|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 13:46:23   
vonavoj
Sad pijem prvu kafu,i da iscitam sta ste pisale.malo se zaigrao,inace samo je na meni,kao i S kod Maraj.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 14:07:28   
bebilule
Emice, dođi kod mene na par dana da te podsjetim na glagol štijati. user posted image

Maraj, baš je visoka temperatura. bar si radila nalaze, pa možeš biti mirnija. a da joj večeras staviš čepić, možda će duže djelovati, da i ona malo odmori?
Von, i ti zaglavili sa upalom. Grozno user posted image . Čitala sam i negativu, napisaću ti post tamo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 15:23:05   
mama Jo
Emice propustila sam da te pozdravim, izvini, svasta hocu da napisem

Sanjice, jess, super za ples, pomislih mozda i vi plesete, ni to nije losa ideja user posted image
Von, bar malo da odahnes kad se zaigrao.
Maraj, bas visoka temp... nadam se da ce da prodje danas.
Mirko kako ste vi?
Bebi, mnogo volim tvoje postove da citam 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 15:36:33   
Sanjica26 RR
Mama jo, kad bi imala vremena sto da ne. Pocela sam da pevam u horu i stvarno sam pogresila. Zvala me je dirigent. Potrebna sam joj. Nemam vremena da disem, a ne da pevam. Ali ajde sad kad sam se uplela u to. Da prođe koncert, pa cu malo da eskiviram probe. Ne vredi. Pevanje mi je prva ljubav, ali sta da radim. Ne vredi. Kao hobotnica sam svaki dan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 15:40:35   
mama Jo
Verujem Sanjice stvarno, ali ako uzivas u tome i ako ti prija onda ne prekidaj. Treba ponekad i svojim zeljama udovoljiti.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 19:26:23   
Mirko Svirko
Mirko je napokon imao atolicu posle 6 dana. Sada divlja temperatura. Ja se rasplakala. I vise ne znam...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 19:35:13   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Mirko je napokon imao atolicu posle 6 dana. Sada divlja temperatura. Ja se rasplakala. I vise ne znam...



Mukica nista i ne jede konkretno od operacije... Proci ce, jos koji dan i sve ce biti bolje! Izdrzite! 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 19:55:42   
mama Jo
Mirko, maleni ti je dobio temepraruru sad? Pa otkud? Cuti, tu ste, doktori su tu.
Dobro je da je kakio.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 20:17:11   
Sanjica26 RR
Ne odoh na probu veceras. Samo jurcam. Sve me nervira. I prehladila sam se. Odoh da perem sudove na ruke. Masina trenutno ne radi jer cekamo korpe. Skroz su unistene. Izem ti kvalitet. Sama sam sa dеcom. Citaju, pa ce na spavanjac

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 20:41:28   
pari
Ne stigoh da se javim ceo dan...ceo dan smo kod kuce...M se i dalje zali na grlo iako je lekar rekao da je sve ok kod njega. Nos ga zeza, pun je, curi i od toga kaslje i to ga verovatno iritira u grlu.


Von,kako ste sad? Maraj? 
Kako ste druge mame?
Ja sam danas shvatila : svaka nama cas_t mamama! Ali stvarno,mislim da obavljamo lavovski posao!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 20:44:54   
Duškić
Uh, ja sam vec legla, poterah i decicu.
Tako sam se iznervirala, vozila se tri stanice skoro sat vremena, guzva, kolaps. Ljudi jadni umorni, zadremali, a dve budale (izvinite na izrazu ) se svadjaju i svi su duzni da ih slusaju.Oooo..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 20:49:50   
Ivanka 75
Ide mm sutra biznisom u Bg, gleda rutu kojom da prodju kroz Bg do tamo neke firme i kaze "8km 39min!"😱😂

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 20:58:57   
bebilule
Mirko, on je pod antibioticima? Javi sta kaze dr. Nadam se da je bolje.


Sanjice, trebala si na probu, sudje bi te sacekalo. Sto kaze Mama Jo, treba i svojim zeljama udovoljiti. Evo ja sas uslu u kucu, nabavljala pice za slavu. Nocas me ceka torta, ali upravo udovoljavam sebi hladnim Tuborgom. 😂
Nema Maraj, kako li je S. Von, je li bolje M... Vise ne znam ko je sve bolestan. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 20:59:57   
vonavoj
Sanjice,gde ste nasli korpe? Mi smo zbog toga uzeli novu masinu,na staroj su skroz propale..a nove su kostale 15.000..reko uzimam novu masinu..Pari,itekakav posao obavljamo..plakala sam danas,sve na meni,kao da sam sama na svetu..Inace,M ne moze da guta,ceo dan place,ali ceo,balavi,uspeo je da pojede samo puding,mukica..i samo da ga nosam..eno sad ga mm nosi.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 21:39:09   
mama Jo
Joj Von, tako smo mi pre dve nedelje kad nas je sastavila prehlada, U je 48h provela na meni, bukvalno, ja udjem u kupatilo cujem je kako place, kasljala je dan-noc... katastrofa! Zelim vam da vas sto pre prodje.

