|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 12:07:50   
dunja RR
Pogledaj vilu Janis, kod Piso Krioneri plaže, drži je naš čovek iz Jagodine, sećam se da su neki naš ljudi bili tu i bili su zadovoljni. Mi smo bili u vili Nafsika, ona je skroz pore šume maslinjaka, fino nam je bilo, pešaka smo išli i na Lihnos plažu, koja je pored Parge, može se i kolima do nje, par minuta. Ista gazdarica drži i restoran Nafsika u centru, pa smo imali popust i tu neada klopali.

Druga opcija je da budete smešteni iznad Valtos plaže, koja je lepa, ali su nama više legle Piso Krioneri i Lihnos a i bile su nam bliže. Imaš još i gradsku plažu, ona je pored Piso Krioneri a prekoputa ostrvceta sa crkvom, do njega smo plivali i bili do crkve.


Parga je mnooogo slatka, meni jedan od lepših gradića u Grčkoj.


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Odlucismo se za Pargu.
Krecemo u potragu za smestajem. 
Imate li neki proveren smestaj tamo da preporucite i kontakt? Ne bi isli preko agencine. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 12:11:31   
dunja RR
Jonsko je hladnije, mada je recimo meni bila hladnija voda na LImnosu koji je u Egeju, nego na Krfu koji je ja na Jonskom, U Pargi nam je bila ok voda, ali smo bili u špicu sezone, kraj jula-počtak avgusta, a smena pre nas nam je pričala da su se jedva kupali, koliko j bila hladna voda, ali sve zavisi i od godine do godine, te godine je bilo u julu svuda hladno more, a posebno u Pargi, Sivoti. Tu ima dosta izvora, rečica koje se ulivaju u more, pa dodatno hlade vodu.
IZVORNA PORUKA: branki*

ana,isli ste autom ?koliko daleko?i je li jonsko more hladnije u odnosu na egejsko,mm tako kaze?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 12:12:47   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: branki*

ana,isli ste autom ?koliko daleko?i je li jonsko more hladnije u odnosu na egejsko,mm tako kaze?


Da, autom. Mi smo bili početkom jula (a jun je te godine bio hladan) pa se more nije ugrejalo i bilo je hladno. Kraj jula, avgust je super ali to prosto zavisi kakvo je vreme bilo ranije. Na Lefkadi smo bili u avgustu i more je bilo baš taman.



< Poruku je uredio Ana RR -- 2.2.2020 12:14:05 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 12:18:31   
branki*
hvala,drugarrkeuser posted image upravo citam neke postove sa rr od ranije,dunja hvali limnos,puno toga ima,treba da se prati i da se ubode.ja tako kad cujem da su 4 njij isli avionom za 1600 e ili sam cak citala i tunis za tu cenu,bude mi neizvodljivo.nikad nismo naisli na takvu ponudu.
i da,uvek idemo prvog jula ii sam kraj juna,tako je od kako imamo decu.

< Poruku je uredio branki* -- 2.2.2020 12:19:29 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 12:49:46   
MasnaMasnica
Ne mora da znaci da je Jonsko hladno uvek. Mi smo bili od 15-30 juna na Paksosu voda je bila prelepa.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 13:12:00   
Ivanka 75
Hvala dRRugarke ❤️
Lako nam je sad kad je Iva velika, nek se kupa i u ladnom 😁

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 14:47:34   
MasnaMasnica
Ivanka obavezno izlet iz Parge do Paksosa.😁Ne propustite.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 14:51:49   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ivanka obavezno izlet iz Parge do Paksosa.😁Ne propustite.





Hvala Masnice, evo mm odmah gugla sta je Paksos 😊

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 15:34:20   
pari
Paksos je ostrvo, bas lepo. Mi smo bili jedne godine na Naksosu i Paksosu... Ja volim ostrva



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 15:38:10   
MasnaMasnica
Mi smo prosle godine bili na letovanju na Paksosu.

Ljudi moji to je raj, kako to mesto odise mirom ,lepotom a tek Antipaksos.🤩😍😍😍
Pari da niste Vi bili na Parosu?

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Letovanje 2020.
2.2.2020 15:39:00   
MasnaMasnica
Jer mi smo bili na Paksosu i Antipaksosu. A Gagana na Naxos i Parosu cini mi se.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Letovanje 2020.
3.2.2020 16:56:00   
Ana RR
Ko je beše bio u kampu Armenistis na Sitoniji? Mama jo, vi?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Letovanje 2020.
3.2.2020 16:57:07   
pari


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Mi smo prosle godine bili na letovanju na Paksosu.

