|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
7.8.2021 12:49:01   
Nora332
Hvala, Milena.  Znam da su bolovi sastavni deo ovulacije kod vecine zena, i da uglavnom jedan boli, taj koji ovulira. Mene su oba bas mnogo bolela, mada kao sto rekoh levi malo vise. Ako jeste bila ovulacija onda super posto je bas sredina ciklusa, znaci da mi se nista nije poremetilo. Nadam se da je tako. 😊


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
7.8.2021 15:38:48   
Nora332
Gago, kako je?  Ja cistila fioku sa lekovima danas i nasla u kutijici sve ovo. Polovina je bacena, ko zna koliko je jos bilo testova i trakica. Sve je negativno, cak ni trakica jedna makar pozitivna. 🙂 Drzi se...  Jako je tesko preziveti te dve nedelje izmedju ovulacije i ciklusa kada u toj meri zelis trudnocu. Misli ti lete samo ka toj jednoj stvari. Bitno je zaokupiti se maksimalno i drugim stvarima, ali i prici situaciji sa 50:50 sanse. Dakle - ako bude ovog meseca, super. Ako ne bude, znali smo da moze i to da se desi - nastavljamo dalje sledeceg. Bitna je istrajnost i nikad ne odustajati. Koliko god da je tesko, a jeste. To moze da ti potvrdi svaka zena ovde koja se mucila da ostane trudna, ukljucujuci i mene. Samo hrabro. 😊



user posted image

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
7.8.2021 15:47:49   
Gaga1996
Ajooooooj, hvala ti puno na ovakvoj podršci! 

Evo 21. dan ciklusa, osluškujem telo i obraćam pažnju na simptome tek minimalno ali iskreno, ni ne primećujem nešto posebno. U interesu mi je da još 5, 6 dana brzo prođe i da dočekam taj dan ali trudim se da ne razmišljam previše. Radovala sam se sa koleginicom njenoj trudnoći, evo uživam sa mužem na jednom turniru odbojke i tražim neko mesto da se zavalim sa slušalicama i slušam neku meditaciju. Reko ajde možda i to pomaže... Ne mogu ni da zamislim koliko je vama teško koji ste toliko dugo u ovome i šta ste sve proživljavale. Meni je mojih 5 ciklusa predugo i teško a mogu misliti vama svima... Zato i teram sebe da se opustim i da će biti. Pogotovo posle one biohemijske... I samo da se smirim i kada saznam da ne budem u strahu da se nešto ne desi... Ali živim za taj dan kad ugledam dve crte, ne znam kako ću da reagujem i šta ću da radim od sreće... 😁 Hvala ti puno još jednom! Kako si ti? Jesu li danas prošli bolovi?

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
7.8.2021 16:13:18   
Nora332
Pa Maslacak ti je vrlo lepo rekla da je biohemijska dobar znak, koliko god surovo da zvuci, ja sam zato sigurna da ces da zatrudnis. To sto se desilo u principu znaci i da mozes da zatrudnis i da ste kompatibilni i da nema nekih vecih problema. Znaci i da su ti jajovodi prohodni, sto je mnogo bitno, ja moje jos nisam proveravala, hteo je doktor histeroskopiju da mi radi pa da ujedno proveri i jajovode i matericu i valjda otkloni cistu ako treba. Ali ja sad to razvlacim jer se radi u opstoj anesteziji, a pre samo dva meseca sam bila u opstoj zbog grlica. Biohemijska je uzasno iskustvo i razocarenje je, ali bar znas DA MOZES. a to je najbitnije. Dakle, desice se sigurno. Pre ili kasnije. 



Ja sam danas ok fizicki, ti bolovi su prosli, zaista je uzasno bilo. Bole me grudi tu i tamo i dalje doduse ali sve je to koliko znam normalno.  Ali danas npr prvi put posle ko zna koliko meseci krenuh da razmisljam o ovome, svojim godinama i hormonima i tome da ne znam sta ce biti. Tako da ne bih otisla ponovo na tu stranu iz koje nema izlaza, trudim se da poslusam sopstveni savet i opustim se koliko mogu, svakako ovog momenta nista ne mogu da uradim a vec sam prosla kroz dovoljno 🙂

Samo se relaksiraj i zaokupljuj misli sto vise mozes! 6 dana prodje dok kazes keks 😊 Bice sve ok

