|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
11.1.2021 12:04:21   
Danzadanom
Doktori nam tvrde da ćemo 99,9% naše dve crtice II dobiti samo uz pomoć punkcije pa VTO... Jako je teško kad doktori ne ostavljaju mesta ni za nadu, a ovo je sve tako neizvesno, prvo punkcija da li će pronaći spermiće, pa onda VTO da li će uspeti (mada su njemu hormoni dobri). Već gubim snagu a okolina ne shvata da mi potreban konstantan optimizam i ohrabrivanje. Ja bih o ovoj temi svaki dan po ceo dan pričala, mozgala razmišljala, tražila rešenje i primere koji su uspešno sve prebrodili i ugledali II crte... To mi uvek daje snagu kad čujem da je neko uspeo da prebrodi prepreke... 


(odgovor članu Danzadanom)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
13.1.2021 12:19:16   
Jelkicaa


IZVORNA PORUKA: Nora332

Pozdrav zene i srecna Vam NG i svi praznici! 😊 Evo da otvorim prva caskanje u ovoj 2021. i da nam donese srecu, svima nama koje cekamo svoje crtice!  😊 Ima li nekih novosti?  Da li se nesto lepo desilo u medjuvremenu nekome sa teme, posto vidim nije pisano dve nedelje 😊 pisite...


Ja sam se bacila na trakice i "posao" 😁 sledeci ciklus ocekujem krajem januara bas na svoj rodjendan, bilo bi divno da ne dobijem, tj da dobijem rodjendanski poklon 😁 nesto mi prelepo zvuci da bi moglo biti istinito, ali nikad se ne zna. Ne odustajem. 😊 Drzite mi palceve 😊 zaista bih volela da se ovo sto pre desi.
Jelkica se ne javlja, nadam se da je sve ok, posto je pominjala rad u Kovid bolnici. 



Hvala Nora na divnim zeljama! Zelim i ja tebi da dobijes najlepsi rodjendanski poklon! 🤗 Drzim palceve da ugledas svoje dve crtice!!!  Ja sam se malo udaljila od foruma na poslu haos, i hteli smo malo da pauziramo da odmorimo od iscekivanja i nerviranja, pa se bacamo ponovo na akciju bebica. Napokon su mi stigle lh trakice pre neki dan, a danas mi je stigla m pa krecem sa tim trakicama, nadamo se najboljem ☺️


Srecni praznici svima i svu srecu zelim mojih dragim cekalicama da ugledamo nase dve crtice sto pre! 🤗

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
13.1.2021 12:22:03   
Jelkicaa


IZVORNA PORUKA: Danzadanom

Doktori nam tvrde da ćemo 99,9% naše dve crtice II dobiti samo uz pomoć punkcije pa VTO... Jako je teško kad doktori ne ostavljaju mesta ni za nadu, a ovo je sve tako neizvesno, prvo punkcija da li će pronaći spermiće, pa onda VTO da li će uspeti (mada su njemu hormoni dobri). Već gubim snagu a okolina ne shvata da mi potreban konstantan optimizam i ohrabrivanje. Ja bih o ovoj temi svaki dan po ceo dan pričala, mozgala razmišljala, tražila rešenje i primere koji su uspešno sve prebrodili i ugledali II crte... To mi uvek daje snagu kad čujem da je neko uspeo da prebrodi prepreke... 





Drzim palceve da uspete! Zelim vam svu srecu! 🤗

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu Danzadanom)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
13.1.2021 12:39:16   
Jelkicaa


IZVORNA PORUKA: Danzadanom

Žene moje drage, ja bih iskreno trebala biti na grupi azoospermia, ali sam došla ovde po malo vedrine i vaše podsećanje da se čuda ipak dešavaju. Suprug ima dete iz prvog braka i tako se nadam da kad sredi PSEUDOMONAS bakteriju u spermokulturi, koju ima već jako dugo, da ćemo dobiti bar par spermića da se makar nadamo malo da se desi oplodnja prirodnim putem. Pije clomifen, koji se jako dobro pokazao, danas idemo na neke proširene briseve za bakterije da pokušamo naći neko rešenje za tu napast... 





