|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 12:48:58   
Slavkic
Strasno pretjerano stvarno


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 12:49:33   
mardzy
Pozdrav. Ja sam sa decom i suprugom bila u Stavrosu dva puta i jako sam zadovoljma. Isli smo oba puta u avgustu i sami nasli smestaj po jako pristupacnim cenama a blizu plaze. Mesto je dobro za decu ima igralista, terena, zabavnog parka, set_alista,dobrog girosa... Plaza je velika, mozete birati gde cete. Nema talasa, Stavros je malo zasticeniji od Nea vrasne i Asprovalte gde talasi uvek ima u popodnevnim satima. U moru nema kamenja i jako dugo se prostire plicak. Stavros je relativno blizu ako idete preko Bugarske nekih 450km. Ne treba zeleni karton kroz Bugarsku samo vinjeta. 



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 12:50:28   
Slavkic
Kolike su cene smestaja


(odgovor članu mardzy)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 13:25:49   
mardzy
Mi smo sredinom avgusta platili 45 e po danu. Bilo nas je petoro. Troje odraslih i dvoje dece.  Dobili smo dve velike spavace sobe i posebno dnevnu sa kuhinjom i trpezarijom. Avgust je skuplji za iznajmljivanje nego jul. Ne znam zasto. Ko je zainteresovan za Stavros a zeli da ide sam u svojoj reziji i za vise informacija ima stranica na fejsu "Stavros u srcu". Stranicu vode 2-3zenice koje su iz Srbije a udate u u Stavrosu. One imaju i smestaj za iznajmljivanje i plus nalaze smestaj nasim ljudima. Smestaj je malo skuplji kad se tako rezervise za nekih 10-tak evra nego na licu mesta ali nema rizika. 



(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 13:34:17   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: dddaca

Realno, ima ok 1000 km i to je bas dosta, ali interesuju me detalji oko trajekta, gde je najbolje prespavati, koliko ima od granice


U Makedoniji je spavanje bilo 50 e zato smo isli u olimpik jer je 2 sata dalje a 30 evra i ima more. Trajekt izadje 18 evra auto i odrasli placaju. Ide na 30 min. Granicu smo brzonpresli jer smo oko 1 ujutru bili o sve ostale brzo. Jeste dalje mi smo i isli da vidimo nesto vise. Posle otisli u Atinu bili 3 dana u Atini... 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 13:48:25   
Slavkic
To je korektna cena za Grcku


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 15:22:49   
mama Jo
Omate li negde gde provereno gledate first minut ponude?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 16:42:48   
Slavkic
Najbolje preko booking


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 19:40:44   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Omate li negde gde provereno gledate first minut ponude?



Euroturs vidi nisu skupi ima i na rate

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 21:31:18   
Filadendronka

Booking je za letovanje uglavnom dosta skuplji od nekih nasih agencija koje imaju ugovore sa odredjenim hotelima. Za Grcku apartmane mozete i preko Nikane. Ili nadjite preko Nikane sta vam se svidja, pa pisite mail direktno vlasniku za nizu cenu. 
IZVORNA PORUKA: Slavkic

Najbolje preko booking





(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 21:34:43   
Slavkic
Hvala nadam se da cemo nesto naci  ima jos vremena


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 21:40:19   
Filadendronka
Nema na cemu, tu smo da pomognemo jedni drugima. Ja sam resena da do NG nadjemo nesto, uglavnom je sad povoljnije dosta. Da li se neko susreo sa osiguranjem od otkaza putovanja? 

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 21:57:51   
dunja RR
Fili ja od pre pet godina kada sam rodila S, svake godine uplaćujem osiguranje od otkaza, ne želim da razmišljam. Prosle godine kada sam bila trudna, sam dva dana pred put dobila dozvolu od dr da idem na put, jer sam imala krvarenje. A aranžman i osiguranje uplatila u februaru kada nisam ni znala da li ću uopste raditi vto, da li će uspeti i da li cu biti trudna. Nisam jos nijednom otkazala put, ali mi mirna glava a iznos za osiguranje nije uopšte veliki,ali uvek ide vezan sa zdravstvenih osiguranjem. Ja uplatim porodični paket zdr. Osig. I osiguranje od otkaza, i recimo za aranžman od 1100 eur, ukupan iznos osiguranja sa poroficnim paketom zdrav. Osig. Je oko 6.000.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 21:59:14   
dunja RR
A u slučaju otkaza,tipa dete dobije boginje, podnosi se zdravstvena dokumentacija i vraćaju sav novac. Uvek uplaćujem u Dunav osiguranju. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 21:59:48   
Slavkic
Mislim da je malo nezgodno uplavivati ranije jer nikada ne znas sta moze da se desi a vecina agencija ne Vraca novac


