|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 12:23:35   
mama ivane
Presrecna sam bebac mi je sinoc poceo da buljauser posted image sa 7 ipo meseci nigde ga stici user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 14:23:14   
Rosita
Drage mame, često pomislim na vas, ovo je mesto velike podrške, razumevanja, razonode ❤️


Puno obaveza i trke, eto toga imamo. N manje zeza sa jelom, da kucnem, sad imamo histerissanje, ali dobro, mirna sam, prošla sam kroz to 🙂. U vrtiću je dobar. 
Ja radim, kuća- posao, deca i tako. 
Sanjice, divno, kao da te čujem na slici!
Jess, pari, bebi, flamingosi, voci, von, Mili, smeškom, mamajo,  svi! Veliki pozdrav

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 14:26:13   
mama Jo
Rosita, i za tebe veliki grlisa, nedostajes ovde svakodnevno, i u potpunosti razumem kako izgleda tvoj dan. 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 15:05:50   
vocicana
Rosita grlim teeeee
Joj kada sam se razletela, muskak jos nije ni ufazi pripreme, moram po meso i krompir, nemam u kuci. Na nos sam pala od jutros. A sve ovo za sat vremena sam zavrsila, sada imam jos sat da to zbrckam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 15:35:23   
pari
Rosi, nedostaješ... Svaka ti čast kako sve uspevaš!


Voci, drži se, uspećeš sve!
Ja kašljem li kašljem.Bili prepodne na festivalu slatkiša, simpatično je, kupili naravno ponešto ...ja sam zavisna od slatkog, strašno.
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 17:57:09   
Rosita
Pari, draga, ništa mi više nije svaka čast nego bilo kojoj od vas 💜


Puno pozdrava.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 18:38:06   
flamingos
Rosita,veliki pozdrav.Mama ivane,bravo za mališana.Ostale mame-mislim na sve vas.Gosti-jedaan došao,drugi pošao,ali lepo.Volim ta naša okupljanja u ovom vremenu kad svi imamo svojih ibaveza i ne stižemo da se viđamo.Ljubite dečicu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 19:23:00   
mama Jo
Rosita user posted image

Flamingos, jeste to je super, vidis se sa rodjacima i drustvom lepim povodom.

Mi ispratili baku kuci. Joj koliko mi je znacilo sto je bila, izvede decu, igra se sa njima, pomogne mi oko avega. Bas znaci kad imas nekoga da ti pomogne, kad si sam i mala deca joj kako to zna da bude frustrirajuce nekada.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 20:15:42   
Sanjica26 RR
Dobro vece mame.
Mi smo se vratili sa slave. Sad leskarim i citam. Deca boje u tisini Frozen. Pripremaju se za premijeru. Mm drema. Bolove ima. Valjda ce da mu svane u utorak.

Rosiuser posted image Mogu da ti posaljem snimak. Pevanje sa orkestrom je nesto najdivnije. Zahvaljujem Bogu sto mi je dao ovaj predivan talenat - pevanje. Moj tata je divno pevao. Još cujem njegov glas. U stvari kod mene svi dobro pevaju. Mamina mama je i u starosti predivno pevala. Ispratila me je sa pesmom kad su dosli svatovi po mene. user posted image



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 22:35:48   
Rosita
Pošalji, obavezno. Verujem da je to pun doživljaj. Smešno, ali ja i dan danas kad nešto radim po kući npr.i pustim muziku, zamišljam kako negde nastupam, pevanje ili ples 🙂, a u horu sam bila u osnovnoj, pa sam i svirala malo, ali to je to, posle više ne.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 22:42:16   
Sanjica26 RR
Rosi, pa nije ti ni sada kasno da nastupas. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 22:52:41   
mama Jo
Hehe, Rosi i ja imam te momente 😊 zapravo, ne bih mogla da zamislim dan bez muzike, i tog tipa ,,mastanja" 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 11/19
16.11.2019 23:04:10   
jess021
Rosita čikita bas lepo sto se si se javila😊


Moji spavaju, ja sredila po stanu, pa sad evo cackam tel. Rodjendan je bio divan, baš sam zadovoljna igraonicom, svo vreme su imali neke animacije, deca su se super provela, a torta bila odlična😊Malo cu da gledam tv, pa na spavanje. 


