|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
3.8.2019 13:28:22   
Ana RR
Smeško, vidim nerviraš se na fb. I ja x puta poželim svašta da napišem ali spreči me to što ne želim da mi neki od tih idiota otvara profil. Jeste zaključan ali ipak neka hvala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 08/19
3.8.2019 13:32:13   
smeško
Dobrodosli, Anci!


Na sta mislis? Ima vise tema.😂 Ja biram reci, ali kucam kad stignem, pa dosta gresim. A na telefonu mi je mala kockica za tekst, pa dok prekontrolisem...Zapravo me ubija negativnost i to sto svi misle da svasta mogu da ti napisu zato sto se ne poznajete.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 08/19
3.8.2019 13:33:46   
smeško
Evo ga, ovi razmaci me ubise. 🙄 Dobro dosli!


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 08/19
3.8.2019 13:46:22   
MimaKos
Ana , vi ste se vratili? Lepo vreme vas sacekalo, nema sta :) ljudi svoje frustracije lece na internetu.. borba sa vetrenjacama


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 08/19
3.8.2019 14:34:54   
Milena18
Ana, dobro nam došla nazad!
Sanjice, koliko ostaješ u KŠ-u? Baš bih volela da se vidimo. Mi imamo goste do sutra popodne, ako ostaješ duže, obavezno se javi.


Nas dve je uhvatilo nevreme danas u gradu,na povratku sa pijace. Sklonile smo se u poslastičarnicu, i taman kupile divne kolače ☺ 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 08/19
3.8.2019 14:50:02   
Sanjica26 RR
Milenice, pa sigurno cemo do uvece da ostanemo. Hteli smo decu da vodimo na festival balona. S obzirom da nismo nigde isli ove godine, ajde negde da ih odvedemo. Pisem veceras ako budemo definitvno odlucili za dolazak. user posted image ali mislim da je mm vec odluciouser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 08/19
3.8.2019 16:57:55   
MimaKos
Mame, meni glava puca ceo dan 😫 sve kao pokusavam da ignorisem ali ovo je strasno.. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 08/19
3.8.2019 21:07:09   
Maraj
Joj festival balona user posted image kako to lepo zvuciuser posted image

Mame, imam "problem" sa licem u poslednjih par dana. Kako smi se vratili sa mora,celo mi je kao kod najgoreg pubertetlije. Ne secam se da sam ikad imala bu uljice. Jos u ovom broju. Bas mi je rapavi celo . Ne bih rekla da je hormonski. I aki me je i ciklus zezao...vec da mi se skoro pa svake god kad se vratimo s mora,lice osuje. Dal od prljavstine tj vode, sunca...otkud zNam...ne znam samo cime da mazem da prodje. Jel verujete da me celo boli od tih bubuljicicauser posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 08/19
3.8.2019 21:27:45   
vonavoj
Maraj,od prljavstine,u putu,na mori,i meni sy sad izbile kad smo se vratili iz Sokobanje..flogocid sam mazala,hahha.Smesko,mozes i ti😁

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 08/19
3.8.2019 22:37:07   
smeško
Evo, ja mazala CortinaT i proslo. Von, fenomenalno! Ja volim Sokobanju. J tek sada zaspao. 

Pari, slicice su bas lepe! Kako se M provodi na moru? Milena, slazem se sa zadrzavanjem starog radnog mesta. Svi radimo za novac i plata nikako nije nebitan faktor. Kako ti je brat? Emice, tvoj?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 08/19
3.8.2019 22:39:33   
Sanjica26 RR
Vidim ja da cemo svi sa Vonuser posted image
Još samo da podesimo da budemo u isto vreme slobodne.
Dobro vece. user posted image
Flogocid je majkauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 08/19
3.8.2019 22:49:14   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Milena18

Ana, dobro nam došla nazad!
Sanjice, koliko ostaješ u KŠ-u? Baš bih volela da se vidimo. Mi imamo goste do sutra popodne, ako ostaješ duže, obavezno se javi.


