|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 10:48:26   
pari
Ovo pomeranje sata mi malo poremetilo spavanje T...kasnije je zaspala,kasnije se probudila ali je bila kenjakava vec posle 10 pa kao zaspala...verovatno na kratko... Opet ne mogu da se isplaniram ali dobro,nije vazno...
Ljiso, nadam se da ce ga brzo proci. Ja bih mu isto davala dijetalnu hranu koja zatvara da bi mu brze proslo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 10:56:17   
jance
Jeste. i Bebuska spava, evo skoro je sat vremena sklopila....

Ja vise nemam pantalona na koje mi nije probilo. Nemam vise ni tako obimnu menstruaciju koliko mi krene onako jace kad god ustanem pa nijedan ulozak to ne moze da izdrzi. Sad sam stavila sve redom na pranje i valjda necu morati da idem nigde dok susara ne zavrsi...

Preporucila mi u apoteci farmaceutkinja da uzmem za takve slucajeve uloske za inkontinenciju. Kaze imaju vecu moc trenutnog upijanja.... nije mi to do sada padalo na pamet, ne znam ni sta su tacno


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 10:59:21   
medamisko

IZVORNA PORUKA: pari

Ovo pomeranje sata mi malo poremetilo spavanje T...kasnije je zaspala,kasnije se probudila ali je bila kenjakava vec posle 10 pa kao zaspala...verovatno na kratko... Opet ne mogu da se isplaniram ali dobro,nije vazno...
Ljiso, nadam se da ce ga brzo proci. Ja bih mu isto davala dijetalnu hranu koja zatvara da bi mu brze proslo...



Ja citav dan zevam, zaista je glupo pomerannje sata.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 11:03:29   
Ana RR
Jance, tako je i kod mene. Ja nigde ne idem prva dva dana a i treći je kritičan. Evo samo juče sam potrošila pakovanje od 12 uložaka. Ludilo.

Ulošci za inkontinenciju su za osobe sa slabom bešikom tj sfinkterom koje ne mogu da zadrže urin.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 11:10:25   
vocicana
Dobro jutro devojke, ja sam samo srecna sto sam sada vec za sobom ostavila mengu, inace je bilo strasno, jer sam u kratkom februaru dva puta imala, drugi put posle mesec dana, kada se Malisa razboleo, iste sekunde je krenuo ciklus u fulu.
Mame kako ste? Ja nemam vodu do 15 h I tako ce biti svakog dana od 10 do 15 do nedelje, jer nam rade kruzni tok pored zgrade.Da popizdis.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 11:45:09   
jance
Znam za sta su ti ulosci , samo razmisljam o tome. Kazu da su bolje po onoj trenutnoj moci upijanja, ono kad naglo ustanes itd. Na zalost sa njih troje nemam bas mogucnost da ostajem kuci dva dana, moram da vozim, desi mi se da se zaglavimo u guzvi zbog radova ili da mi mm javi da moram na drugi kraj grada nesto da pokupim. Nije zabavno.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 11:48:23   
jance
Sad cu da se dupliram ali krenula sam u akciju da pisem poznanicama i drugaricama i "drugaricama sa fejsa" da se vidimo na kafi. Ako hocu da ne kukam sama i zatvorena u kuci, moram i da uradim nesto po tom pitanju....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 11:54:39   
Ana RR
Verujem, Jance. Ja radim od kuće pa mi je mnogo lakše sa te strane. Inače je odlazak na posao uz ciklus bio horor ranije user posted image meni i noću, dok ležim, puno ide. Nekad jedva stignem do kupatila na vreme.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 12:04:30   
vocicana
Jance, drago mi je sto si pocela da mislis na sebe., tako I treba, naci ce se neka sigurno koja ce moci da pije sa tobom rano ujtru kaficu iako ti mislis da je takvih malo, odnosno da ih nema. Ljubi te Voci!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 12:25:50   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Od jutros od 9 je p kakio 2 puta. Sto je super. Hajd da danas vise ne kaki. 
Na dijeti je. Jos od subote. 
Orosala imam.mogu.mu.i dati. Ja racinam ne povraca pa mi ni na pamet nije palo da mu dajem.