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 22:02:49   
dunja RR

Zato i služi osiguranje od otkaza putovanja jer vraćaju sav novac. 
IZVORNA PORUKA: Slavkic

Mislim da je malo nezgodno uplavivati ranije jer nikada ne znas sta moze da se desi a vecina agencija ne Vraca novac






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 22:03:45   
Slavkic
E to je dobro ali ipak sam za onu varijantu par dana ranije rezervisati tako sam do sada radila


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 22:07:24   
Filadendronka
Dunja, hvala ti puno! Obavezno onda uplacujem o to osiguranje. Prosle godine su mi deca dobila boginje i prosle su ih pred sam put. Ali sam se pre toga pojela od sekiracije da li cemo moci da idemo. Samo jos da proverim sa osig.kucom sta sve osiguranje pokriva posto cemo vrv zbog popusta da uplatimo  sve ili veci deo. Mi jurimo neki povoljniji hotel sa pp uslugom. To bi trebalo da nadjemo za plafon 700e za 7 nocenja. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 22:08:48   
Slavkic
Sa malom djecom osiguranje obavezno nikada ne znas kada ce se nesto desiti 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 22:22:23   
dunja RR

Fili samo vodi računa, osiguranje se mora uraditi isti dan kada ide rezervacija. Ja sam prosle godine zakasnila jedan dan, i na jedvite jade završila osiguranje, preko veze. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Dunja, hvala ti puno! Obavezno onda uplacujem o to osiguranje. Prosle godine su mi deca dobila boginje i prosle su ih pred sam put. Ali sam se pre toga pojela od sekiracije da li cemo moci da idemo. Samo jos da proverim sa osig.kucom sta sve osiguranje pokriva posto cemo vrv zbog popusta da uplatimo  sve ili veci deo. Mi jurimo neki povoljniji hotel sa pp uslugom. To bi trebalo da nadjemo za plafon 700e za 7 nocenja. 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 22:23:23   
Slavkic
Boze koliko je to kod nas sve komplikovano sa tim agencijama


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 22:29:54   
dunja RR

Fora je bila u tome što Filip travel nije imao ovu opciju osiguranja pa sam morala direktno u Dunav, a u Dunav mi zakazali sastanak za sutradan. Ali, sredismo. 
IZVORNA PORUA: dunja RR


Fili samo vodi računa, osiguranje se mora uraditi isti dan kada ide rezervacija. Ja sam prosle godine zakasnila jedan dan, i na jedvite jade završila osiguranje, preko veze. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Dunja, hvala ti puno! Obavezno onda uplacujem o to osiguranje. Prosle godine su mi deca dobila boginje i prosle su ih pred sam put. Ali sam se pre toga pojela od sekiracije da li cemo moci da idemo. Samo jos da proverim sa osig.kucom sta sve osiguranje pokriva posto cemo vrv zbog popusta da uplatimo  sve ili veci deo. Mi jurimo neki povoljniji hotel sa pp uslugom. To bi trebalo da nadjemo za plafon 700e za 7 nocenja. 







_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 23:11:33   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Khaleesi



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Omate li negde gde provereno gledate first minut ponude?



Euroturs vidi nisu skupi ima i na rate



Euroturs ima uvećanje ako je na rate. Letovali smo preko njih, skroz su korektni. 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 23:12:47   
Filadendronka

Hvala ti, nisam ni to znala. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Fili samo vodi računa, osiguranje se mora uraditi isti dan kada ide rezervacija. Ja sam prosle godine zakasnila jedan dan, i na jedvite jade završila osiguranje, preko veze. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Dunja, hvala ti puno! Obavezno onda uplacujem o to osiguranje. Prosle godine su mi deca dobila boginje i prosle su ih pred sam put. Ali sam se pre toga pojela od sekiracije da li cemo moci da idemo. Samo jos da proverim sa osig.kucom sta sve osiguranje pokriva posto cemo vrv zbog popusta da uplatimo  sve ili veci deo. Mi jurimo neki povoljniji hotel sa pp uslugom. To bi trebalo da nadjemo za plafon 700e za 7 nocenja. 






(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Letovanje 2020.
13.12.2019 23:14:16   
Slavkic
Hvala vam drage moje


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here