|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 10:39:28   
Sanjica26 RR
Gagana,
izgleda to zavisi od uciteljice sto se tice kontrolnih.

Rosi, drago mi je da si malko bolje.user posted image

Sofi je i prosli put to pila. Ako ce da je malo stiti neka pije.

Sad dodjoh iz skole. Nepravilnosti neke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 10:44:54   
Rosita
Jao, kriminal :). Nasmeja me ova rec. Najteze sjahati sa konja na magarca, obratno lakse ide. Evo i ja bih nervozna sto se N jutros "rano" probudio. Pocinje da me boli glava. Oprah kosu, ajde kao idem na roditeljski. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 11:20:12   
mama Jo
Jaoj da, i ti inicijalni, secam se toga... o, joj!
Ja sam od jutros isto nesto toza neuroza user posted image
Ali se kontrolisem pred decom user posted image
Sad cekam kod dr, kad zavrsim sa ovim pregledom bice mi lakse ...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 11:42:02   
gagana83
Jeste Sanjice, zavisi od uciteljice. Nasa je bez milosti user posted image I neka je.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 12:13:21   
Sanjica26 RR
I nasa bude fina,  pa onda krene da reset_a. :D

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 5.9.2018 12:59:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 12:16:36   
mama Jo
E taj stav roditelja volim user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 16:48:39   
emicaa
Moja se danas vratila odusevljena iz sume,ona voli sumu kao da sam je tu rodila ili napravila user posted image Vec kuka kad ce opet ici.
David kuka,nesto hoce ali nece kaze sta,a ja ga kuliram.Mislim znam d hoce cokoladu ali nema dok ne kaze,jer zna reci.Nesto me zeludac muci,napravila sam kafu i ne godi mi uopste.
Joj Maslack gadni su u toj fazi kad bi htjeli sve a ne mogu nista.
Saanjice nadam se da su se nepravilnosti rijesile user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 17:07:48   
Sanjica26 RR
Emi,  nadam se i ja.  Rekoh sta sam imala.  Valjda ce uroditi plodom.  Dovela sam T iz skole.  Kasnije cy sa njom do drugarice. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 17:34:39   
Maslacak15
Hej nema Maraj. Da se nije nekom privatno javila?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 20:46:11   
Maraj
Vece mame.
Uspavljujem S pa mogu sad da vam se javim
Hvala maslacak na brizi user posted image
U pola 7 sam izasla jutros iz kuce da bi stigla u Front oko 7
Dr vidno ljuta
Neljubazna. Ma uzas. Malo sam je i cekala. A u sebi kipim jer mi mama cuva S i L a nisam.jos ni ostavila mleko za S
Uglavnom uzela mi dr opet bris rane. Previla ranu ovaj put jodom. Na uz sve ok. Imam folikule na levom jajniku pa me i to jezivo bolelo tj boleo me vaginalni uz. Kaze mi da me mozda boli jer mi je beba prignjecila neki nerv. Ispreskakala me sto ne pijem vitamine dok dojim. Rekla mi da uzmem neki Novolac. Ako sam zapamtilA dobro i dade mi.neki druhi gel da mazem na ranu. Kontrola za 7 dana
E onda sam jurila kuci da podojim S pa da vodil L prvi dan u vrtic
On nista nije jeo. Pa trci usput u pekaru da mu kupim kifle
Jeo ih je do vrtica. Jedva je cekao da krenemo. Sve je vikao da hoce kod drugara. Obuo nove patike i ceka user posted image
Tamo.je bio dobar. Sat vremena je bio. Ja ga cekala ispred sa s. Jos se S ukakila pa probilo i na pantonicr
Ona tako ukakana bila dok ne dodjosmo do kuce...
A L.nije hteo da krene kuci
Hteo jos da ostane u vrticu. Bas mu je bilo lepo.
Sve u svemu, danas dan 100 na sat...

