|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 10:22:37   
bubulence
Nato kolika nam  je manekenka? Jeste li se odlucili za ime? 

Smizli i ja sam valjda 33.nedelja i ne deluje mi ovo da ce beba biti jako krupna ali cu svakako odraditi test. Inace mi ni jednom nisu pogodili tezinu bebe na uz, i cerke su po uz bile krupne a rodjene sa 3570 i 3300... Sasvim prosecne... Iako sam isla i privatno i u dz, oba uz su omasila tezine

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 10:24:58   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: bubulence

Nato kolika nam  je manekenka? Jeste li se odlucili za ime? 

Smizli i ja sam valjda 33.nedelja i ne deluje mi ovo da ce beba biti jako krupna ali cu svakako odraditi test. Inace mi ni jednom nisu pogodili tezinu bebe na uz, i cerke su po uz bile krupne a rodjene sa 3570 i 3300... Sasvim prosecne... Iako sam isla i privatno i u dz, oba uz su omasila tezine
a bice devojcica jel...Meni su i u dz i provatno rekli isto...


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 10:32:16   
popkica bebic
JelenaJekac, SRECNO! Da bude brzo i lako, navijamo!

Mame, svaka ima neku svoju tegobu i tegobice... Jeli neka od vas osećala hronični umor čak i u drugom tromesečju? Kada čitam tekstove o trudnoći, navodno je drugo tromesečje puno energije, a ja od ulaska u 4.mesec nemam snage ni za šta. Anemicna nisam, d vitamin mi je nizak, ali osećam se pregazeno. Bole me i zatezu noge dok se penjem uz stepenice i brdo, a inače nemam proširene vene, barem ja ne vidim to... Utesite me malo. Ili je ovo sve zbog toga što je treća trudnoća.... 😥😥😥Ja za želudac pijem kamilicu.... 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 10:34:54   
bubulence
Popki i meni je treca trudnoca ali sam se u drugom tromesečju osecala sjajno. Mislim da je kod tebe veci problem anemija.. Mada je svaki organizam za sebe... Sta pijes?

Smizli, prve dve su mi devojcice, sada je decak. 

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 10:50:34   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: bubulence

Popki i meni je treca trudnoca ali sam se u drugom tromesečju osecala sjajno. Mislim da je kod tebe veci problem anemija.. Mada je svaki organizam za sebe... Sta pijes?

Smizli, prve dve su mi devojcice, sada je decak. 
E bas lepo,super



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 11:01:43   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

JelenaJekac, SRECNO! Da bude brzo i lako, navijamo!

Mame, svaka ima neku svoju tegobu i tegobice... Jeli neka od vas osećala hronični umor čak i u drugom tromesečju? Kada čitam tekstove o trudnoći, navodno je drugo tromesečje puno energije, a ja od ulaska u 4.mesec nemam snage ni za šta. Anemicna nisam, d vitamin mi je nizak, ali osećam se pregazeno. Bole me i zatezu noge dok se penjem uz stepenice i brdo, a inače nemam proširene vene, barem ja ne vidim to... Utesite me malo. Ili je ovo sve zbog toga što je treća trudnoća.... 😥😥😥Ja za želudac pijem kamilicu.... 
Moje iskustvo je bilo super kao i da nisam trudna sve sam radila,sve do sad.Sad sam 9 mesec i noge me bole i hvataju grcevi i teskoi je da hodam jos teze da se savijam....Inace mi je prva trudnoca...


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 12:25:36   
nata11
Na 35+4/5 je bila 2.5 kg.





_____________________________





(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 13:04:54   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: JelenaJekac

Drage moje,  ja se jutros probudila sa bolovima u ledjima.  Kad odoh na redovan pregled 3-4 cm otvorena. Stavili mi neku vaginaletu da ubrzaju. Drzite palceve, javljamo se kad budemo moglee :-*

Navijamo,i ja sam se pre tcno deset godina porodila,isto ujutru mi stavili vaginaletu,uvece stigla moja princeza user posted image user posted image

(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 13:40:22   
bubulence


IZVORNA PORUKA: nata11

Na 35+4/5 je bila 2.5 kg.







Nato ona ce biti prava manekenka ❤️❤️❤️. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 21:13:32   
JelenaJekac
Danas malo posle 12h na svet je dosla moja Helena. Nije mnogo namucila mamu. Mi smo dobro, spavkamo, ucimo da sikimo i puno vas pozdravljamo <3

(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 21:16:04   
Bebana17
Jelena, cestitam!!! Neka vam Helena bude dobra i zdrava i da uzivate sa njom! Da se brzo oporavis i zaboravis porodjaj!


