|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
27.1.2020 20:02:53   
dunja RR
Pisala sam neki dan i Nikani, linif u, poslali su mi brdo predloga, preko njih je cena ista kao i ovaj smeštaj direktno, ali, rade POTOS, Potamiu, previše mi je to (ne novčano), već previše mi je tamo svega. Treba mi manje svega, kao u S.Sotiros user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.1.2020 20:03:14 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Letovanje 2020.
27.1.2020 20:06:00   
gagana83
Dunja, a Pefkari?



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Letovanje 2020.
27.1.2020 20:06:31   
dunja RR
Fil čitala sam neki dan recenzije za tvoj hotel, pa ono je ludo burazeru user posted image
Meni deluje da su spameri, oni sa negativnim komentarima, jer svi pišu gotovo isto, neka /ne zdrava/ konkurencija je to. A onda dođe neko pošten da napiše utiske i ostane u čudu, kao da je letovao na drugoj planeti. Ali jbg. kada iščitaš ono, nije da se ne zapitaš..dobro je da imamo tebe, sa realnim stanjem.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Letovanje 2020.
27.1.2020 20:06:42   
branki*
ne znam sta je previse...ali,npr.meni je previse pefkohori,tu je zaista kao igalo i herceg novi,ne mozes proci.
ali,potos mi nije nista veca guzva nego skijatos,npr.samo mi je dosadniji,

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Letovanje 2020.
27.1.2020 20:09:44   
dunja RR
Nisam gledala Gagi, jel ok, da istražim? Da li ima uveče gde da se prošeta, mada koliko kontam može se uveče i busom do grada, kao što smo na Kritu. Ali ne bi smo do grada svako veče, pa da imamo nešto i u samom mestu. Ova S Sotiros je mala, ali ima šetalište, za noći kada nigde ne odemo + finu plažu.

Kakva je plaža u Pefkariju?
Nikana mi nije poslala nikakav predlog za Pefkati, ni ne znam da li ga rade ..


IZVORNA PORUKA: gagana83

Dunja, a Pefkari?





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Letovanje 2020.
27.1.2020 20:15:02   
branki*
to je jedno malo mestasce..malo pre potosa bukvalno.meze se i pesice.sta znam.ok je,ali nista sad ekstravagantno.bili smo ceo jedan dan dok nismo nasli smestaj u potosu i posle smo bili dva puta u setnji.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Letovanje 2020.
27.1.2020 20:16:32   
dunja RR
Branki, od Pefkarija se može pešaka do Potosa? To nije loše ..
A kakva je plaža u Pefkariju, pesak? Ima li talasa? Da li je topla voda, dugačak plićak?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Letovanje 2020.
27.1.2020 20:18:37   
branki*
moze pesaka da se ide.mi smo isli sa dvoje dece peske.plaza je bila sitni sljunak ili pesak sa sljunkom,znas na sta mislim.ima plicaka dosta.generalno ceo tasos ima ogroman plicak,mada je najveci plicak,cini mi se u potosu,imas plaze gde bukvalno ies i ides i ides i dalje si u vodi do ramena.

ceo tasos je cist ,gde god da idete,voda je ok i plaze su manje vise ok.nema talasa,nema meduza,nema jezeva,nema onih biljki...bistro je.sem gradske plaze u limenariji.

< Poruku je uredio branki* -- 27.1.2020 20:20:03 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Letovanje 2020.
27.1.2020 22:44:22   
gagana83


