|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 9:18:25   
vocicana
Dobro jutro devojke.
Kod nas situacija stabilna sto se kaze, mada sam ga u cetvrtak uzela iz vrtica ranije, jer su me zvali, kao virus stomacni, mada dete evo super.
Brzo svi da ozdravite i da uzivate u svojim domovima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 9:20:54   
jess021
Maraj, a možda da pokušas sa Immunotrofina sirupom? Znam da njega preporučuju kod uvećanih krajnika ali i nekoj terapiji 3 meseca. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 9:32:09   
Tiziana
Maraj, i ja mislim da biste trebali da probate sa Immunotrofinom. Moje dete je imalo problem sa trecim krajnikom, a i taj je tzv limfotican tip, njemu su zlezde na vratu skoro stalno uvecane i onda kada nije bolestan. Immunotrofina je pomagala, bas. Jeste malo skuplja, ali vredi. Znam i da je dr sa ORL preporucuju. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 9:41:04   
vocicana
Uzecu je i ja. Bas me zanima kako ce d areaguje moj malisan. Bas su jadnicci kilavi. Mada jni ja nisam bila bolja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 9:53:53   
kamičak
Dobar dan, mame, napolju pravi jesenji dan. Da sto pre resite muke sa krajnicima. MS, kako je mali hrabri decak danas?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 11:50:01   
Mirko Svirko
Gde ste mame? Sta radite?
Mi jeli griz i mleko.. pili mleko. Pijemo caj i vodu. Sve je ok. Nemamo temp. Ne krvari, ne povraca. Za sada je sve super.Popodne jede pire i supu. Hvala Bogu on je gladan.. samo prica o hrani..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 12:00:52   
vocicana
Gledala sam ponudu Imunotrofine, u Srbotrade-u bas je sa dobrom cenom, ali probacemo svakako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 12:11:47   
flamingos
Maraj,moraćete i  vi na operaciju,muke su to.Bš zafrknuto.Evo ja složih kupus u bure,sad da prenoći i sutra nalivam.Ručak se krčka,dete išlo na teening,došlo i sad nešto crta.Što pre budite svi zdravi


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 13:41:07   
Maraj
Jess pio je bas pocetkom godine 3 meseca imunotrofinu
Ne znam dal da je uzmem opet. Pio je do nekog maja meseca. A onda je u junu imao upalu uha...ne znam sta da kazem.
Svasta sam mu davala od pocetka god.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 13:42:44   
jess021
Maraj, ne znam onda sta da ti kažem, sem porasce 😊



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 13:45:23   
Maraj
Joj jess...jel verujes da samo na to mislim. Mada dr mi juce rece da ce od puberteta poceti da se smanjuju. Pa zar tek od puberteta! Ja sam mislila da ce nesto ranije. Il da se tesim sto mozda sad kod dece pubertet nastupa ranije user posted image pa mozda krenu da ae smanjuju sa npr 9 goduser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 13:54:49   
Sanjica26 RR
Dobar dan.

Maraj, utesicu te da se kod Sofije proredilo. Nije vise toliko bolesna. Od septembra ide u vrtic. Mi njok dajemo claricell. Da li je od toga ili joj prosto ojacao imunitet to ne mogu sa sigirnoscu da tvrdim. Jeste, da joj je curio nos ali se na tome zavrsilo. Tako da... Ima nade🙂
Odgledali smo dizni na ledu. Aj sto su deca uzivala, nego sto sam i ja. Sad nazad, pa na rođendan 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 14:00:43   
flamingos
Maraj,tako je,kako odrastaju sve im je jači imunitet,a i što kažeš-pubertet kreće ranije tako da-biće to sve ok.Držite se.Uvek neke muke.Anđela nakon inhalacija još pet dana kašljala(samo danju)diduše snanjenim intenzitetom,i tek nakon petog dana više nije bilo kašlja.Ne ume da iskašlje,pa je iritiralo Sad je super,guramo nekako.Evo da krenimo zajedničkim snagama da sredimo njenu sobu.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 14:19:01   
Duškić
Mi bili sinoc na rodjendan, pa jutros. Sad zaspali. Posle do parka malo da ih izvedemo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 20:33:56   
flamingos
Gde ste mame,šta radite,kako su dečica?Meni udarilo u donji deo kičme,pa gledam koji položaj da zauzmem.Bitno je da nisam stala danas i da sam sve završila šta sam planirala.Nadam se da sutra popusti bol,pa da nastavim.Približava se slava,pa svašta nešto treba


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 21:35:19   
kamičak
Uspori malo, ne stajes zeno 😃 Da popusti sto pre!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 21:37:45   
Ivanka 75
Utopli se Flamingos, dace bog da prodje do sutra. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 21:54:46   
Mirko Svirko
Gde ste mame ?Sta radite?
Mi u krevet a nikako da zaspimoo.. Vizita prosla sve je ok. Temperaturu ima do 37. Nekas ima nekad nema. Ceo dan varira. Kaze dr da je to super. Ja ga nalivam sto vise. Da gasi tu suvocu grla jer odatle dolazi...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 22:03:52   
kamičak
Svirko, 37 je normalna temperatura, super nam je Mirkic 😄

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 22:28:41   
Mirko Svirko
Jel da? Pa vidim ovde niko se nije potreso nesto. A ovaj moj dragi muz kaze sverkvi pa me ona zove to je najgora temperatura. Pa me tako lepo istripuje a ja plus isla u skolu nisam bas toliko.... da ne znam nista al eto utripujem se i ja glupost.Haos.. Svaka cas_t ljudima koji zive u BG,lele ovde cujes svaki motor auta kako radi i svaku kocnicu autobusa.. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 22:36:35   
kamičak
Pusti svekrvu i ne brini, iz tvoje price oporavak ide po planu. Ljubi Mirka i u svet snova, resili ste problem i uskoro cete kuci ❤

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 22:41:15   
flamingos
Mirko,slažem se sa kamičkom.Ne slušaj razne priče,nije to temperatura.Izguraćete i to i idete svojoj kući.Ljubi mališana.Otkočiću se,nadam se😁hvala vam


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 22:42:11   
Mirko Svirko
Kamicak hvala  ❤❤❤
Flamingos brzo se oporavi 💪💪💪


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 22:49:13   
flamingos
Hvala Mirko,nadam se,moram.Obaveze sutrs zovu.Da odmorim,pa dalje


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 11/19
2.11.2019 23:00:12   
Filadendronka
MS, pisah ti u temi o krajnicima. Nasmeja me ovom poslednjom recenicom, pa se onda zamislih. Zivot u Bg i drugim vecim gradovima je bas izazovan. Elem, ne mogu da verujem da je ovoj temi uvek prica o nekim bolestima. :( Nekad nije bilo tako, sad su deca bas na udaru svega i svacega.  
IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Jel da? Pa vidim ovde niko se nije potreso nesto. A ovaj moj dragi muz kaze sverkvi pa me ona zove to je najgora temperatura. Pa me tako lepo istripuje a ja plus isla u skolu nisam bas toliko.... da ne znam nista al eto utripujem se i ja glupost.Haos.. Svaka cas_t ljudima koji zive u BG,lele ovde cujes svaki motor auta kako radi i svaku kocnicu autobusa.. 




(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here