|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 7:31:26   
popkica bebic
Dobro jutro, mamike! Mi za par minuta polazimo u skolicu. Kod nas je veoma hladno. Baš gledam, nijedna veš majica mi nije tačna, sve je kratko. Sinoć smo imali goste ceo dan i ja sam ceo dan provela spremajući razne djakonije. Kiseli kupus, ledene kocke i Pizza pitu. Sve smo pojeli. 😁Danas odem na pregled i UZ. Imam strašnu tremu! 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 8:58:06   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Dobro jutro, mamike! Mi za par minuta polazimo u skolicu. Kod nas je veoma hladno. Baš gledam, nijedna veš majica mi nije tačna, sve je kratko. Sinoć smo imali goste ceo dan i ja sam ceo dan provela spremajući razne djakonije. Kiseli kupus, ledene kocke i Pizza pitu. Sve smo pojeli. 😁Danas odem na pregled i UZ. Imam strašnu tremu! 





Popki, bice sve super na Uz. Mislimo na tebe. Javi se.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 8:59:28   
Maruska15
I ja u 10h idem na uzv. Javljam se kasnije. Jedva čekam. 💖


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 9:31:28   
Bojana05
Srecno i uzivajte dok gledate svoje malene🥰🥰🥰🥰javite se!!!

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 9:55:26   
Bebana17
Cekamo izvestaje sa ultrazvuka! Nista lepse...

Mi cemo danas popodne na deciji rodjendan kod sestara od strica, bas se radujemo svi, deca broje dane cele ove nedelje. A sutra cu nesto da brckam oko zimnice. 

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 12:52:16   
Maruska15
Ženske ja bila i doktorka kaže da je beba za 10 dana manja po ultrazvuku. Ja sam mnogo uplašena. Navodno je sve drugo u redu. Za dve nedelje imam opet ultrazvuk. Prošlog meseca kad sam bila rekli su mi da je veća nedelju dana. Pre tri nedelje u Srbiji doktor mi je rekao da je tačno u dan sa zadnjom menstruacijom. Ja ne znam ko je ovde lud?? Poludecu od brige. 

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 12:56:14   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Ženske ja bila i doktorka kaže da je beba za 10 dana manja po ultrazvuku. Ja sam mnogo uplašena. Navodno je sve drugo u redu. Za dve nedelje imam opet ultrazvuk. Prošlog meseca kad sam bila rekli su mi da je veća nedelju dana. Pre tri nedelje u Srbiji doktor mi je rekao da je tačno u dan sa zadnjom menstruacijom. Ja ne znam ko je ovde lud?? Poludecu od brige. 



Polako Maruska, znas kako su male te razlike. Tako da 7 dana nije nista. Pa nisu sve bebe iste. Vazno da je beba ok. Ne brini.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 13:02:15   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t



IZVORNA PORUKA: Maruska15

Ženske ja bila i doktorka kaže da je beba za 10 dana manja po ultrazvuku. Ja sam mnogo uplašena. Navodno je sve drugo u redu. Za dve nedelje imam opet ultrazvuk. Prošlog meseca kad sam bila rekli su mi da je veća nedelju dana. Pre tri nedelje u Srbiji doktor mi je rekao da je tačno u dan sa zadnjom menstruacijom. Ja ne znam ko je ovde lud?? Poludecu od brige. 



Polako Maruska, znas kako su male te razlike. Tako da 7 dana nije nista. Pa nisu sve bebe iste. Vazno da je beba ok. Ne brini.
Ma buni me samo što je doktor pre tri nedelje rekao da veličina odgovara poslednjoj menstruaciji a ovi sada kažu da je manja beba. Ispada kao da je stala sa rastom od prethodnog ultrazvuka 


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 14:41:04   
Bojana05
Ma i ja mislim da to nista ne znaci,barem ne ovaj put,sacekaj narednu kontrolu pa ces onda definitivno znati. Mogu da zamislim kako si uplasena pa mozda(da ne bi cekala cele dve nedelje)da podjes za drugo misljenje,barem bih ja tako uradila...

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 14:54:25   
Bojana05
Inace,ja sam isto bila na vise mesta sticajem nekih nesrecnih okolnosti i govorili su mi razlicite stvari🙄🙄u drzavnoj au cak zaboravili da upisu da imam hematom i da pijem utrogestan a kao idem kod njih ceo mesec....kada sam prokrvarila morala sam u bolnicu jer moja doktorka nije bila tu...rekao mi doktor uzivaj u trudnoci,opusti,budi aktivna set_aj,idi na more a ja posle krvarila jos 5 dana,pila utrogestan3x200mg,lezala(jer sam otisla kod moje kad se vratila). Plus mi je na njihovom izvestaju posteljica zapisa kao na zadnjem zidu a moja doktorka mi od pocetka govori da je na prednjem😒😒kao mozda im je nesto do kompjutra....Pokusavam da te umirim i hocu da kazem da za sada to jedno misljenje apsolutno nista ne znaci!