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
7.8.2021 16:21:58   
Sanjica26 RR
Nora, bad tako je i kod mene. Traju bolovi jedan dan, sto je logicno. Grudi su me i dalje bolele sve do ciklusa. Nisam cekalica, ali i dalje mi se to desava. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
7.8.2021 16:30:57   
Nora332
Hvala ti puno, tesi me ovo. Mozda me je ovoliko bolelo zbog endometrioze, mozda je narasla u medjuvremenu, nisam ni sigurna kada da zakazem ultrazvuk, mozda je pametnije da sacekam oktobar i papu pa tada da obavim sve odjednom. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
7.8.2021 16:32:01   
Gaga1996
Nora, baš tako. To me i teši i važno mi je da znam da može da dođe do oplodnje jer me je to uvek brinulo. Zaista se nadam da to jeste bilo tako. I nisam previše tužna nego na tu biohemijsku gledam sa nekom nadom da će zaista biti ubrzo. Čak se desila u drugom ciklusu pa je prošlo još 3 neuspešna. Neka šesti bude srećan 😁 Mene trenutno samo grudi bole što je i uobičajeno pred ciklus. Stomak tek ponekad nešto kao zamulja i leđa nisko probodu. I to je sve. Čekam pa ćemo videti. 


Ti si jako hrabra i svaka čast! Ne mogu ni da zamislim kako si se osećala tokom ovog vremena ali ja verujem da je Bog uz one koji su hrabri, istrajni i iskreni. I verujem da je on uz nas sve ovo vreme i da će nas obradovati baš u pravom trenurku! Biće sve ok, znam to 😘

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
7.8.2021 16:40:46   
Nora332
I kod mene je uvek tako, 5-6 dana ranije krenu grudi da se nadimaju i bole, ja u svakom drugom ciklusu bas u toj nedelji dobijem temperaturu i ona ode tog dana kada dobijem, jos mi niko nije dao konkretno objasnjenje zasto se to desava sem skoka progesterona, ali to bi trebalo u ovulaciji da se desava, ne tako kasno. U svakom slucaju, to za grudi i stomak su simptomi i pms-a i trudnoce i ovulacije, bukvalno ako krenes da razmisljas izludeces sebe, ja sam tolike mesece provela opterecujuci se oko najglupljih simptoma, ako okrenes jedno 20-30 stranica unazad mozes i sama da procitas 😄 Ja ti iskreno zelim da ti ovaj ciklus bude TAJ. ☺️


Hvala ti na lepim recima, zaista se nadam da ce biti tako i da ce se i meni ostvariti san da budem mama, samo jedna beba makar, ne trazim vise. A hrabra jesam jer nemam drugi izbor 😄 ajde pa da nas obradujes lepim vestima, drzim palceve. 😘

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
7.8.2021 16:45:33   
Gaga1996
Ja sam juče imala 37 sa 1 ali to ne bi bilo neuobičajeno i kao da se nije već dešavalo ali nisam pratila. Znam da bi ako se desi trudnoća trebala da bude povišena od ovulacije i da ne pada ukoliko ne dođe do menstruacije a ako dođe, onda i temperatura pada. Tako sam bar čula. Svw su to simptomi i trudnoće i pms-a i ludela sam čak i za ovo kratko vreme. Ali dobro, nadam se da ću vrlo brzo prestati da izučavam svaki mogući simptom. 😁 


I ja čekam i držim pesnice da nam brzo javljaš lepe vesti i samo zapamti, Bog je uvek uz nas i on zna tačno kada će se desiti, a na nama je da to poštujemo i čekamo. 😁 (Skoro sam i sebe ubedila u ovo) 😂 Šalim se. 😁

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
7.8.2021 16:49:57   
Nora332
Hvala ti 😊 nadam se iskreno. 


(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
7.8.2021 22:31:24   
Sanjica26 RR
Нора, боље да ти не причам какве имам симптоме у пмс-у. А пре него што сам сазнала да сам трудна са првим дететом, толико сам јаке болове имала да нисам знала шта ћу од себе. Чак сам имала и дијереју. После неколико дана сазнам да сам трудна.


