|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 13:43:45   
smeško


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Budila sam ga 3 puta,nego spava u sobi sa decom i zaovom,nisam mogla bjti glasna. Udavila bi ga,da sam mogla..on je covek dosao da odmori.


Eh, Von, ja sam J prvo naucila da kaze tata. I kada se probudi prvo vidi mene, ali pozove tatu.😂Rosi, kod nas ne vracaju za kasalj. Ja ne znam kako cu kad pocnem da radim i ovako jedva stizem polovinu od planiranog. Danas smo isto kao prethodnih dana, rekla bih da ga bas boli. Ne damo mu da hoda i puzi, mada i kada ga nosimo to je vrsta pritiska na kukice. Ali, sta je tu je. Cekamo utorak.Kako sam cula na televiziji 14. i 15. je nemam pojma koliko godina od podizanja manastira Tumane. Ako J bude dobro, a dace Bog da hoce, eto nas u manastiru sledeceg vikenda. To je bas lep povod, a sam manastir je prelep. Sanjice, ja povracam kada se potresem.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 13:44:35   
smeško
Zaboravih da svoj skolskoj i vrtickoj deci pozelim lepu i uspesnu godinu!


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 14:00:07   
Duškić
Smesko , user posted image , pa ti si velika devojka.
Ovi moji se raduju vrticu, videcemo koliko ce ih to drzati.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 14:11:22   
smeško
Moje ce drzati do sutrasnjeg budjenja.😂


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 14:14:05   
Rosita
Ivana, naša dr rekla može, u četvrtak. A dežurna, jutros, da 3 dana pauzira. Ali on ostaje sa mnom 2 d pola h. Nisam pametna.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 14:16:07   
smeško
Rosi, mislim da je to rekla zbog njega. Da ne navice jos nesto.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 14:44:36   
smeško
Mislila sam navuce. Izvinjavam se.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 14:46:31   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Najpre da kažem Smeško da se nista ne slavi u Tumanima. Bice teoloski simposion. To pripada nasoj eparhiji. Ako ide moj mm(a trebalo bi po sluzbenoj duznosti) onda cu i ja. Naravno ima i Liturgija. Samo da deci bude dobro. Onda cemo se videti.
Maraj, nisam uzela od mame. Zaboravila sam. Dolazice sestra uskoro, pa ce mi poneti.
Ja sam skuvala rucak i legoh. Sofi je dobro. Kaže malo me boli stomak. Opet da spavam sa mamom. user posted image I mene inace boli stomak od sekiracije.
Isla sam na uz dojke. Povecale su mi se ciste i imam po prvi put uvecane limfne cvorove user posted image Za sada nije zabrinjavajuce. Samo da pratim. Nista me ne cudi. Stres, stres.
Sutra krece skola, vrtic i moj posao. Probacu da iskuliram pored tolikih obaveza.
Sve vas pozdravljam.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.9.2019 14:51:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 14:55:04   
Sanjica26 RR
Taj teoloski simposion je samo povod da se proslavi 630 godina od podizanja manastira. Samo je akcenat na tom simposionu
Odoh ja

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 14:56:39   
milicicak
Dan mame. Ja danas na posao idem tri puta ponekad ne znam da li sam dosla ili sam posla...
Von, ja za ovih 11 godina braka kod svekrve ni jednom nisam rucala osim ako su nas zvanicno zvali na rucak, kafom se set_e da me ponude jednom u 10 puta al sta da radim,takvi ljudi... A ni meni vise ne smeta, bitno da su oni dobri b&d mojoj deci. Mi smo jutros izracunali da sam ja 25 godina isla u skolu, mini buba se zabezeknula a na moj komentar da imam jos mnogo da ucim je rekla: Boze mama, pa sta ima da ucis tako matora...elem, divan razgovor pred polazak u skolu i skolske obaveze. Ne znam kad ce V u vrtic, moram da vidim sa vaspitacicama ja sam mislila posle 15-og septembra taman da mm moze da uzme godisnji. Ja jos jednu adaptaciju nemam nameru da prezivljavam
Rosi, bas nezgodno ali ja bih ga ostavila kod kuce da odboluje.
Smesko, nadam se da ce vas ubrzo proci, mis mali bas mi zao.
Srecan polazak u skolu svim skolarcima a mamama zelim celicne zivce da sve izdrze 😘


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 15:43:07   
vonavoj
Auu,25godina! Ceo zivot ucimo,svesna sam,ali zbog para i ucena,vala necu da ucim..i to se uci iz knjiga iz perioda koji vise ne vazi..cisto teoretisanje. Mili,nemam komentar za takve ljude,ja sam drugacije vaspitana. A kolaci,sta je to?! A vole da jedu.Sanjice,sta ti je dr rekla za te ciste? Neki caj,lek za smanjivanje?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 15:44:27   
smeško
Mili, pa stvarno kad kazes 25 godina, zvuci zastrasujuce maloj glavici. Srecan polazak bubici!

Sanjice, ubi nas stres. Nisam ni mislila da ima bilo kakve proslave. Mislili smo da to potera nas da odemo bas tada, jer krecu dodatne obaveze, ko zna kada cemo sledeci put da se organizujemo. Ja ne volim guzvu. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 15:45:32   
smeško
I ja sam htela da pitam da li postoji neki caj za te ciste.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 15:47:35   
Duškić
Ko voli guzvu?
A ovde je gde god krenes? Stres , jurnjava...Bzv , Sanjice prati, bice dobro sve .

