|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
23.11.2019 9:08:09   
bebilule
Sanjice, valjda ce se i to rijesiti brzo da se vise ne muci.

Pari, uzivajte! 
Rosi, kako se mijenja atmosfera kako rastu. Moj M sad izidje sam u dvoriste s drugarima. Jos uvijek i ja budem vani, ali mi nije stalno na ocima i bude sam dok se ja ne presvucem i sl. Drukcije je mnogo. Rastu djeca. 
Ja odustala od krecenja M sobe, prehladno je. Jutros ima sigurno 5,6 minusa. Otici cu na pijacu, posijati nesto u plastenik, pa sa mamom mojom popodne na neku svadbu. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 11/19
23.11.2019 9:43:57   
mama Jo
Pozdrav mame
Sanjice, srecan divan dan tvojoj pametnici ♥️

Rosi, nasmeja me sad, ali potpuno si u pravu zbog te prve godine detetovog zivota, vrlo je specificno. I bebi bas to, drugacije je sve kad su veci...
Maraj, pa da, probaj, bitno da nju to ne svrbi i ne iritira.
Pari, kako si ti?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 11/19
23.11.2019 10:29:51   
flamingos
Pozdrav svima.Sanjice,srećan divan dan tvojoj lepotici-od❤joj želim sve najbolje.Pari,uživajte.Želim vam lep vikend.Vreme je užasno,ovaj vetar me izluđuje.Ja u kuhinji oko ručka,sređujem stan,mašina pere i tako


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 11/19
23.11.2019 17:32:02   
vocicana
Mame kako ste? Ja sam na poslu, malo mira imamo trenutno, pa da napisem koju, bas mi nedostaje forum.
Detet je juce jelo, razvalio se, danas me je od jutra maltretirao, kod mojih je sada, ali msm da se ni danas nije proslavio sa jedenjem.
Uh kako me nrvira to, pa to je strasno.
Ovako je ok, mada ga necu slati u vrtic jos nedelju dana, neka se opasulji malo i da izvidim te varicele, ne bih volela da i to sada natovari.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 11/19
23.11.2019 17:40:46   
flamingos
Voci,pozdrav.Duša draga,neka ručka,a deca ko deca,nekada hoće da jedu,nekada se nerviramo jer neću da jedu.Ali i to prođe.Pozdrav❤


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 11/19
23.11.2019 17:42:42   
mama Jo
Voci, za tebe rasna subota.
Mi se ceo dan tako razvlacimo, ja nisam danas izasla iz kuce... hladno mi ceo dan, i jos me boli ovaj zub sto mi leci... u poneseljak idem da vidim sta cemo sa njim. Ona kaze da ce mozda da se izvadi... a ja sam se tako smorila kad je to rekla najstrasnije, pa nije valjda toliko ozbiljno. Ne znam
..

Uglavnom, nesto drugo sam htela da kazem... ceo dan kuci i samo se nesto jede, jaoj, pod hitno moramo neku zanimaciju naci.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 11/19
23.11.2019 18:12:52   
vocicana
Moj malisan je konacno pokazao intersovanje za crtanje. Bas volim, sam sve. Kada mu je dosadno, sam uzme i uziva.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 11/19
23.11.2019 22:35:04   
mama Jo
Gde ste mame, nigde nikoga? Vikendom pusto ovde... ako, ako... uzivajte, i nadam se da odmarate user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 11/19
23.11.2019 22:37:48   
flamingos
Mama Jo,tu smo.Nekako očas prođe vikend.Kako si ti?Voći,bravo.Odmaram,gledam šta ima novog na našoj rr


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 11/19
23.11.2019 22:47:56   
vonavoj
Mamike,samo da mahnem. Rodjendan je bio prelep,puno dece,super su se zabavljali..mnogo je lepe poklone dobila,jos ne spavaju,pod utiskom.A M je uzivao! Torta je perfektna bila,postavicu je u temi.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 11/19
23.11.2019 22:49:47   
mama Jo
Flamingos i ja sam suoer, a bas sto kazes prodje vikend dok trepnes...sad cu dase pridruzim devojkama u krevetu 😊

Von,malopre sam videla slike, jako ste lepi, i sijate na slikama,tacno se vidi da ste uzivali. Bravo, neka su decica srecna ♥️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 11/19
23.11.2019 22:52:14   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Mi smo proslavili isto rođendanko u kucnoj varijanti. Sutra imamo drugarice iz vrtica i kumove sa devojcicama. Mrtva sam umorna.


Odoh da cituckam nesto i u slatke snove. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 8:30:29   
mama Jo
Jutro mame. Kako ste?kako provodite nedelju?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 8:33:09   
vonavoj
Jutro. Ispratila sam seku,mrzim ovaj osecaj..prebrzo prodje vreme,uvek u slavi,rodjendanu,nemamo vreme samo za nas..prekratko budu..😭znam,dobro da se i vidjamo.mrzim daljinu,mrzim...eto.Jos sam juce i dobila,raspaditis sa emocijama..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 9:22:23   
pari
Von, drži se, brzo ćete se opet videti ..

Tako ja sebi govorim uvek ...Srećan vam rođendan!!! 
Meni T sinoć kasno zaspala. Juče nam je bilo lepo u Ns. Danas ne znam šta ćemo. Valjda je vetar malo popustio...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 9:37:50   
emicaa
Dobro jutro mame.Mi smo ustali prije pola sata.Muz otisao po kifle za dorucak

Von nedaj se,odlicno znam kako ti je.Po 3 dana mi treba da se sastavim posle rastanka sa nekim.
Kako ste mame,kako su djecica?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 9:53:05   
Sanjica26 RR
Ola chikite. Pravim Emicine kiflice. Nosam otisla na sluzbu. Sofi boji nesto sto je dobila za poklon.

Nadam se da ste dobro spavale i decica. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 10:15:25   
flamingos
Von,drži se.Ostale,dečica,lepo provedite i ovaj dan vikenda.Oko 11 h dolazi mi ssstra blizmakinja sa porodicom,svratiće na kratko,odlaze za Beč.Juče imali neko punoletstvo i danas se vraćaju,pa da se vidimo.Pozdrav svima.Ljubite mslišane❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 10:31:43   
vonavoj
Flamingos,i ti si u istom sosu kao ja..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 10:37:30   
flamingos
Von,kako misliš,sestra ti je u Beču ili?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 10:56:38   
mama Jo
Flamingos i ti imas sestru bliznakinju?
Von, vi ste potpuno iste 😍 da obucete istu majicu ja ne bih mogla da razaznam koja si 😊
Verujem i da ti je tesko kad god se rastajete, sestra i jos bliznakinja, ih!
Gde ste ostale mame, pari kako si ti, tvoj kasalj i sinusi?
Ivana, javni nam se 🎈

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 11:03:33   
flamingos
Da mama Jo,imam sestru bliznakinju,radujem se susretu,ali...boli rastanak.Kako starimo sve mi viśe nedostaje😢


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 12:53:57   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: flamingos

Von,kako misliš,sestra ti je u Beču ili?




I moja je sestra bliznakinja i daleko je 650km..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 13:00:40   
flamingos
Von,draga,iste smo.Ode moja sestra...😢Šta češ,život je takav...❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 11/19
24.11.2019 13:11:26   
pari
T i ja bile malo napolju, duva vetar i danas...evo sad  skuvala malo pa da jedemo...Bilo bi dobro da posle malo spava pa da popodne odemo na koncert za bebe.


Spremam stvari po malo...
Mama jo, hvala sto pitas...sinusi i kasalj su jos tu ali mnogo bolje. Danas mi je 7mi dan ab.
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here