Pseudomonas bakterija sama po sebi je teza za unistiti iz razloga sto je teze naci antibiotik koji deluje na njeno unistenje, ali nije nemoguce. Na antibiogramu ce pokazati na koji antibiotik je senzitivna i taj lek ce mu dati i treba da ispije do kraja i onda da ponovi spermokulturu da vidi da li je se resio. Nece imati puno lekova za izbor, jer ko sto sam rekla mali broj antibiotika mogu da je odstrane. Posto ce najverovatnije biti jaci antibiotik nek uz to obavezno pije i probiotik da nebi mu se pojavile i gljivice ( najcesce kandida) pa da mora i sa tim da se bakce. U svakom slucaju nije je ne moguce unistiti, postoji jos nacina ako antibiotici ne mogu. Srecno! ☺️ 
Ps. Naravno da ne bi bili u zacaranom krugu te bakterije proveri i ti vaginalni bris, ako vec nisi. I ako imas i ti tu bakteriju lecite se u isto vreme i za to vreme apsinencija posle ispijanja antibiotika ponovo brisevi i onda akcija. Prosto ako je on izleci a ti ne, uspustite se u odnos ti njemu vratis tu bakteriju nazad i tako u krug. 

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu Danzadanom)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
13.1.2021 12:46:49   
Danzadanom


IZVORNA PORUKA: Jelkicaa



IZVORNA PORUKA: Danzadanom

Žene moje drage, ja bih iskreno trebala biti na grupi azoospermia, ali sam došla ovde po malo vedrine i vaše podsećanje da se čuda ipak dešavaju. Suprug ima dete iz prvog braka i tako se nadam da kad sredi PSEUDOMONAS bakteriju u spermokulturi, koju ima već jako dugo, da ćemo dobiti bar par spermića da se makar nadamo malo da se desi oplodnja prirodnim putem. Pije clomifen, koji se jako dobro pokazao, danas idemo na neke proširene briseve za bakterije da pokušamo naći neko rešenje za tu napast... 





Pseudomonas bakterija sama po sebi je teza za unistiti iz razloga sto je teze naci antibiotik koji deluje na njeno unistenje, ali nije nemoguce. Na antibiogramu ce pokazati na koji antibiotik je senzitivna i taj lek ce mu dati i treba da ispije do kraja i onda da ponovi spermokulturu da vidi da li je se resio. Nece imati puno lekova za izbor, jer ko sto sam rekla mali broj antibiotika mogu da je odstrane. Posto ce najverovatnije biti jaci antibiotik nek uz to obavezno pije i probiotik da nebi mu se pojavile i gljivice ( najcesce kandida) pa da mora i sa tim da se bakce. U svakom slucaju nije je ne moguce unistiti, postoji jos nacina ako antibiotici ne mogu. Srecno! ☺️ 
Ps. Naravno da ne bi bili u zacaranom krugu te bakterije proveri i ti vaginalni bris, ako vec nisi. I ako imas i ti tu bakteriju lecite se u isto vreme i za to vreme apsinencija posle ispijanja antibiotika ponovo brisevi i onda akcija. Prosto ako je on izleci a ti ne, uspustite se u odnos ti njemu vratis tu bakteriju nazad i tako u krug. 



