|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
15.12.2019 15:50:02   
Andjelcicc


IZVORNA PORUKA: branki*

Ja gledam stavros ili jerisos. Jer smo u kalitei bili tri puta i ceo taj deo. Tasos je ok, ali je put smoran i dalek. Idemo blize. Ako idemo autom. Ako idemo avionom, vide emo. Mada, ja vise voli a budemo duze na moru i da idemo autom. Na kraju ce mm verovatno da odluci. 


Branki, mozes li mi malo pisati o Kalitei? Nikako da se odlučimo gde da idemo, a gledajuci slike cerki se mnogo svidela Kalitei, tj. plaza. Hvala unapred 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Letovanje 2020.
15.12.2019 21:00:47   
dunja RR
Didy, Gagance i ja smo pisale, Hanja je magično lepa. Gledaj ako ima smeštaj u Agi Apostoli, on je pored Hanje, ima 4 predivne plaze na kojima nikad nema vetra, i to su zapravo i jedine plaže na zašadu (možda i na celom Kritu) sa uvek divnim mirnim morem, zaklonjene od vetra. A do Hanje uvece busom, ide često, nema gužve, 10-15 min do centra grada. 
IZVORNA PORUKA: Didy

Iskreno, ne znam ni gde bismo. Krit mi je totalna nepoznanica, a volela bih da nije tako. Koje plaže preporučujete, u kojim mestima je lepo. Ne znam zašto mi je ostalo u podsvesti da je Hanja na Kritu divna. Je l neko ovde pisao ili sam slušala od nekog drugog? 🤔

Pretpostavljam da ste avionom išli i da ste tamo rentali auto. Ne bih otišla da budem samo na jednoj plaži, mi smo navikli na aktivan odmor.




< Poruku je uredio dunja RR -- 15.12.2019 22:48:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Letovanje 2020.
15.12.2019 23:12:32   
emicaa
Didy do tamo avionom i onda uzmemo auto Uglavnom smo uzimali 4-5 dana da imamo auto.Mi smo uvjek oko Herakliona,zadnji put smo posjetili i dio oko Agos Nikolausa.Svekrva je bila u Hanji,gledala sam slike.Raj.Sledeci put kad budemo isli cemo vjetovatno georgiopolis,blizu Hanje je pa da i to obidjemo



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Letovanje 2020.
15.12.2019 23:54:59   
Didy
Hvala na odgovorima. ♥️


Da li ste išli preko agencije ili u nekom svom aranžmanu?
Imate li neki konkretan smeštaj da preporučite?
Hotel ili apartman? Šta je bolje uzeti na Kritu? Znam zasigurno da all inc. svakako nećemo uzeti ako budemo u hotelu jer nema svrhe ako ćemo skitati po ostrvu. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 1:21:19   
dunja RR
Didi, mi smo bili u hotelu Inea u A.Apostoli, hranu nismo uplaćivali, jer toliko taverni ima divnih i u A-Apostoli i u Hanji.
Preko Filip travela smo išli, neki super popust am ubola.


Hanja je tliko lepa, ne znam kako opistai tu lepotu. Krićani isto tvrde da je najlepši grad na Kritu, ja ostale nisam vdela, ali ne mogu da zamislim da ima nešto lepše od tog grada. Bila sam na početku trudnoće sa M tada, imala par dana pre puta kravernje, primala injekcije progesterona i na Kritu, nisam imala dozvolu da oilazim plaže (mislim na one najlepše), ali do Hanje smo išli svako veče, ostajali smo do posle ponoći, do poslednjeg busa nazad, nismo mogli da joj odolimo.


Mada, realno, na Krit se ne ide jednom, treba videti i istok i zapad, tako da šta god odabrala nećeš pogrešiti.


< Poruku je uredio dunja RR -- 16.12.2019 1:23:29 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 7:50:16   
vonavoj
Ima u Jerisosu talasa,ako ih ujutru ima,popodne ih nema..ove godine smo ih imali svaki dan..a pre 4godine nismo.a septembar bio..Ali kazu ako na toj strani ima.na suprotnoj nema..a to je nekih 10ak min kolima...to cemo probati ove godine..Nama nisu smetali talasi,iako su one male..plivaju,skacy.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 7:52:05   
bubulence
Mene od Jerisosa jedino odbija sto nema mnogo plicaka. Masa nije plivac, Ema je naucila tek prosle godine pa bih pre negde gde je plicak velik... 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 7:53:55   
lepic

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Didi, mi smo bili u hotelu Inea u A.Apostoli, hranu nismo uplaćivali, jer toliko taverni ima divnih i u A-Apostoli i u Hanji.
Preko Filip travela smo išli, neki super popust am ubola.


