|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 22:53:25   
vonavoj
Hvala sanjiice,koliko su one drugacije,one nikad nisu tako reagovale..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 22:55:05   
vonavoj
On od sinoc ima temp,znaci ne traje dugo..sad je nema,u 5 je dobio cepic..ako je kraj virusa,i temp,super..jos grlo i usi.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 22:55:33   
Sanjica26 RR
Mama jo, nema cega da se plasis. Sve to dođe na svoje mesto. Samo dobra organizacija. 😉



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 23:16:49   
flamingos
Mame,pročitah sve.Muke,hajd da sva dečica budu zdrava,da prođu temperature,virusi itd.Mirko,tu su doktori,valjda tako mora da ina temperaturu nakonn operacije.Držite se i ne brini.Doktori su tu.Ljubim vas.Laku noć želim svima.Ljubite dečicu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 23:45:43   
Mirko Svirko
Maraj hvala sto si me utesila za T..Ma ja sam saglasna da mi ostanemo. Kukam vama ovde. Dr sam rekla ok koliko treba ostacemo ker ja znam da se neato desi kod nas ne bi imali kako a ni cime da odreaguju. Pa skoro je zena na porodjaju umrla kod nas. I to je veliki sok zaista bio.I nemam poverenja da odem za sebe a kamoli vise za dete koje je operisano. Ja sam se uspanicila. On place boli boli boli.. a ni 5h nije proslo od sirupa. Uglavnom ga drzi 7-8h onda sve jace place i kuka jeca trese se i grli me. I sva sam i ja pocrvenela ili pozelenela, jer me i sestra pita kako sam.. Posle nekako na kvarnjaka sam mu spricem opet uvalila 3 case vode. E sad nadam se da on nema strah da guta jer non stop drzi tu vodu ispira zube ali nikako da proguta..Uglavnom od nas toliko.. Mame oporavite se sto pre. Ljubite decu. Grlite ih mazite ih i pazite.. I da mi mame definitivno radimo lavovski posao. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 7:47:33   
bebilule
Jutro mame! Ja ne radim danas, pijem kafu, pa cu nastaviti kuhanje. Sinoc sam posle ponoci tortu zavrsila. Imam jos svasta 


Nadam se da su djeca bolje jutros! 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 8:13:44   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame.. kakp ste danas?
Nama noc prosla bez tempedature. Pozdrav za sve

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 8:17:54   
jess021
Mame, dobro jutro. I ja dr



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 8:18:16   
pari
Dobro je Mirko! Da bude danas bolje!


Meni T mnogo bolje, ali zato M jako tesko dise nocu, muco se, kaslje...ne znam kako da mu pomognem...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 8:18:39   
Sanjica26 RR
Dobro jutro

Von, Maraj kako su deca? 
Mirko, super sto je protekla dobro noc. 
U selu sam. Brzo se vracam, pa da odem po T. Vodim je u muzicku. Danas S na ples, pa nju na engleski. Sutra ce najverovanije da idu kod moje mame. Docice moj brat po njih. Taman cu da iskoristim da im sredim sobu. Ko o cemu ja o sređivanju. 😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 8:19:53   
jess021
Otišao post pre vremena. I ja se nadam da je noć prošla mirno. Ja na poslu, sad cu na neki sastanak. Kiša pada, baš je pravo jesenje vreme.


Bebilule, apropo virdizne, treba tebi jedan drvoseča pa da vidiš kako bi brzo prestala da budeš virdzina

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 8:27:03   
Ivanka 75
Dobro jutro.
Ja malo odcutala u krecetu jutros. Mm otisao za Bg, pada kisa, valkdace prestati u toku dana. 
Ivka ima takmicenje iz matematike danas. Uciteljica im nije dala slobodan dan, kaze, tu ste, u skoli, mozete da ostanete na casovima. 
Ima famozni eng danas, 2 casa. Jedva ceka da vidi sta je dobila na testu br 3...ili bese 4... Pogubila sam racun... 😊
Pari, daj M topao caj da pije, mozda mu pomogne prirodna inhalacija. 
Svirko, super sto nema temp! 
Ostali temperaturci, kako je prosla noc? Mrzim temperature

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 8:29:10   
Sanjica26 RR
Ivanka, nasa uciteljica je oslobodila decu zbog takmicenja sa redovnih casova.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 8:39:50   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka, nasa uciteljica je oslobodila decu zbog takmicenja sa redovnih casova.



