|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
29.5.2012 17:21:31   
MicinaMama
Nema na cemu....
To sam htela posebno da te pitam,jer od tih insekticida nervi luduju,covek se pocne ponasati kao da gubi razum tj. ludi...Odlicno sto vise ne boravis u takvoj prostoriji i ti ces doci sebi.,

Insekticidi obicno ne lape tako brzo,zadrzavaju se oko mesec-mesec i po....Ako si udisala cesto toliko vremena ce ti i trebati da se oporavis...neka i bude malo duze bice dobro.Jer bolesna nisi,nervi ti luduju zbog tog otrova ali naravno insekticidi se nebi pravili da mogu ubiti coveka hehe...

i sama vidis kako to deluje na buba-svabe...ni buba ne ugine odmah nego pocne da "sizi" naokolo,mrda se,vrcaka,onda se onesvesti od tog "ludila" e ako je dovoljno uzela otrova uginuce a ako nije osvestice se i krenuti dalje osamuceno.takvi su i obicni sprejevi za musice.Blazi su dosta od drugih insekticida ali isto deluje.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 251
   [Obrisana poruka]
29.5.2012 21:17:06   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 252
   [Obrisana poruka]
1.6.2012 21:19:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 253
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
1.6.2012 21:25:17   
MicinaMama
gagi super....ako vec ti to pomaze onda brzo ozdravi...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
2.6.2012 7:35:33   
Lu
IZVORNA PORUKA: MicinaMama

Veruj mi,doktor je tu da ti reklamira lek i on zna da se na tablete za smirenje postaje ovisnik.

Sory ali nisu baš svi doktori takvi, to su predrasudeuser posted image
Moja dr je meni na prvom pregledu rekla, ja radim psihoterapije, grupne terapije i lijekove propisujem po potrebi a moj način rada nije samo da ti propišem lijek i da dolaziš mjesečno na kontrolu, zato mi se svidjela u startuuser posted image
Kod mene nije depresija u pitanju nego anksioznost, ali svejedno sa svim pacijentima radi isto, ko pristane pristane, dosta ih odustane u startu jer ne žele da se suoče sami sa sobom.


....ako se sada osecas super zbog ravnodusnosti,a to je samo ucinak leka,i kada prestanes da ga pijes padaces u jos vece depresije iz razloga sto nisi sama uspela da prebolis neke stvari i naucis.

To ti je moj savet.

Zato je potrebna terapija razgovorom a tablete su tu samo kao pomoć.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
2.6.2012 7:39:17   
Lu
IZVORNA PORUKA: gagi

Hvala lu,

ali imam jedan problem,uz ovaj lijek sto pijem nekako sam postala ravnodusna prema drugima kada mi na primjer kazu neki svoj problem,a prije sve sam primila srcu user posted image

Na stranu lijek, ti i ne trebaš da rješavaš tuđe probleme nego svoje, naravno da nećeš biti ravnodušna prema svome djetetu ali upravo to slušanje i zamaranje tuđim problema nas dovede u loše stanje.
Nemoj zbog toga da se osjećaš loše, budi sebi na prvom mjestu gagi a saslušaj i pomozi samo onome za koga ti srce govori da trebaš.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 256
   [Obrisana poruka]
2.6.2012 9:37:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 257
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
2.6.2012 9:43:36   
Anoniman
Slažem se skroz sa lu. Posebnosad, najpreča si sama sebi, ostali sa svojim problemima mogu da sačekaju kad i ako dođu na red, ni oni ne rešavaju tvoje probleme. Ponekad moraš biti malo sebičan ako je posvećivanje sebi uopšte sebičluk (ja mislim da nije). Tako da samo napred i glavu gore, neće drugima ništa faliti ako ti sad malo brineš o sebi umesto o njima!

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 258
   [Obrisana poruka]
2.6.2012 9:46:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 259
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
2.6.2012 9:48:46   
Anoniman
user posted image Prva polovina je uvek teža!

