|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 7:47:20   
nata11
Dobro Bubulence hvala na pitanju. Narednih dana cemo znati kada stize beba pa da. Na UZ je teska 2.5 kg. Aparat i dalje pokazuje pritisak a ja OK pa ga i ne merim.
Tvoj kako se drzi? 





_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 7:51:41   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: BubaBubica



Bubica više nije trudna 😄 porodila sam se juče ujutru, brzinski i bolno, stigao dečkonja 3600 gr i 51 cm. Sve je u redu, ljubimo vas!


Cestitam! Da je zivbi zdrav! Cekamo izvesta sa porodjaja😁

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 10:53:38   
popkica bebic
Čestitke Bubice! Da ste živi i zdravi svo šestoro, decace dobrodošao! 👏👶😘

Ja sam radila kks i onako je super, ali pošto sam sva kilava i bole me mišići već celih mesec dana, uradim i vitamin D. Skroz sam u deficitu. I sada pijem Oligovit, dosad nikada nisam. 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 10:55:37   
bubulence
Buubiiceeeee❤️❤️❤️, cestitam draga moja! Neka je drugar ziv i zdrav. Nadam se da ce neko otvoriti temu, ja sam sa tel... Hocemo detalje 😁.

Nato, a, koliki pritisak pokazuje? Ja sam ok samo sto ne spavam nikako... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 13:33:58   
veselicaa
Cestitam user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 17:03:47   
Bebana17
Cestitke Bubici i njenoj bebici, da ste zivi i zdravi svi zajedno. 

A sad da se zvanicno pridruzim trudnickim stranama, prvi uz prosao dobro. Poslednji ciklus 25.aprila, po uz starost trudnoce 5+4, ali posto je ovulacija bila 11 dana ciklusa bebac je 6+1 po uz. Crl je 4,7 mm, a otkucaji 104, sto je meni nesto sporo, dr kaze da nije, al ja se ipak bojim. Izgleda, uz Boziju pomoc, stize nama cetvrto dete.  Ja sam trenutno u 43-oj godini zivota, matora koka, al po koje zrno ubodem i ja... 😂

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 17:43:20   
vonavoj
Bebana,svaka cas_t! Ali svaka cas_t!!!

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 17:46:32   
bubulence
Bebana bravo!!! Dobro nam dosla u ovu temu😁


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 17:50:31   
vonavoj
Bubi,kako si?
Ja se zapitam nekad da li je hrabrost ili ludost imati puno dece..trenutno sam u pmsu,mm jos ni na vidiku da ce doci kuci,a ja ceo dan u obavezama oko dece..za izludeti..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 19:52:08   
popkica bebic
Bebana, dobrodošla! Ja se lično mnogo radujem kada čujem da neko ima više dece. I ja sam nervoznija po prirodi, ne radim nažalost, bavim se decom isključivo, pa iako me to raduje, nisam ispunjena na svakom polju i zato pucam. Čekam treće dete i usput se pitam šta, gde, kad, kako, zašto. Da me neko ne shvati pogrešno, ali plašim se porođaja više nego ikad, a misli koje mi prolaze kroz glavu su..... Uh! No, da ne mracim. Deca su najlepši i najveći dar od Boga, i ako su nekada mogle žene da odgajaju i po deset_oro, možemo i mi dvoje, troje, četvoro... 😊



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 19:55:49   
vonavoj
Popkice,svaki porodjaj je sve brzi i bolniji,lepo napisala bubica,ali to se sve brzo zaboravi..meni su grudi veci problem nego porodjaj..tako se i pokazalo treci put..kad sam morala i da se podvezem..prvi put pakao 4 meseca,ali bez mastitisa,dojila 12 meseci,drugi pu 2 nedelje pakla i dojila 12 meseci,treci put 5 dana pakla.i ginekolog rekao obavezno podvezivanje..a nisam imala mastitis..nego ogromne grudi,zlezde grozdaste..pakao..

