|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
14.10.2019 18:13:27   
marketing RR
Drage mame,

Nigde nismo napisali da treba da nam ostavite veličinu pelena, već samo vaše kontakt podatke kako bi vam set_ za testiranje bio poslat.


< Poruku je uredio marketing RR -- 14.10.2019 18:14:07 >

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
14.10.2019 19:51:44   
kamičak
Znam da niste, nego meni logika nalaze da priupitam :)


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
14.10.2019 21:45:29   
Maraj
Hvala puno user posted image

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
15.10.2019 10:50:38   
kamičak
Ovo testiranje je nekadasnji "baby dry izazov" inace.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
15.10.2019 10:54:18   
Mirko Svirko
Ali ovo je dobra stvar i za mame i za bebe. Posle cemo da citamo iskustva da znamo i mi koje imamo jedno dete, pa mozda dodje drugo. Mi smo koristili onaj pampers pants i bila sam zadovoljna. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
15.10.2019 12:49:42   
Maria.lev
Javite utiske 😀


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
15.10.2019 15:31:17   
kamičak
Mislim da ce utisci korisnika biti objavljeni na portalu, bar je tako bilo u slucaju prethodnih testiranja.


(odgovor članu Maria.lev)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
15.10.2019 18:46:38   
lesica
Jao peleniške user posted image

D je furao Pampers Active Baby samo tako.
Baš javite kakve su sada kada su modernizovane.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
18.10.2019 12:27:44   
vonavoj
user posted image Hvala! Javljamo utiske!


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
18.10.2019 18:10:24   
kamičak
Stigao je paket,  testiracu ove 2 pelenice i javljam rezultate 😀


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
18.10.2019 18:51:05   
Maraj
I meni stiglo user posted image
Javljam utiske user posted image

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
18.10.2019 22:02:27   
flamingos
Čestitam svima,bravooo i za vas i našu RR.Javite utiske,mada,ne sumnjam-jedan je Pampers


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
19.10.2019 0:06:12   
Mirko Svirko
Cestitam mame. Isprobajte sa malisanima. Pisite utiske

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
21.10.2019 8:57:18   
Duškić
Uzivajteee!
Pampers je najbolji!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
21.10.2019 9:53:18   
kamičak
Uradila sam dvominutni test prema uputstvu. Maramica na kraju nije potpuno suva, ali je blizu. U svakom slucaju pelena brzo upija, velika kolicina tecnosti se sruci odjednom, ali se brzo rasporedi u 3 kanala. Da se covek zapita gde nestade tolika tecnost 😀 Verujem da ne propusta kada se beba prepovije, a to je najvaznije.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
24.10.2019 20:15:27   
Filadendronka
user posted image


Stigao set_! 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
24.10.2019 23:54:10   
flamingos
Čestitam Fil,bravo za našu RR i sponzora.Pampers je najbolji❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
25.10.2019 8:26:24   
mama ivane
Stigao je set i nama : ako pitate za utiske pa mogu vam reci da je Pampers jedan jedini najbolji , test smo odradili prema uputstvu i maramica nam je ostala suva a inace pampers smo poceli koristiti jos pre 3 godine i ne planiramo da isprobavamo druge pelene
Od nas jedan veliki +

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
25.10.2019 11:08:00   
Mirko Svirko
Cestitam od srca. I mi smo samo pampera koristili i jednom smo dobili na poklon evy baby ako se tako zove.. inace samo pampers i najbolji je.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
25.10.2019 16:22:40   
kamičak
U moc upijanja nisam ni sumnjala.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
30.10.2019 18:23:48   
Tajčica
Kako vam se čine nove pelene, javljajte user posted image

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
4.11.2019 13:51:02   
marketing RR
Nove Pampers Active Baby pelene za vašu srećnu bebu!

