|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 11:59:01   
vonavoj
Pari,super za vakcine! Defin.moras da joj smanjis podoje i bolje ce jesti,da ne kazem i spavati. A nisu sva deca ista,neko sitniji,krupniji. Koliko ti je sin imao sa 12 meseci? Moji svi isto,10kg.Koliko si platila protiv varicela i kad je revakcina?
I nas to ceka,veceras..ne volim uvece da ih dobije,ali sta da radimo kad su takvi termini.A mene uhvatila ili kijavica ili alergija..ubi me nos i oci.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 12:04:16   
pari
Sin mi je bio krupniji ali i ja mislim da nisu svi isti i da nije strašno ako je sitna...ali otkud znam,mm se tripuje što je sitna...


Vakcina protiv varičela je bila oko 2500 čini mi se (plaćala sam sve zajedno pa sad nemam pojma). Revakcina je za 6 meseci. 
T spava i još uvek jeca u snu.  Baš se isplakala kod dr :(

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 12:17:18   
vonavoj
Aha.bas cu da pitam moju dr da li je za tu vakcinu..ali ja moram da je kupim i odnesem.Pazi,devojcica je,jeste 8.5 malo za 15meseci,ali Boze moj,bitno da je zdrava. Pojacaj hranu,smanji podoje,uvedi joj Ad uvece,mozda ce bolje spavati..ili jacu veceru,kasnije.probaj.Drugaricina mala ima 3godine i 11kg..mrvica.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 12:21:56   
pari
I desni su joj natečene, videla je sad dr.  Mislim da je to muči noću najviše....

Svakako ću se potruditi oko hrane sad malo više...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 12:41:53   
Rosita
Odlično za vakcine, pari. Za kilažu, ne znam, meni iskreno malo zvuči, ali ja nisam dr i mislim da je najvažnije da ona ima napredak, da je zdrava i normalno se razvija, možda je prosto takva.


N kašlje produktivno :(. A svi rezultati su dobri. Dr mu je dala broncamil. Kaže da nije videla da neko dete toliko balavi. Ja njemu, pod stare dane, moram tražiti portikle da kupim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 12:44:03   
pari
Rosi, možda balavi zbog zuba...kod T je tako...


Imam kući onaj čaj pa ću ga sad napraviti...
I moram osmisliti jelovnik za T, tako će biti lakše ..jer ovako nemam osećaj ni koliko pojede ni šta pojede...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 12:49:09   
vonavoj
I M izbijaju dvojke..a cetvorke su bas otecene.Pari,imas u temama ideje..ja se vise i ne opterecujem,jede isto sto i mi sad...samo sto ima i dodatne uzine,voce,izmedju obroka,prosto trazi.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 12:54:40   
mama Jo
Pozz mamike 😊
Mi smo se konacno izborili sa virsom, uzasno je bilo, nedelju dana, najpre J pa onda i U... uf, samo kad je proslo!
Sad evo organizujemo rodjus za J, u nedelju pumi 4.godinice, pa posto smo, hvala bogu ozdravili, pravicemo zurku...

Pari, i moja U je dosta sitna, evo ona ima 20 meseci a tek sad ima 10kg, jeste mršus, ali dr nije to komentarisala uopste... Starija mi je bila mnoooooogo krupnija, i onda sam i ja bas jedno vreme bila zabrinuta... ali bukvalno je svako dete za sebe... Ona ok jede, ali i siki jos uvek... uopste ne znam kako cemo se odvici od sikenja. I isto mislim kao i von- kad prestane da siki, jesce mnogo bolje.
Rosi, je l' vi jos sikite?

Inace mame, juce sam nesto ,,cackala" po fb.. i nadjem neki folder (nisam ni znala da postoji) arhivirane poruke... tu imam i nekoliko poruka od nekih od vas... ja te poruke nikada nisam videla, niti sam ih ja arhivirala, neke poruke au od pre par meseci... ne znam uopste sta se desilo, izvinite sto niste dobile odgovor. Odgovaram danas 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 12:57:35   
vonavoj
Hahaha.mama jo,jesi legenda,sad si ih pronasla!Bitno da ste ozdravili,i da slavite rodjendan.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 13:00:38   
mama Jo
Ja nisam ni znala za te opcije, uglavnom ulazim preko telefona i normalno mi stigne neka poruka na msnger, juce udjem preko kompa, kad ono sve nesto novo, u porukama imam neke predloge prijatelja, neke zahteve, eto te poruke... inace fb u poslednjih par godina bas slabo koristim, tako samo pretrcim... svasta!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 13:14:40   
Rosita
Mamajo, drago mi je da ste dobro🧡


Ne sikimo više, zadnji podoj bio 17.8.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 13:24:20   
mama Jo
O, pa znaci od skoro ne sikite...