Hanja je tliko lepa, ne znam kako opistai tu lepotu. Krićani isto tvrde da je najlepši grad na Kritu, ja ostale nisam vdela, ali ne mogu da zamislim da ima nešto lepše od tog grada. Bila sam na početku trudnoće sa M tada, imala par dana pre puta kravernje, primala injekcije progesterona i na Kritu, nisam imala dozvolu da oilazim plaže (mislim na one najlepše), ali do Hanje smo išli svako veče, ostajali smo do posle ponoći, do poslednjeg busa nazad, nismo mogli da joj odolimo.


Mada, realno, na Krit se ne ide jednom, treba videti i istok i zapad, tako da šta god odabrala nećeš pogrešiti.




Kako lepo opisano da prosto pozelis odmah da otputujes

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 8:21:25   
emicaa
Didy mi ne idemo nikad preko agencije,i nikad ne uzimamo all inclusiv.Ostrvljani imaju najmanje koristi od toga.A kad odem j tavernu u svakoj te docekaju kao da si po stoti put tu.Porcije ogromne a cjena i vise nego povoljna.Velika je steta otici na takvo mjesto a jesti hotelsku hranu.

A sto se njih kao domacina,iskreno mislim da nigdje nema divnijih ljudi nego na Kritu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 8:23:39   
bubulence


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Didy mi ne idemo nikad preko agencije,i nikad ne uzimamo all inclusiv.Ostrvljani imaju najmanje koristi od toga.A kad odem j tavernu u svakoj te docekaju kao da si po stoti put tu.Porcije ogromne a cjena i vise nego povoljna.Velika je steta otici na takvo mjesto a jesti hotelsku hranu.

A sto se njih kao domacina,iskreno mislim da nigdje nema divnijih ljudi nego na Kritu



Juce je bila repriza Memedovica sa Krita, odusevila sam se. Sada mi je jasno zasto si zaljubljena u Krit

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 10:37:55   
dddaca

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ima u Jerisosu talasa,ako ih ujutru ima,popodne ih nema..ove godine smo ih imali svaki dan..a pre 4godine nismo.a septembar bio..Ali kazu ako na toj strani ima.na suprotnoj nema..a to je nekih 10ak min kolima...to cemo probati ove godine..Nama nisu smetali talasi,iako su one male..plivaju,skacy.


Ima playa na drugoj strani, Xiropotamos mislim da se zove. Svi se odusevljavaju njom, ali na nas nije ostavila neki poseban utisak. Ali da je voda mirna, to je tacno.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 10:46:06   
Khaleesi
Preko puta Nea Rode je Tripiti 2 km okruglo. Mi smo tako pre podne Tripiti popodne Nea Roda. Secam se do 8 uvece smo se igrali na plazi. Prelepo. A plaza cista cista cista......  I voda 🤣


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 11:00:03   
dddaca
U Tripiti nismo isli. Ne znam, nesto me nije vuklo tamo, posto je u mestu pristaniste za trajekt, tako da sam mislila da voda nije najcistija.
Pored Nea Rode ima lepa Plaza, na 4-5km od Jerisosa. Mislim da se zove Legend. Tirkizno more, plitka voda, beli pesak. Super je

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 11:02:02   
vonavoj
Ne.ne..ta xiropptami,bili smo 2015.te..i rekli vise nikad..nego ta legend.. mi smo na plazi ostajali do 9..uzivala deca u vodi.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 11:04:30   
Khaleesi
Bili smo na toj plazi lepo je. Meni je i gradska u Rodi bila super. Odemo na plazu i na plazi mi i ona konobarica u celom kaficu na plazi 😁 pistis decu trce onako po plazi igraju se, milina. Ja guzvu ne volim. A jeste preistaniste ali nema mnogo brodova, i tamo sam izvadila najvise morskih zvezda, uopste nije prljavo. A za Amulijani mi je bilo bzv da pptezemo, prvo oko 30 evra za trajeks, a tamo moras nekako da odes do tih super plaza. Da vucem decu po nekom busu ma i po taxiju bilo mi je previse. Nismo ni isli. Neke devojke su pricale da je lepo. Ali se nismo cimali 😁

Ouranopoli mi je bas lep grad, ali ivto je kao neka luka... 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 11:08:47   
vonavoj
Bas to i ja volim,mir na plazi,da mogu da trce.igraju se.a to imamo u Jerisosu.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 11:21:03   
Khaleesi
Ja sam pre volela guzvu i soping, sada sa decom ne mogu na plazu gde je tolika guzva da ne znam gde su i samo se cumas gde je otrcala, da nekome ne stane na pesir, ovako mir, deca trckaraju rade sta hoce i to je odmor 😁


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 14:10:53   
Filadendronka
Mi bas gledamo Tripiti, hotel Alexandros palace. Ali nema nista u okolini, ne znam. I dalje me drzi da bismo na Atos, a onda me privlaci da opet idemo u Grand otel. 🤔

