|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
17.11.2019 15:18:27   
Sanjica26 RR
Tamo su me videle. 😀Ovde ne volim da postavljam ni svoje, a ni decije slike. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 8:16:18   
flamingos
Dobro jutro,gotova je kafica,pa izvolite mame.Jeste li dobro,kako su dečica?Naše dete spava,u sredu kreće u školu.Da odem danas do škole i vidim šta su radili i šta imaju za domaći.Idu skraćeno od 11-13 h zbog dana škole.Budite mi dobro.Pozdrav svima


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 8:53:22   
Duškić
Dobro jutro!
Moj sin ima neku temp.dva dana bzv, prvo je cerkica tako.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 8:56:11   
bebilule
Jutro mame i od mene. Posao i druga kafa. Kako je prijao vikend. U subotu sam pripremila plastenik i sredila svoj mali voćnjak pred zimu. Onda otišli kod moje mame i noćili. Baš je bilo lijepo, ujutru nas dočekala puna zdjela uštipaka. user posted image

Flamingo, znači oporavila se? Valjda je sad u školi neće ispitivati prvih dana. Nekidan mi priča komšinica, dijete joj bilo u bolnici skoro mjesec, učiteljica je prozvala prvi dan. E pa divna jedna učiteljica - zadak joj uhvatiti šta ne znaš, a ne šta znaš...

Sanjice, hoću i ja to da vidim. user posted image


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 9:06:20   
mama Jo
Jutro mame. Flamingos, znaci bolje je cerkica?
Bebilule, super, bas si vredna 😊
Volim ta jutra kod mojih, isto svako jutro nas probudi miris neki pogacica,uvek se od njih vratim sa kojom kilom vise user posted image
Mislim da cemo ovaj vikend tamo.

Ja nesto jako kasno zaspim, ujutru ne mogu oci da otvorim... jedva

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 9:08:05   
emicaa
Dobro jutro mame.Nadam se da ste svi dobro.

David u cetvrtak i petak imao temperaturu,a od subote kaslje.Danas opet posjeta koznom doktoru,dermitis mu je podivljao/da takp kazem.Doru smo ispratili u skolu,vracamo se rutini nakon sto mi je mama juce otputovala

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 9:27:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Jutro mame i od mene. Posao i druga kafa. Kako je prijao vikend. U subotu sam pripremila plastenik i sredila svoj mali voćnjak pred zimu. Onda otišli kod moje mame i noćili. Baš je bilo lijepo, ujutru nas dočekala puna zdjela uštipaka. user posted image




Mame su najbolje user posted image

Dobro jutro! Ja se uspavala za posao, skočila u 9 i 3 minuta kao oparena. Noćas mi je bilo jako loše, probudio me jak bol u levoj slepoočnici, nikad me tako nije bolelo. Ustala i popila lek, onda počela da mi pulsira cela glava ali opet najviše lsepoočnica. Vratim se u krevet, uvijem se do glave i nekako je prošao taj jak bol ali evo i dalje osećam neprijatnost u tom delu. Baš gadan osećaj.

Danas roditeljski, bože koliko mi se ne ide. Mrzim roditeljske sastanke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 10:07:50   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame?Kako ste?Ana mene tako svaki put boli glava slepoocnica i jedna polovina glave i to me tako boli da mi dodje ds lypam glavu o zid.Kako si sada? 
Flamingos preksutra u skolu znaci?
Pozdrav za sve

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 10:18:59   
Ana RR
Mirko, jai nače patim od jakih glavobolja, ali nije mi se skoro desilo da me boli samo slepoočnica. Baš grozan bol. Ne boli sada ali se osećam ošamućeno. Povremeno me zaboli levo oko, smeta mi buljenje u monitor.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 11:08:28   
pari
Uf Ana...probaj da se odmoriš malo danas...