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 11/19
17.11.2019 8:22:27   
flamingos
Dobro jutro.Odmorih se,pijem kafu,pa odoh u kuhinju da postavim sto za danas,imaćemo goste i na ručku,a i na večeri.Mašem vam i pozdravljam vas.Ljubite mališane❤.Ivanka,kako je protekao jučerašnji dan?Jess,divno,deca vole igraonice.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 11/19
17.11.2019 8:35:02   
mama Jo
Jutro mame.
Super jess d si zadovoljna, sigurno je i Mila srecna.
Flamingos, ti i danas nastavljas sa slavljem, neka to je lepo. Uzivajte!

Pari, kako si ti?
Ostale mame?
Nedelja, nadam se da cemo svi uzivati 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 11/19
17.11.2019 9:15:25   
vocicana
Joj svi i dauzivate, ja sam na poslu do 15 h, posle moram neki rucak da pristavim, pa da izadjem sa malcem napolje.
Od kicme mi je trnula prvo desna ruka mesecima, sada i desna noga, ovo je strasno vise. Jutros sam dosla na posao pesaka, nije da mi je prijalo, nigde nikoga nema. Ulice puste i ovaj vetar sto duva nije mi smetao ni malo, bas je prijalo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 11/19
17.11.2019 9:17:42   
mama Jo
Nedelja pa nigde nikoga, steta sto moras da radis, ali dobro brzo ce 15h

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 11/19
17.11.2019 9:19:21   
vonavoj
Jutro!Rosi,nedostajes.Sanjice,syper si bila!Jess,syper za rodjendan! Mi sledeci vikend slavimo T,samo zurka za drugare.Juce su bile u bioskopu sa drugaricam,i J sa njima,same..gledale su porodicu Adams,kaze smejale se.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 11/19
17.11.2019 11:54:23   
pari
Ja sam bas kilava...booozeee kad ce kraj ovome...kasljem mnogo i sinusi me bas bole,pogotovo nocu ali i danju. Mi bile sad do apoteke i prodavnice, bas duva, nije bas prijatno. Meni T sinoc zaspala pre 7, tako da se jutros jako rano probudila ali dobro, same smo danas i sutra do predvece...


Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 11/19
17.11.2019 12:25:54   
vonavoj
Mi se vracamo sa sajma pasa u Bg,mm kao aj idemo,vise smo nas dvoje uzivali nego deca..haha.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 11/19
17.11.2019 14:07:58   
mama Jo
Dan mame. Mi rucali, devojke ce malo da odmore, i mm sa njima, ima problem sa zubom... no i ja imam jedan sto ga osecam da je u nekom procesu, i evo bile jutros napolju, produvalo me sa svih strana, jos valjda i kako sam pricala taj hladan vazuh mi malo iziritirao i sad me malo bolucka. Moram kod zubara pod hitno.

Pari, to kod tebe bas dugo traje... pih... samo da te prodje brzo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 11/19
17.11.2019 14:12:04   
Filadendronka
Zdravo mame! Samo da vam mahnem. Budna sam nocas od tri, a ceo dan su deca bas zahtevna. Zabolela me juce noga, kao da sam se slogirala. Neko trnjenje, grcevi i od pola noci nisam mogla za zaspim. Posto dojim, uzeh samo Panadol i teraj. Lepo provedite ostatak vikenda. Vetar nosi glavu u Bg. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 11/19
17.11.2019 14:14:59   
mama Jo
I u NS isto, evo cujem ga kako razvaljuje, ja se prevarila jutros krenuh sa decom u setnju i bas sam se tanko obukla.... produvalo me. Sva sreca pa sam njih lepo obukla

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 11/19
17.11.2019 14:52:35   
Sanjica26 RR
Dobar dan mama. Kod nas standardno. Sluzba, dorucak, spremanje rucka. Uzela sam da ispeglam mm kosulje. Sutra ide na vazan sastanak. Utorak smo na vma. Juri, žuri.


Uživajte u ostatku dana. 
Mama jo, sto pre kod zubara. I ja bih trebalo sledeci da popravljam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 11/19
17.11.2019 15:08:01   
branki*
gde ste to videle sanjicu?na fb?ja sam iskljucila,ako je tamo.sto ja volim kad neko lepo zna da peva,bas mi je to nekako dar.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here