|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
20.10.2019 18:49:13   
Mirko Svirko
Pari,Rosi brzo ozdravite. Flamingos, i ja imam cesto migrene toliko da nekad odem do hitne i primam bocku. Nepodnosljiv bol ali nepodnosljiv.  Ostale mame kako ste?
I kod nas ovde vlada stomacni virus. Samo se nadam da ne zakacimo jer jos i to i siznucu definitivno. Mame sa dvoje i troje dece, svaka vam cas_t. Ja sam luda i sa jednim.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 10/19
20.10.2019 20:29:27   
vocicana
Jbt, ne mogu da verujem, strasno sta cini sunce, ja msm volim lepo vreme, ali ovo je danas recimo bilo neverovatno, toplo, da sam bila na ivici da obucem kupace gacice.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 10/19
20.10.2019 20:37:26   
Sanjica26 RR
Rosi, opet ste zaglavili. ☹️


Mi se vracamo od mojih. Ne planirano. 
Ivana, i T u tom periodu nije htela da se pricescuje. Nisam insistirala. Posle nekoliko meseci sama je prilazila. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 10/19
20.10.2019 21:58:46   
vonavoj
Ne stizem da se javnem. Kod nas stanje haoticno,sreca da je povracanje samo juce bilo i kod M i J..danas su dobro,ali mm umire od stomacica,ali umire. Isao je na wc 10 puta,nema snage...lezi ceo dan..ali sad kad smo svi legli on je dobio snagu?! Da gleda tv,haha.A ja sam spavala neka 2.5h jutros,stigla sam u 5.  

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 10/19
20.10.2019 22:12:00   
flamingos
Von,namuči se dete,duša draga,a probiotik neki?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 10/19
20.10.2019 22:14:30   
vonavoj
Nije dete,nego muz...deca su dobro,po jednom juce povratili.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 10/19
20.10.2019 22:17:24   
flamingos
Von,izvini,dok pohvatam po inicijalima ko je dete,ko muž,joj crna ja,šta ćeš,godine...U svakom slučaju želim da svi budete zdravi


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 10/19
20.10.2019 22:36:51   
Mirko Svirko
Von, brzo ozdravite svi. 
Pozdrav za sve mame

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 10/19
20.10.2019 22:59:03   
flamingos
Laku noć želim svima.Odoh na spavanje.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 8:04:07   
flamingos
Dobro jutro mame,kako ste,kako dečica?Naše dete loše spavalo,krenuo je nosić da je zafrkava,sliva joj se,pa joj je"bljakasto"što znači da uskoro sledi mučnina(uz eventualno povraćanje)i tako.Nema temperaturu,ništa je ne boli.Muke,izguraćemo.Pijem kafu ako mogu da se razaznam


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 8:06:56   
vonavoj
Jutro. Definitivno je virus,nocas je i T povracala..sve sa gornjeg kreveta na celu sobu..uzas.. niko nije u vrticu,mm ostao kuci..Samo da ostanem postedjena..izgleds da cu dobiti danas..da me sve ne sastavi.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 8:07:44   
pari
Uf von, namucili ste se...Flamingos, razumem je skroz...i meni je muka od sinusa i slivanja, glava me prilicno boli, kasljucam po malo...





_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 8:21:10   
Ivanka 75
Dobro jutro, jesen polako uzima maha koliko vidim... 😭
Flamingos, ispiraj joj nos nekim rastvorom pod pritiskom, da se manje sliva. 
Von, Pari, da vas sto pre prodje sve. 
Ja podjoh kod lekara, ne mogu da cekam sredu. Trebam savete. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 8:25:40   
flamingos
Pari,Von,držite se.Hvala na razumevanju Pari,znaš i sama kako je to strašno.Samo da je zaobiđe povraćanje.To kod nas odjednom bude.I ovo vreme utiče na sve,posebno na takve probleme kao što vas dve imate.Jednom je imala takvu upalu sinusa(u predškolskom) da je jadna sva bila"natečena",nosić duplo širi,ali vrhunac je bio što se ona,od tolikog napinjanja da izbaci uz nosića,žalila na bolove u stomaku,i to pod desnom stranom,pa su sumnjali na slepo crevo i prenoćimo u bolnici,ali dobro se završilo,samo sinusinitis bio u pitanju.Baš mi je žao-kad njoj nije dobro-nije ni meni.Dečice,mame,uz vas sam svim❤da što pre svi budete zdravi


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 8:27:57   
flamingos
Ivanka,hajd pa javi šta kaže dr.Ispiram joj nosić,imamo mi terapiju,za početak.Ako ne pomaže odosmo kod doktorke.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 8:36:24   
pari
Joj flamingos, ona se bas muci...

Kod mene je isto povezano...boli me i zeludac, muka mi je...Teram se da pojedem nesto jer T ipak sisa...osecam da me i to iscrpljuje...
Ajde da svi budemo bolje danas, sutra!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 8:47:27   
flamingos
Padi,draga,kod tebe je to još dodatna muka,ne smeš sve ni da piješ.Evo dete sa lavorom leži,ćuti,gleda da savlada mučninu.Kreće pokako i kašljucanje-standardno.Kod nje i alergija povezana sa svime time,pa joj obavezno i aerius dajem,ali ne odmah,već ddugog dana-ispije 5 tabletica i to je to-do sledeće prilike.Jadna😢


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 8:47:35   
emicaa
Dobro jutro od mene.Prosle sedmice sam bila bolesna pa mi nije bilo ni do zivota ni do foruma.

Von neka si uzivala i ti malo.Sanjice jeste li uzivale na sajmu 😊 U petak i subotu i jedan moj dobojlija ima promociju svoje knjige

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 10:02:15   
kamičak
Poludeli stomacni virusi..cuvajte se mame. Ivanka, javljaj dokle si stigla. Pozdrav svima 😀


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 10:11:34   
Ivanka 75
Stigla na posao 😊
Da vidim sta ce hirurg u petak da kaze pa da isplaniram posao nekako. Moramo da nadjemo nekoga da me menja sa casovima. 
Škakljivo... Ko će mene dobro zameniti... Moram da napravim plan časova za svaki dan, pogotovu u engleskom zabavištu, ovi ostali nisu problem. 
Tako da.... Bacam se na posao 👍

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 10:17:53   
pari
Ivanka, izgleda nisam ispratila, sta ti se desava?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 10:19:32   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: pari

Ivanka, izgleda nisam ispratila, sta ti se desava?





Imam pupcanu kilu, boli me pa moram da je resavam operacijom. 
Sve krenulo pre 7 dana. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 10:22:45   
flamingos
Hajd Ivanka,bacaj se na posao.Srećno na svim poljima-poslu,zdravlju...


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 10:26:56   
pari
Ivanka, sad sam procitala i u drugoj temi...jasno mi je...

Nije lako ali bolje da to resis sto pre. Verujem da je rutinska operacija.
Mene ceka uklanjanje polipa ali ne znam kad cu to...
Pijem caj od djumbira, meda i limuna...dobro je da je T dobro pa sam je odvezla u vrtic a ja mogu malo da se lecim

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 10/19
21.10.2019 10:57:55   
Sanjica26 RR
Dobar dan.

Emi, samo sam deci kupila knjige. Ove godine nisam raspolozena za sebe. Evo Sofi mi se celo jutro zahvaljuje. Cekam T da zavrsi violoncelo, pa da je odvedem na sistematski ako ce da nas prime. Ne vredi. Termin nam je bio u 9, ali ja sam morala da drzim cas u specijalnom. Posle juris u skolu. Lud je dan danas.
Bolesnima želimo brzo ozdravljenje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here