< Poruku je uredio Maraj -- 5.9.2018 20:49:24 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 21:19:23   
Maslacak15
Super Maraj da se L lepo proveo u vrticuuser posted image . A doktorkinu neljubaznost samo ignorisi, svi su oni sujetni, mozda se oseca malo odgovornom jel ipak je ona usivala ( sto naravno nikad nebi priznala da je do nje). Ali bitno je da je odlucila da isprati i da kontrolise za 7 dana jel stvarno je vreme da rana zaraste. Drzim fige da upali Jod i novi gel koji ti je dala.
Ja sam grozno umorna. Mislim da cu da se srusim.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
5.9.2018 22:05:00   
Sanjica26 RR
Dobro vece. T i ja se vratismo od kume. Ja nesto da zavrsim i spavam.
Mm je isao na snimanje pluca. Nema nista. Laknulo mi je. Ovih dana se samo sekiram sto zbog Sofije, tate i njega.

Sutra imam jos vise posla u skoli. Ko prezivi pricace.

Maraj, hvala Bogu da je sve ok. Mirno spavaj sad.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
6.9.2018 6:31:41   
Milena18
Dobro jutro!
Maraj, baš mi je drago što je L bilo lepo u vrtiću! A kada ti stižu rezultati brisa?
Emice, i moja voli šumu. Prošlog vikenda smo išli da skupljamo šišarke.
Odoh da je budim. Sad će "neću u vitić, ja ću ležim ovde user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
6.9.2018 6:52:58   
jess021
Dobro jutro, M je bila budna od 4-6h, a sad treba da je budim za vrtic. Nemam pojma kako cu.
Milena, bice i meni isto tako. Pusti me da spavam user posted image
Ljiso, sad sam gledala slike, divna su ti deca.
Maraj, bravo za L. Bice ti puno lakse kad krene u vrtic.
Mama Jo, sto na HPV? Redovna kontrola ili?


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
6.9.2018 7:06:45   
pari
Dobro jutro mame...Ja nikako da se javim...imam neku tesku situaciju u zivotu...resice se nadam se jednog dana...Rosita, kako si?Maraj, bas mi je drago za L :) a i sto si bila kod dr pa ti je lakse...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
6.9.2018 7:08:09   
jess021
Pariuser posted image user posted image Iskreno se nadam da ce se resiti sto pre.
Odoh da budim ovo moje malo dete.
Zelim vam svima lep dan!
Rosi, nadam se da si ozdravila skroz.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
6.9.2018 7:11:07   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.
Hvala Jess.

Eno D cuva P. Da ja bar koji srk kafe na miru popijem. Nije mi dobro. Popila sam sinoc terapiju bez a sam vecerala i sad bih dusu da ispustim.
user posted image
Ranije cemo krenuti u vrtic da svratim D da kupim kroasan ne znam ni sta bih joj dala za dorucak pa nek jede do vrtica. Bas sam lose. Ne mogu da se mrdnem. I sad mislim debil pijem kafu a muka mi. Ali jedva oci otvaram. Drzala sam batketa u 6 i zaspala tako sa njim u narucju dobro ga nisam ispustila.

Imam toliko posla da ne znam sta cu pre a bas ne mogu ovih dana.

Izem ti godine. 35, bas ih osecam. Nivo energije...na nuli trenutno

Pari sad vidim tvoj post. Polako. Resice se sve. Grlim te user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 6.9.2018 7:12:55 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
6.9.2018 8:15:29   
mama Jo
Jutro svima drage 😊
Ljisho, kad ti uspes da spavas? Kako se organizujes da radis za sefa-nocu?
Maraj, bas lepo da je L tako reagovao, samo neka tako i ostane 😊
I da ti sto pre prodje sa ranom sve...
Jess, imala sam posle prvog porodjaja najpre niskorizicne, posle jedan visoko rizicni virus, ali mi je u isto vreme sa visokorizicnim papa bio u redu (iako prvi put nije) pa su u Kamenici rekli da ipak nije potrebno raditi biopsiju nego da radim na imunitetu i da kontrolisem. Nadam se da ce sad rezultat biti dobar, u ponedeljak ce biti. Sada se to radi u higijenskom i ne placa se, pre 2 godine sw placalo 5000 din.i preko privatnih laboratorija se radilo.