user posted image
user posted image
user posted image
Za Pefkari se ne moze reci ni da je mesto. Samo plazica sa smestajem, restoranima i jednom nazovi prodavnicom. Do Potosa se stize, ako se dobro secam za 15-20 minuta pesaka, malo je mracan put, neosvetljen, ali ljudi uredno prolaze (bar je tako bilo 2013. god)Sa druge strane je Limenarija, mislim na 5 km. Na poslednjoj slici se vidi cela plaza u Pefkariju. Toliki je i Pefkari.Pogledaj na google maps.
Nama je Pefkari bas odgovarao, mirno, tiho a ako se uzelis guzve tu je Potos a i Limenarija je u blizini. Voda u Pefkariju mi se cinila najprozirnijom.Ima Nikana sigurno ponude za Pefkari.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Letovanje 2020.
27.1.2020 22:49:07   
gagana83
Pogledala sam sad google maps. Nema 5 km od Pefkarija do Limenarije, vec 2-3.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Letovanje 2020.
27.1.2020 22:50:28   
Ana RR
Dunja, znam te - zaobiđi Potos. Ja sam bila tu samo zbog fenomenalnog smeštaja, plaži prišli nismo. Gužva je gora nego na Adi u sred sezone, srbi u bugari na sve strane, a pritom nema lepo šetalište, ima samo jedan mali deo uz more, sve drugo su samo uličice. Moj Marko je stalno govorio kako je mnogo lepše u Sivoti i zašto nismo tamo otišli user posted image Ali mi smo bili autom i zujali smo svuda, od plaže do plaže. Šta da ti kažem kada nisam pojela lep giros u Potosu.

Pefkari je slatko malo mestašce, može vam biti fino jer nije velika ludnica. Limenarija je super za prošetati uveče jer je šetalište baš široko i prelepe su taverne i kafići. Potos je srpsko selo (da ne upotrebim goru reč).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Letovanje 2020.
27.1.2020 23:03:47   
Didy
Potpisujem sve što je Ana rekla. Prve godine smo obišli sve, išli smo bez predrasuda. Čak smo otišli do Potosa do plaže. Kad smo videli da je na plaži peškir do peškira, jedni drugima na glavama, samo smo se okrenuli, vratili u auto i nastavili dalje u obilazak. Još je to bilo 2008. kad Tasos nije bio toliko popularan ni izgrađen kao sada. Drugi put (2017.) smo taj potez Potos, Pefkari, Limenarija uredno zaobilazili. Išlo mi je na živce što i autom moram kroz tu gužvu da prođem, a ne da budem tu smeštena.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 9:42:39   
Ana RR
Didy, ja sam prvi put na Tasosu bila 2006, godine, sa drugaricama. Išle smo busem, pa nismo mnogo ni obilazile, koliko smo mogle taksijem. I odemo do Potosa, kao da vidimo kako je - ja sam htela odmah da se vratim. Non stop je treštala Ceca, smučilo mi se sve.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 10:30:37   
jess021
Dunja, i ja sam u čudu. Pa kad bre ljudi rezervišu to letovanje?? Ne znam da li smo odustali od Tasosa, što više gledam, sve sam neodlucnija.

Da li je u meni problem, nemam pojma... U principu hoću sve😊
Tj hoću apartman u blizini plaže, da ima lepo dvorište. Gledajući ponude samo smeštaj je od 800-1000 evra, da li je realno? 
Iskreno, godilo bi mi i nocenje sa doručkom, ali hotelske sobe su stvarno male, a apartmani preskupi. Npr Porfi beach noćenje sa doručkom za nas 4 1600€. Znaci letovanje će nas izaći preko 2000, zar nije mnogo??? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 10:46:25   
dunja RR
Jess, da, koliko vidim ti i ja iste stvari hoćemo i da baš tako izađu cene.

Nego, koliko se putuje do Tasosa?
Moram da priznamm razmazio me avion, a da ima aranžmana na 15 dana, ne bi se razmišljala. Samo se zbog toga lomim ..

Didy, gledala sam snimke plaže u S.Sotiros,deluje mi jako lepo, ali ne mogu da provalim da li ima prirodnog hlada bar malo?

Iz Nikane sam dobila predlog za jedan smeštan u Pefkariju, i čitam komentare, on je zapravo na kraju Pefkarija, i ljudi su pešaka išli i do Potosa i do Limenarije, jeste Limenarija nešto dalje, ali kao lepo je šetalište, i fino se prošetaju uveče. Jel to moguće?

Koliko vidim plaža u Pefkariju je lepe, voda čista ali je šljunak, Gaganče, Branki, jel tako?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 11:17:38   
Ana RR
Dunja, Limenarija ima baš lepo šetalište, široko i dugačko.

