|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 9:02:34   
bubulence
ljiso, nema vise t?
ja imam sarme od juce, juce sam i detaljno sredila kucu, tako da cu celo pre podne maximalno da uzivamuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 9:05:13   
Misha i Ljisha
Nema P temp od nedelje. Ali jos smo na ab i inhalacijama.

Bubi bas te briga. Ja imam utisak da mi je uvek nered. Ovaj malac cim vidi da ja skupljam igracke momentalno rastura. Sredjujem kuhinju vadi lonce i poklopce, sredim to eno ga u spajizu prebira luk i tduser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 9:07:29   
Milena18
Jutro!


Sanjice, Maraj, Ana, kako ste?
Mi jedva da smo i spavali. M je celu noć kašljala. U pola šest jutros smo je inhalirali, puna je šlajma. Sada je bolje, čini mi se. Jede jabuku i pije sok od jabuke ☺
Von, Ljišo, izdržite još neki mesec pa će valja početi bolje da spavaju. Težak je to period. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 9:08:20   
bubulence
ljiso svi smo to prosli, i ja cu proci jos jednomuser posted image . moje devojke su sada vec velike, Ema mi dosta pomaze od kada sam trudna... evo, 3 meseca im nisam spremila dorucak, to sve ona uradi, svako popodne mi usisa, naravno kasnije ja to malo popravim ali ne uvek...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 9:10:48   
bubulence
milena, strasno, kod nas je taj kasalj trajao skoro 3 nedelje, niko nije spavao...
koristili smo i sirupe za kasalj, inhalirali se, kuvali cajeve, serbet.. ma nema sta nismo probali, nista nije pomoglo dok samo nije proslo...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 9:17:40   
Ana RR
Dobro jutro! Jutros sam ja vozila Marka u školu pa svratila u jednu radnju, pa u drugu, pa do pošte... nešto se umorih user posted image slabo smo spavali, Marko se budio svaki čas, nos mu se zapušio pa nije mogao da diše. Stavljali kapi, duvali, pa hoće vodu, pa da piški... jedva gledam na oči. Treba buljiti u laptop ceo dan.

Milena, kako mrzim taj kašalj. Neverovatno je koliko može da traje.

Grlim vas sve, nadam se da su dečica bolje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 9:31:13   
smeško
Dobro jutro! Kako su vam decica? Milena, Ico kako ste vi? Sanjice, kako je suprug?

Odoh da usisavam. Htela sam da perem kosu, ali nisam raspolozena da J place zbog fena. Usisivaca se ne plasi.☺

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 9:35:59   
bebilule
Jutro. Nadam se da su djeca bolje.
Ja sam isto tako nekako kroki. Kasno legla, dok sam ručak za danas spremila, bila skoro ponoć, pa taman zaspala krenuo M u akciju. Aj sve to, nego znate onaj osjećaj prije 6 stavljaš vodu za kafu, ona prokuhala, otvoriš kutiju i sjetiš se da si zaboravio kupiti. Kad se roknula nisam.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 9:53:32   
Milena18
Joj Bebilule, znam savršeno taj grozan osećaj, ali meni se to desi na poslu, pa moram da čekam pauzu da bih kupila kafu. Kod kuće se mm brine da nikad do toga ne dođe.


Smeško, hvala na pitanju, ja sam isto kao i moje dete. Kašljem, nos curi, ali pokušavam da ne obraćam pažnju.
Ana, nadam se da će kod Marka proći sa zapušenim nosem.
Bubulence, uživaj u današnjem danu, kad si bila tako vredna juče.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 10:31:22   
pari
Meni T nocas nije spojila vise od 1h...neverovatno koliko lose spava...jos je u nekom momentu strasno duvao vetar,pa sam je ljuljala jer je bila skroz budna...pa se i m budio...Ja stvarno ne znam kako je uopste izdrzavam...ludilo...
Maraj,kako ste? Sanjice? 
Puno vas sve pozdravljam i da danas bude bolji dan!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 10:40:15   
vonavoj
Pari,kako izdrzavas? Ja sam jako nervozna,ustanem sa glavoboljom,pa me to dodatno dotuce,jedva funkcionisem..q nervoza samo odmaze,ali ne mogu da se kontrolisem.Jutros se zagrcnuo na gromuljicu i odmah povrati ceo dorucak,odlepila sam..plakala sam.ne mogu da se kontrolisem..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 10:49:38   
Rosita
Samo ću vam reći- isto sve. D je skakao noću, N ne skače, al se dere. Nekad sedi, nekad ustane...prebacim ga kod sebe, umiri se na sisi, ali sve je to kratkog daha. Ne gledam sat ali eto tri outa se budio dok je radila mašina- samo pranje, beli veš. Lako je izračunati. 
Budite dobro, pozdrav mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 11:00:25   
smeško
Bebi, pogodila si me! 😂 Da mm ne kupuje kafu, ja bih bila bez poroka.😂


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 11:09:37   
emicaa
Kako ste svi?
Mi sredili stan(Dora i ja) pa da polako spremam rucak.danas se pijavljuje neko sunce.
Moja djeca i ako se prevare nocu pa fino spavaju,ja se povampirim pa ne mogu.Valjda vise ne znam spavati bez 3 budjenja minimum 😂