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 15:48:54   
MimaKos
Ljudi, nije vam lako sa tom skolom, i ja sam mrza septembar kao dete, vidim roditelji jurcaju gradom kao muve bez glava😂 ne znaju sta ce pre


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 16:06:12   
pari
Eee Sanjice, šta te sad i to snašlo... Da li postoje stvarno neki čajevi, sirupi? 

Ja ne pamtim kad sam pregledala dojke...baš bih trebala.  I kod ginekologa...
Ja možda sutra ipak odnesem urin...
Milicicak, baš si mnogo učila...svaka čast! Učenje je dobro za mozak, za održavanje mladosti :)
Rosi, mislim da će biti skroz ok da ga odvedeš odmah,ostaje samo pola sata i to sa tobom...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 16:12:46   
Sanjica26 RR
Smesko, bice guzva sigurno. Plus dolazi patrijarh.

Von, citala sam o tome. Za pocetak sam uzela nesto od sibirskog zdravlja. Sestra pije to. I smanjilo joj se. I ona i mama imaju sve to. Ma, pusto žensko. Probacu nekom alternativom. Mama cim sam usla u kucu urucila mi je kapi od virkauser posted image
Isla sam na tatin grob i isplakala sam se. Od tada mi nije dobro. Gledam onu sliku na spomeniku kako je nasmejan i ne mogu da verujem da ga vise nema.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 16:17:09   
vonavoj
Sanjice,misli na sebe i decu,ne vredi,vidis kako to utice na tebe..ok da se isplaces,da ti bude lakse,ali tebi posle bude jos teze..mozda bolje da ne ides neko vreme.Pusto zensko,i ja kazem.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 16:18:03   
Ana RR
Gde ste, zenske? Joj kako sam ja danas umorna. Ustala sam u pola 8 da se ja prvo sredim pa u 8 budila moje za plivanje. Posle nešto gledala u jysku ali naravno ništa nisam našla. Moji posle otišli kući a ja sa drugaricama na kafu. Crkla sam od vrućine. Sad ručali i evo ne znam gde udaram os umora. Kako ćemo mi ustatu sutra za školu ja zaista ne znam.
Mili svaka cas_t, dobar je to staž.
Sanjice, sve od stresa :( uništiće nas. Ja nisam dugo bila na kontroli dojki. Poslednji put kada sam bila dr je rekao da su se svi fibroadenomi povukli (posle 13 godina od kako ih imam) i evo nikako da odem da prekontrolišem. Pari, ja ću sutra da nosim urin tj svo troje ćemo. Nismo dugo proveravali. 
Evo ladno ne znam šta sam pročitala a čitala sam šta ste pisale. Zombi sam. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 16:26:08   
Sanjica26 RR
Malo pre sam dremnula. Mm kaže duže od pet minuta si spavala. user posted image To je meni posle podnevno spavanje. Nikad duze ne spavam. Deca su u tusini rucala, mm za kompom i mene uhvati san.

Anci, lezi. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.9.2019 16:30:13 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 17:06:28   
Ana RR
Sanjči, upravo sam i ja imala petominutnu dremku 😁 i bolje se osećam. Sad da ribam kupatilo pa da usisavam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 17:13:57   
Duškić
Dremkaaa od 5 min? A ja moram bar pola h. Mi kod seke,. Istripovali se da moze napolje pa izvele decu ... a ono vrucina. Uh

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 17:15:40   
pari
Ja ne mogu da spavam tako kratko, mene to izmori...Ja planiram da opet idemo malo negde oko 6...Gledam boje za kosu...opet sam u razmišljanjima da promenim boju i hoću sigurno samo da se T adaptira u vrtiću 😀Pričala sam danas dosta sa mm...za vikend uspemo da se ispričamo.  
Sanjice, u vašim je srcima...


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 17:25:23   
Rosita
Mili, on je do dan super . Izgleda zdravcijat. Samo se ponekad nakašlje. Ako noćas bude ok, vodim ga.


Mi išli na Topčider, posle na roštilj. Uonom restoranu Milošev konak ništa mi se ne sviđa. Ni kafe, voćni salatu mi doneli iz konzerve, u sred sezone, sa svesnim šećernim sirupom 😡, deca nisu htela da okuse.
Sanjice, ja sam mrtva neispavan, alšanse nema da zaspim. Čuvaj se ♥️
Ana,von, pari, duškić, Mima, svi. Puno pozdrava



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 17:33:01   
MimaKos
Rosita, moze i alergijsko da bude, kasalj, ako mu je dobro i sve ostalo ok, onda ga odvedi.. ja sam dana s na momente sva naduta i kijam kao blesava, i onda opet nista..  

Ana , potpuno te razumem za zombi situaciju, i ja hvatam sebe kako zaboravljam, od umora, neke stvari, a inaxe mi pamcenje ko slonu.. ne znam vise ni sta radim, narocito oko 3, 4 popodne me uhvati kriza .Mm otisao na preferans, i njemu treba da se izduva malo, i od posla i od gluposti, pa ajde...  ostadoh sama sa njima, istusirala.ih i sad ih vec hvata kriza da im se spava, ali jok, bar do 8 nista 🤣🤣

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here