Nas dve je uhvatilo nevreme danas u gradu,na povratku sa pijace. Sklonile smo se u poslastičarnicu, i taman kupile divne kolače ☺ 




Volim Ks, jako mi je drag. Stalno sam kafenisala tamo i uzivkala.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 08/19
4.8.2019 7:45:20   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Vreme ovog leta je jesenje user posted image vise mi muka od gledanja vremenske prognoze. Mi se polako spremamo za Kinu,a mene nervira sto vreme leti i skola je skoro tu😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 08/19
4.8.2019 7:52:03   
Duškić
Dobro jutro.
Bas vala jesenje.
Za cas,Ivana, nepun mesec, proleti vreme.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 08/19
4.8.2019 7:52:52   
MimaKos
Jeste , pravo jesenje, ali prija ovo zahladjenje malo.. Idete u Kinu? Fenomenalno, gledam snimke ljudi koji su otisli i patim , ono je skroz druga dimenzija..


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 08/19
4.8.2019 10:16:54   
Milena18
Dobro jutro!

Jeste, lep je taj festival balona uvek,ali juče je bio otkazan program zbog lošeg vremena. Jutros je baš bilo sunčano, bez oblačka, a evo sada se opet smračilo, samo što ne počne da pada. Pitanje je da li će uopšte biti nečega danas. 
Sanjice, jeste li vi krenuli?
Smeško, hvala na pitanju, brat je mnogo bolje.
Kako ste, mame? Kako provodite vikend?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 08/19
4.8.2019 11:40:19   
Filadendronka
Stavila preliv na kosu i sad uspavljujem bepca. Starijem boginje polako prolaze, pa cemo na selo za par dana da svi ojacamo pred more. Nadam se da beba nece dobiti boginje. Grlim vas sve! 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 08/19
4.8.2019 12:42:53   
vonavoj
Mi smo kod Doljevca,lagano.. fili pre koliko tacno dana je dobio boginje,ocekuj ih 14og dana,max 21og.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 08/19
4.8.2019 14:42:06   
smeško
Opet ne mogu da pronadjem temu.
Von, srecan put i diiivnoo se provedite!Ico, srecan put i da mu to bude prelepo iskustvo!💖Mima, kako glava?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 08/19
4.8.2019 15:01:21   
Filadendronka
Von, srecan put! :) Pojma nemam tacno kad da racunam pocetak posto je on imao jednu ospicu danima za koju smo mislili da je ugriz komarca. Tek se nakon par dana pojavilo par “pravih” boginja. Necu ni da razmisljam o tome, nema sad tu pomoci ako je primio bebac. Ivana, super za Kinu, divno ce mu biti sigurno. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 08/19
4.8.2019 15:01:28   
MimaKos
Pobegla sam u prirodu i popila brufen, i jedno 3 espresa :)) mnogo bolje


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 08/19
4.8.2019 15:21:20   
Maraj
Von srecan put user posted image
Mi bili u zoovrtu. Bas je lep. Nisam skoro bila. Bas sam se odusevila

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 08/19
4.8.2019 15:47:47   
MimaKos
Von, srecan put i uzivajte, nadam s3 da ste na Doljevcu izbegli guzvu..


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 08/19
4.8.2019 16:29:37   
smeško
Maro, jesu li vukovi i lisisice jos uvek onako stesnjeni?


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 08/19
4.8.2019 16:33:17   
Maraj
Smesko, pa sta znam. Vukove sam videla. Ispred je bas spomenik vuku. Ne deluju stesnjeno jer je po 1 il 2 vuka u staklenom kavezu. A lisicu ne vidosmo.
Ja sam se odusevila kako je sredjeniji vrt. Zadnji put sam bila,pre vise od 10 god....i bas se vidi razlika. Dosta zivotinja je u tim staklenim kavezima. Medvedi su izmesteni iz onog dela gde su bili. Tako da ni njih nismo videli.
Al toliko zelenila...bas je prelepo

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here