|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
27.5.2012 8:10:49   
minavb
Drago mi je da si tu da sve ovo podelis sa nama user posted image Posle kise dodje sunce, osmeh na lice i uzivaj u svojim curicama i muzu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 226
   [Obrisana poruka]
27.5.2012 8:54:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 227
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
27.5.2012 9:22:14   
NadaR

IZVORNA PORUKA: anajid

Sve ce to biti dobro i ti ces se izboriti,pa cemo opet uz Vrbas piti kaficuuser posted image i djumagijatiuser posted image


Ma nece da može user posted image

Drago mi je da si puno bolje Gagi , samo naprijed user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
27.5.2012 9:55:45   
Lilla
gagi, prevashodno mi je drago da ti je bolje a onda i da si ostala ovdje jer ovaj sajt covjeku nerijetko dodje kao ispusni ventil onda kada ne zeli ili ne moze druge "gnjaviti" onim sto osjeca i sto ga muci. user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 229
   [Obrisana poruka]
27.5.2012 16:32:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
27.5.2012 17:03:19   
Verus
Bitno je da si boljeuser posted image Prepoznajem sebe u nekim recenicama, kad sam bila u teskoj depresiji dok sam bila bolesna. Zaista sam se osecala bezvrednom. Moja mama je tada tvrdila da sam imala tada dete, morala bih se brze otrgnuti od tog crnila, a mozda mi ni to ne bi pomoglo, ko zna...Samo nastavi sto cinis dok se ne oporavis skroz. I misli na sebe. Ja i dalje ucim kako to da radim, ali znam bar da je bitno...
IZVORNA PORUKA: gagi

Ja bi sada plakala od srece jer ovo stanje sto je trenutno sada dugoooooooooooooo nisam osjecala.Otisla sam veceras sama na kafu procitala novine,promatrala ljude,popusila koju cigaru i bas sam se osjecala divno,hvala mojo doktorici do nebauser posted image


(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 231
   [Obrisana poruka]
28.5.2012 15:03:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 232
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
28.5.2012 15:27:55   
madre
a zelis li podedliti sa nama sta ti je ona rekla, sta te je posavetovala? sta je to ucinila da se osecas bolje?user posted image
ne zameri, ako je glupo ovo moje pitanjeuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 28.5.2012 15:28:46 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 233
   [Obrisana poruka]
28.5.2012 15:33:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 234
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
28.5.2012 15:38:10   
Anoniman
Gagi user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 235
   [Obrisana poruka]
28.5.2012 15:39:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 236
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
28.5.2012 15:50:37   
MicinaMama
I ja cesto znam upasti u depresiju,ali hvala Bogu odlicno se snadjem da i izadjem iz nje.Ja sam kao tinedzerka padala u depru,roditelji su mi razvedeni-pozenjeni sa drugima,svako je bio uz svoju porodicu.samo ja fakticki nisam imala nikoga.Iako sam zivela sa majkom,pruzala mi je mnogo paznje i volela me jako jako-ocuh je se nalazio kao prepreka.On je gotivio svoju porodicu i uvek je nastojao da mamu okrene protiv mene.Mama je uvek bila zbunjena i verovala mu je..verovala je i ona meni ali ja sam se svadjala sa ocuhom jer nisam dala na sebe ni po koju cenu a on je bas tada ubedi sa recima : "Je li vidis kakva je ona!..!...?........
Tek nakon dve godine shvatila je da nisam lagala i da sam bila u pravu,onda je se i ona pocela svadjati sa njim,hteo je da je udari ali ja sam hladno stala ispred njega i rekla mu : E neces...on: Hocu! ja sam samo opet ponovila : E neces!....Samo je spustio ruku jer je shvatio bez obzira koliko da sam mladja od njega nije mogao protiv mene.
Neka nisam imala nikoga uz sebe kroz zivot,ali me je to ohrabrilo i naucilo da se za sebe trebam boriti...pa i sama protiv sebe.....Sto te ne ubije ojaca te!

