|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
4.4.2011 11:08:39   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Jeca*

Branko kockica, Čarolija, Kolibri, Dragan Laković....a bila sam kul tip user posted image


To se podrazumeva, zauzima mi pola memorije u telefonu, imam ih na laptopu, imam i mp3 u kolima user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
4.4.2011 11:20:54   
Jeca*
Pa kad stizes  da slusas i ostalo? user posted image  mi na poslu slusamo neku drndavu radio stanicu, na putu do posla ako stavim sluske slusam radio i dizanje uz Goricu i Nešu (oni me lepo razbude i nasmeju), kod kuce Luka DJ-iše....user posted image  
šalu na stranu, ja slušam sve sem narodnjaka i ovih novokomponovanih hitova. Znači dobar stari rock, alternativu, pop, od domaćih Balaševića, Azru, Bijelo dugme, Bajagine prve albume obozavam, Parni valjak, Idoli, Kerber...svu tu staru muziku bas volim. Volim klasicnu muziku. Volim ambijentalnu muziku. I tako...user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
4.4.2011 11:23:32   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Jeca*

Pa kad stizes  da slusas i ostalo? user posted image  mi na poslu slusamo neku drndavu radio stanicu, na putu do posla ako stavim sluske slusam radio i dizanje uz Goricu i Nešu (oni me lepo razbude i nasmeju), kod kuce Luka DJ-iše....user posted image  
šalu na stranu, ja slušam sve sem narodnjaka i ovih novokomponovanih hitova. Znači dobar stari rock, alternativu, pop, od domaćih Balaševića, Azru, Bijelo dugme, Bajagine prve albume obozavam, Parni valjak, Idoli, Kerber...svu tu staru muziku bas volim. Volim klasicnu muziku. Volim ambijentalnu muziku. I tako...user posted image

Bravo Jeco, sto bi se ja mucila da pisem kad si ti sve lepo napisalauser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
4.4.2011 11:28:01   
bratzz

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ici cu ja i na Stinga-a user posted image

I ja bi na stinga ali ko sto alexis rece moja provincija je daleko od Beograda.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
4.4.2011 11:44:12   
Dada81
Da ,evo npr. Sting ,u poslednje vreme ,uz Minju i Branka Kockicu''navukla''sam dete i na Stinga user posted image Inače sam ''šarenolika'' što se tiče muzičkih pravaca .Što reče Alexis,izgubim se i ''osramotim''kad odem na neko slavlje ,jer narodnjake ne slušam ,niti se trudim. Očarao me samo Luis ,kada sam jednom daaavno otišla na njegov koncert ,super atmosferu napravi i jaako je prijatan ,eto njegove pesme znam ,mada sad dok pišem pokušavam se setiti kada sam ga zadnji put slušala...Nekako ću pre naći i pustiti Evanescence..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
4.4.2011 13:13:36   
New Mom

IZVORNA PORUKA: verolino

Najveci utisak na mene je ostavio koncert AC DC..Bilo je feeeeeeeenoomeeenaaaaaaaaalnouser posted image

Iiiiistoooooo! user posted image

Inače, najviše slušam punk (u našoj kući kad ne slušaš "ništa" slušaš to.) i ponešto od alternative. Novije stvari su Green Day, Maroon5, The Muse i Linking Park (a za to me mm zeza da je vreme da pustim tinejdžerima njihovouser posted image ).
A sad je u planu koncert Guano Apes.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
4.4.2011 21:42:19   
Anoniman
Odrasla sam uz reggae , hc , punk , kasnije me odvukose na jednu zurku i tu ostah 10ak godina uz trance i proggresive , pa sam malo iskulirala user posted image idem i na operu , slusam je i kuci , obozavam klasiku , ambient i ajs nigrutina user posted image slusam mnogo pravaca , zavisi od dana user posted image   prvi sledeci koncert je Moby i Amy , a ako se usudim pre toga otici cu sad 08og na sick of it all user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
4.4.2011 21:58:35   
Anoniman
New Mom i ja bi na Guano Apes, i mala mi je trudnoca i mislim da to ne smeta, uzecu neka sedeca mesta ako bude bilo, dalje od bine. Moj zet je muzicar ( u pozoristu) ali i ima neki bend pa su zimus svirali a na repertoaru je izmedju ostalog bila i pesma I've Got Asthma od Toy dolls-a user posted image

Koncert Massive Attack i Roisin Murphy su mi bili mozda od najboljih.

Bez obzira na pravac ima nekih muzicara koje jednostavno obozavam a medju njima su K.D. Lang, Kate Bush i Peter Gabriel i sve bih dala da mogu na njigove koncerte


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
5.4.2011 16:12:36   
nencydrew
Ja bih išla na koncert Amy Winehouse, ali kažu da je na njima uglvnom stondirana, a i karta je baš skupa-3 500, čini mi se

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
5.4.2011 16:14:33   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
5.4.2011 16:18:18   
*Alexx*
Ja sam naucila da ama bas nista ne ocekujem od koncerata. Oni koncerti kojima sam se besomucno radovala su bili bzvz, a oni od kojih nista nisam ocekivala su bili fantasticni. Bolje spustiti ocekivanja, pa se iznenaditi user posted image Nikad ne znas kakav koncert moze biti. Mozda ona tada bas bude trezna. A mozda ne ume da peva ako nije drogirana  user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
5.4.2011 16:23:55   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Misu to ti je prednos kad zivis u glavnom gradu.
Kulturnih dogadjanja koliko volis.

