotku)

user posted image


Pogled na desno sa našeg prozora

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.8.2018 21:27:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
4.8.2018 9:35:04   
mama Jo
Predivno izgleda. Koliko samo divnih mesta ima u Srbiji stvarno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
4.8.2018 22:07:02   
IvanaSK RR
Hmm, aj da pitam ovde.. Koji Akva park preporucujete?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
23.8.2018 6:31:53   
Duškić
E bas lepe predloge imate , bas citam gde ste bile sve..i gledam gde sam ja isla. I svidja mi se sto pisemo utiske.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
23.8.2018 13:45:27   
lesica
Evo da se ja nadovežem na prethodni mi spisak user posted image

Kako smo skoro bili nekoliko dana na jugu srije, svaki dan je bio odvojen za poludnevnu ili celodnevnu skitnju.


Celodnevna šetnja po Nišu i oko Niša, obilazak kulturno - istorijskih znamenitosti, a da mi je i sveki bila u selu ( slomila ruku neposredno pre odlaska) tačno bismo ostavili decu uveče i vratili se na Nišvil. Nišlijke, nakon detaljnog špartanja po Nišu, samo ću reći da vam je grad zaista divan.

Đavolja varoš - D smo morali da držimo da ne uđe u Saski rudnik u potrazi za patuljcima, vrlo mi je žao što je đavolja jaruga zatrpana, i iskreno mislim da bi zaista moglo sve to mnogo bolje da se uredi (svaki put do sad ja imam takav osećaj, da fali još nešto) Prolom banja, lepa kao uvek, mnogo je izgrađeno u odnosu na to kada smo prethodni put bili, lepe beogradske cene user posted image U povratku smo po dogovoru svratili u arheo park Pločnik i sa vodičem ga obišli, klinci uživali u prezentacijama koje su nam pokazali, zatim smo nastavili u Prokuplje obišli muzej Toplice, šetali malo i obišli Hisar.

Ranom zorom krenuli put Stare planine, kratko se zadržali u Beloj Palanci, pa odatle do cela Temska i manastira, pa lagano jednim delom uz kanjon Temštice, nakon toga smo išli do Toplog dola pa stazama i bogazama do Piljskog vodopada. Divota jedna eto toliko.
Nakon toga smo opet tabanali nazad do kola, i lagano put Pirota (deca taman odpavala , traje i vožnja solidno user posted image ) Malo se švrćkali po Pirotu, jeli, pa lagano put vodopada Tupavica i Dojkinačke reke, e tu je L rešila da bi mogla da se preseli. I ako sam rekla malo pre da je divota, sada je divota i milina na kub.
Već se smračilo kad smo se vratili nazad u Dojkince, tu smo večerali, i put pod noge, tj točkove. (Stiglli smo u selo negde oko 23h) user posted image

Moram da napomenem, ko se zenta buba, zmija, rastinja...pa možda da preskoči ovo sve, ali ja nakon ovog celodnevnog planinarenja sa dvoje dece, planiram da obavezno ponovim ali na par dana.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
3.1.2019 11:21:23   
nata11
Rtanj- Balasevic jel ko bio?


_____________________________





(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
28.2.2019 17:59:01   
Sanidej
Orasac je lep i Karadjordjev vajat

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
22.3.2019 14:43:12   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Za vikend je najavljeno preko 20 stepeni. Mi cemo na Avalu na rekreaciju.

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sani,mi smo bili u nedelju,20min smo putovali do gore..strasna guzva. Pa smo onda jedva parking nasli,idite skroz iza tornja,ima parking. I onda smo 15min cekali na lift.

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Mi volimo da odemo gore do spomenika, deca voze trotinete po set_alistu,  nema saobracaja. 2 puta sam se popela na toranj, a domaca sam sto se kaze..

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
24.3.2019 16:41:04   
Sanidej
Danas je pola grada bilo na Avali :) Bas divan dan

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
25.3.2019 6:17:58   
mirana1
Less, svaka cast za planinarenje i obilazenje.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
25.3.2019 6:22:37   
Filadendronka

A druga polovina na Adi. :)
IZVORNA PORUKA: Sanidej

Danas je pola grada bilo na Avali :) Bas divan dan



(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
25.3.2019 6:24:19   
mirana1

IZVORNA PORUKA: Filadendronka


A druga polovina na Adi. :)
IZVORNA PORUKA: Sanidej

Danas je pola grada bilo na Avali :) Bas divan dan






Haha. Lepe obe lokacije

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
25.3.2019 10:02:22   
Sanidej
Ideja za sledeci vikend :). Valjda nece dugo ovo najavljeno zahlađenje pa pravac Adica 

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
25.3.2019 15:34:53   
mama Jo
Sta sve ima na Avali, znam za toranj? Mislim da nisam bila od ekskurzije u os 🤔

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
25.3.2019 16:41:40   
Sanidej
Ima staza gore na vrhu kod hotela, super za voznju bicikla, trotineta ili set_nju.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
25.3.2019 16:44:58   
Sanidej
Ima kod tornja i decije igraliste, tezge sa zezalicama za decu, crkvica-brvnara. Mi tamo skoro uopste ne idemo, vasarska je atmosfera..

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
1.5.2019 19:42:30   
kamičak
Ima li utisaka iz Djavolje varosi?

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
1.5.2019 20:45:07   
Duškić
Pisala je Lesica gore.
To je moj kraj i to je sad super sredjeno zadnjih godina u odnosu na ranije!
Meni je drag kraj tako da nisam kompetentna user posted image , generalno volim tu divljinu i prirodu.
A tuga jedna koliko nema ljudi u tom kraju i koliko su sela pusta.
Prolom se gradi i dogradjuje kao i Lukovska banja, Kursumlijska banja visr ne postoji, tuga i beda na sta to lici skoro kad sam bila dole isli smo do izvora.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
1.5.2019 21:01:58   
Filadendronka
Steta sto se malo ulaze u banjski turizam, a definitivno smo bogata zemlja po tom pitanju. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
1.5.2019 22:02:06   
kamičak
Opisi su malo sturi, a sto se mene tice slobodno budite subjektivni :)

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
2.5.2019 13:32:28   
nata11
Pisali smo vec o tom delu, virni preko lupice. 



_____________________________





(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
12.7.2019 6:50:12   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Steta sto se malo ulaze u banjski turizam, a definitivno smo bogata zemlja po tom pitanju. 
  Mi bas volimo banje,ni isli smo i u Prolom, Vrnjacku, Sokonaju i deca a i mi bas uzivamo, za par dana odmora je super!


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
12.7.2019 9:32:40   
doramar11
To za banje si u pravu. Imamo i puno lepih manastira.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
12.7.2019 10:20:37   
MimaKos
I to obilazimo cesto


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
Kada ste svom partneru pred decom rekli „V...
Naučimo našu decu šta je ljubav kako bi ovaj svet bio lepše mesto, najpre za njih same. Neka ta slika ljubavi u njihovim...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here