|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
6.12.2020 10:13:25   
lesli
Branki, bas mi je krivo. 😏Imas li pojma kada je bila ovulacija?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
6.12.2020 11:00:14   
branki*
pa,ne..mislim,racunala sam da je kao i inace 14.dan..uvek su miciklusi redovni na 28,ponekad,jednom godisnje kasni npr..ili dvaput.
evo,peti dan,ja jos nista..sad me i to nervira..i grudi me ne bole nista.
da dodje,pa da idem u sledeci krug.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
6.12.2020 20:42:00   
Nora332
Branki, ja bih na tvom mestu radila betu, ne bih mogla da izdrzim 😊 to je dosta dana kasnjenja za nekoga kome nikad ne kasni (tj par puta godisnje). Ali imam i sama redovne cikluse pa kapiram kolkko si zbunjena. Meni su ginekolozi oduvek pricali da js sve do 10 dana kasnjenja ok i da nema razloga za brigu. Desi se svima. Meni se desilo pre 5god da mi je kasnilo 5 dana bez razloga, bas sam bila zbunjena, a znala sam da trudnoca ne moze da bude. Desi se nekad... stres, promena klime, hormoni se nekad poremete... nemoj da brines. Mada, ja ti i dalje drzim palceve da su u pitanju crtice, moja drugarica je prosle god imala negativan test 10 dana nakon kasnjenja, a sve bilo normalno sa trudnocom i bebom. Drzim ti palceve! 😊




(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
6.12.2020 20:45:07   
IvanaSK RR
Ja sam radila test na dan ocekivane mens i bio je negativan. Sledeci sedam dana posle dve crtice.Navijam!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
6.12.2020 20:53:50   
emicaa
Meni je u drugoj trudnoci kasnilo 3-4 dana,odrafila test i bio negativan.Sacekala jos 4 dana i ponovila i onda je bio pozitivan.

Branki ja navijam 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
6.12.2020 21:34:11   
veselicaa
Navijam i ja Branki.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
6.12.2020 21:47:32   
Maraj
Branki user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
7.12.2020 23:18:23   
Jelkicaa
Cao ja sam nova ovde pa se bas i ne snalazim, citala s prosle postove i vidim da jedan od simptoma trudnoce je bol u jajniku. Mene vec 2 dan boli jajnik onako kao pred menstruaciju i cini mi se kao ceo taj donji deo stomaka.. Inace bila sam kod ginekologa u sredu proslu i uocila je folikul velicine 19mm. Nadam smo uspeli ali nesto mi jenogo rano da me jajnik zaboli, ipak je tek 5 dana proslo. Nemam nijedan drugi simptom osim toga, plasim se da umisljam :(

Za test mi treba jos vremena, a tako bi odma da mogu da saznam

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.12.2020 8:22:11   
Maraj
Jelkice, rano.je jos. Ja nisam imala takav simptom...Svakako navijamo user posted image

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.12.2020 8:47:07   
nata11
Jelkice rano je ali navijamo user posted image

Branki jesm pogresno povezala ili si pre par meseci imala pozitivan rezultat?

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.12.2020 9:26:00   
Jelkicaa
Maraj i Nata11 Hvalaa puno na podrsci divne ste :D


_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.12.2020 13:26:12   
emicaa
Jelkica sacekaj jos malo,nadam se da je to to 😊

Branki ima li kod tebe ista novo?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.12.2020 14:51:25   
Nora332


IZVORNA PORUKA: Jelkicaa

Cao ja sam nova ovde pa se bas i ne snalazim, citala s prosle postove i vidim da jedan od simptoma trudnoce je bol u jajniku. Mene vec 2 dan boli jajnik onako kao pred menstruaciju i cini mi se kao ceo taj donji deo stomaka.. Inace bila sam kod ginekologa u sredu proslu i uocila je folikul velicine 19mm. Nadam smo uspeli ali nesto mi jenogo rano da me jajnik zaboli, ipak je tek 5 dana proslo. Nemam nijedan drugi simptom osim toga, plasim se da umisljam :(

Za test mi treba jos vremena, a tako bi odma da mogu da saznam



Jelkice, cao, dobrodosla 😊 Koji ti je dan ciklusa danas i na koliko dobijas? Da li pratis ovulaciju? Bol u jajniku je simptom i ovulacije i rane trudnoce i menstruacije koja uskoro dolazi. Zavisi. Kada je trudnoca u pitanju nisam bas sigurna kada se javlja (i ne kod svake zene, individualno je) ali mislim da to krece tek par dana uoci menstruacije pa je zato tesko proceniti sta je od ta dva, citah razna iskustva. Rekla bih da je tebi bas rano za to, ako ne gresim. Ako ti je ovulacija bila prethodnih dana onda je od toga. Za test kako vidim ces morati jos malcice da se strpis, ali to brzo prodje. 😊 Drzim ti palceve da ugledas svoje crtice! 😊

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
9.12.2020 22:49:48   
branki*

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Jelkica sacekaj jos malo,nadam se da je to to 😊

Branki ima li kod tebe ista novo?


ja dobila pre dva dana,tako da ...krecem sledeci krug.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
10.12.2020 13:29:30   
Jelkicaa


