|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 10:39:56   
smeško
Браво за све добре ђаке на РР. user posted image
Ја се спремам да идем код Н на отворена врата. Наша учитељица не организује родитељски. Уопште. Зато рачунам да је ок да одем сада па у другом полугодишту опет, ако се не укаже потреба за још неким одласком. Муче муку са енглеским, али званично, нико се не буни. Нећу ни ја. Мом детету има ко да помогне и нећу да се нервирам. Идем у тему негативе, изгледа.user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 10:54:30   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Dobro jutro mame. Kako ste?Ljiso, ja sam ovde prilicno nova. Ali svaka ti cas_t 3 posla i 3 dece. Ti si prava zena zmaj. Ja kasno zaspala sad kao imam serpu umesto glave..Von kako si ti? Kako je baka? 
Flamingos kako je bilo u skoli?
Ostale mame kako ste ovog dana? 
Pozdrav za sve.



Zdravo Mirko Svirko. Drago mi je da ima novih clanica koje piskaraju i u razgovorima. Dobrodosla.
Samo jedna ispravka nemam troje dece. Skrenula bih s pamecu da imam troje.
A inace istripovala sam se zesce da sam jutros radila test. Hehe...odmah sam pomislila na Rositu sto mi rekla da ce biti trece  kad me slog nije strefio juce dok sam kupovala test. I jutros aj da uradim i negativan. Fjuuu odanuh. Danas kupujem tablete 🤣

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 12:56:33   
smeško
Ma, da prebrines sve odjednom.😂 Kako nam je batke sa stomacicem?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 14:13:45   
mama Jo
Haha Ljisho... ja se sad secam kad smo pisali u temi Trece dete da ili ne? - i tvoje recenice- ne pada mi na pamet!! user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 16:26:36   
vonavoj
Ljisho,pa ti si luda! I test si radila😜Ja cuvam sestoro dece,skoro ceo dan,sestra i zet bili u kupovini,sad odneli babi da jede,bas je lose.. rucali smo,uvece dolaze gosti..a moja mama,velika baba spava,eeejj.pa ja nemam reci,ne znam zasto se uopste i cudim..i recite mi da li je to normalno,ili preterujem?!?! S tim da je moj tata sam sarmu pravio,salate,meso,torty..ona je samo sela i jela..i sad spava..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 19:01:27   
pari
Von, naravno da nije normalno, bilo bi normqlno da bude sa decom ili da pomaze oko hrane,kuce,necega...ali sta da radis...


Ljisho, super sto si tu i svaka ti cas_t stvarno koliko radis!
Maraj, probaj da se ne nerviras.
Milena, kako je M? Ti?
Druge mame?
Ja sam danas uzivala sa svojim sinom. Odvezli smo ujutru T u vrtic i onda proveli zajedno 6h. Super nam je bilo, opusteno, bez tenzije ikakve. Igrali se, bili dosta napolju, vozali se busom (njegova zelja), rucali...I on je bio srecan bas.
Ja se jos patim sa sinusima i kasljem :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 20:07:20   
mama Jo
Pari, ti se bas mucis sa kasljem...

Gde ste mame, kako ste?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 20:14:39   
flamingos
Smeško-hvala.Pari,a da popiješ neki antibiotik?Baš se mučiš sa kašljem.Sinusi,kašalj.Nije alergijski kašalj?


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 20:25:41   
pari
Pijem ab augmentin i sinupret i stavljam kapi i inhaliram se...ali mislim da sam premorena,iscrpljena...

Jos dve nedelje pa idemo 😊

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 20:27:49   
flamingos
Pari,grlim te da što pre ozdraviš


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 20:36:46   
pari
Hvala flamingos 🤗


Nadam se da ce uskoro zaspati deca i da cu se sutra malo odmortiti...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 20:48:33   
mama Jo
Sigurno je to pari, ja takodje osecam da je san to sto mi nedostaje i da sam iscrpljena i zato sam non-stop nesto bolesljiva... evo pre neki dan mi izasla groznica, a danas neke afte po ustima. Sve od imuniteta, dzaba i sto jedem kao zdravo kad ne spavam kako treba.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 20:55:43   
Misha i Ljisha
Spavanje sta je to? 🤣 i P se budi ali nije cest kao D sto sw budila.



Ja danas 3 casa odradila. Ne bih mogla da mm nije cuvao decu. Dao je krv da sutra ne moramo nikog da zatrudjujemo da cuva P dok sam ja nanposlu jer sutra imam 7 casova u skoli. Iskreno jedva cekam sutra da se malo odmorim.na poslu 🤣 
A razmisljam se da opet navijam sat da ustanem u 3 da radim radje nego sad sa ostajem jako kasno. Pocnem da brljavim. Sad neki baner moram skroz ispocetka da pravim jer sam videla da sam pogresila. Pri tom sef nije ni primetio da nije ok njemu sve izgleda sjajno 🤣 wl primetice klijent.
Von kako je sve proslo?
Srecna slava svima koji slave. 
Ljubim vas.
Javlja li nam se Rosi?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 21:08:28   
mama Jo
Javlja nam se Rosi, i ona je pocela da radi...
Ljisho ti si pocela u skoli da predajes?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 21:19:17   
Misha i Ljisha
Jesam ali sam rekla posto putujem za Indjiju da hocu svenu dva dana da mi stave jer mi drugacije ne odgovara 😁 kaze mi koleginica da sam opasna i kako tako smem i da trazim. Jer mi u prvobitnom rasporedu stavili i rupu od 3 casa i svasta. Rekoh nije mi nuzan posao imam ja kuci posao ovo je wto da mi ide prijava i da malo mrdnem od kuce. 😁 tako da mi nisu stavili lep raspored ne bih ni isla da radim. A nema fizicara. Pa kao mogy da "zanovetam". 