A u to doba mog puberteta tesko sam takav zivot podnosila i jednom sam otisla kod psihologa (covek ne mora biti lud da bi isao kod psiho doktora)...i bio je dovoljan jedan razgovor i samo sam sebe pukla u glavu: Pa sto to meni sve treba!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 237
   [Obrisana poruka]
28.5.2012 15:54:35   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
28.5.2012 20:29:34   
Lu
Gagi bravo na hrabrostiuser posted image
Nastavi se brinuti za sebe, jer ti si sebi najprečauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 239
   [Obrisana poruka]
28.5.2012 21:02:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
28.5.2012 21:24:59   
MicinaMama
Nije da ti izazivaju ravnodusnost,nego ti lekovi usporavaju razmisljanje pa samim ti i svu ostalu paznju,zbog toga ne mozes da reagujes u trenutku....fakticki ti je mozuk u polu snu....

Iskreno moje misljenje je da uzimas taj lek u manjoj dozi ili bar pij neko kratko vreme dok ne nadjes sebi razlog da ti oni i ne trebaju.....ali pazi KRATAK PERIOD pij jer ces se navuci na te lekove i na takvo stanje.

Veruj mi,doktor je tu da ti reklamira lek i on zna da se na tablete za smirenje postaje ovisnik.zato pazi koliko i sta.Ja bih ti savetovala obican apaurin u jutro i vece,od 2mg...redovnom konzumacijom osetices svoj mir a imaces i prisebnost.lakse ces prevazici zivotne problema sa smirenoscu a moci ces da razmisljas.

Ja te vidim kao normalnu osobu,malo labilnu ali proci ce....ako se sada osecas super zbog ravnodusnosti,a to je samo ucinak leka,i kada prestanes da ga pijes padaces u jos vece depresije iz razloga sto nisi sama uspela da prebolis neke stvari i naucis.

To ti je moj savet.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 241
   [Obrisana poruka]
28.5.2012 22:24:06   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 242
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
28.5.2012 22:58:20   
Anoniman
Ja ne pijem ništa, moja dr je ipak odlučila da mi ne prepiše jer jedna od stvari sa kojima se mučim je kilaža koju tako i nabijam - kad god ima problem ja ga zatrpavam hranom a bez obzira na terije o indikacijama, kaže da njeno kliničko iskustvo govori da svi antidepresivi ipak mogu povećati apetit.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 243
   [Obrisana poruka]
28.5.2012 23:04:43   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
28.5.2012 23:08:08   
Anoniman
Nek si ti samo bolje! I da budeš i još bolje!!! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 245
   [Obrisana poruka]
28.5.2012 23:13:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 246
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
29.5.2012 12:05:44   
MicinaMama
gagi znam ja da ti lekovi nisu isti...ja ti te sve anti-depresive poznajem..hehehe...ali nema veze,ja sam ti rekla sta ja mislim i naravno za tvoje dobro.Nista lose nisam mislila,daleko bilo....mada i znala sam da ces jednim delom da poreknes moju tvrdnju jer je tebi lepo sa tim lekovima.Ja ti kazem da pazis.Borila sam se sa jednom osobom,koju sam jedva odvikla od lekova,lexilium je bio u pitanjuisto "naj blaza" verzija.On je jak pa makar bio i od 3mg...jer imaju od 3,6,9mg.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 247
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 15:11:43   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 248
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
29.5.2012 15:24:27   
MicinaMama
Ma i ja shvatam tebe i znam o cemu pricas,samo sam ti htela skrenuti paznju da ne koristis cesto ili dugo te lekove.Treba nesto da te smiri,ja sam uvek za to da svoje zivce treba cuvati.....i ja nekada,sada,iako sam trudna imam tablete za smirenje koje smeju piti trudnice.Jer kada se iznerviram bas bas,popijem i opustim se,ne stavljam soje zivce da pate.Jer ako oni previse pate onda obolevaju,a kada obole tesko se vratiti nazad u normalu.

U glavnom posle terapije uvek u kuci imaj blagi apaurin i jednu kutijcu jaceg anti-depresiva(koji ce ti sluziti samo u velikim problemima),a i to je bolje da popijes i zaspis da i organizam odmoris istovremeno,celokupno da se pokrenes.

Da li imas u kuci nekakve sprejeve protiv buba-svaba ili bilo kakve otrove za glodare ili insekte?Ako imas proveri dobro da li negde lape...ako ih imas obavezno ih skloni negde vani i nemoj mnogo da boravis u prostoriji gde su prskani insekticidi.Izbegavaj i vlagu sa zidova...

Mozda ti se ovo cini cudnim sto sam navela,ali nemoj da ti bude jer ti insekticidi i vlaga u zidovima napada nerve.Naravno-ako si u kontaktu sa tim.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 249
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 15:36:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here