Срећно, надам се да нећеш добити. 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
8.8.2021 11:23:33   
Nora332
Slobodno pricaj 😁 Nakon svega pomislicu da sam odlicno i prosla bez skoro ijednog simptoma. Imam ih naravno, ali stvarno u maloj meri. Do pre par godina npr nisam ni znala da ovulacija moze da boli, saznam od rodjake 😂 Izgubljena u prostoru i vremenu.  Ali zato sam prekjuce bas lepo nadoknadila sa onolikim bolovima.  Inace, juce popodne me je secnulo par puta s leve strane , vrlo blago,  ali verujem da je to od ciste. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
8.8.2021 22:14:21   
Gaga1996
Ležim i razmišljam o tebi, Nora. 😁 Šta se dešava, kako se osećaš... Hoćemo li biti te sreće da ne dobijemo ovog meseca. Toliko sam nestrpljiva da ću skoro poludeti. Baš mi je poslednjih 5 dana najgore, tako blizu, a tako daleko. Normalno se osećam, samo me grudi bole. I malo sam umorna (mada to nije ništa čudno). 


Htela sam da pitam je l obavezan beli ili vodeni sekret u ranoj trudnoći? 
Eto, recimo, baš koleginica ga je imala pre nego što joj je kasnilo, a kao javlja se usled hormonalnih promena. Pa ne znam je l mora da se dešava ili je individualno kao i svi ostali simptomi. Jer kod mene je isto kao i uvek do sada pre nego što treba da dobijem. Sve je isto skoro. Samo me glava boli ali boli me kao da ću se prehladiti, onako vrat i glava. I grudi koje su npr. prošlog ciklusa u ovo neko vreme prestale da me bole i smanjile se, sada su uvećane i blago bolne. Nadam ae baš i u iščekivanju sam ogromnom i baš ne znam kako da ubrzam ovo vreme do četvrtka. A i taj dan će mi biti stresan jer ću verovatno samo trčati do toaleta da se proveravam. 😂

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
8.8.2021 22:58:26   
flamingos
Čitam šta ste pisale.I ja sa vama isčekujem i nadam se i radujem unapred.Znam kako vam je....Jedva čekam da javite lepe vesti.Uz vas sam svim ❤


(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
8.8.2021 23:04:04   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Gaga1996

Ležim i razmišljam o tebi, Nora. 😁 Šta se dešava, kako se osećaš... Hoćemo li biti te sreće da ne dobijemo ovog meseca. Toliko sam nestrpljiva da ću skoro poludeti. Baš mi je poslednjih 5 dana najgore, tako blizu, a tako daleko. Normalno se osećam, samo me grudi bole. I malo sam umorna (mada to nije ništa čudno). 


Htela sam da pitam je l obavezan beli ili vodeni sekret u ranoj trudnoći? 
Eto, recimo, baš koleginica ga je imala pre nego što joj je kasnilo, a kao javlja se usled hormonalnih promena. Pa ne znam je l mora da se dešava ili je individualno kao i svi ostali simptomi. Jer kod mene je isto kao i uvek do sada pre nego što treba da dobijem. Sve je isto skoro. Samo me glava boli ali boli me kao da ću se prehladiti, onako vrat i glava. I grudi koje su npr. prošlog ciklusa u ovo neko vreme prestale da me bole i smanjile se, sada su uvećane i blago bolne. Nadam ae baš i u iščekivanju sam ogromnom i baš ne znam kako da ubrzam ovo vreme do četvrtka. A i taj dan će mi biti stresan jer ću verovatno samo trčati do toaleta da se proveravam. 😂



Gago, i tebe cekamo sa lepim vestima😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
8.8.2021 23:19:20   
Gaga1996
Flamingos, Sanjice, hvala vam punoooo! Podrška mi mnogo znači i olakšava ovo čekanje. Najiskrenije se nadam da ćemo vam i Nora i ja javiti divne vesti, baš se nadam ovog puta. 😊 Hvala vam punooooo! ❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
8.8.2021 23:48:10   
Nora332
Hvala puno svima na podrsci, jako mi znaci! Mislim da je ovog puta Gagi potrebnija. Ja ne ocekujem trudnocu.  Jeste da se ne pazimo i da zelja nije stala, ali ne zelim vise da se nadam, previse sam povredjivana. Ta nada koju dam sebi a onda iscezne u sekundi kad vidim da sam dobila, jedan od najuzasnijih osecaja. Ne mogu vise jednostavno da prolazim kroz to. Kad bude bice. Moram da priznam da ovih dana vise razmisljam o tome nego prethodnih meseci, jer ulazim dosta na forum...  Strah me je da se nadam, iskreno. Ne znam da li me neko razume. 


