|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
1.3.2020 18:42:27   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Vise se bojim emigranata..



Njih se ovako zaista plasim i smatram da oni jesu opasnost za nas. Ali nemaju veze sa letovanjem. Korone se ne plasim ali mogu da zatvore granice i sigurno da hoce samo se nadam da ce to biti pre leta 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Letovanje 2020.
1.3.2020 19:50:23   
Didy
Ja se ne plašim migranata. O koroni ne razmišljam, virus ko virus, svake godine je bio neki. Samo bacanje koski ljudima da imaju oko čega da razglabaju i skretanje sa pravih tema. Samo odbrojavam dane... Neizdrž. 😁 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Letovanje 2020.
1.3.2020 20:19:18   
lesica
Žene drage, virus ili bez virusa, uplaćujte ta letovanja i razmišljajte o uživanju za koji mesec.

Ja bih sve dala da mogu bezbrižno sada već da plandujem.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Letovanje 2020.
1.3.2020 20:30:43   
bubulence
Les❤️


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Letovanje 2020.
3.3.2020 11:15:58   
gagana83
Lesice ❤️💙


Mi rezervisali Budimliju, idemo početkom avgusta sa kumom. Una se više raduje Budimliji nego moru.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Letovanje 2020.
4.3.2020 10:48:10   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Didy

Ja se ne plašim migranata. O koroni ne razmišljam, virus ko virus, svake godine je bio neki. Samo bacanje koski ljudima da imaju oko čega da razglabaju i skretanje sa pravih tema. Samo odbrojavam dane... Neizdrž. 😁 


Joj Didy kao da si me pitala sta da napises.Na sve strane citam neke nebuloze oko corone.Nego,mene zanima dal ce sad pojeftiniti ljetni aranzmani jer zaista mislim da ce vecina ljudi odgoditi odmor iz straha zbog zaraze

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Letovanje 2020.
4.3.2020 11:08:22   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Vise se bojim emigranata..



Njih se ovako zaista plasim i smatram da oni jesu opasnost za nas. Ali nemaju veze sa letovanjem. Korone se ne plasim ali mogu da zatvore granice i sigurno da hoce samo se nadam da ce to biti pre leta 
 


Posebno kad se set_aju po gradu i cudno te gledaju. Naravno da ih se plasim. Uopste nije prijatno. 
Korona virus nije gori od zlih ljudi. Tako da se ne bojim🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Letovanje 2020.
4.3.2020 11:52:05   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: gagana83

Lesice ❤️💙


Mi rezervisali Budimliju, idemo početkom avgusta sa kumom. Una se više raduje Budimliji nego moru.


Extra! Uzivacete!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Letovanje 2020.
4.3.2020 14:41:27   
bubulence
Mi smo hteli u Budimliju za 01.maj ali nema nista slobodno. Von, bili ste tamo? 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Letovanje 2020.
4.3.2020 17:04:20   
gagana83
Bila je Von pre dve godine, u isto vreme kad i mi.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Letovanje 2020.
4.3.2020 18:50:49   
bubulence
Ako idete ponovi znaci da ste zadovoljni? Nemaju ni jedan slobodan vikend u maju. 


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Letovanje 2020.
4.3.2020 19:21:17   
vonavoj
Bili smo,i opet bi,ali ne mozemo da se uklopimo. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Letovanje 2020.
5.3.2020 10:34:35   
gagana83
Super je Budimlija. Mi smo bili oduševljeni. 
Osoblje je divno, klopa dobra. Organizuju animacije za decu, izlete.Povećali su smeštajni kapacitet, pa se samo bojim da ne bude prevelike gužve oko bazena. Mada su prošle godine bazen zatvarali za one koji nisu smešteni u Budimliji.U blizini je Tršić, Banja Koviljača i etno selo Sunčana reka.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Letovanje 2020.
5.3.2020 23:37:38   
bebilule
Ja jedva čekam ljetovanje. Cijelu zimu zimujemo😂


Mislim da mozete slobodno rezervisati. Ako korona i prezivi, sigurno nece biti epidemija ljeti. Bar tako mislim. 
Sto se migranata tice, slobodno. Njima nije do ljetovanja. Muke ljudske. Nije tema, ali moram. Ima svega znam, ali daleko da bih okrenula glavu. Koliko njih dolazi iz zemalja koje su razvijenije bile od bivse Juge. Kako ce izgledati, nego jadno izbjeglicki. Pite me M za migrante, valjda klinci cuju pa smisljaju strasne price... Reko Miko, i sama sam ti migrant bila nekad. 😁


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Letovanje 2020.
6.3.2020 8:35:23   
bubulence
Nije tema ali ti migranti su samo muškarci, ratno sposobni ljudi, koji sa namerom dolaze u Evropu. Ako ne zivite u pogranicnim mestima u Srb onda nemate predstavu sta se vec sada desava kod nas jer u medijima necete naci prave informacije.

