|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 10:58:11   
pari
Von,iskreno se nadam da ce brzo dati vizu. Nama su dali sledeci dan kad su primili nase papire tj.kad smo bili na intervjuu. E sad posto je M dete,ne ide na intervju nego saljem papire u amabasadu...Brzo ce nadam se!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 11:07:31   
IvanaSK RR
Pari,želim ti da bude što pre 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 12:05:42   
Rosita
Evo nas mame, hvala što pitate 💕


N isto puno curi nos i balavi jako. T mu nisam merila od jutros, ima neku malu. Kenjkav je, malo ređa stolica. On odavno slabo jede. Ali na tortu, njegovu posnu, zeva. Nos mu strašno smeta. A ne pomaže izvlačenje jer to je vodica, curi non stop.
Von, zar nije predaja dokumenata iduće sedmice, za vrtić? Pitaš me ko će ga čuvati. Vrtić 🙁. Da, zamisli njega u vrtiću. Ali isto tako- nema ko. Čak se pitam da l da opet probam da produžim. Ne bi mi peodužili sigurno, ali na poslu ću svaki čas na bolovanje. Von, kad idem na bolovanje sa detetom do 3 g, je l to poslodavcu refundira država? Kao da sam to nekad pročitala.
Dr radi popodne. Zvaću od pola 2 da zakažem, mada ne znam šta će mu dr. Imam pola waya probiotika ali dugo baš stoji van frižidera. Nije mi siguran.
Maraj, ja sigurno ne bih slavila u igraonici, slavila sam jer sam slavila obojici. N je rođen na Lazarevu subotu, ove godine je 20.4. Htela sam tad da ga krstim, ali ovako mi je bilo jednostavnije, rođendan i krštenje. Stariji je kršten sa 3 godine, tako je ispalo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 12:14:19   
vonavoj
Kod nas je upis od 1.4 do 12.4.Ej.ne znam za bolovanje,menjaju su svasta..ali mislim da drzava ne refundira..bilo je pre 100% placeno,sad ne znam..mi u firmi nemamo bolovanja...(i 10 dana godisnjeg),buhaha.ne sme niko da bude bolestan. Salim se,muska je firma,ne idu na bolovanja,a ja isto ne jdem.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 12:17:03   
vocicana
Von nesto sam samu sebe ispalila, jutros, iskidala sam se, plakal sam dobru sam turu isplakala jutros, dete me gleda I kaze, amma zasto places, ti si dobar nemoj da places. Nije nista strasno, a ja tek onda, na glas sam kukala, doslovno. No msm da sam uspela da sredim situaciju, nadam se da sve bude ok do kraja nedelje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 13:15:07   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Dobro jutro. Ja sam odvela dete u vrtic, od jutros takav stress imam, necu ni da pricam.
Enterofuryl ima I antibiotsko I probiotsko delovanje, Bosnalijek ga ja msm proizvodi, ovde se moze kupiti bez problema, ne razumem nitog soma u Lillyju kako nije hteo da proda? Strasno kakvi kreteni rade na raznim mestima.
Jedva cekam da se dan zavrsi, kada mi ovako pocne, bolje da se obesim.




Voci, ja ne bih magistre farmacije i doktore nazivala somovima samo zato sto ne daju deci lekove za koje smatraju da su vise stetni nego sto pomazu. I pri tom nije jedan dr u pitanju, kao ni jedan farmaceut. Eto, ni u decijoj bolnici u NS vise ne daju, zabranjen je. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 13:18:24   
Rosita
Voci, polako, drugačije ćeš misliti kad se smiriš.


Mi, evo, 39 t, stavih čepić i uskoro zovem da zakažem.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 13:32:44   
mama Jo
Voci, popij jednu kaficu na miru da malo iskuliras, evo i ja cu. Od pola 11 smo napolju, njih dve su automatski evo zaspale, a i ja bih najradije mada.moram da ustanem jer u 2 dolaze za deratizaciju.
Rosi, da vas sto pre prodje.
Ljisho, kako je batke?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 14:15:00   
Maraj
O rosi ...znaci ipak je skocila T user posted image
Ljiso, kako je P?
Ja bila sa S napolje. Bas duva pa nismo dugo ostale. Dosle kuci. Ona rucala. Sad mi bila mama. Odvela je malo kod nje, a ja sela , pojela 2 tulumbe, malo da odmorim pa cu po L u vrticuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 14:15:52   
pari
Nas dve napolju,evo malopre zaspala. Uspela sam da usisam i napravim gibanicu,pitice iz tiganja i keks. Gibanicu jos nisam probala ali keks jesam...ispao je mnogo dobro...po receptu Jamie Olivera ( 5 sastojaka i pravi se za par min). 
Kasnije cu po neki prevod dokumenata pa da saljem u ambasadu.  
Rosi,zakazala kod dr? Ljisho,kako ste,? Voci, drzi se...svi imamo teske momente...znamo kako je