Evo par fotkica

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Ne vidi se šetalište, fotkala sam kafiće (imam i fotke šetališta ali su na desktopu kod mm)

Limenarija nema lepu plažu, na žalost, ali za uveče je super. Imaš mesta za šetnju, taverne su jedna do druge u gornjem delu i ogromne su. Što je najbolje, srpski nigde nismo čuli user posted image kako ideš dalje, ka doku, tu su kafići, poslastičarnice i manje taverne. Sve je jako lepo sređeno.

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.1.2020 11:35:19 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 12:13:37   
gagana83
Dunja, plaza u Pefkariju je sljuncano peskovita.

Mi nismo isli pesaka do Limenarije, ali znam da su ljudi isli. Mislim da nije problem. Znam da volite da set_ate. A pre Limenarije imate i onu plazu sa horoskopskim znacima (zaboravila sam kako se zove)Imate i plazu San Antonio, koja je sa druge strane Potosa, i do nje mozete pesaka.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 13:32:43   
mama Jo
Jess, i mi smo u istom sosu. Isto gledamo, isto to hocemo. Mi cemo jos najverovatnije voditi i moju mamu, znaci trebaju nam dve odvojene spavace. Sve se vrti oko tih cena.
Nikako da odlucimo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 14:14:27   
jess021
Ma evo ja sam sad gledala Ormos Panagias na Sitoniji, brate mili apartman 1200 evra!!!! 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 14:21:02   
Didy


IZVORNA PORUKA: gagana83

A pre Limenarije imate i onu plazu sa horoskopskim znacima (zaboravila sam kako se zove). 



Metalija tj. Metalia
Dunja, ima hladovine. Dobar deo ležaljki je u prirodnoj hladovini. Ležaljke se ne naplaćuju posebno, već uzmeš piće. Možeš peškir ceo dan ostaviti, niko ti ga neće skloniti s ležaljki. Ima i deo plaže gde nema ležaljki i gde ima hladovine negde do 14, posle je sunce. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 14:23:52   
gagana83
Cene u Grckoj vrtoglavo skacu. Ovo se posebno odnosi na severnu Grcku. Proslog leta smo smestaj na Parosu placali 27e, klasican grcki smestaj, ali cist, uredan sa predivnom velikom terasom, divnim vlasnicima i blizu plaze. 
Ove godine rezervisali Kefaloniju i Itaku. Trokrevetni studio na Kefaloniji placamo 48e a apartman na Itaki 60e . Doduse, ovaj apartman na Itaki je malo udaljen od mesta i plaze, ali ima brutalan pogled na more i super je opremljen, ima cak i ves masinu.Oba smestaja na Booking-u imaju ocene preko 9.

Meni su i ove cene delovale preterano, ali kad vidim kakve su cene na Tasosu i Halkidikiju, ovo je super!





_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 14:39:50   
Didy
Gagana, meni je to odlična cena za Kefaloniju i Itaku. A cene svake godine solidno skaču. Obezobrazili su se Grci, ali, ruku na srcu, i može im se.


Ukoliko nekom bude trebala preporuka za smeštaj na Lefkadi, mi smo bili prošle godine i bili smo prezadovoljni. Na bookingu imaju ocenu 9,5. Ukoliko opet nekad budemo išli, samo ćemo tamo. Direktno smo vlasnika kontaktirali.  

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 14:41:53   
jess021
Didy, to je sad diskutabilno, da li im se može. Dok god budu izdavali, može im se, ali 1000 evra samo za smeštaj i to ni za kakav luksuz, već prosečan apartman je bas mnogo.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 14:51:18   
Didy


IZVORNA PORUKA: jess021

Didy, to je sad diskutabilno, da li im se može. Dok god budu izdavali, može im se, ali 1000 evra samo za smeštaj i to ni za kakav luksuz, već prosečan apartman je bas mnogo.





Slažem se da je mnogo, ali čim su oni puni već u januaru, znači da im se može. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Letovanje 2020.
28.1.2020 14:51:38   
jess021
U pravu si. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here