Pari user posted image
Budi samo jaka, zelim ti da se to sto pre resi na najbolji moguci nacin 😘

< Poruku je uredio mama Jo -- 6.9.2018 8:16:29 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
6.9.2018 8:36:12   
Misha i Ljisha
Jaoo mama jo. Nikako. Uvece zakucam jedno pola sata sa P pa onda ustanem slognuta pa dodjem k sebi pa imam nalet energije. Pa sam ujutru kao zombi. Evo isli smo po kroasan. Uspela D da ga pojede dok smo stigli do vrtica. Onda sam sa P krenjla u prodavnicu. Pa je naravno krenuo da frkise. Stavih ga u maramu. Stigli kuci zaspao u marami i evo izvadila sam ga na krevet. Spava. A i meni dusa spava. Evo jos se razmisljam da li da dremnem s njim ili ne. S jedne strane mi se ne mili jer on samo mocne dremke drema. A meni 15 minuta moze doneti samo nervozu.
Maraj super za L. Ali ti mu pricaj da ce tu ostajati i duze. Jer oni misle da ste ih doveli u igraonicu😂😂😂 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
6.9.2018 8:38:20   
vonavoj
Pari,ne daj se. I ja prolazim kroz svasta,kad smislim,pisem...juce mi skocio pritisak,odjednom,samo me zabolela glava i reko ajde da izmerim,a nisam merila bar mesec dana,a sama sa njima i jos moram po J u vrtic,pa sam lagano,samokontrola🙄Ramena me bole..slomljena potpuno. Isli smo na uz kukova..pisem tamo,ali sve je ok.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
6.9.2018 8:40:38   
Maslacak15
Dobro jutro. Kod nas opet bar 5 budjenja izmedju ponoci i sedam ujutro. Mozda sam uspela da ukradem koji minut vise pa sam nesto svezija nego juce. To su prednsoti kad ste profesionalni insomnicar, funkcionisete ok sa malo spavanja. Premda nebi bilo lose da A odspava jos jednu rudundu osim sto ovde kukumace. To je neverovatno koliko to dete samo sebe forsira. JA iskreno nisam nikad videla takvu decu ko moju u tom periodu.... ali necu da kukam, samo neka napreduje,
ama jo, da li si posle toga testirana negativno na virus? Nebitno sto je papa u redu, nalaz na pozitivne onkogene sojeve mora da se prati.

Pari generacijo drzi se.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
6.9.2018 8:40:48   
mama Jo
user posted image joj tako je i nama vaspitacoca rekla - aj' vi krenite posle mora ipak, deca za vikend zaborave da su bila u ,,onoj igraonici" a ne za dve nedelje koje necete biti tu user posted image
Verujem Ljisho, uf, bebe dok su tako male dok ne ustale neki ritam.lepog spavanja (posebno nocu sto moze da traje i do 2.godine) bas je sve nezgodno stvarno... i onome ko ide na posao pa treba rano da ustane, i rebi koja imas posao od kuce...
Secam se, kad mi je J bila beba, kad se zalila jednoj drugarici da nista ne mogu da stignem od nje da uradim, a ona me utesila onda kad je rekla - sta ti je bre, pa tako svi, ja sam pocela da kuvam tek kad mi je dete napunilo 3 godine user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
6.9.2018 8:42:37   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Probudila sam se i doruckovala.  Sad sam se opet vratila u krevet.  Jos malko,  pa na noge lagano. Idem do sela.  T je juce uradila domaci,  pa je slobodna.  Ne moram rano da je budim.Pari, nadam se da nisu problemi sa bivsim muzem.  
Mama jo,  navijam da ti budu dobri rezultati. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
6.9.2018 8:46:14   
mama Jo
Maslacak, tek sad evo radim opet posle tih pozitivnih rezultata... kad su drugi put bili pozitivni - bio je virus 58, odmah su uradili papa koji je bio druga grupa. Posle sam.3 puta radila papa na 3 meseca i svaki put je bio druga grupa. Tek sad opet radim hpv tipizaciju.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
6.9.2018 8:50:18   
Misha i Ljisha
mama jo ja sam imala visokorizicni hpv, nakon kontrole nije ga bilo. Kazu ako u roku od godinu dana organizam uspe da se izbori sa njim super ako ne onda ostaje i moze da dzedzi i da ne pravi problem moze da napravi problem za 3 meseca a moze za 10 godina i nikad.

Ja se odlucila da se drognem sa jos jednom kafom. Kuliram u tisini.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here