|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
8.1.2020 22:02:35   
vonavoj
Kaze ti Dunja,haos sa cenama!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Letovanje 2020.
9.1.2020 6:45:27   
jess021
Preko Sivote, Piliona, Kavale.. Dodjoh do Tasosa. 😂


Bubi, čule smo se Ana i ja, sve mi je objasnila. 
Mi ćemo verovatno na Tasos, samo da nadjem nešto lepo i povoljno, što je ravno nemogućoj misiji. 
Ne vidim uopšte razliku u ceni obzirom da je januar, čak su hoteli skuplji nego prošle godine. 
Porfi Beach u Nikitiju skuplji za 500€ za nas četvoro nego letos. 
Ukoliko neko ima dobar predlog za Tasos neka piše. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Letovanje 2020.
9.1.2020 7:41:11   
Filadendronka
Jess, mi smo preko Nikane bili u ovom smestaju: https://nikana.gr/article/view?id=399&Booking%5Bbooking_arrival_date%5D=29.08.2020&Booking%5Bbooking_departure_date%5D=05.09.2020&Booking%5Badult%5D=2&Booking%5Bchild%5D=2

Daleko od plaze, ali mi smo trazili smestaj na magistrali da bismo mogli da obilaZimo celo ostrvo. Smestaj ok, bazen, veliko dvoriste, mir, parking, domacini super. Kad smo stigli decko koji radi u baru nam je dao da odaberemo sobu od dve dostupne u tom trenutku. Usli smo u sobu odmah, tipa 11h ujutru, nismo cekali. Isli smo na last minute varijantu tada, slabo je imalo smestaja u ponudi, ali smo prosli skroz zadovoljavajuce. Osim sto smo bili odmah nakon onih groznih poplava, pa su plaze mahom bile unistene, pune granja. Cuvenu Mermernu plazu pamtim kao muljavu baru zelene boje. :( 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Letovanje 2020.
9.1.2020 7:42:32   
Filadendronka
Izgleda da link ne radi. Evo opisa vile, lako cete naci. 

Kouros Studios se nalazi izvan centra Limenasa, uz magistralu koja ide oko ostrva. U pitanju je povoljan smeštaj koji ima prostrano travnato dvorište sa bazenom i igralištem, pa je idealan smeštaj za porodice sa decom, van centra i gradske gužve.



(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Letovanje 2020.
9.1.2020 9:39:52   
jess021
Fil, hvala, ali ja bih ipak nešto ja plaži. I mi smo prošle godine išli preko Nikane, sve ok sto se tice dogovora ali dobro se ugrađuju u cenu. Samo direktno. Npr mi smo smeštaj u Toroniju plaćali 80€, a komšije pored nas 65€. Sve isto, samo su oni direktno preko vlasnika vile. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Letovanje 2020.
9.1.2020 10:04:53   
Filadendronka
Da, da, naravno da se ugradjuju. Ali koga mrzi da se cima preko njih je skroz ok. Mnogo Grka i ne odgovara na mailove, mada vredi pokusati. Mi smo hteli da odemo na bum, ali posle odustali posto smo bili sa malim detetom. Tasos je bas lep, meni je Limenas odlicna baza. I gradska plaza nije losa, ako neko ne zeli da ide svaki dan u obilaske.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Letovanje 2020.
9.1.2020 11:02:13   
jess021
Joj Fil, ja se naježim kad neko kaže odlična baza. Aman neću bazu hoću da mi je lepo tu gde jesam, ako hoću negde da idem da idem, a ako neću da mi je tu super.
Sad sam kontaktirala neku ženu na Tasosu, pa čekam ponude. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Letovanje 2020.
9.1.2020 11:41:40   
Ana RR
Jess, javi šta si uradila user posted image