Ja sam imala isto baš bljak noć...boleli me sinusi, grlo jako kad gutam i kašljala sam celu noć...Idem kasnije do doktora iako ne znam koliko mi može pomoći, ali barem da me pogleda...Za dve i po nedelje idemo za Ameriku pa da se izlečim do tad.
I T mi je kašljala noćas u jednom navratu, ali od jutros nije pa sam je odvela u vrtić da bi mogla da se odmorim malo i odem kod doktora.
Večeras nam dolazi M. Poslednja dva puta je baš plakao kad se vraćao od tate. Volela bih da danas ne plače...ne volim kad je tužan...
Držite se mame!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 11:24:03   
vonavoj
Pari,mislim da si za antib,dugo se mucis sa sinusima i kasljem.Ja sam ustala ukocena,masirala sam se,mazala onu konjsku mast..razmisljam da kypim deep relief,da probam,umesto sto pijem brufene..Isla sam jutros da vadim krv i mokracu,za internistu..za sad mi je pritisak ok,ali neka me uputi i kod endokrinologa,da uradim i stitnu..i da cujem sta kazw za glavobolje tokom ciklusa.Ana.i.mm je preksinoc tako u sred noci zabolela..njega retko boli i to bas slepocnice..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 11:25:32   
Misha i Ljisha
Ja samo da mahnem. 


Mislim na vas. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 11:26:40   
Mirko Svirko
Ana i ja imam takve glavobolje. Smeta i meni racunar ili telefon kad ga predugo koristim. Kaze mi doktorka jedna kojoj sam se pre par meseci javila jer je bol bio nepodnosljiv da bi trebala da odem do ocnog. A ja nikako da odem. Pari brzo ozdravi. Oporavi se pre polaska da mozes ds uzivas..
Pozdrav za sve

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 11:26:56   
pari
Moguće i da je od ovog vremena..toplo je,duva vetar...stvarno ludo vreme.


I ja mislim da bih trebala ab, zato i idem da me pogleda i kaže.
Moram da vidim da li T treba da primi neku vakcinu pre nego što krenemo...više ne znam šta treba od revakcina

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 11:27:39   
pari
Hej Ljisho 🤗



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 11:29:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja samo da mahnem. 


Mislim na vas. 


I mi na tebe user posted image

Bila sam skoro kod očnog, pošto sam po 10 sati dnevno za laptopom redovno kontrolišem vid. Sve ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 11:34:30   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja samo da mahnem. 


Mislim na vas. 


Zeno,i mi na tebe😘😘

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 11:35:56   
vonavoj
Pari,meni u rekli posle 9.januaru..kad je primila poslednji pentaxim,posle 6meseci ide zadnja doza..tako valjda..Ana,i od kompa je.kako nije,mene ubise naocari i gore dole.kad gledam..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 12:50:22   
Ivanka 75
Pozdrav mame, ja na poslu😏
Ko nedelja da je, nije mi jos svanuo ponedeljak 😁
Brzo da ozdravite svi ❤️
Ljisoooo, tu si negdeeee 💕💕💕

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 14:12:19   
mama Jo
Hej Ljisho, spominjemo te i pitamo se gde si. Dodji cesce, bas nedostajes.

Pari, videh slike vas dve pre neki dan na insta, divne ste ♥️
Jesi ti smrsala dosta?

Mi bili sa drugarima, U mi je probila mozak, ona je sad u onoj fazi kad ne da da ja progocorim sa nekim. Joj kako me je umorila, joj 😣

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 14:45:22   
pari
Mama jo, hvala ti 😊 nisam smršala,čak mi deluje da sam nabacila malo jer jedem puno slatkog...

Bila sam kod dr, upaljeno mi je grlo, početna upala sinusa...dobila sam i ab odmah iako mi je uzeo briseve grla i nosa...
Treba da idem po T uskoro,a baš se i nisam odmorila ali dobro, makar malo...
Kako ste?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 14:48:35   
vonavoj
E neka si pari zavrsila i to..bices bolje ubrzo Ja radim domaci sa T,yskoro moram po J..kupila sam blokmaks,kao deep relief,kobajagi na akciji je sad,a malko jaci..i popustila me bol.a namazala levo rame,kao desno me nw boli..a sad pocelo i desno..pa ja sam show.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 14:52:49   
pari
Joj von...ti se namaži cela 😁 zezam se.. nadam se da će te popustiti malo



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 15:18:10   
Ana RR
Von, mm je koristio biofreeze roll on, kaže da mu je bio ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 11/19
18.11.2019 16:22:41   
smeško
Пари, опет синуси? То ти је, изгледа, слаба тачка. Вон, твоју већ знамо.user posted image
Љишо, баш нам недостајеш.

Чекам мм да ручамо заједно. Појела бих и мастан папир колико сам гладна.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here