Verovatno si vec pisala a ja nisam dugo ulazila, je l' bezbolno proslo odbijanje?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 13:29:05   
Rosita
Jeste, mamajo, trajalo je 15_ ako dana, ukinula sam noćne odmah, ostavila uveče i ujutru, onda samo uveče, uz dosta priče ( dopuštala sam da trpa ruke, ali sve tiho i poverljivo, kao spava (.) , da bi sam tog dana i uveče prestao. Sad čitamo i spava.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 14:05:25   
MimaKos
I nama su zubi ogroman problem, izbijaju sve 4 cetvorke i mislim da ga to muci, i budi nocu. Ok je spavao do 6. meseca i odjednom haos, budjenje nocu po.milion puta. I sada retko prespava noc ali nekad upali to sto mu dam mleko, nekad ne pa se ljuljamo... ja sam vec navikla na neispavanost


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 14:11:32   
pari
I ja sam kao navikla ali mi nekad bude baš teško,kao noćas npr. Svi spavamo na istom krevetu pa je zeznuto, trudim se da ne probudim M... Nju uspem da stavim u krevetac na kratko...


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 14:55:26   
MimaKos
Moj nece u krevetac nikako, par sati maksimalno.. prosto neverovatno


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 14:57:19   
pari
Ma da, i moja T isto...stavim je sad kod prvog uspavljivanja noću...posle je premestim kod sebe...i stalno moram da je ljuljuškam...

Da nije tog spavanja,imala bih još dece...ali mene ovo baš iscrpljuje više psihički nego fizički

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 15:09:27   
MimaKos
Pari, kao da ja pisem, zaista.. mikion puta sam ponovila, so meseca i nazad bi mogla samo kad bi spavao u kontinuitetu nocu.. ubija me to i neverovatno mi je da i sa 19 meseci ne povezuje noc.. ja mu pustim.crtace on jos jace pocne da place. Nece cak ni u rukama da se nosi, i to ga nervira i bacaka se a tezak je, nija ga ni bas lako nositi..


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 15:12:59   
vonavoj
Psihicki ubija..ali ja potpisujem da je kod pari plus i dojenje..Moj se budi,vrti,okrece.ali nastavlja..nekad imamo zurku,ali odavno ne spava u krevecu..njegov krevet je pored naseg,a uglavnom spava izmedju kreveta ili meni na glavi. Ne nunamo se nocu.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 16:05:59   
pari
Evo i sad sam pokušala da je ljuljam...pa da joj pevam pa da je stavim u krevet onako mirmo kao spavamo zajedno...ma nema šanse, bacaka se,plače...samo hoće da sisa i onda zaspi...


Rosi, pitala si me šta ću sa dojenjem...nemam pojma.  Nemam nekog preteranog razloga da prestanem pa se zbog toga teže i odlučujem...Ceo dan je sa mnom trenutno pa zato i hoće da sisa često...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 18:02:16   
MimaKos
Ljudi moji,ovaj moj se tako raspekmezio danas, nemam.pojma sta mu je, ceo dan je neutesan...   nosamo ga po rukama.. izgleda da su zubi, ne znam sta bi drugo moglo da bude...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 20:42:33   
vonavoj
Dobio je mmr,sve ok i krvna slika i on. Prebrinuli smo i to.Zene.mene opet boli glava,rame...od klime opet..

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 20:48:08   
Duškić
Von, sa tom klimom je haos.
Mi jurcali citav dan. Sad jos malo u krevet.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 21:30:44   
Ana RR
Dobro veče. Ja odgledala seriju pa uzela da čitam ali nešto me glava bolucka. Marko se kupa, morala sam da mu dam smectu da popije, imao je proliv. Ceo dan ga boli stomak. Bzvz, hteli smo na noć muzike.
Von, i tebe boli glava... užas. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 08/19
30.8.2019 22:23:31   
Rosita
Von, bre, često te boli.


Ne znam šta da kažem, svako dete je priča za sebe, oko svega... Možda da radite nešto u neutralno vreme na krevetu gde spava, a što im godi, kad su raspoloženi. Kao čitanje, pevanje, pa da posle to prebacite za pred spavanje. Opet, vaši su manji (pari, von), mnogo znači mesec, dva, mogu rapidno da sazru .
N pao. Stao napolju na loptu nezgodno. Mm ga čuvao. Čelo mu je razbucano :(

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here