Mi nešto razmišljamo da ovog leta napravimo malu turu Hrvatska - Slovenija - Italija, mada imam samo dve nedelje tako da bi možda Hr preskočili. Nikako da se smislimo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Letovanje 2020.
9.1.2020 15:33:44   
Filadendronka
Jess, na Tasosu je tesko biti statican. Tamo ima toliko plaza koje ne treba propustiti, pa ti zato kazem da je Limenas odlicna polazna tacka za celo ostrvo. Mi stalno negde zujimo gde god da se nalazimo, tako da ti nisam onda neki znacajan izvor informacija. :) 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Letovanje 2020.
9.1.2020 16:58:40   
jess021
Fil, mm i ja smo svaki dan u kolima i stvarno ne želim pritisak da moram kolima i na plažu. Ok mi je da imam opciju, ali isto tako želim da ustanem, popijem kafu, uzmemo peškire u na plažu. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Letovanje 2020.
12.1.2020 16:49:56   
jess021
Žene, koji deo Tasosa da gledam? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Letovanje 2020.
12.1.2020 17:46:17   
Ana RR
Jess, ceo Tasos je prelep. Plaže su maltene jedna do druge u potezu od Prinosa ka Limenariji, Potosu pa na više. Što više ideš ka Golden beach to je šumovitije jer taj deo ostrva nije izgoreo svojevremeno u velikom požaru.

Evo vidi ovde klik i ovde klik

Drugarica je bila u mestu Pefkari, između Limenarije i Potosa i kaže da im je bilo savršeno. Smeštaj u maslinjacima, peške do plaže, uveče bukvalno treba 2 minuta do Limenarije ili Potosa...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Letovanje 2020.
12.1.2020 22:31:41   
gagana83
U Pefkariju smo i mi bili smesteni.Moze biti dobra opcija, ali samo ako vam ne smeta kamenje na plazi.Potos je na pesackoj udaljenosti, a Limenarija na par minuta autom. 

Limenarija je lepo mestasce ali je izbegnite ako ne zelite da palite auto.

U Potosu je, za moj ukus prevelika guzva.

Mozda Golden Beach ili Limenas?

Ili ova mestasca na severo-zapadu - Skala Sotiros, Skala Prinos...njih nismo obisli, ali ne deluju lose za miran odmor.




_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Letovanje 2020.
12.1.2020 22:44:23   
Ana RR
Da, Limenarija je lepa i vidim da su šetalište baš sredili od kada sam ja bila (a beše to davne 2006. godine). Potos se ni meni nije dopao i samo zbog dobrog smeštaja smo bili tu ali je baš gužva, 90% ljudi tamo su Srbi i Bugari, kao da si na pijaci, ludilo. Srećom kuća nam je bila izvan centra.

Golden beach je možda najbolji izbor jer ima sve što im treba. Plaža je ogromna, peščana, vile su okolo i odatle mogu da zuje kada požele.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Letovanje 2020.
13.1.2020 11:58:00   
jess021
Imam ponudu za pp u hotelu u Limenariju za 172€ za apartman dobra je ponuda i hotel je super.

