|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
10.3.2020 10:35:20   
Didy
Nismo ga nikad uzimali i ne planiramo. Počeli smo ko neki paranoici da osiguravamo sve oko nas - zdravstveno, putno osiguranje, za auto, pomoć na putu, stan, kuća, lokal... Nekako je sve počelo da me opterećuje, oduzima mi previše energije da razmišljam toliko unapred.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Letovanje 2020.
10.3.2020 14:57:40   
Maraj
Mi i dalje ne uplatismo nista...ne znam...bas se zahuktava ovo oko ovog virusa...i oko migranata...sta ce biti do leta...ko zna...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Letovanje 2020.
10.3.2020 15:05:58   
branki*
ja slicno kao didy razmisljam.mada,mi,vrlo moguce,necemo ni uplatiti,nego cemo naci na licu mesta,samo da utanacimo tacno u koje mesto idemo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Letovanje 2020.
10.3.2020 16:38:44   
dunja RR
Menii osiguranje nije paranoja, nego rezon da ne plaćam ako zatreba doktora u inostranstvu. Sava se prvi put u životu razboleo baš na moru, na Limnosu, sa 3 godine i 2 meseca, nekoliko dana T 39-40, gnojna angina i najstrašniji konjuktivitis, državnog dr na Limnosu nemaju (pedijatraa ni oftamologa), tako ad smo privatno plaćali doktore + lekove, i Dunav nam je u roku od 3 dana po povartku sve refundirao (par stotina eur), tako da sam uvek ZA osiguranje, prosta računica.

A ako zatreba da otkažem letovanje, znači mi jer ugalvnom putujemo na more avionom, i aranžmani nisu jeftini, tako da me od tih 25 eur što ću uplatiti više, preko redovnog putnog zdravstvenog ne boli glava, ako znam da će mi u slučaju da zatreba, osiguranje vratiti mojih 1.500 eur.

Jedne godine smo aranžman platili 160 eur, u KOkinu Neru, i tada nisam uplaćivala, os. od otkaza, ali za skuplje varijante avionom, uvek da.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Letovanje 2020.
10.3.2020 16:42:48   
Ivanka 75
Ja sam za osiguranje. Proslo leto, komsinica sa porodicom krene nazad za Srbiju i u kolima vide da je mladju cerku, 4 godine, oblio hladan znoj i da plitko dise. 3 dana provela u bolnici u Solunu, skocio joj secer, slabo vecerala (sladoled), a nije doruckovala.



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Letovanje 2020.
10.3.2020 16:53:00   
dunja RR
Ja uvek uplaćujem letovanje zimi pa je i to jedan od razloga što uzimam osiguranje od otkaza, ali sada još nisam uplatila ništa. Prosto ne stižem da gledam, puno posla, na putu smo, a i zobog korone mi se ne žuri, tako da pojma nemam šta ćemo. Našla sam nešto što mi se dopada, ali videću ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Letovanje 2020.
10.3.2020 17:02:29   
Duškić
Ju, skroz ste u pravu. Ja nemam pojma kad cu ici pa kod mene su super last

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Letovanje 2020.
10.3.2020 17:51:34   
princezica1
Za decu bi uvek trebalo uzimati zdravstveno osiguranje. Dunja u pravu si i za osiguranje od otkaza.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Letovanje 2020.
10.3.2020 22:24:07   
Didy
Putno zdravstveno uvek uzmemo. Osiguranja od otkaza nismo i nećemo. Prosto negde moram reći - Sad je dosta! Toliko je toga sad u ponudi, osiguravaju ljudi sve živo i još više neživo. Naravno, svako ima svoj prag gde će da podvuče crtu.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Letovanje 2020.
12.3.2020 9:43:48   
Maraj
Mi uvek uplacujemo zdravstveno. A osiguranje od otkaza...nije da nisam htela, vec ono...covek gleda na svaki dinar. Ne bude mi svejedno. Evo sad ....nema sanse da bi uplatila bez tog osiguranja.
.ko zna kad ce se stisati ovaj virus

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Letovanje 2020.
12.3.2020 12:51:25   
Sanjalicaaa
Zene, jel uplacujete letovanja?