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 20:03:48   
popkica bebic
Joj.... Ima jaku imama problem sa grudima kadar dojim. Baš imama meku hiperlaktaciju, ponekad nisam sigurna treba li da se izmazam ili ne Ako to radim nadolazi mleko, ako ne, opet nabuja i onda u toku perioda dojenja više puta imama mastitis. A tebe razumem. Ni mm nije kod kuće po ceo dan i svega sama sa decom. Ponekad padam od umora, a ne mogu da legnem. Nemam kad! I onda sam nervozna... Odoh u off. 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 20:04:51   
popkica bebic


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Joj.... I ja imam problem sa grudima kadar dojim. Baš imam neku hiperlaktaciju, ponekad nisam sigurna treba li da se izmazam ili ne Ako to radim nadolazi mleko, ako ne, opet nabuja i onda u toku perioda dojenja više puta imama mastitis. A tebe razumem. Ni mm nije kod kuće po ceo dan i svega sama sa decom. Ponekad padam od umora, a ne mogu da legnem. Nemam kad! I onda sam nervozna... Odoh u off. 




_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 20:05:36   
popkica bebic
Telefon mi sam kuca reči i izluđuje me, a ne mogu to da isključim! 😡



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 20:19:28   
Bebana17
Svako prema svom osecaju, nekome je dovoljno jedno dete, a neko zeli vise, svako bira po svom nahodjenju, mi smo bas hteli vise dece, za mene je ovo Boziji blagoslov, pa kako nam bude. Da se razumemo i ja poludim na njih, vicem, hucem, ali ne mogu da zamislim zivot bez njih, plus muz mi je vise kod kuce nego sto nije, pa mi je on desna  ruka, dok druge pomoci nemamo. Mozda je to ludost, mozda hrabrost, ja se ni ne pitam sta je. Valjda cista 100% ljubav ☺. Uz barem zrnce ludosti 😂.

Ni ja ne mogu nocima da spavam, uprkos umoru. Ustajem u pet, sest, bez neke potrebe. Ja sam jos uvek na porodiljskom zbog prethodnog deteta, istice mi u junu, pa godisnji odmor iskoristim, pa trudnicko otvaram, ako sve bude uredu. 

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 20:23:15   
veselicaa
Draga kada ti je termin da te stavim na spisak user posted image user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 20:27:53   
popkica bebic
Draga Bebana, kao što rekoh, čvrsto verujem da su deca Božiji blagoslov i samo On zna koliko ko može da podnese i iznese. Divno je imati ih uopšte, a svako koje uđe u naš život je sreća više. Ja sam oduvek volela troje. Daće Bog i snage za sve! Tebi čestitke još jednom, divno je što nam se pridružila još jedna trudnica, sada kada je Bubica otišla iz teme. I opet četvrto, idealno zamena za nju. 😊



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 20:57:32   
JelenaJekac
Bubicee,  divnoo,  cestitam. :-* Bebana, cestitam i tebi i dobrodosla.  Jaoo jel sam ja to kao sledeca ? :D

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 20:59:26   
veselicaa
Treca na spisku user posted image user posted image

(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 21:17:04   
vonavoj
Bebana,a koji uzrast su ti deca?Joj,meni je pomoc makar mala,ponekad potrebna,hahaha..Deca su zaista blagoslov!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 21:58:19   
bubulence
Popkice i ja se ovog porodjaja najvise plasim...

Mm se uplasio da cu da se porodim 😁. Sedimo veceras i ja iz cista mira skocim i kazem njemu da skine zavese iz decije sobe, cerkama da sve igracke podignu na krevete, obrisem prozore, terasna vrata, terasu, sve njihove igracke, izbacim garderobu... On stoji, gleda, kaze ''ovakva si bila oba puta dan pre porodjaja'' 😂  . A meni samo naislo... Nema veze sa porodjajem

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 22:22:24   
veselicaa
Bubi samo misli na moj treci porodjaj i uzivaj.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 22:24:24   
vonavoj
I ja sam se plasila..a super prosla! Da imate sve kao ja porodjaj..4300 a nijedan sav.i bukvalno iz 3 napona.25min jakih bolova.Strah je realan,znamo sta nas ceka..haha.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 22:29:22   
Bebana17
Vonavoj, blizanci ove godine pune 4 godine, u decembru, a malisa krajem juna puni 2 godine. Da se ne lazemo svakom pomoc dobro dodje oko dece, ali sta cu kad su moji svi daleko. Mali su jos uvek svi, ali tesim se da ce biti lakse kad malo porastu. Nada umire poslednja :)


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
3.6.2019 22:30:46   
Bebana17
Veselice, termin mi je 30. januar.


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here