|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.2.2021 20:07:14   
Jelkicaa
Milena, Branki CESTITAAAM!!! 🤗🤗 Jako mi je drago zbog vas devojke, prelepe vestiii



_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.2.2021 21:34:37   
branki*
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ijaoj,milena divno!

Cestitam! Da imas skolsku trudnocu!Branki,sta se kod tebe desava? Jesi radila betu mozda?

von,nisam radila,niti cu.cekam jos nedelju ili deset_ dana i idem na uz i to je to.mozda uzmem jos neki test u medjuvremenu...

i daa,hvala devojkeuser posted image

< Poruku je uredio branki* -- 3.2.2021 21:35:16 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.2.2021 22:07:47   
lesli


IZVORNA PORUKA: branki*

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ijaoj,milena divno!

Cestitam! Da imas skolsku trudnocu!Branki,sta se kod tebe desava? Jesi radila betu mozda?

von,nisam radila,niti cu.cekam jos nedelju ili deset__ dana i idem na uz i to je to.mozda uzmem jos neki test u medjuvremenu...

i daa,hvala devojkeuser posted image



Branki za 7 je rano. Kada je bio prvi pozitivan test, pre 2 dana?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.2.2021 22:21:02   
branki*
Y sybotu,les.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.2.2021 23:00:23   
lesli
Mislim da ti je 12.2. najraniji termin za uz. A verovatno je dobro da sacekas ponedeljak. Cisto da ne odes prerano pa da je prerano za eho, pa da se treses jos 7-10 dana je li ok ili ne.Jedino sto je ponedeljak 15. i drzavni praznik. 😕Mada ne znam da li ides privatno ili drzavno. Privatnici mozda i rade u ponedeljak i/ili utorak.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
3.2.2021 23:01:50   
lesli
E da i za eho 2 nedelje nakon testa, treba bas dobra masina da bi se videlo da tackica od 2-3mm treperi!U dz, cak i u Bg imaju raspad masine. U unutrasnjosti tek mogu da zamislim...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
6.2.2021 21:40:27   
vocicana
Joj pa bas lepih vesti na pretek. Cestitam, CESTITAAAAAM!!!!! Moje kraljice, hrabrice.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
6.2.2021 22:40:51   
flamingos
Milena,divno,čestitam.Sad tek videh.Za Branki sam znala,za tebe ne.Predivne vesti.Čuvajte se obe.Ljubim vas.❤❤


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
7.2.2021 23:18:59   
Leptirica92
Cao crtice, citam vas vec duze i pratim.

U istom sam sosu. Pokusavamo vec duzi period, ali ne ide. Godina dana je vec kako smo se prestali paziti. I na pocetku je bilo kad bude dobro je, medjutim nista. Onda sam kao pokusavala pratiti ovulacije, ali mi je oduvijek neredovno, a ocito sam nailazila na lose doktore, jer niko nije uzimao to kao problem.U decembru sam bila na komplet pretragama i imam insulinsku rezistenciju i izostanke ovulacije. Dobila glukophage i 2 ciklusa klomifena. Prvi nije urodio plodom, za drugi cemo vidjeti za neke 2 sedmice 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.2.2021 8:03:39   
emicaa
Leptirica dobro nam dosla.Nadam se da ce vam februar biti srecan 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.2.2021 8:18:04   
flamingos
Leptirice,srećno!❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.2.2021 8:22:51   
Milena18
Von, Flamingos, Voci, hvala user posted image
Leptirice, srećno! Da li ideš na folikulometriju sada dok si na klomifenu?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.2.2021 9:43:44   
Leptirica92
Hvala vam 😊 Nadam se da ce februar biti plodonosan

A nisam isla na folikometriju, cak nisam znala ni da trebam  vec citajuci vas.Inace zivim u Njemackoj, ali nisam najbolja sa jezikom, pa smo sad kad smo u Bosni bili isla sam ginekologu da se bolje sporazumijemo. On mi je rekao da dodjem 16 dan na kontrolu, medjutim mi smo tad vec bili nazad. Kad sam mu rekla on je samo rekao onda da imamo odnose 16, 17 i 18 dan. Ovdje me moja doktorica nece sa tudjom terapijom i moram jos cekati minimalno mjesec na termin. Tako da sam se nasla u neobranom grozdju

