|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lidl Srbija
29.8.2022 20:37:01   
Didy
Poslaću ti mog muža ako hoćeš da je zaplaši suptilno. Hahahaha. 😀 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Lidl Srbija
29.8.2022 20:54:41   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Didy

Poslaću ti mog muža ako hoćeš da je zaplaši suptilno. Hahahaha. 😀 


Hahahaha.Joj dobra si.Samo da joj prozborim par reči o štetnosti i zaboraviće i na Lidl,a i na krofne.🙄Tražiće samo one iz moje kuhinje.Vidi,da ne bude da samo krofne jede,ali je tema o Lidlovim krofnama.Generalno,voli slatkiše,ali zato voli i voće,povrće,meso...❤


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Lidl Srbija
30.8.2022 7:29:09   
dddaca
Didy, generalno je hrana puna aditiva, pa tako i krofnr, kupili ih mi u Lidlu ili Maksiju. Hleb ne mesim, kupujem. A i on je prepun aditiva. Ali hvala u svakom slucaju na informaciji

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Lidl Srbija
30.8.2022 8:24:59   
flamingos
Mi kupujemo tost hleb,a i mesim.Mm retko kad jede hleb,dete isto(jedino kad maže nešto na hleb.Ovako sve jede bez hleba)..Peciva su oduvek bila prepuna aditiva,ali sve u umerenoj količini nije štetno,pa tako i naše drage krofne iz Lidla.🙄

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Lidl Srbija
30.8.2022 9:00:01   
dddaca
Pa tek taj tost je prepun aditiva koji mu daju svezinu i po mesec dana. Mnogo ih vise ima nego u obicnom hlebu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Lidl Srbija
30.8.2022 9:44:52   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Pa tek taj tost je prepun aditiva koji mu daju svezinu i po mesec dana. Mnogo ih vise ima nego u obicnom hlebu
Gotovo ništa ni da se ne jede.Elem,kao što pisah-uglavnom sve jede bez hleba,ali ponekad mora i hleb.Bogu hvala zdravi smo.Pa mora ponekad i tost sendvič za doručak.Vi nikad ne jedete tost sendviče?Sve vode neki zdrav život.Zanimljivo...


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Lidl Srbija
30.8.2022 10:53:49   
dddaca
Ne, ne kazem da vodim zdrav zivot, pretpostavljam da mene pitas posto citiras moj odgovor user posted image I kolaci koje umesimo same prestaju da budu zdravi onog trenutka kad stavimo secer u njih, ali su svakako zdraviji od industrijskih. Isto tako je i za hleb i sve ostalo. A tost i sva peciva sa produzenom svezinom su puna aditiva definitivno. Ali to je vec diskusija za drugu temu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Lidl Srbija
30.8.2022 11:40:20   
flamingos
Upravo o tome i pričam.Ne jedemo svaki dan ni krofne,a ni tost hleb bilo da je iz Lidla ili gde god da se kupi.Svi znamo šta je zdravo.Ali...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Lidl Srbija
31.8.2022 8:50:40   
milicicak
Svratili smo juče do Linde da kupimo folije za vakumiranje, ostavili 4000 a dobeli kući jednu kesu... Svaki put se iznenadim koliko je sve poskupelo.

Inače, u Lindi nikad nismo kupovali krofne a sladoled ne kupujemo od prošle godine. Opet moram da čitam deklaracije pa 90% njihovih konditorskih proizvoda ne dolazi u obzir. Ajd da ne budem kvarna, većina konditorskih proizvoda u našoj porodici ne dolazi u obzir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Lidl Srbija
31.8.2022 8:59:52   
Sanjica26 RR
Bravo Mili. To je najbolja odluka koju sam cula.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Lidl Srbija
31.8.2022 9:45:18   
dddaca
Ni ja ne kupujem njihove sladolede, ne prijaju mi. Ali sinoc uzesmo krofne. S vrata dete vice eno ih krofne. Dzabe price da nisu zdrave kad su onako kao sa slike

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Lidl Srbija
31.8.2022 10:36:07   
flamingos
Kupujem sladoled u Lidlu,a i krofne.Naravno,ne svakog dana,ali ništa neće da nam falu.Svakako se slažem Mili sa tobom.Da nije zdravo sve to stoji,ali...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Lidl Srbija
31.8.2022 12:08:00   
nata11
A koje sladolede kupujete?

Gelati ubedljivo najbolji sladoledi na nasem trzistu.

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Lidl Srbija
31.8.2022 12:54:24   
flamingos


IZVORNA PORUKA: nata11

A koje sladolede kupujete?

Gelati ubedljivo najbolji sladoledi na nasem trzistu.
Slažem se Nato.Taj i kupujemo.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Lidl Srbija
3.10.2022 14:15:05   
nata11
Crna cokolada za kuvanje iz lidla- jeste probali, kako se topi?

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Lidl Srbija
3.10.2022 14:36:59   
lesli


IZVORNA PORUKA: dddaca

Da napisem utiske o peracu prozora. Samo cu da kazem da mi je zao sto ga ranije nisam uzela. Lesli, hvala puno! Da ne bi tebe, jos bih se predomidljala




Jeeeej, drago mi je da si zadovoljna! 👍☺️

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Lidl Srbija
3.10.2022 22:07:44   
dddaca
O da, bas zadovoljna. Stvarno je super

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Lidl Srbija
2.12.2022 10:15:25   
nata11
Juce ostavih pola plate ali ne zalim.

Kupili princezi sto za sminjaknje, snegarice, zimsku janku, povrca, voca.

Sto se igracka tice stvarno su kvalitetne i isplate se.

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Lidl Srbija
5.12.2022 23:58:51   
Didy


IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: dddaca

Da napisem utiske o peracu prozora. Samo cu da kazem da mi je zao sto ga ranije nisam uzela. Lesli, hvala puno! Da ne bi tebe, jos bih se predomidljala




Jeeeej, drago mi je da si zadovoljna! 👍☺️



Ja kupila sad nedavno kad je bilo u ponudi. Ušla u Lidl i set_ila se da ste pisale da ste baš zadovoljne. Još nisam probala, ali ne može biti gore od krpe. 😉

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Lidl Srbija
6.12.2022 7:46:03   
dddaca
E Didy, to si u pravu, da znas.
Pisi utiske kad probas.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Lidl Srbija
6.12.2022 7:55:25   
flamingos
Mora da je dobar.Nikako da kupim.Moraću sama da odem,jer moji uvek žure kada pazarimo...Nije mi problem u stanu,ali u selu kuća,pa kamara prozora.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Lidl Srbija
6.12.2022 13:06:36   
Ana RR
Kupili jelku u lidlu juče. Planirala neki u Metro ali na kraju mi se nije davalo toliko para a ova lidlova je baš dobra, guuustaaa

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Lidl Srbija
6.12.2022 16:02:52   
dddaca
Da li ste kupovale ove godine ski pantalone u Lidlu? Da li ste zadovoljne kvalitetom?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Lidl Srbija
6.12.2022 16:29:50   
Ana RR
Daco, ja sam planirala ali nisam našla veličinu za Marka. Ako su iste kao i prethodnih godina onda su sasvim ok. Ja sam kupovala Marku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Lidl Srbija
6.12.2022 16:30:25   
Didy


IZVORNA PORUKA: dddaca

Da li ste kupovale ove godine ski pantalone u Lidlu? Da li ste zadovoljne kvalitetom?



Kupila sam ja svojoj ćerki. Da napomenem da ona nosi model za odrasle. Ok deluju, videćemo kako će se pokazati. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here