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 12:28:06   
vocicana
Ljiso, to nisu retke stolice kontam, probiotik je ucinio svoje, pa neka ga, bolje neka izbaci tu muku dole na taj nacin a ti nutkaj svime samo da pije, a za jelo koliko moze I hoce.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 13:10:56   
Rosita
Cao mame. Proslavili lepo, sve je bilo super. Ali sigurno da neću više u tom obimu. Preveliki napor, stres i trošak. N mi se razboleo, evo ima 38.5. Baš sam se smorila :(



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 13:20:59   
jance
Stavila sam bebusku na spavanje sa samo jednom rukom upakovanu. Pa kud mi puklo... taman i ne treba sad puno da spava, u 2 idemo po Ogija i Kiku u skolu i vrtic. A ja nesto i pojedem danas, potpuno sam zaboravila.....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 13:23:24   
jess021
Dan mame! Mi smo imali turbo vikend pa nisam ni stigla da vam se javim.


Ljiso, zao mi zbog svadbe, ali sta da radis.
Nadam se da uzivate u danasnjem danu!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 13:50:04   
Misha i Ljisha
Jess i meni je al prebolela sam vec i smislila sta cu sa lovom koju sam namenila za svadbu ahahah...

Rosi divno. Ja jos uvek nemam pojma sta cu P za rodj

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 14:11:27   
mama Jo
Rosi, ljubimo decaka velikog 😊
I da batu sto pre prodje 😘
Joj mi smo se skuvali napolju, bas je vrucina haos, a one nemaju mira u hladovini da budu...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 14:27:25   
vonavoj
Obilan ciklus..uh..casica je spas! Verujte! Pogotovo za akciju..izdrzi mi 4h prvi dan..prepuni se..posle duze moze,ali ne mize da procuri..

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 14:45:53   
mama Jo
Pari i mi smo se skroz poremetili, juce mi je dan bio kao da sam.pala sa marsa, evo i danas user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 14:49:31   
mama Jo
Nego mame sta mislite sta moze biti - primetim jutros da J malo kao kroz nos prica, nista je ne boli, sve lepo jede... a kad sam joj grlo pogledala, na jeziku tu skroz kod grla skoro nazad ima neke crvene kao krupne tackice, kao pecate, jedno 4-5 takvih tacaka?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 14:54:55   
pari
Ja ne znam mama jo...mozda neko drugi ima iskustva...Mozda da joj stavis malo fizioloskog u nos...mozda joj je zapusen nosic...Meni M cesto govori kroz nos...pun nos...uvecan malo treci krajnik i eto...
Nas dve napolju. Sredjivala sam papire za vizu,sutra treba da ih posaljem u ambasadu...Na suncu je stvarno jako toplo...
Rosi, drzite se! Da sto pre prodje temp

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 15:02:51   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Obilan ciklus..uh..casica je spas! Verujte! Pogotovo za akciju..izdrzi mi 4h prvi dan..prepuni se..posle duze moze,ali ne mize da procuri..


Von, ja ne znam kako bih to stavila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 15:11:12   
Ana RR
Mama Jo, gore na ždrelu, crvene tačke ravne (ne kao afte već uz ždrelo)? Ako jeste, to je Marko imao kada je imao neki virus. Prskala sam mu nešto kao propolis (ne mogu da se setim kako se zove) i prošlo je već sutradan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 16:37:04   
mama Jo
Tako je Ana... ne zali se da je boli, sve normalno guta i jede a citam da to moze biti strptokok user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 16:50:02   
Sanjica26 RR
Prskaj joj apis golu ili tantum sta imas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
1.4.2019 18:54:38   
mama Jo
Prskacu joj apis golu, pa cu videti sutra ako i dalje bude imala pusticu porku dr
Gde ste mame, jeste dobro?
Ljisho kako maleni?
Rosi, je l' prosla temp.?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here