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.2.2021 9:53:24   
Milena18
Leptirice, želim ti da se ovog meseca obraduješ.
Ja nemam iskustva sa folikulometrijom, ali sam čitala da se ide baš da bi se pratio efekat klomifena. Ipak, nadam se da ti neće ni trebati user posted image

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.2.2021 10:35:35   
emicaa
Leptirice potrazi u Njemackoj,sigurno ima neki nas dokror.Ima ih na sve strane 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.2.2021 10:46:21   
Duškić
Na sve strane ali u Nemackoj najvise.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.2.2021 10:55:49   
Maraj
Branki, milena user posted image user posted image
Pa ja sad vidim! Diiivno! Zelim vam skolske trudnoce!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.2.2021 13:00:10   
Leptirica92
Trazila sam, ali ovdje nigdje oko mene nema nas ginekolog. I ovaj sto sam isla je u drugom mjestu, u nasem gradu ne mogu nikako upast. Ma i ovo sam uletila zahvaljujuci jetrvi. Katastrofa je sto se ginekologije tice. Ovo sve ostalo sam glatko rjesila, zubar itd., ali to nikako na zelenu granu.  

A sad me strah da nisam sta pobrkala, a nisam ni znala za folikometriju dok vas nisam citala i vidjela vase iskustva.A bas vam hvala sto piset_e, jednostavno ovdje vidis da nisi sam 🙂🙂

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.2.2021 13:11:28   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Maraj

Branki, milena user posted image user posted image
Pa ja sad vidim! Diiivno! Zelim vam skolske trudnoce!!




I ja Maraj, bas lepo devojke!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.2.2021 14:04:22   
lesli
Da, da. Sa klomifenom je obavezna folikulometrija. Da se prati rast folikula, da li ih je jedan ili vise, debljina endometrijuma itd.Oni po velicini znaju kada bi trebalo da puca i kazu kada da tempiras odnose.Mislim da nekad praktikuju i davanje tzv “stop” injekcije.

U svakom slucaju, sa srecom!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.2.2021 14:14:37   
Leptirica92
Lesli, rekao mi je da dodjem kao 16 dan ciklusa, medjutim sam rekla da necu biti tu i da nisam u mogucnosti. Onda je samo rekao da imamo odnose 16-18 dan i kao 2 ciklusa da ispijem i trebalo bi biti to. Prvi sam ispila i nista se nije desilo. Sad kad sam pila drugih 5 tabletica od 5 dana imala sam razne nus pojave. Svih 5 dana me uzas glava bolila i samo sam plakala. Onda sam ukucala klomifen iskustva i naletila na vas cekalice. I tu procitam za folikometriju i svasta nesto


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
9.2.2021 22:51:29   
Milijarda
Cao svima! Super ste, poucne 😘😊

I ja iscekujem te crtice vec 3 god, cini mi se da dokrori nisu mnogo azurni, sve me vrte u krug. Zanima me ko je pomenuo insulinsku rezistenciju koja joj je vrednost? Meni su prvo rekli da je to razlog steriliteta pa su nakon par meseci promenili misljenje, ne znam vise sta da mislim. 

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
10.2.2021 6:28:09   
Milena18
Milijarda, koliko godina imaš? Koristiš li terapiju za insulinsku rezistenciju? Jesi li radila još neke pretrage? 


(odgovor članu Milijarda)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
10.2.2021 7:28:59   
Milijarda
Caos. Imam 30 god, i 3 god u pokusaju.

To sa insulinskom je bila rec pre 2 god. Pila sam glukofaz i inofolic za ovulaciju. Posle 6 meseci su mi rekli da ipak nije to. Radila sam svakakve analize sve je ok. Bila na laparo, histero i tu je sve ok. Ovog ciklusa sam na klomifenu, cikloproginovi i na kraju inekcija pregnila. Sad iscekujem rezultate. Stalno sam pod nekim stresom sa razlogom ili bez, kako se smiriti 😊

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
10.2.2021 7:45:37   
Milena18
A jesi li proveravala polne hormone? Da li je suprug radio spermogram?
Što se insulinske rezistencije tiče, mislim da terapiju svakako treba da koristiš (u dogovoru sa endokrinologom, naravno), svejedno što ti je neko rekao da to nije uzrok toga što ne možeš da zatrudniš.
Mislim da je tri godine već predug period, sigurno neki razlog postoji, možda je i nešto minorno na šta niko nije obratio pažnju i što se lako tretira. Nadam se da je tako i da ćeš uskoro ostavriti svoju želju user posted image

(odgovor članu Milijarda)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here