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 14:29:06   
mama Jo
Fil, je l' vi idete autom na more?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 15:27:06   
branki*
Ko me pitao za kaliteu... Pa, meni je ok. Mi smo isli tri puta, hotel atos palace, dva puta i jednom, tj prvi put je bio jedan manji hotel, cini mi se amon zeus. Plaze su ciste, pesak sitni, ali ne onaj kao prasina. Voda je bistra, cista, talasa nema, nema meduza, jezeva, bar mi nikad nismo videli nista, niti culi. Plicak je ok, ima ga, talasa nije bilo. Tako da mi je to idealno. Gradic kao Gradic, ima to set_aliste, taverne, amon zeus je u gradu, manji hotel, hrana je predobra. Svedski sto za sve obroke.Athos palace je ogroman hotel, malo dalje od grada, ali pesmice stizes za 35 min do grada, to je kompleks hotela i uglavnom su rusi tamo. Hrana je opet predobra, Svedski sto. Nema cega nema bukvalno. Brzo se stize. Meni je to super. Ali vec bice puno da idemo cetvrti put. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 16:02:49   
Khaleesi
Fil zavisi sta hoces. Ja pojma nemam ti hoteli sta imaju mi smo uvek apartman jurili. Nesto kupimo deci kuvam kasice i ostalo i tako.

A taj svedski bi mene ubio u pojam, vratila bih se sa nekoliko kg vise 🤣🤣🤣 Nista ne spremas i sve zivo na izvolte 🤣🤣🤣

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 18:17:24   
Andjelcicc


IZVORNA PORUKA: branki*

Ko me pitao za kaliteu... Pa, meni je ok. Mi smo isli tri puta, hotel atos palace, dva puta i jednom, tj prvi put je bio jedan manji hotel, cini mi se amon zeus. Plaze su ciste, pesak sitni, ali ne onaj kao prasina. Voda je bistra, cista, talasa nema, nema meduza, jezeva, bar mi nikad nismo videli nista, niti culi. Plicak je ok, ima ga, talasa nije bilo. Tako da mi je to idealno. Gradic kao Gradic, ima to set__aliste, taverne, amon zeus je u gradu, manji hotel, hrana je predobra. Svedski sto za sve obroke.Athos palace je ogroman hotel, malo dalje od grada, ali pesmice stizes za 35 min do grada, to je kompleks hotela i uglavnom su rusi tamo. Hrana je opet predobra, Svedski sto. Nema cega nema bukvalno. Brzo se stize. Meni je to super. Ali vec bice puno da idemo cetvrti put. 


Hvalaaaaa najlepše 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 21:39:15   
gagana83
Didy, obisla sam dobar deo Krita, zasli smo u sve četiri regije, od krajnjeg zapada pa do Agios Nikolasa na istoku. Licno, najvise mi se svidja zapadni deo, okolina Hanje. Prvo, jer su tu najlepse plaze, drugo jer je Hanja najlepse mesto koje sam videla u Grckoj (uz Nausu na Parosu). Kao i Dunja, preporucujem ti mesto Agi Apostoli, eventualno mestasca pored - Agia Marina, Platanias, Stalos.Retimno je takodje prelep, smestaj je jeftiniji, prednost je i sto u samom mestu postoji plaza ali su najlepse plaze malo dalje. I moze biti nezgodno ako bude vetra i talasa. Mnogi dodju razocarani iz Retimna jer se zbog talasa gotovo i ne okupaju.Ako nadjes dobru ponudu, dobar izbor moze biti i istocni deo - Elounda i Agios Nikolaos.Ali svakako, deo oko Hanje je No1.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 22:33:31   
Didy
Dunja, Emice, Gagana, hvala za preporuke. ♥️Negde mi je u malom mozgu ostala informacija ovde sa foruma da ste Hanju i okolinu hvalile, nisam se prevarila. 🙂Da li ste išle preko naših agencije? Našla sam negde na internetu informacuju da ljudi idu do Sofije autobusom, pa iz Sofije avionom za Hanju i traže sami smeštaj (unapred preko interneta, naravno). Navodno duplo jeftinije izađe. Ne bih se baš cimala s dvoje dece, ali ako je duplo jeftinije, možda možemo razmotriti... Poslednjih godina smo išli u svojoj režiji i bili smo mnogo zadovoljni. Shvatili smo da naše agencije uglavnom vode u neke šklj smeštaje, a da sami za istu novac nađemo duplo bolji smeštaj. Ako nekpm treba preporuka za smeštaj na Lefkadi i na Tasosu, mi smo našli odlične baze i nećemo ih menjati ako odlučimo nekad da ponovimo neku od ovih destinacija. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Letovanje 2020.
16.12.2019 23:12:19   
mama Jo
Fil, ti bas od srca preporucujes Hanioti? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here