|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 22:55:20   
pari
Jao jeste stresno to njihovo padanje.  Meni T još uvek ne hoda dugo, po malo samo...Pitala sam vrtić,može i samo prepodne da ide...pošto je privatni vrtić...samo da vidim cenu.  Bilo bi dobro da krene barem malo jer je non stop sa mnom, da je malo "odvežem"od mene...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 23:29:04   
smeško
Jeste, dobro je. Ja ne znam kako cu sutra. Jeeeee, nisam vam napisala, zakazala sam sisanje i satiranje! Sa š, naravno.🤪😂 Ne znam kako ce mm izaci na kraj sa J cela cetiri sata, ali morace. Jos M vodi na trening, a N ce sam otici na svoj. Verujem da ce visiti pored mene u salonu.😂


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 08/19
6.8.2019 23:32:40   
pari
Dobro si uradila, preživeće... Ja sam prošli put na farbanju bila sa T...bilo je super jer može i napolje da se izađe pa smo bile malo napolju,malo unutra,prošlo je.  
Mm danas malo kasnije dolazi,a i sutra.  Prolepšalo nam se vreme,možda odemo malo napolje...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 0:22:15   
smeško
Nisam se sisala od trudnoce.🙈 Nikada nisam imala ovoliko dugu kosu, bas me zamara. 

Sto mi je neobicno sto ja idem na spavanje, a vi u set_nju.😁

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 6:08:26   
MimaKos
Dobro jutro mame :) i meni je kosa u trudnoci bila nikad duza, ali ja volim dugu kosu, kad mi smeta pjndja i cao


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 6:15:43   
Duškić
Dobro jutro. Ni meni ne smeta. Pundja i super.
Sveze i lepo.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 8:36:17   
MimaKos
Ja se najlepse osecam kada je isfeniram i pustim, ali na ovih 100 stepeni zaista je nekad nepodnosljivo :) ovi moji danas duze spavali, za ne verovati :))) cak i ja po navici ustadoh u 6 hahha


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 8:37:09   
jess021
Dobro jutro! Pari, probaj, iako je jos mala, ako nije velika grupa, onda super. Ja sam se u subotu sisala ali uskoro cu morati na farbanje, vire mi sede😅


Emice, drzi se! Moraces svaki dan organizovati neku akciju da ih zabavis.
Ne znam gde bi mogli danas, bice bas toplo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 8:51:38   
Milena18
Jutro!
Smeško, snaći će se muž, nema izbora 😊
Sanjice, kako je tvoj muž sada?
Mi juče proslavili rođendan, baš nam je bilo lepo. Sutra slavi u vrtiću, a u nedelju idemo na more. Ova nedelja nam je baš uzbudljiva.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 12:28:47   
jess021
Milena, pa srecan vam divan dan! Sa zakasnjenjem, izvini😑


Gde idete na more?
Ja gladna, na dijeti sam koju uredno prekrsim svaki dan, disciplina katastrofa.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 12:30:40   
Duškić
Milena, srecan divan dan.
Moji zadremali.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 12:33:04   
MimaKos
Milena, nek je srecannn :) mi smo farbali noktice (inace joj to nikad ne dozvoljavam, ali na raspustu je, ne ide u vrtic pa neka se zabavi malo) 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 12:35:01   
Duškić
Pa neka se opusti dete, sa mamom je.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 13:42:13   
smeško
Dobar dan!

Videcu da li cu kod frizera danas ili cu odloziti. Prqtim J zbog onog jucerasnjeg udarca glavicom. Jutros smo ipak isli kod pedijatra, jer se nocas budio kao da ga nesto muci. Nije mogao da zaspi ponovo pa smo se igrali i mazili nocas u 2h.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 13:42:51   
smeško
Milena, srecan rodjendan!!!! 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 13:49:58   
pari
Milena, srećan rođendan!!! 
Smeško, idite bolje kod dr...prilikom udara,oni svi obično upućuju na hitnu da bi se videla glava, eventualno snimila.  Mi smo tako išli u Tiršovu koja je tad bila dežurna.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 13:51:14   
smeško
Isli smo danas. I dobili uput za IMD za svaki slucaj.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 13:52:31   
pari
Aha,bili ste, dobro je ...sigurno je sve ok, ali biće vam lakše da sve obavite

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 13:54:54   
MimaKos
Smesko i moj je juce pao na ledja ali je hteo preko kreveta da izvede kolut unapred i zalepi se na ledja! Preseklo me! Udario je i glavom, ali je vise na ledja pao, i ja ga gledam ali ne vidim promene ne ke u ponasanju, cak je i lepo jeo, trazio sladoled.. zato ga nisam vodila lekaru. Mnogo su strasne te situacije..


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 13:58:19   
Duškić
Smesko, bolje sto ste isli. Meni je dr.da ni jedan pad nije bezazlen, povesti dete , odvojiti vreme i povesti dete na pregled.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 13:59:16   
smeško
Pari, pedijatar misli da nocasnje budjenje nema veze sa udarcem. Pratim ga jos uvek. 

Mima, J je tako nemiran da tek sada vidim koliko mi je N bio miran i divan. Cak i M.😂 Ali, juce sam ga pustila da sedi na podu kupatila, jer bez njega ne smem ni na wc solju. I to je jedini coskic koji nisam pokrila. I prisao mu M i pipnuo ga par puta dok sam prala ruke i izbacio ga iz ravnoteze. Na pola metra od mene. Padovi i udarci me najvise izbacuju iz ravnoteze.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 14:00:11   
MimaKos
Da ,ali.akonje sada pun dom zdravlja, moze samo jos i da pokupi nesto. Kazu pratiti, pa ako ne povraca ili se ne ponasa cudno, nema mesta panici. On se normalno igra i normalno jede, nije uznemiren, pa sam ipak odlucila da ga ne odvedem, ali ga pratim.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 14:01:52   
Maraj
Smeško moj L je imao fazu kada mu nije po volji, udarao je tako glavom o pod, nekad i o krevet. Šta mu je blizeuser posted image
Al stresno je svakako. Jedino ako ti se on nezgodno udario o taj prag.
Ja L pokupila pre spavanja iz vrtića. Procurelo mu nos. Jutros kažem vaspitačica, ona meni da su deca bolesna. Vidim i ja. Opet neki virus sa T...tako da pokupih ga ranije danas i mislim da ga neću ove nedelje više slati...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 14:03:07   
Maraj
Jao imam nov tel tj onaj zamenski sa autokorektom...tek sad vidim koliko sam grešaka u pisanju napravila....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 08/19
7.8.2019 14:06:01   
MimaKos
Maraj to mozes da iskljucis, ja mislim... i mene to mnogo nervira, moj je poceo da flesira kad kucam, pritisnem jedno slovo a on mi kuca nesto drugo..


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here