|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.12.2020 14:23:56   
lesli
Milena, Branki 😏
Milena, jesi li radila progesteron 7 dana posle ovulacije?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.12.2020 15:15:07   
Milena18
Nisam, Lesli. Uradiću ovog meseca.
Branki, držim fige da ipak bude pozitivan!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.12.2020 15:34:12   
Nora332


IZVORNA PORUKA: branki*

Ja uradila malopre test.negativan.nista.m kasni drugi dan.ako je nema za 2 dana,ponovicu test sa prvom jutarnjom.

Milena,cekamo sledeci krug.Nora,a kod tebe i sypruga sve ok?izvini,mozda si i pisala.



Branki, koji test si koristila? Ja sam ih do sada probala par, samo Violu nisam, a citala sam da moze da detektuje HCG preko 5, ne znam koliko je istina. Bas mi je zao. Nemoj da se obeshrabrujes, ponovi i sutra i prekosutra ako mozes 😊 drzim palceve. 💕Ne znam da li je sve ok, ja se nadam samo da jeste. Nismo radili nikakve analize jos uvek. Ginekoloski je ovako uvek bilo ok sve sa mnom ali nesto detaljnije nisam radila. Npr sve mi je stitna u glavi, imala sam kao blagu hipotireozu pre 4 god ali nestalo je samo od sebe nakon godinu dana, kao sto je endokrinolog i rekao. Bio je nizak rezultat, ne znam, nesto razmisljam da proverim to nakon ciklusa jer generalno stresno zivim a brine me ta stitna jer sam citala za hipotireozu da se ne leci nikad. Sta vi mislite? Pisala sam o tome i u temi "pitajte doktora", ali nisam dobila odgovor jos uvek.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.12.2020 15:37:27   
Nora332


IZVORNA PORUKA: Milena18

Hvala na lepim željama, devojke!
Kod mene ovog meseca ništa, jutros sam dobila.
Branki, kakvo je stanje kod tebe?
Nora, nemoj da se obeshrabruješ, ako za par meseci ne uspe, odi do ginekologa, predložiće vam šta dalje da radite.


Hvala, Milena! 💕Jako mi je zao sto si dobila, evo meni danas krenuo 4.dan, i dalje se osecam razocarano mada sam se pomirila sa tim, tako da znam kako se osecas. Sledeci mesec nam je nova sansa, drzim palceve za nase crtice! 😊

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.12.2020 17:06:58   
lesli
Nora, ako si ranije imala problem sa stitnom, itekako treba da proveris tireoidnu funkciju. Ona moze da pravi problem. Endokrinolozi reaguju na tsh preko 2 ako se planira trudnoca.
Meni je taj viola test uzasan. U prosloj trudnoci, u vreme kada je baby rapid davao jasnu crtu, ta viola je bila bledunjava i cudna. Uz to je u onoj narandzastoj plastici sto je meni skroz neprirodno i otezava citanje rezultata.Baby rapid, sto se mene tice, je zakon. Meni je sada 6. dan od transfera pokazao 2. crtu i to ne sa prvim jutarnjim urinom. Cinjenica je da sam se samo manje nalivala vodom i izmedju 2 piskenja je proslo neka 3h i crta je bila bleda, ali jasna. Sutradan odem i izvadim betu, a ona nije ni 40.

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.12.2020 18:11:49   
Nora332
Hocu, to i planiram ali me buni koje hormone da trazim da mi rade posto moram u priv.laboratoriju buduci na situaciju. Takodje, posle bih rezultate morala kod endokrinologa da nosim, ranije sam isla u bolnicu, sada to nije dozvoljeno - dakle i to mora privatno, a ja ni ne znam gde kod nas ima privatnih ni ko je ok.

Provericu sigurno, bas danima razmisljam o tome. Buni me samo razlika izmedju t3,t4 i ft3,ft4. Ne znam sta je bolje da radim? Tada mi je rezultat bio 5.5 ako se ne varam, posle je palo na izmedju 2 i 3 koliko se secam. Naravno, ne mora da znaci da je i sada tako, moglo je to lako da skoci za sekundu. Znam da se rezultati gledaju drugacije kada se planira trudnoca. Da li je pametnije da uradim to pa odem sa tim kod ginekologa, ili prvo kod ginekologa pa onda da vadim krv? 
I ja sam baby rapid par puta koristila, slazem se da je dobar. I Senso-nesto 😁 ne secam se imena testa. Violu nisam, a bas sam razmisljala da li je stvarno toliko dobar, mada za taj novac se izvadi beta.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.12.2020 18:37:36   
lesli
Mislim da ti je dovoljan tsh, ft3 i ft4.I meni su pored toga trazili Aniti tpo i tireoglubilnska at.Mozes kako god. Samo sto ne ocekuj puno od ginekologa. Tebi treba endokrinolog koji se bavi problemima steriliteta, ako tsh pokaze povisene vrednosti.Takodje nalaze bazalnog hormonskog statusa (estradiol, fsh, lh, progesteron, testosteron) bolje da tumaci endokrinolog nego ginekolog.