IZVORNA PORUKA: Nora332




Jelkice, cao, dobrodosla 😊 Koji ti je dan ciklusa danas i na koliko dobijas? Da li pratis ovulaciju? Bol u jajniku je simptom i ovulacije i rane trudnoce i menstruacije koja uskoro dolazi. Zavisi. Kada je trudnoca u pitanju nisam bas sigurna kada se javlja (i ne kod svake zene, individualno je) ali mislim da to krece tek par dana uoci menstruacije pa je zato tesko proceniti sta je od ta dva, citah razna iskustva. Rekla bih da je tebi bas rano za to, ako ne gresim. Ako ti je ovulacija bila prethodnih dana onda je od toga. Za test kako vidim ces morati jos malcice da se strpis, ali to brzo prodje. 😊 Drzim ti palceve da ugledas svoje crtice! 😊



Jooj hvalaa, danas mi je 18. dan ciklusa, jako je rano na zalost i mislim da nije trudnoca, ali nadam se nekim cudom da jeste. Strpicu se jos malko pa cu probati test, mislila sam posto sledece nedelje trebalo bi (nadam se da necu😶) da dobijem M, da dan pred uradim test ili da sacekam da li cu dobiti ili ne ☺️ 

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
14.12.2020 8:35:38   
Milena18
Branki, idemo u nove radne pobede user posted image Ja ću ovog meseca uraditi progesteron 21 dana, da vidim šta se dešava sa ovulacijom.
Nora, Jelkice, srećno!
Aktivirala se tema malo, konačno, jedno vreme se uopšte nije pisalo.

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
15.12.2020 6:03:00   
Nora332
Hvala ti puno, Milena. 😊 Videcemo sta ce biti, ja resila da se manje opterecujem pa cemo videti koliko ce me dugo to drzati 😀


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
15.12.2020 20:52:24   
branki*
Ja kao muckam..sad ce ovulacija.

Milena,odradi progesteron,ja sam radila poalednji put,mada,meni su problem jajovodi najveci..ali..kako bude..Navijam !Nora,Jelkice!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
16.12.2020 16:35:07   
Jelkicaa
Hvala Milena i Branki 🤗 Jooj za 4 dana bi trebalo da saznamo. Posle toliko neuspeha nadam se da ce ovaj biti uspeh 🤭 Zelim i ja vama srecu pa da uskoro predjemo u druge teme, zelim vam svu srecu ovog sveta! I hvala vam zaista ste velika podrska😘😁 



_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
17.12.2020 6:18:14   
Nora332


IZVORNA PORUKA: branki*

Ja kao muckam..sad ce ovulacija.

Milena,odradi progesteron,ja sam radila poalednji put,mada,meni su problem jajovodi najveci..ali..kako bude..Navijam !Nora,Jelkice!



Drzim palceve! Meni je M za nekih 9 dana otprilike, ovog meseca ne ocekujem nikakav rezultat iskreno, nije bilo puno vremena za rad 😁 ali pocetkom sledeceg, pokusavamo dalje... videcemo. Malo sam se opustila poslednjih dana, digla ruke malo... lakse mi je nekako jer sam se u periodu uclanjenja na forum bas dosta opteretila, bukvalno ni o cemu drugom nisam mogla da mislim. Sad bar znam da ovog meseca nista ne moze da se desi pa sam mozda zato opustenija, ne znam. Kupila trakice za ovulaciju i isprobala jednu, cisto da uhvatim princip, a ostale ostavljam za sl mesec, ionako mi je danas 18.dan ciklusa pa nema svrhe raditi ih 😊 Nadam se da procitam da ce bar neka od vas pred ng dobiti srecne vesti, to bi bio divan ulazak u novu godinu 😊

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
17.12.2020 8:07:35   
emicaa
Jelkicaa drzim palceve 😊

Nora,i tebi zaista zelim sto prije lijepe vijesti

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
17.12.2020 11:26:18   
Jelkicaa
Nora srecno, mozda bas zato sto nisi razmisljala i opterecivala se ovaj mesec bude to to, u svakom slucaju srecno! 😁 


Hvalaa Emicee 🤗

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
17.12.2020 13:37:47   
veselicaa
Drage da što pre predjete u trudnicke teme👶

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
17.12.2020 15:45:32   
Nora332


IZVORNA PORUKA: Jelkicaa

Nora srecno, mozda bas zato sto nisi razmisljala i opterecivala se ovaj mesec bude to to, u svakom slucaju srecno! 😁 


Hvalaa Emicee 🤗



Jelkice, hvala puno 😊 medjutim sigurna sam posto je ovaj mesec bio takoreci pauza. Malo psihicki da se odmorimo. 😊 od sledeceg ponovo borba. Nadam se da ce mi se desiti lepa vest u narednih par meseci, cekam i nadam se, ali lepo je i odmoriti mozak u medjuvremenu jer mi je ovo postalo opsesija. Drzim ti palceve, javi sta se dogadja kod tebe 😊

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
17.12.2020 15:46:25   
Nora332
Emica i veselica, hvalaaaa  😊💕


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here