(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 22:28:17   
mama Jo
Jaoj Ljisho pa u Indjiju putujes.... ja sam radila u jednoj osnovnoj skoli tamo kratko... super 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 22:45:45   
suzi kju
Dobro veče, samo da mahnem, kako ste mi mame koje me se sećaju? Ja bas nemam vremena da budem ovde i bas mi je zao zbog toga... 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 22:49:49   
mama Jo
Suzi kju, pa bas nedostajes user posted image
Ni ja jedno vreme nisam pisala, sad sam se opet ,,navukla"... prija RR user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 11/19
21.11.2019 22:55:18   
suzi kju
Prija, znam to. Da se pohvalimo, izjadamo, posavetujemo, kafenisemo i slicno.

Ja ne stizem, kao sam organizovana ali dzaba, ne stizem. Evo na odmoru sam par dana, idem i na Taru sa kolektivom, pa se jedino tad nadam odmoru, ovo ne racunam kod kuce. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 11/19
22.11.2019 0:13:29   
MamaNecaVo
Mislila sam da je lakse kada je dete starije u smislu vremena,ali ...
Drage zene,izasla sam iz toka,ne mogu cak ni na forumu da se snadjem,znam da nije mesto ali..sta dajete deci za imunitet?
Mene vec ovo izludjuje,svako malo slinavljenje.
A vidim spominje se i testuser posted image
Ja sam se zbog tih pitanja najvise i vratila na forum,nekako ovde saznam sve iz orve ruke,samo da je vise vremenauser posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 11/19
22.11.2019 0:22:06   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

What!? I tvoja je takva🤬🤬🤬



Pa daaaaa... Zahteva centar paznje, gde sme nekome drugome da bude rodjendan pa jos i da se slavi 😊
Ako joj dolazim u goste moram sama da spremim da jedem cim udjem u kucu 😂
Jer... To je i moja kuća...👍
A da izadje napolje jer ima nekog posla u trenutku kad ti je najpotrebnija, to je usavrsila! 
I jos se pravi luda, ne zna ona... 😊
Da digne nos iz samo njoj poznatog razloga, tu je master akademik 😂
Pihhhh... Mogu ovako do sutra da ofiram rodjenu majku... 😂
Ali volem je, šta ću ❤️❤️❤️
Ljiso ljubaviiiii 💋💋💋💋

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 11/19
22.11.2019 0:27:26   
Ivanka 75
Odo da perem ovih 5cm kose... Teska je to rabota... Ajd laku noc...
❤️❤️❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 11/19
22.11.2019 5:54:59   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja odustala od ustajanja. Sta ces. Moram nekad i spavati. Ivanka 5 cm kose 😁 ja bih se tako rado oshishala iskreno. Preko ramena mi je kosa ali stalno u repu i jako opada. 
I ja volim rr. Eto pre neki dan za mmr sam pitala i znam da cu ovde dobiti uvek iskrene odgovore i prave. U fb sam po grupama al tamo nikad nista ne pitam jer ispada da su svi korisnici fejsa neki ludaci po tim grupama 🤣 salim se ali na 10 000 zena stvarno ima puno  bicu fina i recicu cudnih zena.
Idem da se spremam. Treba da izvadim decije sediste iz kola vozim kolege na posao. I da sipam gorivo. Moram malcice ranije krenuti.

Inace vas ljubljeni batke je cova ustao. Strasno. Uglavnom spava do 6 al evo danaske u 5 i 15. Mogao je malcice produziti da se bar spremim na vreme. E da on nista ne prica. Ali nista osim mama. Odlepitis. A kad se set_im na D sam se zalila a spram njega je ona mlela u to doba kao navijena. Tuta.muta moj. Al zato cova sve zna. Sve. Sve razume i uradi. Kazu najbolji im je u vrticu. Mila majko kakvi li su ostali? 🤣
Odoh drage moje. Lep dan vam zelim

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 11/19
22.11.2019 7:03:20   
jess021
Mame dobro jutro!


Ljiso, Suzi 🤗 Šaljem vam zagrljaj. 
I mi smo juče slavili slavu, baš je bilo fino, jedino sto L boli grlo, imala je i temp i sva je zapusena. Sreća mm će i danas osttau kući pa ćemo videti. Nevena, ja mojima dajem Imunoglukan, da li nešto pomaze ili ne nemam pojma, one su u principu ok sa zdravljem. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 11/19
22.11.2019 7:12:53   
branki*
mame,vidim da ste vi budne,pa da se javimuser posted image ustala da se pozdravim sa mm,on ode na posao,a mi posle putujemouser posted image spremila nam sendvice,kako volim to,podseca me na detinjstvo,kad tako putujemo duze,pa nije bilo ko sad,kupis u pekari peciva ili svratis negde na kratki rucak,nego mama pakuje sendvice,skuva jaja,itd..


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here