user posted image

Zaštita + nesputanost = moja zadovoljna beba


Kada beba stigne na ovaj svet zajedno sa njom i mi učimo. Učimo se potpuno novoj ulozi koja za suštinu ima beskrajnu ljubav i pažnju kojima obasipamo to maleno biće. Učimo o svim detaljima koji će upotpuniti zadovoljstvo a beba će nam za uzvrat odgovoriti osmehom i mirom.
Da bi beba bila zadovoljna i vesela, pored naše bezuslovne ljubavi i brige, vrlo je važno i da joj bude udobno, kao i da bude negovana, posebno u pelenskoj regiji.
Zašto je to tako? Jednostavno je - bebe tokom prvih godinu, godinu i po dana provode gotovo 24 sata dnevno u peleni. Zaista, prvih meseci bebinog života čini se da ništa drugo ni ne radimo osim što hranimo i presvlačimo bebu, osluškujemo je i gledamo dok spava.
Iz tih razloga je vrlo važno bebama i njihovim oset_ljivim guzama obezbediti pelene koje odlično upijaju i odvode tečnost, držeći je daleko od njihove oset_ljive kože, čineći je tako suvom i čistom čime se sprečava pojava moguće iritacije i razvoj infekcija.
Kao već iskusnoj mami, primarna stvar o kojoj vodim računa prilikom odabira pelena je dobro upijanje i "izdržljivost" i do 12 sati, iz jednog možda krajnje sebičnog razloga – kompletno svi volimo da neometano spavamo po celu noć bez ustajanja, ali i je isto tako važno da budem sigurna da se nezgode neće dešavati, i da će malena guza ostati suva do jutarnjeg presvlačenja.
Ili recimo situacije koje neminovno slede kroz neki mesec kada krene prvo sedenje, puzanje, prvo uspravljanje, prvi koraci i padanja nazad na guzu, a pelena popusti pod pritiskom i ne upija dobro! Takve situacije itekako volim da izbegnem.


Pelene koje su svakako moj izbor tokom roditeljskog staža sa oba deteta su Pampers Active Baby, jer napomenuh već, ispunjavaju sve moje zahteve - meke, lagane, odlične moći upijanja, sada i sa 2x pojačanom zaštitnom barijerom protiv curenja, obezbeđuju maksimalnu udobnost i fleksibilnost, odnosno drže bebu čistom i suvom bez ikakve zamerke.
Razlog zbog kog Pampers Active Baby upijaju brzo i efikasno tečnost leži u njihovom posebnom dizajnu sa upijajućim kanalima kojima se tečnost ravnomerno raspoređuje i upija, a površina unutrašnjeg sloja koji ide uz bebinu kožu ostaje suva. Sada je i zaštitna barijera protiv curenja 2x pojačana, čime se smanjuje mogućnost za većinu nezgoda. Ono čime sam ja posebno oduševljena je to što upijajući kanali omogućavaju ravnomerno raspoređivanje tečnosti pa nema, ma koliko da je pelena puna, oklembešenosti među kolenima. Tanušne i mekane, maksimalne fleksibilnosti, omogućavaju udobnost dok istovremeno dovoljno čvrsto naležu i prijanjaju uz bebin struk i butine ne žuljajući ih, pa nema sputanosti kada se krene u osvajanje sveta oko sebe.





Naše mišljenje je presudno i najvažnije, ne zaboravite to, i baš zato vas pozivamo drage mame, da se i same uverite, te poset_ite Aksu ili Lilly drogerije gde ćete moći da testirate nove Pampers Active baby pelene. Takođe, pratite #feelitonyourskin na Instagramu, jer vas čekaju brojne zanimljivosti.



PROČITAJ VIŠE >>>

user posted image


Napišite nam zašto je baš Pampers vaš izbor i 10 najbržih mama, koje nisu prethodnog puta već osvojile, će dobiti Pampers Active Baby set_ za testiranje na kućnu adresu!
Nakon testiranja, koje lako možete i sami obaviti, otključajte svoj profil na Instagramu i podelite utiske o novom Pampersu koristeći
#feelitonyourskin
Fotografija sa najviše lajkova će osvojiti vrednu nagradu u decembru!


Organizator takmičenja sve lične podatke koji se dobiju od učesnika, štiti u skladu sa propisima kojima se uređuje zaštita ličnih podataka. Organizator lične informacije dobijene od učesnika sme koristiti isključivo u svrhe za koje su dobijene, odnosno za slanje Pampers Active Baby set_ za testiranje na kućnu adresu.

PROČITAJ VIŠE >>>

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
4.11.2019 14:32:37   
mama Jo
I pored raznih isprobanih drugih pelena pampersu se vracamo jer je najlaksi za menjanje, a i moc upijanja je najbolja!


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
4.11.2019 16:03:40   
kamičak
Prijavljujte se, mame 😃

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Testirajte nove Pampers Active Baby pelene
4.11.2019 17:26:00   
bubulence
Evo, mi se prijavljujemo ako uopste treba ovde😁. Mi trenutno koristimo premium care, i sa njima sam bas zadovoljna. 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here