Mirko, kako temperatura? Pa sta kazu dr, kako je malisa?

Pari, ti si danas sama sa njih dvoje? Jos su oboje prehladjeni? Uf,znam sve.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 21:53:12   
Maraj
Mirko otkud T? Jel visoka? Sta kazu dr, jel to propratno nakon intervencije?

Mi sad dosli iz Tirsove. Definitivno je virus kod S . Crp joj je 10, cetvrtog dana. Kaze dr terapija brufen i paracetamol.
Rece ne mora virus , knjiski da traje 3 dana, moze i 5-7dana..... i tako. Ja mrtva umorna. Zene drage, da sam danas isla na pisao, manje bih bila umorna, nego sto sam ostala kuci, ceo dan je nosala,ona kenjka ,sisa...ma haos...jos i meni procureo nos , a zapusio se....
Radili su joj i neki test da vide da nije dehidrirala. I to joj je ok.
Sad samo da prodje ova T....

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 21:58:47   
Mirko Svirko
Ima T i ond dok odem do sestrinske sobe nekih 30sekundi. On se preznoni gola voda. Onda ga presvucem on ok. Onda skoci na 37 sa 2 pa najvisa je bila 37 sa 6. I sve tako. I onda dodje dr u vizitu. Kaze da ga pogleda. I kaze da se to mesto gde je sprzeno ljuspa i da je to super. Organizam se bori. Ali jako je malo vode popio sv ega jurim i punim spric  i tako mu dsjem i tako i casom i ne znam sta sve ne izmisljam. Sada je uzeo brufen i posle 30min proradio zeludac i jede caj j plazmu sada. A pre toga jedva 10 kasika pirea... I sad sam se i ja malo smirila. Mame svima vam zelim brz oporavak... ❤❤❤

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 22:03:34   
Maraj
Mirko to je ona T, koja je u vecini slucaja posle intervencija. Nije visoka.
Secam se kada sam se porodila sa L, carskim rezom, dobih i ja tu nisku T. Ziva sam se prepala, da me nece pustiti kuci , zbog Tuser posted image ustvari , sve je to bilo propratno , sa tadasnjom situacijom...
Brz oporavak decaku!!!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 22:09:45   
Rosita
Ćao mame. I vi svi bolesni :(. Baš grozno. Evo meni stariji sin danas treći dan T, nema više,ali grlo, ceo 35, leukociti viši, dobio ospamox. Mali krenuo u vrtić posle stomačnog. Ludnica. Evo mm se sutra menjao sa smenama. Ta petak još nemamo plan ali ima vremena 🤪. Radne mame sa malom decom treba da imaju beneficirani r.s. 


Mirko, Von, mamajo, pari, brzo da ozdravite!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 22:38:19   
vonavoj
Beneficirani radni staz,haha..M je bas lose grlo,nece nista ds jede..sad ga okupala,i vidim na stopalima neke tackice..sta li to moze biti..user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 22:42:39   
Ana RR
Von od virusa, Marku se to dešavalo. Jao užas, ja imam utisak da su vaša deca, Von, Maraj, Pari, cele godine bili bolesni na smenu. Strašno.

Ja oribala kupatilo, da pogasim laptopove i da idem u krevet.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 22:43:09   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ide mm sutra biznisom u Bg, gleda rutu kojom da prodju kroz Bg do tamo neke firme i kaze "8km 39min!"😱😂


Sasvim redovna situacija u Bg user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 22:48:26   
Sanjica26 RR
Von, imao je temperaturu. Nista cudno.


Želim svima mirnu noc 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 22:51:05   
vonavoj
Tnx Ana..moguce..bas je nagrabusio.Da znas da su malci non stop bolesni. Eno J na nogama sve,ima slajma,ali lepo izduva,iskaslje.ona mi je najzdravija od svih njih i kao beba bila..i T je do 2god.bila samo usi..Inace,evo M jos ne spava,bolje mu je,pa me zadirkuje..sad sam mu dala drugu dozu antib.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 11/19
6.11.2019 22:52:15   
mama Jo
Von, mi smo letos imali virus i posle temperature se pojavio identican osip. Najpre stopala, nama se prosirilo po celom telu. Trajalo je par dana, ali, bar u nasem slucaju, znacilo je i kraj virusa.

Rosi, znaci tako to funkcionise, od danas do sutra... joj kako se ja olasim toga da radim i mala deca 😣

Lepo spavajte sve mame i deco, da ujutru svi budu bolje. Ja dobila nekih 10tak dana ranije user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here