Ljudi moji to je raj, kako to mesto odise mirom ,lepotom a tek Antipaksos.🤩😍😍😍
Pari da niste Vi bili na Parosu?



U pravu si!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 0:48:43   
dunja RR
Anči, ja mislim da je Mama Jo bila u Talati, ako se dobro sećam. Znam da se meni onomad jako dopao, ali nešto lše ocene oba imaju na tripadvisoru ..

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ko je beše bio u kampu Armenistis na Sitoniji? Mama jo, vi?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 1:49:38   
Didy
Ana, bio je moj brat da obiđe, detaljno su ga sproveli pre par godina i od tada nas svake godine gnjavi da idemo tamo zajedno. Njemu se jako dopalo. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 6:51:06   
jess021
Mi još uvek ništa. Razgledamo, tražimo ponude.

Skoro su moji prijatelji gledali Thalata kamp, za njih četvoro 1000€ smeštaj. Ja nisam za te varijante, pogotovo što nisam nesto ni oduševljena plažom Kalamitsi. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 7:18:32   
jess021
Da li je bio neko u Ormos Panagiosu? Bili mm i ja, ali za 1.maj, pa nije merodavno



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 7:48:15   
Didy

IZVORNA PORUKA: jess021

Mi još uvek ništa. Razgledamo, tražimo ponude.

Skoro su moji prijatelji gledali Thalata kamp, za njih četvoro 1000€ smeštaj. Ja nisam za te varijante, pogotovo što nisam nesto ni oduševljena plažom Kalamitsi. 



Jao, Jess, pa vi ste šou! user posted image

Ni ja nisam za kampovanje, ali mm bi želeo. On je kao dete stalno išao u Hrvatsku na more u kampove, uglavnom na ostrva, i za njega je to savršeno letovanje. Imali su svoju brako prikolicu i svu opremu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 9:09:01   
Ana RR
E jeste, ona je bila u Thalata kampu.

Jass, ovo je kamp ali imaš i kućice, mnogo je lepo. Nisam ja za šator user posted image Ali 100 evra dnevno... malo mi se ne daje...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 11:58:43   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: jess021

Mi još uvek ništa. Razgledamo, tražimo ponude.

Skoro su moji prijatelji gledali Thalata kamp, za njih četvoro 1000€ smeštaj. Ja nisam za te varijante, pogotovo što nisam nesto ni oduševljena plažom Kalamitsi. 



Jao, Jess, pa vi ste šou! user posted image

Ni ja nisam za kampovanje, ali mm bi želeo. On je kao dete stalno išao u Hrvatsku na more u kampove, uglavnom na ostrva, i za njega je to savršeno letovanje. Imali su svoju brako prikolicu i svu opremu.



Kao i ja u detinjstvu. I provodili smo se super. Ali sad kad sam odrasla to mi se ne sviđa. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 12:00:02   
branki*
meni se ne dopada kampovanje nikako.nisam taj tip uopste.ali,vrv da bi deci bilo super zanimljivo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 12:30:58   
dunja RR
Ja isto ne volim kampovanje, ali što reče Anči, ovde ima tih kućica, koje zapravo nisu kamp, u njima sve ima.

A ja pre nekih 20 dana videh na FB da je moja najbolja drugarica iz osnovne, koja ži na NZelanu nabavila ogroman kamper, došla joj mama iz Bg, i svi skupa, Muž, drugarica, dve ćerke i baba, išli na proputovanje ostrvom, baš je delovalo po slikama kao fantazija, a kamper unutra predivan, prava pokretna kuća.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 12:43:29   
Ana RR
Branki, ovo nije klasičan kamp klik ili klik ili klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 12:47:46   
bubulence
Wooooow, ovo je meni vrh, vrh, vrh. Jedino sto bih se plasila oluja koje su se desavale poslednjih godina u GR, ne znam koliko je bezbedno biti smesten u takvom kampu. Ali ne znam da sam skoro videla nesto sto mi se ovoliko dopada


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Letovanje 2020.
4.2.2020 12:51:44   
Ana RR
Bubi, ja to gledam još od prošle ili pretprošle godine, mnogo je lepo. Definitivno bi tamo išli u avgustu baš zbog tih oluja, nekako se uvek dešavaju u julu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here