|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 12:16:28   
emicaa
Boze ja cu poceti sa alkoholom da prezivim dan 😂

Cekam muza pa da rucamo,uspavam davida i dacu im tablet da gledaju.Ma nek ga gledaju cijeli dan briga me

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 12:26:32   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 12:31:36   
Maraj
Dan mame. Ja po kuci. Prala , peglala...
Uspela i kosu da operem...
S rastu donje dvojke..malo malo pa je nervozna
L jede sladoled. I tako...

Da i ja vidoh da je ljisa na moru.
Prerpostavila sam da je nece biti neko vreme. Nadam se da ce nam se uskoro javiti. Navikla sam na nju...
A nije prvi put da kad se neka zena na nesto pozali, pa ne dobije podrsku od zena sa rr vec kritiku...ona "nestane" sa rr na neko vreme...
Al ajd, da ne pametujem. To je moje misljenje. Ja svakako nikad nisam za osudu vec za razumevanje...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 12:53:38   
MimaKos
To u svakom slucaju nije u redu. Ne znam o cemu se radi ali Ljisu znam jer je dosta kuckala kad i ja i stvarno jednom pozitivan i simpatican lik. Mozda zena pauzira, jer dosta mama koje su tada bile bas aktivne sada nigde ne vidim.. leto je pa se ljudi i malo razbeze. :))


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 12:58:16   
Sanjica26 RR
Dobar dan žene. Moji odose na bazene,tj. ove dve se samo kupaju. Mm nece na gradske bazene. I ja ne bih tamo posle operacije. A i ovako sam skpeticna prema gradskim bazenima.
Rucak kuvam. Mama mi je tu. Druzimo se.

Emi, drmni jednu. Bice ti lakše

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 8.8.2019 16:31:40 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 16:09:10   
smeško
Sanjice, ja vodim N i M od septembra u skolicu plivanja na bazenu.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 16:20:59   
MimaKos
Ni mi ne idemo na gradske vec par bazena u okviru hotela gde nikada nema guzve, ili par u okolini grada. Moji iz vode ne bi izlazili :))


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 20:30:07   
pari
Nas dve bile u šetnji i da predam da izvadim beki sovial security broj koji mi treba ovde...čekale smo sat i po ..jedva je T izdržala ali uspele smo...
Ručale neki smrznuti miks koji sam ovde našla, dobar je, kinoa sa povrćem...ovde stvarno imaju svašta za tu laku i brzu pripremu obroka.
Danas će mm na vreme nadam se pa ćemo u šetnju posle 5, on ima šušanje, nas dve ćemo tu negde okolo jer je u centru frizer.
Emice,kako izdržavaš? Jesi popila nešto? ;)
Puno vas sve pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 20:37:10   
MimaKos
Emica ipak udarila anesteziju, zato je nema da se javi 🤣🤣 pari, ali kazu da im je sva klopa prepuna secera i slatka, jel tacno to? Ja mislim kad bi mene neko za IS poslao, ja bih otisla praznih kofera ,a vratila se punih kozmetike i sminke :)))


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 20:52:56   
pari
To je verovatno nekad važilo za njihovu hranu.  Sad je sve organsko, fit, bez šećera, bez soli, puno veganske hrane...svašta nešto ...Barem ovde kod NY su svi u fazonu zdravog života, puno trče, vežbaju...
Mene šminka nešto prestala da zanima...kozmetiku volim ali ne znam ni sama šta bih uzela

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 21:06:26   
MimaKos
I za kozmetiku i za sminku imas one radnje tjmax i marshal gde ti je sve po nekoliko dolara a vrhunski brendovi su u pitanju, pa ako naletis negde, cas_ti se 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 21:44:35   
Maslacak15
nije Njujork amerikauser posted image Jeste vala tacno jeuser posted image Ja obozavam NYC a volim i turizam u americi generalno. I to je tacno da u Njujorku moze da se nadje ama bas sve ali i njujork nije nikakvo merilo, narocito ne Menhetn. Ono sto mene izludjuje je da im je hleb jako cesto sladak, da ne kazem po pravilu. BIla sam pre tri godine na nekoj konferenciji u New Hampshiru, to je iznad bostona u nekoj zabiti, samo hotel u sumi. Elem hrana je bila ekstra u smislu ponude ali za dorucak meni drama. Sva ali sva peciva su im slatkasta bila, hlebovi zemicke. A bilo ih je bar 37 vrsta.
A ono peku ti omlet po zelji sa sastojcima koje zelis. Pa kako da jedem jaja sa slaninom sa slatkastim hlebom????!. Nije on sad nesto dramaticno sladak ali oseti seuser posted image . Ja im kukala oni me gledaju belo, njima nije slatko. Valjda im odumrli receptori. Osim toga Americke probleme sa debljinom shvatila sam jos par godina ranije kad sam bila na kongresu u Little Rock Arkanzasu postojbini Billa Clintona.
Ljudi moji koje su ono haos kombinacije. Tortilja pa kukurz pa pasulj pa topljeni sir.... A burger tamo kad narucis- to je neopisivo. To je toliko masno i natopljeno tim sirom , svugde trpaju topljeni sir..... Kuku. A ja rado krkam zlatiborac slaninu kad god sam u Beogradu, znaci nisam nikakav vegan.