Nova uciteljica pritisla pa to ti je... Ne dam im da mrdnu 😂
Ovi sto idu na takmucenje ionako stanuju na 10min max od skole. Ma sta im fali, razvlacila bi se po kuci celo popodne. Ovako je u skoli sa drustvom. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 8:48:00   
Milena18
Dobro jutro!

Von, Pari, Maraj, držite se. Nadam se da ćete danas svi biti bolje.

MS, super što je bez temperature.

Ivanka, srećno na takmičenju!

M je već posle prve doze antibiotika spala t i nije se vraćala. Eno je sada sa babom kući, do kraja nedelje neće ići u vrtić.

Ja dva dana nisam vozila, pa sam malo odmornija. Jedva čekam kraj obuke, još 8 dvočasa mi je ostalo.



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 8:51:45   
Ivanka 75
Milena, divim ti se za voznju. Ja okasnih sa tim skroz... 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 8:54:39   
mama Jo
Jutro mame.
Milena, dobro je da se temp.nije vracala, nadam se da su i ostala decica bolje?
Zelim vam svima lep dan.
MsS znaci verovatno sutra necete kuci?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 9:21:26   
milicicak
Dan mame, samo da mahnem. Redovno citam ali ne stizem da se javim, ubija tempo zivota. Ponekad ne znam da sam dosla il sam posla 😂


Maraj, T je jedne godine imala virus sa tom temp 40 deset_ dana. Ks ok, njoj ne curi nos, samo je 10 dana gorela i kombinovali smo brufen i paracetamol na 4h dobar deo vremena... Tad se bila navukla na brufen, stalno je trazila moj lekic 😁
V ima konjuktivitis, ne ide u vrtic pa je i mene upljuvao, idem na posao sa poluzatvorenim desnim okom.
Da sva deca brzo ozdrave.
I poseban pozdrav za bebilule, ti si zeno moj idol ❤️

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 9:24:53   
bebilule


IZVORNA PORUKA: jess021

Bebilule, apropo virdizne, treba tebi jedan drvoseča pa da vidiš kako bi brzo prestala da budeš virdzina



Ako misliš na onog "idi dok si mlad", može! 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 9:28:58   
Ana RR
Dobro jutro!

Ja se svako jutro budim u minut do 9 i skačem da palim laptop. Mrzim ovo tmurno vreme, ceo dan zevam.

Maraj, kako ste danas? Von?

Joj mili, jedne godine je mm dobio konjuktivitis od Marka, doktorka mu rekla da u životu nije videla tako ekstreman slučaj. Izgledao je kao da ga je neko nalupao, oko modro, u podlivima, nije smeo da ga pipne jer se odmah napravi novi podliv. A beonjača boje krvi. Užas.

Bebi, hahaha user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 9:39:32   
mama Jo
Hahaha, jaoj bebi pa nisi ni ti luda, bas si se tog drvosece setila user posted image
Hahahahaha, nasmeja me stvarno!
Mili 😘

Joj Ana, blago tebi, ko bi jos uspevao da stigne na posao a da se probudi bukvalno u minut do pocetka radnog vremena 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 9:48:49   
flamingos
Dobro jutro.Pročitah sve.Ivanka,i mi danas idemo na takmicenje iz matematike,ali su  deca oslobođena naastave.Srećno na takmičenju❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 9:50:47   
bebilule
E, sve zaboravim. Imam sad fb nalog, samo vas par imam jer sam skontala preko jess profila ko je ko.  Imate me kod Jess, Ane, Pari, Voci... Olja je ime pa me nadjite da se zdruzimo. 😂


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 9:53:43   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Joj Ana, blago tebi, ko bi jos uspevao da stigne na posao a da se probudi bukvalno u minut do pocetka radnog vremena 😊


Hahaha da znaš user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 11/19
7.11.2019 10:37:58   
vonavoj
Sad vidim da mi nema posta koji sam pisala..M nocas nije imao temp,ali je plakao,ne moze da guta koliki su mu krajnici,uzas..sad je bolje volje,ali slabo jede..sad je pojeo keks i mleko sto je T ostalo,haha,vraca se polako.Milena,bravo za voznju.Jess,bebi,jeste blesave.Mili,konjuktivitis,uh,za odrasle smrt.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here