|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
5.8.2019 21:29:52   
Duškić
Mi se upakovali za spavanje. Izludeli.


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 08/19
5.8.2019 21:44:07   
MimaKos
Bebac se uspavao, mm takodje hrce, jos malecna da se uspava i odoh i ja u nesvest


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 08/19
5.8.2019 22:26:26   
pari
Mi čekamo mm, T mi spavala samo pola sata popodne...Inače M uživa na moru, bivši muž mi šalje slike redovno i čujemo se često tako da je sve super. Naravno nedostaje mi ali znam da mu je lepo pa sam srećna...
Laku noć mame!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 8:01:11   
MimaKos
Pari, zaista je divno sto se ti i bivsi tako lepo slazete... 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 8:11:34   
smeško
Dobro jutro!

Pari, iz svih tvojih postova izvire neka racionalnost. Bas si dobra mama. Ne poznajem puno takvih koje svoj ego stavljaju iza mira i potreba deteta. Odusevis me svaki put. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 8:28:17   
jess021
Dobro jutro mame! Ja pijem kafu, deca u vrticu. Jutros ostala bez problema. 


Pari, dobro je da si mirna sa te strane. Do kad ste tu? A da si divna, stvarno jesi😊
Joj ja bih ponovo na more, idem malo u temu da vidim sta ima u septembru. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 8:33:06   
MimaKos
E, u trmi za more cu ja u septembru da pisem 🤣 nadam se


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 8:34:51   
smeško
Hocu i ja ponovo! Necu vise u julu da putujem. Dok dodje septembar, zaboravim da sam bila.😂 Sestra ce se poroditi ovih dana, pa hocu da budem u blizini. Termin joj je 27. U cetvrtak mojoj mami rodjendan, a u subotu mm. 23. njegovom tati, a 24. mom. 😂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 8:36:14   
smeško
Ali, N krece u skolu, a M je predskolac. Tako da sve ostaju puste zelje. Mima, mi smo se najlepse provodili krajem avgusta i pocetkom septembra.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 8:57:55   
MimaKos
I meni je pocekat septembra najlepsi, i moja starija je predsolac ali cu ipak da je povuxem, 10 dana gore dole ...


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 9:23:03   
Filadendronka
Zdravo mame, moj bebac danima slinavi uprkos stalnom ispiranju i izvlacenju sekreta. Imao je tri dana i temperaturu do 38. Starijem se ljuste kraste od boginja, bas je sve super podneo tj. mnogo bolje od mene. :) Unistio me karantin, sad vec uvece izlazimo i uskoro idemo na selo na mini odmor pred more.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 9:42:08   
Sanjica26 RR
Hocu i ja na more, na koje nisam bila ove godineuser posted image
Evo ga septembar. Grr. Meni najgori mesec u godini. Sofi krece u predskolsko. Sva je srecna. T je vec treci. Vreme leti brzo.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 10:39:23   
vocicana
Dobro jutro...dan mame.
Ja odvela srecka u vrtic, usla u kuhinju, strumfujem druga smena danas. Juce sam radila ceo dan, razbili su nas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 11:10:58   
MimaKos
Mi dremnuli turu (normalno kad ustaje pre svitanja ) i sad je malo raspolozeniji, radimo na ponasanju :))


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 12:58:06   
Maraj
Pozdrav mame. Nisam uspela juče da se javim
Uzeh i nov zamenski tel. Moj nov me zeza pa ga dadoh na servis. Ovaj zamenski nije hteo da mi prebaci rr na desktop verziju pa nisam se snašla da pišem na ovoj mob verziji....
Ivana, jel S putuje sa klubom ili vodi i nekog od roditelja? To ne skapirah user posted image
Inače L juče bilo divno u vrtiću. Izblatnjavio se sav user posted image bili su napolju a on ne kaže vozio autice po blatu sa najboljom drugaricom user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 13:16:12   
pari
Smeško, jess ❤️ hvala vam!
Meni se T noćas mnogo budila...Ostajemo još tri nedelje, brzo će proći...
Razmišljam da za T nađem nekog ko će je ponekad pričuvati ili da je dam kod M u vrtić na 2h ( ne znam ni da li može)...čisto da se malo odvoji od mene...
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 13:40:39   
MimaKos
I moj mali le nocas imao bas nemirnu noc... zato i zadremao u 8 jutros :)) nesto u zadnje vreme odbija da jede, kolicinski duplo manje nego ranije, ne znam da li je do zuba, vrucine.. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 13:46:38   
Duškić
Sanjice, bas leti vreme..
Voci, ajde pa danas da lepo prodjes na poslu.
Mi kuliramo.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 13:58:56   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Zdravo mame, moj bebac danima slinavi uprkos stalnom ispiranju i izvlacenju sekreta. Imao je tri dana i temperaturu do 38. Starijem se ljuste kraste od boginja, bas je sve super podneo tj. mnogo bolje od mene. :) Unistio me karantin, sad vec uvece izlazimo i uskoro idemo na selo na mini odmor pred more.



Fill, lepo se provedite!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 14:32:50   
emicaa
Pozdrav mame,nije me bilo.Internet mi je bio jako los.

Nadam se da ste dobro.Mi smo od subote opet kuci,ove sedmice cuvam djecu i od zaove.Tako da ih imam cetvoro,sreca pa je samo ove sedmice 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 15:30:05   
MimaKos
Emice, samo pribrano :))) mada kad ih vise , oni se jedni sa drugima igraju..


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 19:11:23   
pari
Emice, drži se...
Kod nas pada kiša. Dobro je što smo se šetale celo prepodne. 
Kako ste vi? Rosi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 19:15:24   
MimaKos
Mi smo danas starijoj kupili biciklu, za uzrast od 6-10 godina, staru je prerasla... Htela da crkne od srece :))) bez pomocnih tockica, vezbacemo :))


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 21:37:44   
Duškić

Mi bili na rodjendan. Mrtva sam. Sredjivanje pa u krevet. Bas nisam planirala ovoliko da se zadrzim.
Emice, uvezbana si ti da ih cuvas!user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 22:39:35   
smeško
Emice, je l'' te strefi ideja?😂

Pari, mozes na dva sata samo ako je upises redovno i onda je vodis na adaptaciju. Tako je u nasem vrticu. Moj J ce biti gadan igrac kad se vratim na posao.Mima i mi smo kupili nove bicikle, ali za N je veca, a on ucvikan. Vozicu je ja, cini mi se, a moju mogu da dam mm.😂 J je danas pao na ledja iz sedeceg polozaja na podu. Udario u prag. Tako sam se nesto zabrinula. Inace ima puno celo cvoruga, malo malo pa mu nesto nije po volji i zvekne glavom o pod. N i M nisu imali te faze i stvarno je stresno.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here