Kod nas u provinciju u najboljem slucaju moze da dodje Rundek i to ti je.


Ja se ne zalim, samo dok je Rundek user posted image

U Zrenjaninu nema cesto koncerata, ali desi se...sto kazu neki, jedan ali vredan...prosle godine pamtim Bajagu...ove godine Rundek... odemo i u BG kada je neki dobar koncert tako smo bili na Queen...a mm je bio na AC/DC, ja sam nazlost tad bila sa stomakom do "zuba" ...a Claptona i Dylana smo propustili zbog bebca... steta... tako nesto se desi jednom, pitanje da li ce oni ikada vise doci u Srbiju user posted image


(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
5.4.2011 16:28:03   
jovicaa
andrea ti si iz zra?
da izdvojim 5 omiljenih grupa:
the pixies
pink floyd
the beatles
velvet underground
faith no more
tool
alice in chains
mr bungle
haustor i naravno jos mnogo grupa ali eto ove su mi bas
_ebiga ne moze 5 mora viseuser posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
5.4.2011 16:32:25   
AndreaK
IZVORNA PORUKA: jovicaa

andrea ti si iz zra?
da izdvojim 5 omiljenih grupa:
the pixies
pink floyd
the beatles
velvet underground
faith no more
tool
alice in chains
mr bungle
haustor i naravno jos mnogo grupa ali eto ove su mi bas
_ebiga ne moze 5 mora viseuser posted image


Da... iz Zrenjanina...

uzgred, dobar izbor jovice user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
5.4.2011 16:33:11   
jovicaa
ali naravno moj muzicki ukus varira... slusala sam jos tuce grupa, i mnoge koje mozda nemaju uopste veze sa gore navedenim.
kao na pr ... dusty springfield ili jet ili duffy ili cajkovski.. znaciiiii sirokoooouser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
5.4.2011 16:33:47   
jovicaa
hvalauser posted image
a ovih dana slusam muse, ne znam sta me je napalouser posted image


< Poruku je uredio jovicaa -- 5.4.2011 16:37:12 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
7.11.2013 21:46:19   
Figaro88
Ja sam pre slusala psychedelic trance,sada slusam svasta.Nisam neki ljubitelj narodnjaka,a ni nasag popa,ali ima pesama koje mi se svidjaju.Omiljena pesma-godine tvoje(Van Gog)...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
7.11.2013 22:51:02   
isidora88
slusam sve sto vole mladi user posted image
u poslednje vreme retko slusam muziku, nekako mi smeta, ali nekad mi dodje pakad sam sama pustam sve i svasta.
pre sam slusala house i techno, sada povremeno to, mada i narodnjaci prodju na veseljima ili kad mm i mene nesto udari u glavuuser posted image
sad se bar setih grupe morandi i slusam love meuser posted image
inace omiljena grupa iz mladosti night shift i prodigy

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
7.11.2013 22:55:52   
vikiveki
Ja mogu da slušam sve i svašta ali volim najviše klasičnu muziku

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
8.11.2013 6:35:18   
Misha i Ljisha
ja bas volim rammstein i prodigy da slusam kad sam u ludom raspolozenju
kad hocu nesto lagano onda slusam Norah Jones i Sade
kad hocu da budem u zenu onda slusam Erik Satie
volim i francuske sansone, instrumentale, volim da slusam iskreno radio i da budem u toku sa novim desavanjima pa od tih "novih" bas volim Justina Timberlake (a i beka ga bas voli)
slusam eto sve i svasta ma i Mensona i kojesta
a od narodnih samo samo one stare i to uglavnom znam refrene ali se dobro zabavim i uz njih.
Od domace muzike slusam smak, neverne bebe i tako to i uglavnom sve malo starije. Ovo novo nista ne znam iskreno. Duduk sam.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
8.11.2013 10:38:13   
NadaR
Slusam bukvalno sve !
Samo zavisi od toga kakav mi je dan i kakvo je raspolozenje. user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
8.11.2013 11:18:51   
vukosava
Jovice i AndreK a Panta Siklja Nafta? user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
20.11.2016 11:59:10   
branki*
sve slusam,bukvalno sve.narodnjake,stare,kafanske,nove,popularne,sve.stare zabavne,nase domace,rok stare,strane koje me podsecaju na ranu mladost i pubertet,nirvana,r.e.m,madona,prodigy..kad mi dodje onda nase hitove 90-ih,sve bukvalno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
20.11.2016 12:03:04   
IvanaSK RR
Branki, i ja isto user posted image
Mozda bih mogla da izdvojim rok, ali stvarno sve slusam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
20.11.2016 12:05:09   
branki*
ja obozavam muziku ,stvarno,bas volim i da se veselim i da igram i da placem uz muziku,prozivljavam sve.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here