Hvala na rečima podrške i savetima, divna si... Želim ti sve naj naj naj naj i da ti se želje ostvare... :) 

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
13.1.2021 12:53:15   
Jelkicaa


IZVORNA PORUKA: Danzadanom

Hvala na rečima podrške i savetima, divna si... Želim ti sve naj naj naj naj i da ti se želje ostvare... :) 



Nistaa, hvalaa sve najbolje, samo napred nema odustajanja! 🤗

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu Danzadanom)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 12:39:58   
Milena18
Žene moje drage, meni menstruacija kasni jedan dan, tj. juče je trebalo da dobijem. A mene je tako neka trema uhvatila, ne mogu da se nateram test da uradim, da se ne bih razočarala (kao da to da li sam trudna zavisi od toga da li ću raditi test). Mislim da mi je ovulacija bila 13/14. dana ciklusa, što znači da je od tada prošlo 17 dana. Ali sve nešto mislim da mi se nešto poremetilo, pa se zato produžio ciklus... Prošli i pretprošli put sam zatrudnela čim smo odlučili, pa mi ovih nekoliko meseci čekanja sada baš teško pada, iako znam da je sasvim normalno da u mojim godinama ne ide tako lako.
Ako danas ne dobijem, sutra ujutru ću raditi test. To dođoh da vam obećam, da ne bih sutra odustala zbog kukavičluka user posted image

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 13:44:14   
emicaa
Jao Milena,navijam iz sve snage da je to to 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 14:10:56   
branki*
milena,radi testuser posted image razumem tvoju tremu i strah da se ne razocaras,ovako kao nadas se,sve znam to,daj Boze da je to to i da su dve crtice!kakve godine,ja sam od 34.zatrudnela spontano 4 puta,a do 34.nijednom,nijednom.navijam!!!!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 15:04:59   
Milena18
Emice, Branki, hvala vam. Radim sutra definitivno, sad nemam kud kad sam ovde rekla 😁


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 15:07:21   
Sanjica26 RR
Milena, sutra da radis i da se obradujes😊



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 15:21:55   
mama Jo
Jaoj Milena ❤️
Ja sam vec evo stisnula pesnice cvrsto!!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 15:29:54   
emicaa
Milena sta mislis kolike su sanse da ga uradis jos danas 😃



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 15:32:13   
Milena18
Hvala devojke ❤️
Hahaha Emice, upravo o tome razmišljam. Odoh po dete, pa se javljam kasnije ako stisnem petlju. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 15:52:33   
vonavoj
Milena,navijam jako!


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 16:14:36   
Ivanka 75
Kako mozes da cekas user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 16:41:46   
Ana RR
Milena, držim fige user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 17:40:32   
Milena18
Uradih, nisam izdržala. Uspela sam i da mi test upadne u neku prašinu u kupatilu 😁 Nadam se da se ipak vidi. 

user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 17:43:04   
emicaa
Ja vidim jos jednu,malo je blijeda ali vidim.Valjda gledam na pravo mjesto 😁



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 17:45:09   
Milena18
Emice, iznad ove jake kontrolne linije. Evo bolje slike. I ja je vidim. Ruke mi se tresu pa ne mogu ni da slikam kako treba 😂


user posted image

< Poruku je uredio Milena18 -- 2.2.2021 17:46:53 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 17:49:48   
mama Jo
Daaa, Milena pa neg' sta nego se vidi 😍😍
Joj, kako si? ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 17:51:45   
Milena18
Mama Jo, ne mogu da dođem sebi. Buni me što je bleda, sa M mi je na dan očekivane m bila jaka kao kontrolna. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 17:55:22   
mama Jo
Pa da li je do svetla, ili do moje dioptrije, ali msni i nije tako bleda najiskrenije.
Meni su sad prsle slike iz perioda kad sam radila test, oba puta, sve me jeza prosla 😍


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 18:07:06   
emicaa
Milena mnogo sam srecna zbog tebe.Ponovi i ujutru sa prvim urinom,ali tu je.Vidi se.To je to 😊

Mama Jo ajd sad i ti 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
2.2.2021 18:14:28   
Maslacak15
Ooooooooooo :))))))


rekoh ja dovoljno je dobar taj progesteron hihihi. mnogo mi je drago !!!! divno milena,.drzim fige da ovog puta sve bude super ! bravoooo

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here