Gago, to ti je odgovor kako sam 🙂 ja vec znam da cu da dobijem i unapred sam tuzna,ali sama si rekla bice kako je zapisano. Ako u dogledno vreme ne bude prirodno,bice inseminacija. To je to.
Sto se tebe tice, razumem te ODLICNO kako se osecas. Znam da nema toga sto mogu da ti napisem a da ti olaksam. Isto tako znam da ce dan ciklusa da ti bude najgori jer ces celog dana da trcis u wc. Samim tim mozda i sama sebi odlozis ciklus na dan, dva, desavalo mi se i to, psiha je cudo. A onda opet taj zacarani krug. Pa jos traganje za simptomima... Uzas. Ja se toliko nadam da jesi trudna, drzim ti palceve i ocekujem test za par dana 😊 Inace,  i ja sam danas pomislila na tebe,  set_ila sam se Viola testa za trudnocu, on navodno detektuje trudnocu vec 8 dana nakon zaceca i oset_ljiv je 5 (zaboravila sam mernu jedinicu,  miu ili mui 😂😂😂 ). Generalno vecina testova ima 25, neki imaju i 10 (baby rapid), to spada u one bas rane testove. Ova Viola je navodno najraniji moguci, izguglaj. Mozda ti olaksa. Ali iskreno ja sama ne verujem u to i mene licno bi bilo strah da radim test pre nego sto zakasni bar 2-3 dana (umela sam nekad da radim i ranije). Pomenula sam cisto jer znam za to, ne tvrdim da je istina.
Javljaj kako si. Grudi, sekret, bolovi... Sve su to simptomi i trudnoce i ciklusa, ne mozes jos da znas. Znam da je iritantno ali tako je. 

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
9.8.2021 13:47:06   
Gaga1996
Nora, baš si me slatko nasmejala 😁 Meni je danas 23. dan ciklusa, bez promena. 😂 Jedini dobar znak mi je što me grudi i dalje bole a prošlog ciklusa su prestale par dana pre menstruacije. (Haha kakva uteha, uvek me bole dok ne dobijem osim prošlog puta). 😂

Ne pronalazim nikakve specijalne simptome. Jedino me od juče boli glava ali onako povezana sa grlom. Bukvalno me kada progutam pljuvačku zaboli nisko glava, skoro kod vrata. Videćemo zbog čega je... 
Ja sam vama jako zahvalna na podršci i svemu ali mislim da je i tebi, Nora, potrebno. Možda ovog meseca baš bude jer se uopšte ne nadaš i ne očekuješ ništa. Ja nekako imam neku nadu i baš bih volela da me obraduješ. Ja očekujem ili ne očekujem menstruaciju u četvrtak tako da ću pustiri da prođe i taj dan ako ne dobijem pa ću test u petak ili subotu. Nadam se da će mi to biti najsrećniji dan u životu. Imam čak i specijalan način kako ću da obradujem muža. 😂

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
9.8.2021 15:06:05   
Nora332
Jao Gago, kakve sam ja sve stvari smisljala vezano za to kako da mu kazem... 😂 ali sad mi je dzabe jer je naucio moje cikluse napamet, upucen je u sve i negde dan, dva pred ciklus krene sa pitanjima jel krenulo, a i kad krene uvek pita kako izgleda, jer je citao ranije dosta o implantacijskom krvarenju, pa se ne smiri dok ne krene odliv. Tako da ja sve i da hocu i sve i da ostanem trudna ne mogu to da napravim na iznenadjenje 😂 A volela bih bas 😊


Mozda si se prehladila inace, ja imam generalno muku tesku s nosem i grlom deset_ak godina vec pa prepoznajem simptome 😂 Mozda je nesto prolazno, to svakako nije simptom. Glavobolja i cesto mokrenje moze biti 😊
Inace, tebi je ovog cetvrtka a meni sledeceg 😄 tad stoji da kao treba da dobijem. Mada po mojoj racunici verovatno petak jer su me tad boleli jajnici onako mnogo, pa ako je tad stvarno bila ovulacija onda je ipak petak, zna aplikacija i da mi pogresi nekad datum.
Drzim ti palceve, javljaj sta god da ima novo 😊 I hvala ti na podrsci 😊

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
9.8.2021 15:26:10   
Gaga1996
I da, zaboravih da kažem, neću unapred da radim test, tj. pre nego što mi izostane, baš sam se razočarala svaki put pa bolje to da izbegnem. A i uštedim 300 din 😂😂😂