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 14:57:29   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Bojana05

Ma i ja mislim da to nista ne znaci,barem ne ovaj put,sacekaj narednu kontrolu pa ces onda definitivno znati. Mogu da zamislim kako si uplasena pa mozda(da ne bi cekala cele dve nedelje)da podjes za drugo misljenje,barem bih ja tako uradila...


 Hvala Bojana na rečima utehe 😁 Ma ja sam više šokirana jer cuti tri različita mišljenja u mesec dana mislim da je previše. A znam puno primera za odstupanja po ultrazvuku i sve je u redu. Mada u prvoj trudnoci kod mene toga nije bilo. 

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 14:58:48   
Maruska15
Još ni doktor u 12 nedelji reče da je beba veća za nedelju dana i pomerio mi je i datum porođaja. I kaže to sigurno neće da se menja do kraja,kad gle čuda. 


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 15:02:30   
Bojana05
Stvarno neverovatno i iskreno grozno,kao da nemamo dovoljno svojih strahova nego nam jos i oni unose sumnju🙄🙄🙄

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 15:08:15   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Još ni doktor u 12 nedelji reče da je beba veća za nedelju dana i pomerio mi je i datum porođaja. I kaže to sigurno neće da se menja do kraja,kad gle čuda. 


[/quote
Kako može da pomera? Pa zna se način račujanja...svašta. Možda ti je zato kao i manja beba a u stvari termin ne odgovarajući. Dr su čudo...ne brini, biće sve ok  

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 16:06:00   
Maruska15
Ne znam,dok mi prodju ove dve nedelje osedecu od brige.

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 20:52:57   
popkica bebic
Veče, mame! Evo i mene sa izveštajem sa UZ. Beba se okrenula glavicom na dole. Zasad, a nadam se i inače, nema indikacija za carski rez. Teška je 2800g. Od ponedeljka CTG. Maruška, biće dobro sve! 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 20:55:28   
Bojana05
Odlicno Popkice👏👏👏sprema se bebac,taman ce da nabaci jos koji gram i napolje🥰🥰🥰🥰

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 21:04:41   
Maruska15
Super Popkice što si izbegla carski rez koga si se bojala.


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 22:01:52   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Još ni doktor u 12 nedelji reče da je beba veća za nedelju dana i pomerio mi je i datum porođaja. I kaže to sigurno neće da se menja do kraja,kad gle čuda. 




Na svakom uz ce pokazati drugi termin porodjaja..to govori o velicini bebe..i to je normalno..samo je prvi uz najtacniji i najpriblizniji terminu porodjaja..ne brini se.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 23:01:54   
bubulence
Maruska draga, odstupanja +-14 dana su sasvim u redu. Mozda ce beba jednostavno biti sitna... Rodi se beba i sa 2500gr i sa 4500gr i obe budu zdrave...

Molim te probaj da se ne nerviras❤️. Popki, zar je vec vreme za ctg!? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
20.9.2019 23:11:55   
nata11
Maruska moja je uvek po uz kasnila par dana a jednom cak i 9. Ko sto rece Bubulence ako je preko 14 dana reagovace dr ali za sada ne brini. Pokusaj da se opustis. 

_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
21.9.2019 8:32:53   
Beca.t
Popki, super. 🤗
Kako li nam je ona trudnica što joj je beta stagnirala ..više se nije javljala😗
Maruška i ja od juče slabije osećam bebu..  oa brinem.....to se već dešavalo ali stalno čovek brine. Nije lako nama trudnicama.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
21.9.2019 9:26:20   
Beca.t
Stigao mi je paket od ringeraja! Hvala puno, korisne stvari.😘
Dobar dan trudnice, treba danas iskoristiti ovaj dan za set_nju kada bude otoplilo, vidim sunce.




(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
21.9.2019 9:48:10   
IvanaSK RR
Maruska,nista to nije strasno. I mojoj sestri su tri doktora rekli različito. Bitno da je bebica napredovala. Neke dve nedelje plus minus nije za zabrinjavajuce. Uostalom,videces na sledecem pregledu da li je sve ok. U suštini,bitno je da napreduje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
21.9.2019 10:13:57   
popkica bebic
Zdravo mame!

Mi smo sada došli iz crkve. Lepo je okrepiti se molitvom! Da, Bubi, već je vreme za CTG, preglede i razne analize. Imam tremu od svega toga. Da je za carski, ideš kad ti kažu, a ovo ću ja još minimum tri nedelje da čekam. Ali, kad god, samo da Bog da da bude dobro sve! Maruška, ne brini, sigurno je do različitih aparata i doktora. Meni su u svakoj trudnoći govorili čas odgovara veličina ploda amenoreji, a čas bi beba bila manja i po dve nedelje. Mada, to je u skladu sa mojim ciklusima. Ti najbolje znaš kada je beba nastala. A nikad nije onako kako doktori kažu. 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here