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.12.2020 19:02:53   
Nora332
Hvala puno na odgovoru! 😊 Hormone nisam radila, mozda uradim sledeceg meseca, sada mi je vec 4.dan. Receno mi je u jednoj laboratoriji da se radi 2. Ili 3.dana ciklusa.


Moracu da nadjem endokrinologa. Pitanje, posto nisam upucena - kolike su sanse da do trudnoce ne dodje ukoliko je tsh preko 5? 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.12.2020 19:55:24   
Milena18
Nora, može da ometa začeće tsh iznad 5, mada ne uvek u kod svih. Ja sam zatrudnela kad mi je tsh bio malo povišen, pa sam posle regulisala terapijom. Ali još je važnije da tsh bude između 1 i 2 u trudnoći zbog razvoja nervnog sistema fetusa i mentalnih funkcija bebe. 



< Poruku je uredio Milena18 -- 3.12.2020 19:58:02 >

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.12.2020 20:10:51   
Nora332
Hvala puno na odgovoru! Nadam se da je sve ok, ali ako nije morace neka terapija, videcemo...


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
4.12.2020 17:20:48   
branki*
gde ste,crtkeuser posted image
ja i dalje nissta,kasn treci dan.nasla sam stare postove od proletos i tad je 4.dana kasnjenj bila blea crta.ja sm danas kupila opet tst,pa cu ponoviti sa prvom jutarnjom ako e dobjem,sutra ili prekosutra.ne volim ova kasnjnja ako nije trudnoca.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
4.12.2020 17:30:18   
lesli
Test, test, test! Hocemo test! 😁Cekamo te sutra branki! 🍀🍀🍀

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
4.12.2020 17:40:36   
branki*
lesliuser posted image user posted image
ja sad vidim kako udaram po ovoj tastaturi,em kucam brzo,em imam dugacke nokte,totalno nepismena ispadam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
4.12.2020 17:43:42   
Filadendronka
‘Ajdeeee Branki!!! 🍀🍀🍀🍀🍀🤗🤗🤗

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
4.12.2020 17:49:38   
dunja RR
Ajde Branki, navijamooo user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
4.12.2020 18:09:01   
lesli
I samo da dodam, jako neiskusno branki od tebe! 😁Testovi se kupuju uvek bar 2 komada! A ako si ja kupis 2 u jednoj apoteci, pa udjes u sledecu po jos 2 jer te sramota da kupis 4 odjednom 🤣🤣🤣

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
4.12.2020 18:29:29   
branki*
drage mojeuser posted image znam da ste uz mene..nervira me negativan test od juce,a tesi da je prosl,i put 4.dan tek bleda bila..ajde,kako bude.
lesli,haha,ja sve menjam apoteke i za jedan test,jer sve mislim da me upamtili u jednoj apoteci i da promenimuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
4.12.2020 18:48:56   
jabudic
Branki, navijam ❤❤❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
4.12.2020 19:15:50   
veselicaa
Branki draga navijam👶

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
4.12.2020 19:22:42   
Maslacak15
cekajte a nema testova u DMu ili liliju??? u nemackoj ima. nikad nisam kupila test u apoteci.


Branki.navijam ;)

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
4.12.2020 19:25:06   
Ivanka 75
Branki, navijamoooo user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
4.12.2020 19:28:40   
branki*

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

cekajte a nema testova u DMu ili liliju??? u nemackoj ima. nikad nisam kupila test u apoteci.


Branki.navijam ;)

e,maslacak,pa u liliju ima,kod mene nema dm,ali ja to strogo u apoteciuser posted image salim se.lili mi m alo dalje,apoteke su mi bas blizu,par njih.zato.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
4.12.2020 19:33:54   
lesli
IZVORNA PORUKA: Maslacak15

cekajte a nema testova u DMu ili liliju??? u nemackoj ima. nikad nisam kupila test u apoteci. Branki.navijam ;)


E maslacak, verovala ili ne u Dm-u ih nema.Bar ih ranije nije bilo.
U lilly ima (imaju i baby rapid i neke druge), ali ja cesce kupujem u dm-u, pa mi lakse da ih kupim u apoteci. Pogotovo sto imam 2 apoteke - jedna u zgradi, a druga u zgradi preko puta 😁


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
5.12.2020 3:29:29   
Nora332
Branki, navijam i ja! 😊 Drzim ti palceve da ugledas dve crtice uskoro! 😊


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
5.12.2020 19:37:43   
branki*
radila jutros test,nista.a,nema ni muser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je pravo vreme da uradite test za tru...
Da li da sačekate da vam izostane ciklus ili da ga uradite odmah? Evo nekoliko smernica koje mogu da vam pomognu.
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here