Znači mogu da gledam i Limenariju, 😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Letovanje 2020.
13.1.2020 12:42:02   
Ana RR
Limenarija je lepa, uveče za šetnju je super. Ali gradska plaža je onako, ništa posebno, mada kažem, sve je tu blizu i za čas ste na drugoj plaži. Mi smo peške išli iz Limenarije do plaže Metalia (nas tri drugarice) i tu nam je bilo super.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Letovanje 2020.
15.1.2020 19:47:31   
branki*
ceo tasos je ok.mi smo bili smesteni u potosu i posle produzili jos u skala potamia,tu smo isli na goldene beach koji se meni ne dopada,jer su sva tri dana ,koliko smo tamo isli bili talasi,a mi ne volimo talase.inace svaka druga plaza,sem gradske u limenariji,je bila super.obisli smo sve plaze u potosu,u limenasu i limenariji po jednu.voda je prelepa,topla,bistra,plicak,milina.sta god da gledas,neces pogresiti.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Letovanje 2020.
18.1.2020 15:08:12   
Didy
Jess, imam ja preporuku za Tasos, direktan kontakt i cenovnik za ovu godinu mi poslali vlasnici pošto smo dva puta tamo bili i opet ćemo kad budemo na Tasos išli. Poslaću ti u inboks cenovnik ako te zanima. Mesto je Skala Sotiros, smeštaj je Chrissi Studios, nađi na fb, na sajtu su im stare slike,renovirali su pre dve godine. Besprekorno čisto, imaš i veš mašinu koju možeš da koristiš, što mi je super jer npr. ne moram nositi duple peškire za plažu, već ih operem svaka tri dana. Smeštaj je na dva koraka od plaže. Mm ujutro ode kupi svežu oradu u obližnjem mestu, ispeče je na roštilju u dvorištu i samo nas vikne, mi dođemo s plaže, ručamo i vratimo se na plažu. Meni je to savršen odmor. Da nigde ne mrdnete s te plaže, biće vam super. Lepo je mestašce, plaža je divna. Izguglaj malo.
Potos i Limenariju zaobilazimo u širokom luku. Prevelika gužva za moj ukus, plaže loše. Iznerviram se samo kad treba autom da prođem kroz onaj haos kad idemo u obilazak ostrva. Limenas mi je ok da prošetaš uveče (15 km je od Skale Sotiros) i odemo jednom-dva puta za celo letovanje. Nikada tamo ne bih bila smeštena. Obavezno idite u obilazak ostrva! Možete ga za jedan dan okružiti, 90-tak km ima pun krug. Sve što te dalje zanima, pitaj.
Mi smo odustali od Krita za ovo leto. Uplatili smo Elafonisos. Malo ostrvo, celo ima 19km2. Do njega imamo 1600 km autom.user posted image Videćemo kako će proći ta avantura, pa onda sledeće godine do Krita autom. Ko je lud, ne budi mu drug. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Letovanje 2020.
18.1.2020 16:05:15   
bubulence
Didy koliko ste imali do Tasosa?

Da li vi znate da postoje hoteli koji ne primaju goste mladje od 16 godina!????? 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Letovanje 2020.
18.1.2020 16:48:02   
Didy
Bubi, Tasos ti nije mnogo dalji od Halkidikija. Kod Soluna se odvajaš na drugu stranu. Ne znam koliko smo putovali. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Letovanje 2020.
18.1.2020 17:55:07   
Didy
Al nemoj mene  slušati, meni ništa nije daleko. Ja sam uplatila more do kojeg mi je polovina puta ono što je ostalima krajnja destinacija - Nei Pori. 🙄😁



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Letovanje 2020.
18.1.2020 22:17:42   
branki*
Za moj ukus je ipak malo dalji.ako mogu da uprostim,daljeta od tasosa zaista ne bih mogla da idem kolima,smorismo se.meni se odužilo. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Letovanje 2020.
19.1.2020 1:04:41   
MasnaMasnica
Didy posto idemo mesec dana  pre vas vec ti obecah utiske🙈😁😁☺️. Ja jedva cekam jun. Samo da smo zivi i zdravi..

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Letovanje 2020.
19.1.2020 1:26:58   
Didy


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Didy posto idemo mesec dana  pre vas vec ti obecah utiske🙈😁😁☺️. Ja jedva cekam jun. Samo da smo zivi i zdravi..
 
Ja isto odbrojavam.😁 I računam na tvoje utiske. ❤️

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Letovanje 2020.
19.1.2020 1:47:25   
bubulence


IZVORNA PORUKA: branki*

Za moj ukus je ipak malo dalji.ako mogu da uprostim,daljeta od tasosa zaista ne bih mogla da idem kolima,smorismo se.meni se odužilo. 





A mi imamo par sati vise od tebe 😆. Meni je do max 12 sati prihvatljivo. Jer putujemo uglavnom nocu i mm ne voli da pravi pauze. Jedva jednu iskukamo. A ja ne mogu da spavam u vožnji pa mi je i to previse. Mi jos nismo nasli nista, ali mislim da je do mene. Imam neke principe preko kojih necu da idem, a izgleda da ove god to ne pije vodu... Velika je sansa da necemo ni otici

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada ste svom partneru pred decom rekli „V...
Naučimo našu decu šta je ljubav kako bi ovaj svet bio lepše mesto, najpre za njih same. Neka ta slika ljubavi u njihovim...
Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here