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 11:31:13   
Maraj
Pozdrav mame. Ja sam katastrofa .mm takodje. Njemu celu noc T oko 39.9 meni oko 38.8 L nije imao T. Nadam se da je proslo kod njega. Sad samo kaslje. S stavljam cepice. Juce joj prvi put dala brufen i ona se katastrofa ispovraca.
Ne znam vise kako funkcionisem

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 11:42:46   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Kod nas isto stanje. Sofi ima i dalje temp. Mm i dalje lose. Nece bandoglavko kod dr.
Ja od jutros ne znam gde udaram. Spremaj rucak, idi u skolu. Vracaj se. Daj deci dorucak. Vracaj se u skolu. Sad idem po T. Vodim je na sisanje i da kupimo materijal za skolu. Imam jos jedan cas oko 1. Ma, da su ovi dvoje zdravi nista mi ne bi palo tesko. I mene muci stomak. Nisam ni dobila. Sva sam naduta. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 5.3.2019 13:36:32 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 11:48:43   
Peace*
Preko čega dižete fotke na forum?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 11:54:23   
Maraj
Peace Klik

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 11:57:20   
Peace*
Hvala user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 12:08:30   
Misha i Ljisha
Jaoo danas haos. 

Pari,von,Rosi...izdrzacemo. jos ja mislom da ovaj moj ekstra spava kako meni D nije spavala. Kao i Parina T. Ma na 20 min se budila. Uzas. Pari razumem te a meni inace treba malo sna. Ja sam znala jos dok sam bila devojka da u 5 radnih dana spojim svega 15h sna. Al zato 6ti dan...ostavim cesmu otvorenu. Mozak ne funkcionise. Secam se tacno oprala sam ruke kao zombi i izasla iz kupatila. Vracam se a ono bojler se ispraznjio 🤣 i takl nemam pojma sta radim.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 12:15:36   
smeško
Drzite se mame! Nemate drugi izbor. 🙁

Stigla nam masina za sudove! Da se i ja osavremenim. Jurimo da nadjemo ovu mikcionu sa uz, bez rendgena, ali tesko ide. M u vrticu, N u skoli, J spava, ja peglam...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 12:16:24   
Duškić
Vreme je bas lepo.
Samo za uzivanje i setanje .
A ja sam bas umorna.
Pozdrav mamice..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 13:01:49   
Rosita
Smeško, koju ste mašinu uzeli? I mi treba da kupimo. Čekamo da se skupi od roditeljskog.
N i ja šetali, kupili neke namirnice, evo sad sisa i preklapa, ja sela... Noću ozbiljno razmišljam da prekinem dojenje vrlo uskoro. Nije da sam čvrsto rešila ali ozbiljno mislim. Uvešću mu bademovo mleko, nego nešto mu se ojela guza sa tačkicama koje se oset_e pod rukom... Vegeta ili limun. Citruse baš voli. Brat mu nije hteo pomorandžu do treće g. I sad ne jede. Samo pije. Čekam ojed da peođe, mažem nistatin i cink kremu naizmenično. Onda ako bi, bože zdravlja, prošao test na mleko i krenuli da uvodimo mlečno, mogla bih da prekinem dojenje. Ako bi se nastavio buditi ugasila bih😬.
Milena, kako tvoja povreda?
Ljišo, je l P pije ad još?
Von, šta mu radiš kad se budi noću? Nemoj se sekirati. Ti si jedna isplanirana žena, kao i ja, moramo se učiti fleksibilnosti :). Još kad bi se učile naspavane, gde bi nam bio kraj :D.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 13:17:19   
Misha i Ljisha
Rosi pije P ad. Ja se bojim da mu bez konsultacije uvedem mleko dal kozije ili kravlje nemam pojma. Pre bih kozije. Ali do tad ima vremena. On popije dve ili 3 flasice po 180 ml i uglavnom ne dovrsi nikad ostane mu. Slabo pije vodu. Nekad hoce nekad nece. Nudim uredno al ne ide nam sa vodomuser posted image

JA mislim da je moj P nocu gladan jer on tehnicki i dalje nema veceru i onda i kad se probudi oko 1 ja mu dam mleko. Nocas se probudio tad i dadoh ali nisam dala ujutru u pola 6 kad se probudio tako da je na dve flasice svejedno sto je kao preporuceni unos.Mada kad bi on meni pio jogurt ni po muke. Al ne svidja mu se jogurt vec sam grcki a njega ne moze da pije.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 13:34:51   
vonavoj
Jednom kad se probudi mu dam mleko,ostali ga nunam..sad nece ni dudu,pljuje.Nocas je u 1 vec pio,tacno oset_im da je nervozan,ne umiruje ga nunanje..e juce je u 6 vecerao,inace oko pola 8,jer je slabo spavao,reko sad vecera i u pola 9 mleko i spavace..ma kakvi..Morw veceras posle pola 8,da bi pio mleko tek posle 3.Dobro kazes,dq naucimo da funkcionisemo neispavana..ma i to bi bilo lakse da me sve ne boli..ovo je neizdrziv bol u ramenima,vratu,glavi..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here