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 14:19:58   
mama Jo
Pari, zvuci zanimljivo ta gibanica, mozes nam pisati recept u nekoj prehrambenoj temi 😊
A ja isla napolje u majici na bretele, guska, smrzla se.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 14:54:08   
pari
Rosi, jesi zakazala dr?Ljiso,kako je P?Voci, drzi se...svi imamo te teske momente i ok je plakati ponekad...
Napolju bas duva...na suncu je ok...iako mojim sinusima ne prija bas ovaj vetar...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 15:23:59   
mama Jo
Pari, kako je tvoja malena? Je l' se jos inhalirate, uspevas li? 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 15:27:35   
pari
Ma ne uspevam 🙄
Stavila sam joj jutros sinomarin i izvukla sa noskom jer mi delovalo da joj je bio zapusen nos...Kako perete nosko?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 15:34:41   
vonavoj
Samo kroz toplu vodu..meni je crevo pocrnelo,jer nikad sva voda ne izadje..a ima i 7 godina.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 15:46:29   
mama Jo
I ja samo kroz toplu vodu pa onda ,,muckam" dok ne izadje sve... ostavim na rasijatoru da ispari sva ta vodica, kad rade naravno..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 16:00:35   
jance

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Von nesto sam samu sebe ispalila, jutros, iskidala sam se, plakal sam dobru sam turu isplakala jutros, dete me gleda I kaze, amma zasto places, ti si dobar nemoj da places. Nije nista strasno, a ja tek onda, na glas sam kukala, doslovno. No msm da sam uspela da sredim situaciju, nadam se da sve bude ok do kraja nedelje.


samo ti zeno vici i placi i kukaj. Oni koji guse u sebi imaju infarkte! A jos ako si ispeglala stvar onda pusti da taj stres izadje iz tebe da bi mogla da nastavis....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 16:07:35   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: pari

Kako perete nosko?


Ja sam ga prala prvo u toploj vodi sa deterdžentom a posle sam ga provlačila kroz alkohol. Mislim da sam ga ubacivala i u sterilizator.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 16:10:35   
jance
Inace dobar dan. Bila ja kod drugarice na kafi ( iliti caju posto kafu ne pijem), bebuska bila iznenadjujuce dobra. Nisam stigla da odnesem papire za Kiku za upis u skolu jer ja dosla u 12:30 a oni danas primaju papire do 12. Samo me frka zbog boravka da na vreme donesem.

Kika mi je povracala nocas, njoj se tako manifestuje premor. Ostala je kuci danas da se naspava, spavala je do pola 11 i evo vec sat vremena ponovo spava. Ona nije dete visoke energije i ova promena vremena ju je jadnu dokrajcila. Pritom ona dete kad povraca uopste ne pravi dramu, to je skroz cudno. Izadje iz sobe i kaze : mama drzi mi kosu, povracacu. Sama dodje do kante i povrati, pa se vrati u krevet. Nema drame, plakanja, nicega. Skroz me to fascinira.... I svaki put ista prica. Spava onda duze, probudi se i pije tecnost po malo, do uvece bude ko nova i trazi pizzu da jede...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 16:11:31   
vocicana
Moje Jnace, hvala ti, mnogo sam plakala jutros,ni sada ne znam kako cu da izadjem na kraj, ali snaci cu se.
Nego sta, ja se izderem I Kazem sta imam, pa kud puklo da puklo.
Ali sam se iscrpela jutros, kao da sam kofu ledene vode dobila preko glave. Sacuvaj Boze.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 17:08:56   
Sanjica26 RR
Malo da vam mahnem da ne mislite da ne mislim na vas. user posted image
Nemam kad da pisem. Danas mi je dan idi u skolu, trci kuci, idi u skolu, trci kuci. Kod kuce milion obaveza. Sad cekam vreme da dodje, pa po T pa ih vodim u muzicku i na ples. Bas sam danas crkla.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 18:11:32   
vocicana
Sanjice, mi znamo da si ti tu iako ne pises. Ljubim I grlim punoooo

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 18:54:22   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Nismo u bolnici. Kaze dr iako je kakio danas 9 puta on je i dalje raspolozen i pun energije. A nema danas krvi ima samo sluzi. I ona misli da ce biti ok. Rekla je u slucaju da kloni pravac decija. Imamo kontrolu u petak opet. 


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 19:59:42   
Rosita
Ljišo, dobro je!


Naša dr misli da je samo nos. I samo bi ga lokalno lečila da sam pobedi, bez ab. Neomicin- dexametazon u nos nakon toalete, 3* dnevno. Evo zaspao na vetrini u kolicima. Budim ga samo kafu da popijem. Tišina u kući, čuje se samo vetar i klatno sata ☺

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
2.4.2019 20:06:41   
milicicak
Mame, ja vas preletim u pauzama posla i nocu dok V jede al sve brzo zaboravim 😁
Rosi, Ljiso, bitno da su deca bolje, veliki su oni momci, izgurace to.
Kod nas stanje redovno, na poslu haos, kod kuce haos, juri zubar, fizijatar, park, engleski nekad ne znam da li sam dosla ili sam posla. Da mi nije mojih ne znam kako bi bilo sta iskombinovali... Sad me nervira i ovo oko upisa u skole i vrtice sto cu izgleda morati da gubim vreme sa papirologijom. A i malo sam na dijeti i nema Nutele pa sam dodatno nervozna 😂 i stalno gladna 😂

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here