(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 21:38:09   
bubulence


IZVORNA PORUKA: JelenaJekac

Danas malo posle 12h na svet je dosla moja Helena. Nije mnogo namucila mamu. Mi smo dobro, spavkamo, ucimo da sikimo i puno vas pozdravljamo <3



Jj čestitam draga, neka nam je Helena ziva i zdrava! 

(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 21:47:53   
veselicaa
Cestitam draga user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 21:49:39   
nata11


IZVORNA PORUKA: JelenaJekac

Danas malo posle 12h na svet je dosla moja Helena. Nije mnogo namucila mamu. Mi smo dobro, spavkamo, ucimo da sikimo i puno vas pozdravljamo <3



Cestitam! Dobrodošla Helena 🌸

_____________________________





(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 21:52:57   
Filadendronka
Cestitam JJ! Neka je sa srecom! 🍀🍀🍀

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
12.6.2019 22:34:52   
popkica bebic
Čestitam od srca rođenje ćerkice! Neka je živa i zdrava, a i vi sa njom! 👏🍼👶💖



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
13.6.2019 8:51:37   
bubulence
Kako ste stomacici? 


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
13.6.2019 8:57:44   
popkica bebic
Vrućina, vrućina, vrućina... Prijalo bilo mi more, plaža, hladni napici....

U mojoj kući 300 stepeni.... Ostale? 🌼😘

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
13.6.2019 9:14:22   
vonavoj
Bubi,tako sam ja ostala u cudu kad se rodio M sa 4270..na uz je bio ok,ogtt isto uredan..Njih dve su mi bile 3630 i 3400..Na uz pred porodjaj dr me pits da li znate kolika vam je beba,reko pa da,oko 3500,pre 2 nedelje je imao 3200..kaze,aha,kako da ne..bice preko 4!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
13.6.2019 10:48:42   
Beca.t
Dobro dosla Helena!!! 😘😘😘 Bravo!!!❤💋👑


A sada malo da vas pitam za savete, sutra ulazim u sedmu nedelju, osecam se iscrpljeno, malaksalo,  odjednom mi se slosi, stalno prisutna mučnina i gadjenje....bas sam se smorila jer u prvoj trudnoci nisam imala ni jedan simptom. 
Njsam gladna, jedem na silu...citam da je dobro uzeti pre ustajanja tost i krekere, pa onda caj, malo limuna u vodi, uzimam i badem...
Kakva su vasa iskustva? Bebana kako si ti, mi smo tu negde po nedeljama? Cekam sutra UZ da vidim da li je sve ok i koliko nas je.❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
13.6.2019 11:05:46   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bubi,tako sam ja ostala u cudu kad se rodio M sa 4270..na uz je bio ok,ogtt isto uredan..Njih dve su mi bile 3630 i 3400..Na uz pred porodjaj dr me pits da li znate kolika vam je beba,reko pa da,oko 3500,pre 2 nedelje je imao 3200..kaze,aha,kako da ne..bice preko 4!



Von, ja tebi rekoh da smes samo da me tesis 😂. Ovo ne zvuci kao neka uteha😂😂. Koliki god da bude, izaci mora.. Sta da radim. Dr mi juce kaze da su treca i cetvrta deca uglavnom krupnija... Popki, kod nas klima radi 8-22h. Inace ne bi moglo da se dise... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
13.6.2019 11:08:34   
bubulence
Beco, u sve tri trudnoce sam imala bas jake mucnine. U prvoj sam povracala valjda 20_x_ na dan. U drugoj sam shvatila da cim otvorim oci moram nesto da stavim u usta. I drzala sam pored kreveta krekere, stapice, ribice ili bilo sta drugo a da je suvo i slano. I dosta mi je pomagalo. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
13.6.2019 11:20:01   
Beca.t
Upravo sam prokrvarila, čekam muža i idem kod dr. Držite mi pesnice da bude sve ok! Stavila sam još jedan utrogestan.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
13.6.2019 11:22:39   
bubulence
Nisi trebala da stavis, mozda bi bilo bolje da si popila. Samo pozitivno razmisljaj, ne mora to da bude strasno, drzimo palceve. Dosta nas ovde je krvarilo na pocetku... 


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
13.6.2019 11:45:37   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: JelenaJekac

Danas malo posle 12h na svet je dosla moja Helena. Nije mnogo namucila mamu. Mi smo dobro, spavkamo, ucimo da sikimo i puno vas pozdravljamo <3



(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







ODLUČILA JE DA RODI DETE, IAKO ONO NEĆE MO...
Ona je uspela u jednoj minuti da shvati da će njeno dete umreti, ali i da oseti potrebu da drugoj deci pomogne. To je bi...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here