Mi bi sada trebali, ali ne znam da l je pametno... da li ce stati do juna.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Letovanje 2020.
12.3.2020 13:17:16   
Ana RR
Mi nismo ništa našli do sada pa nismo ni uplatili. Nećemo ni uplaćivati dok ne vidimo šta i kako.

Inače, drugarica mi radi u turističkoj agenciji i kaže da će kod nje biti otkaza a platu za ovaj mesec neće primiti. Nemaju posla uopšte.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Letovanje 2020.
12.3.2020 13:56:34   
vonavoj


user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Letovanje 2020.
12.3.2020 14:09:36   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Letovanje 2020.
13.3.2020 9:56:44   
Maraj
Von user posted image
Mi ne uplacujemo i ako znamo sta cemo i gde cemo....
Vidis da i ovi koji su trebali da putuju za Vaskrs...da su im aranzmani otkazani a pare, tesko da ce im biti vracene...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Letovanje 2020.
13.3.2020 10:37:47   
Didy
Mi smo trebali u severnu Italiju u aprilu oko Uskrsa. Srećom, ništa nismo uplatili, samo je bilo u planu.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Letovanje 2020.
13.3.2020 11:00:05   
bubulence
Mi danas trebali u Budimpestu... 


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Letovanje 2020.
13.3.2020 11:19:18   
dunja RR
Pa to.
A ja pred put na Krit pre 2 godine (aranžman uplatila u februaru zajedno osiguranjem od otkaza), i zatrudneh pred put, prokrvarila, i do 2 dana pred put nisam znala da li će mi dr dati dozvolu da putujem. Hvala Bogu na tom UZ bilo sve ok, dr dao dozvolu, ali šta da mi je rekao da ne mogu da putujem? Agencija mi naravno ne bi vratila pare, jer je 2 dana pred polazak, a ovako sam bila mirna, ako dr da dozvolu super, sve je ok sa trudnoćom i idemo, ako ne da, ležim u krevetu, čuvam trudnoću a osiguranje mi vrati ceo iznos aranžmana. Tako da je meni to osiguranje super stvar i ne boli me glava.

IZVORNA PORUKA: Maraj

Mi uvek uplacujemo zdravstveno. A osiguranje od otkaza...nije da nisam htela, vec ono...covek gleda na svaki dinar. Ne bude mi svejedno. Evo sad ....nema sanse da bi uplatila bez tog osiguranja.
.ko zna kad ce se stisati ovaj virus



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Letovanje 2020.
14.3.2020 9:21:20   
branki*
Zdravstveno i mi uplaćujemo,da.ali to od otkazivanja, nismo nikada.nikada,hvala bogu,nije se ništa loše desilo na letovanju.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Letovanje 2020.
14.3.2020 11:59:17   
vocicana
Kod nas je standard, septembar, pojavice se i COVID 36 do naseg letovanja. Nista unapred, jer su destinacije nama bliske, takoda cemo videti. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Letovanje 2020.
14.3.2020 12:26:09   
isidora88
Kako je najjeftinije da uplatim depozit, nisam jos uplacivala ovako pa ne znam gde je najmanja provizija. Nemam Visa karticu, uvalili su mi Dina karticu pre par meseci sa kojom ne mogu da uplacujem online. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Letovanje 2020.
14.3.2020 12:29:29   
vonavoj
Preko komercijalne banke..1000din.


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Letovanje 2020.
19.3.2020 7:26:27   
branki*
Jao.... Letovanje... Stvarno se nadam da ce se zavrsiti ovo i da cemo ici. Ne mogu da razmisslajm drugacije. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Letovanje 2020.
19.3.2020 10:16:11   
dunja RR
Ja nisam pesimista, ali imam neki osećaj da ove godine letovanja biti neće.
I prestala sam o tome rda razmišljam, samo da izađemo iz ovoga ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Letovanje 2020.
19.3.2020 10:20:58   
vonavoj
Svima ce biti neophodan oporavak..samo da prodje..ja zelim da idem na more😂


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.
Tolika devojčura, a hoće da se nosa...
Lekcije života nude nam se na svakom ćošku ovog našeg pulsirajućeg grada. Ipak, ponekad je potrebno zastati i "pročitat...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here