Turska sa namerom otvara granice prema Gr pred sezonu, nije to bas slucajno. Tako da nije za salu sigurno. Mi necemo nista rezervisati, ako bas tada kad budemo hteli na more ne nadjemo nista sto nam odgovara otici cemo u Kavalu na par dana kod prijatelja i to je to... 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Letovanje 2020.
6.3.2020 11:27:27   
bebilule
Nema gdje drugo da pišem, a neko ih spomenu. Možda sada otvorimo temu.

Susrećemo se mi sa njima. U blizini nam je veliku grad, ima ih baš baš. Prodaju papirne maramice na ulici i ispred tržnih centara. Bubulence, to što je neko vojno sposoban ne znači da je učestvovao u ratu. Ima takvih naravno, ali ima među vojno sposobnim muškarcima i doktora, profesora, službenika, seljaka.... To su, po meni, potpuno dehumanizovani ljudi. Odgovornost je na medijima, političarima, ali i običnim ljudima. Neke zemlje Bliskog istoka su bile stotinu godina ispred nas, a gledaj ih sada. Prosto, mislim da ih ne možemo sve staviti u istu ravan, sigurno dosta njih ima neku svoju tešku priču.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Letovanje 2020.
7.3.2020 10:13:56   
Maraj
Gledam, travelland agencija nudi Triglav osiguranje od otkaza putovanja u sklopu aranzmana. Mozda je eto to neka sigurnost...pojima nemam. Mi jos uvek nista ne uplatismo...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Letovanje 2020.
7.3.2020 11:04:17   
gagana83
Nikad nisam uplaćivala to osiguranje, ali smatram da nije loše imati ga. Posebno ko ide sa klincima. 

Nama Grci ove godine ništa nisu tražili unapred da platimo, prvi put mi se to desilo.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Letovanje 2020.
7.3.2020 15:14:07   
emicaa
Nije to osiguranje uopste lose.Prije par godina,zaovina cerka dobije boginje 3 dana pred polazak na more.Bez problema su otkazali i vracene su im sve pare.

Ja nista ne gledam,ako odlucimo da idemo vjerovatno cu trazit nesto u zadnji cas

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Letovanje 2020.
7.3.2020 20:03:27   
dunja RR
Nestade mi post i upade nešto sšto sam kucala banci za firmu user posted image

Elem, Maraj, ne zavisiš od agencije, možeš sama da uplatiš osiguranje od otkaza, gde god želiš /kod os.kuća koje ga rade(, ja to uvek radim od kako se Sava rodio, u Dunavu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Letovanje 2020.
8.3.2020 8:36:51   
nata11


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Nestade mi post i upade nešto sšto sam kucala banci za firmu user posted image

Elem, Maraj, ne zavisiš od agencije, možeš sama da uplatiš osiguranje od otkaza, gde god želiš /kod os.kuća koje ga rade(, ja to uvek radim od kako se Sava rodio, u Dunavu.



Dunja i kako se krece iznos osiguranja? Jel procentualno u zavisnosti od vrednosti ili neka fiksna cena? 

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Letovanje 2020.
8.3.2020 10:47:08   
Maraj
I mene zanima to sto i natu...
Ima li neki rok do kada se uplacuje? Kakva je procedura?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Letovanje 2020.
8.3.2020 12:41:52   
dunja RR
Rok je jako bitan, mora odmah nakon rezervacije aranžmana, a iznos osiguranja zavidi od iznosa aranžmana, reda veličina za putovanje od 1.500 eur osiguranje od otkaza zajedno sa porodičnim putnim zdravstvenim osiguranjem koje svi uvek plaćamo  (obavezno idu u paketu) iznosi oko 6.000 din. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Letovanje 2020.
10.3.2020 0:28:31   
princezica1
Zar nije krajnji rok za uplatu osiguranja 30 dana pre puta?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Letovanje 2020.
10.3.2020 1:03:07   
dunja RR

Ovo je osiguranje od otkaza i ono se uplaćuje odmah po rezervacije, ne može naknadno što je i logično. 
IZVORNA PORUKA: princezica1

Zar nije krajnji rok za uplatu osiguranja 30 dana pre puta?




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne želiš da vidiš svog unuka? Da čuješ kak...
Kako bi bilo da se pomirite sa tim ko i šta su vam prioriteti i samo priznate da naš sin nije deo toga. Vrlo jasno ste n...
Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here