Tako da Menhetn je svet za sebe i ne samo kad je hrana u pitanju. Ali i ako se lose hrane, I user posted image USA, barem za turizam. Uzivaj Pari !!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 22:02:50   
Maraj
Maslacak kako si slikovito opisalauser posted image ja bih se sad spakovala. Drzi me valjda jos ovo letnje ludilo,za putovanjima...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 22:15:48   
pari
Mi smo u Jersey City-ju i često idemo u Njujork koji je preko puta. Ovde imaju normalan hleb,ali uglavnom u pekarama i u ponekim radnjama. Nije sladak 😀 


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 22:25:28   
Maslacak15
znam da tamo ima. I ja sam ga kupovala. Ali eto tamo kad su Amerikanci sastavljali meni u New Hampshiru, nije bilo osim sladakuser posted image . Bila sam ja vise puta u NYCju, dobra drugarica iz skole je skoro deset godina zivela Uper East Side, tako da smo lunjale sto bi rekli na visokoj nozi hihihi. Ima nekad nesto dobro i kad si nerd, eto dobijes dobar posao u Americi.
I ta opsesija zdravom hranom mi je poznata, prvo je bilo low fat, pa low sugar,pa low sodium..... Smesni su ko bioskop. Alli meni je bas to zabavno. Sad ste me bas insiprisale, evo muz mi prica kako mora poslom u decembru za zenevu a u januaru za Pariz. Mislim da cu da mu vratim nekom Amerikom, nema drugeuser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 08/19
8.8.2019 22:28:53   
pari
Mogla bi maslačak 😉 
Uživamo stvarno sad kad je leto...Njujirk je stvarno fantastičan barem nama dvoma, mi ga volimo...i sad ćemo za vikend opet da šetamo,a i sutra posle posla...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 08/19
9.8.2019 8:35:14   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Emice još danas ih čuvaš?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 08/19
9.8.2019 9:21:57   
jess021
Dobro jutro!


Ivana, kakvi su utisci iz Kine? 
Nista spavala nisam, u Ns je nocas bila provala oblaka x3. Prodje, pa opet...
Juce smo bile na bazenu, super nam je bilo. Ne znam gde cemo danas.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 08/19
9.8.2019 9:51:11   
Ana RR
Dobro jutro! I kod nas je sinoć pljuštalo i tako je lepo osvežilo, bolje sam spavala. Evo sad sedim na terasi i malo mi je hladnjikavo. Mm otišao po Markov hrvatski pasoš u Ilok, pustila sam Marka da igra neku igricu gore na mm-ovom laptopu, toliko je pojačao da ga čujem ovde na terasi user posted image

Jutros sam imala šokantno buđenje, kroz san sam osetila da mi kreće ciklus i dok sam skočila iz kreveta i stigla do kupatila sve mi procurelo user posted image potopila stvari pre nego što ih ubacim u mašinu, istuširala se i razbudila se skroz.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 08/19
9.8.2019 10:08:51   
Milena18
Dobar dan!
I ja sam malo spavala, pomagala sam mužu sinoć da završi neki izveštaj za školu, pa smo ostali do kasno.
Ana, pitala si kada putujeno - u nedelju uveče. Baš jedva čekam, umorna sam jako. Najavili su mi doduše da ću verovatno morati neke prevode da radim dok sam tamo, ali makar će to biti na plaži ☺
Pari, super što vam je tako lepo.

< Poruku je uredio Milena18 -- 9.8.2019 10:12:03 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 08/19
9.8.2019 10:13:46   
Ana RR
Milena, sve je lakše kada si na plaži user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 08/19
9.8.2019 10:27:19   
emicaa
Tu sam,ziva sam 😂

U neko doba juce sam svakom ponaosob ocitala bukvicu,i tad su se smirili.Jos danas ih cuvam ali A ostaje valjda kod nas na spavanju.Problem je sto su dosadili jedni drugim,po cijeli dan zajedno.A njih troje,jedno je uvjek visakJa nisam nikad bila u Amerike.Prije sam imala zelju sad mi svejedno 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 08/19
9.8.2019 10:40:19   
Ana RR
Emi, gucni ti nešto, biće ti lakše user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 08/19
9.8.2019 13:23:08   
Maraj
Emice zene su resile da te napiju user posted image
Kod mene pakleno u stanu. Klima radi. Ja standardno peglala. Prala. Borim se svakodnevno sa vesom...
Skuvala cufte u paradaiz sosu. Kasnije cu pire uz to. Valjda ce deca jesti.... tj S ce jesti. L ...videcemo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 08/19
9.8.2019 13:35:36   
pari
Ivana,jesu stigli u Kinu? Kako si ti?
Milena, još malo pa ćete na odmor :)
Ja se nešto probudila umorna ali ajde,petak je srećom. Sinoć bili malo do grada, bio čak i neki dj na trgiću, bila dobra muzika...T jako reaguje na miziku,pomera se,igra,baš voli...
Puno vas pozdravljam sve!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here