Moj muž ne pita i ne zna tačno kwda treba da dobijem ali znam da non stop razmišlja pa ako kažem da me boli stomak on samo pita je l krenulo... Ali generalno ili budem tužna ili mu najavim da će krenuti jače ubrzo i onda se oboje rastužimo. Ali on o implantacijskom krvarenju ne zna mnogo, samo šta mu ja pričam. To se ja opterećujem i analiziram krvarenje. 😂 Joj blizu je i tebi taj dan, brzo će proću. Ja se nadam da nećemo dobiti ni ti ni ja pa da zajedno analizirqmo simptome ali prave trudničke 😁😊

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
9.8.2021 15:39:36   
Gaga1996
I imam ideju... Kada budeš ugledala konačno pozitivan test, ti mu u očekivano vreme reci da si dobila, pazi naravno da on to ne primeti 😂 stavi uložak 😂 i onda spremi iznenađenje i daj mu 😁 Ej, ne može biti pametniji od tebe 😝😁 Ja bih tako volela da to bude ovog meseca, baš zato što uopšte ne očekuješ 😊


(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
9.8.2021 16:06:08   
Nora332
To bi bila lepa ideja kad bih ja umela da lazem 😂 to je moj najveci problem oduvek bio. Ne umem da izlazem, a tek njega. Zna me kako disem, ne moram nista ni da kazem, dovoljno je da me pogleda. Ali veruj mi, padalo mi je i to na pamet, nego sam tutuban pa to nikada ne bi upalilo 😄


Ma nije da se ja ne nadam jer mislim da je nemoguce,  nego prvo digla sam ruke jos aprila kad su krenuli problemi s grlicem da se ne bih razocaravala;  drugo,  prolaktin me brine trenutno jer sam u bas stresnom periodu. Trece, posle ovoliko vremena ne bih ni mogla da zamislim da mi se tako nesto desi. 🙂 ali bilo bi lepo,  nadam se da ce nam se to obema desiti.  Prelazak h trudnicke teme bio bi divan,  ali ja vec znam da ces zatrudneti pre mene, ostacu ja i dalje ovde,  ovde svi dolaze i prolaze, ja ostajem 😄 sta da se radi. Bice kad bude. A to za test ti je pametno stvarno, vec si se i razocaravala i biohemijsku si imala, dodatan stres bi ti to bio. Samo hrabro ☺️ cetvrtak je blizu. 

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
9.8.2021 17:30:03   
Gaga1996
Hahaha, ali ovo bi bila slatka, kratka laž 😂😂 Razumem te potpuno. Moramo smisliti nešto 😁

ja se nekako baš nadam za tebe jer si toliko ubeđena da neće biti ništa 😊 Ali dobro, polako... Biće kada je suđeno 🥰Najvažnije je da ti budeš ok i da budeš mirna. Meni je drugarica preporučila meditaciju za sakralnu čakru. Izguglaj malo o tome. Ja se hvatam svih saveta i baš se trudim. Uzela sam i po preporuci, a preporučila bih i tebi, kao neke bombonice na biljnoj bazi, imaš na instagramu - Arabesca genitals. Pročačkaj njihov profil, navodno mnogo pomaže i žene nakon ispijene kutije, dve ostaju trudne. A pošto su biljke mislim da ne može da šteti. Čula sam da ih doktori prepisuju kao recept. Pa ti pregledaj sve, vidi... Ja u sve polažem nade 😁

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
9.8.2021 18:32:01   
Sanjica26 RR
Е баш сте блесаво позитивне. Тако и треба. 🙂



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Gaga1996)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]
9.8.2021 20:38:26   
Gaga1996
Hvala, Sanjice 🥰


Hahaha, upravo sam smešna sama sebi. Ne znam šta ću sa sobom od nestrpljenja. U velikoj sam neizvesnosti i teram se da ne uzimam ranije test. Sreća pa ga nisam kupila. Ali bukvalno vidim sebe kako ujutru na 24. dan ciklusa idem da vadim krv jer kao to može ranije da pokaže. Onda zamislim premalu vrednost i strah pa odustanem. Onda sam ubeđena da ću dobiti i da nema ništa ovog puta. U sledećem momentu sam ubeđena da je to to... Hahahaha mislim da ću poludeti, ništa dok nisam na poslu ne može da mi skrene misli 😂 Pa analiziram simptome, sada me kao bole leđa i mulja nešto stomak, a verovatno da se niśra od toga ni ne dešava... 😁 JOJ, kada bih mogla da prespavam 3 dana 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here