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 260
   [Obrisana poruka]
2.6.2012 9:51:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 261
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
2.6.2012 10:00:11   
Anoniman
Nećeš, nećeš. Malo lekova, malo psihoterapije i malo lepih stvari i iščupaćeš se brzo. Meni je dr rekla da svakog dana uadim bar jednu stvar samo za sebe. Nešto što mi prija i u čemu uživam. I to radi.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 262
   [Obrisana poruka]
2.6.2012 10:02:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 263
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
2.6.2012 10:08:45   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 264
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
2.6.2012 10:09:55   
MERYEN

IZVORNA PORUKA: gagi


Poznavajuci mene i moju ocevu stranu kaze da mi je to 60 posto nasljedno ,terapija mi je odredena na 3 mjeseca a vidim da mi je vec bolje i ljutio se sto nisam dosla ranije kod njega,ja sam nadam da ce mi sada biti bolje.user posted image


Opusteno draga moja glavu gore i veruj da ce da ti bude dobro ja sam mislila da imam panicni napad po porodjaju medjutim ustanovilo se da sam imala depresivnu epizodu hvala GOSPODU DRAGOM sad sam dobro nisam vise u depresiji pila sam terapiju i sa njom sam zavrsila zato samo veruj u sebe i kad god klones trgni se kazi sebi sta ja to radim sta ima bolje od zivota od moje porodice ako verujes uspeces veruj mi uspela sam!Ljubim te!Osmeh na lice!

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 265
   [Obrisana poruka]
2.6.2012 10:12:24   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 266
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
2.6.2012 16:23:20   
MERYEN
Sto mi je draga bedak nije pila sam eliceu antidepresiv ludilo mi je bilo prve dve nedelje u glavi mislila sam da cu da poludim medjutim vec treca nedelja sve je proslo kao rukom odneseno pila sam 6 meseci meni se to vodi kao pos porodjajna depresija plakala sam kao kreten,sve mi je bilo tesko i sto bas ja i sto bas meni da se to desi.....dok me majka jednog dana nije trgla odnosno jedne veceri i rekla sta je bilo kakve probleme ti imas...-kad sam sabrala oduzela shvatila sam da ja u stvari nemam nikakvih problema da su mi se hormoni s****li po porodjaju i da ce sve biti ok .Najvaznije je to sam verovala u sebe i tu niko ne moze toliko da ti pomogne koliko ti mozes sebi,set___nja pozitivni ljudi,pozitivne misli zaboravi sta je bilo gledaj sta ce da bude,nemoj da te potiskuju greske iz proslosti jer svi mi gresimo tu si da ih sad ispravis da pokazes koliko si jaka imas za koga da zivis ,da ustajes iz kreveta....SAMO NAPRED GLAVU GORE I OSMEH NA LICE U NAROD STO BI REKLE BABE NIKAKO DA SE ZATVARAS DA NAVLACIS STRAHOVE JER NISTA NE MOZE DA TI SE DESI TI NISI BOLESNA.I ma jedna dobra stara izreka koja kaze TESKO GLAVI KOJA SEBE NE ZNA DA RAZGOVORI.user posted image user posted image

< Poruku je uredio Nedja RR -- 2.6.2012 19:58:28 >


_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 267
   [Obrisana poruka]
2.6.2012 19:34:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 268
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
2.6.2012 22:49:53   
MERYEN

IZVORNA PORUKA: gagi

Draga dugo te nisam vidjela hvalauser posted image



Ne pisem cesto,tu sam svaki dan mi koje smo bile nekako bliske smo se malo opustile tu su i nove clanice pa tako dam neki savet ponekad ali sam tu i pratim rr volim da se nekad i nasalim pa se plasim da me pogresno ne shvate user posted image ,otvorila sam i temu za nas ali ova Luuser posted image me zatvori odmahuser posted image jedino da apelujemo na nadlezne da je otkljucaju user posted image pa da caskamo bez diskriminacije bilo koga.user posted image

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 269
   [Obrisana poruka]
13.6.2012 16:27:58   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 270
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
13.6.2012 16:32:19   
Anoniman
Ako postaneš hiperaktivna, daće ti još nešto. Nemoj se opterećivati, zna on šta ti je dao i zašto, ako imaš poverenja u njega onda imaj do kraja jer ti samo tako može pomoći. Ako kreneš da ga preispituješ onda će ti to predstavljati posebno opterećenje a ako nemaš poverenja u njega, bolje da promeniš lekara. Al s obzikom kako ti je brzo našao žicu ne vidim zašto mu ne bi verovala.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 271
   [Obrisana poruka]
13.6.2012 16:35:18   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 272
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
13.6.2012 16:39:50   
MicinaMama
gagi moras da naucis kako sama sebi da pomognes,to ti je glavna i osnovna stvar.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 273
   [Obrisana poruka]
13.6.2012 21:08:22   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 274
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
13.6.2012 22:30:10   
madre
a ja sam mislila da si od antidepresiva pospan i usporenuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here