|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
4.12.2019 22:40:18   
Khaleesi
Sad sam sela... Ivanka ajde da vam bude bolje da prodje temp, mama Jo drzi se 😁Laku noc mame da decica ozdrave i da se svi naspavamo 😘

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 12/19
4.12.2019 22:41:25   
mama Jo
Kh - kad si vec tu... uradi li test? 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 12/19
4.12.2019 22:42:12   
Mirko Svirko
Dobro vece mame. Sta radite? Mi u krevetu odavnooo. Ali nikako da zaspimo.. snega nemamo. Ali danas smo se posteno iset_ali i umorili da smo legli da gledamo bajku mi zajedno zaspali 😃Iii sad se pitam sto ne spavamo 😥
Vidim ima dosta bolesnih.. virusi podivljali.. Bebi i Emica organizuju neke aktuvnoati u prirodi? Svaka vam cas_t.. Ivanka pa sta je sa Ivkom?Mama Jo zar i ti da se razbolis?Brzo ozdravljenje zelim ❤😙
Flamingos bolje vi proverite urin za svaki slucaj. Ja nisam imala neke sitome i onda me kao boluckao nesto stomak kad ja imala eserihiju boze mili.. zato bolje vi proverite bar to nije neko mucenje ko vadjenje krvi...a ja se danas cula sa vaspitacicom,moramo da radimo lekarski jer je proslo 6 mes kako nije iso u vrtic..m Bozeee jedva cekam da ide u vrtic sa decom. ❤❤❤❤

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 12/19
4.12.2019 22:47:36   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Kh - kad si vec tu... uradi li test? 😁


Citam test i sacekacu jos 7 dana rano je. Ali ono ja osecam... Mm uvek kaze da sam luda sa tim mojim osecam... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 12/19
4.12.2019 22:48:39   
flamingos
Pozdrav Mirko.Ne boli nju stomak nego pisah simptome,ali za svaki slučaj proverićemo,sutra idem po rezultate.To sam ja"brinoslav",kako bi ona rekla.Imao neki lik u crtaću zvao se Brinoslav,i kad god ja tako brinem,paničim ona mi kaže da sam "brinoslav"😀.Ljubi mališana❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 6:39:11   
bebilule
Jutro mame. Hajde kafa!


Ja isto, kijavica prava. Ali moram na posao. 
Mama Jo, mislim da znam šta si htjela opsovati. A i ne opsovala 😂
Ivka, kako prođe noć? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 6:51:47   
pari
Dobro jutro...

Bebi,drzi se...
Ivanka,kako je? Druge mame?
Mene T zezala oko 2-3...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 7:05:22   
Mirko Svirko
Dobro vam jutro mame ❤❤❤
Flamingos nasmejala si me za ono Brinoslav 😃😃😃
Kako ste mame? Sta radite?Khaleesi,znam taj osecaj,a prolazila sam ga skoro i sa mojom sestrom.  Goris od znatizelje a rano ti da radis,a osecaj neki se mota.. 😍😍😍

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:15:15   
Ivanka 75
Dobro jutro...
Noc prodje ovako... Iva spava, nema temp, ja dezuram oko nje... Oko 2 sam je presvukla, preznojila se. 
Bila sam budna do 5 i vise nisam mogla da budem budna. Nisam otisla kod lekara. Sutra cu. 
A Ivka se nakasljava i dalje... Bice da i ona i ja idemo sutra kod lekara, tata i ona u hodnik levo a ja hodnik desno 😊

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:15:21   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Da Fil, mi smo na skoro 900 m nadmorske.


Koliko ovo znači. Mi smo u Kanadi živeli na 1300m nadmorske visine, kakav je to vazduh, voda... bolesni nismo bili ni jednom. Ovde se pogušismo.

Dobro jutro inače. Dete odlično, kao nov, a ja kao go**o. Nos će mi otpasti koliko curi i koliko ga brišem, grlo boli, malaksala, jedva gledam... veselo!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:16:48   
Ivanka 75
Anči, welcome to the sore throat club 😔

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 5.12.2019 9:20:11 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:19:46   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,što pre da mi ozdravite.Ana i svi koji niset_e dobro držite se,da što pre sve bude ok.Evo ja u kuhinji,dete sad ustalo,pa da se rasani i da doručkuje.Još je zafrkava kašalj,ali proćiće i to.Pozdrav svima❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:21:17   
Sanjica26 RR
Znaci deca su bolje, ali zato mame nisu.


Dobro jutro. Dodjoh iz sela. Moram brzinski neki rucak deci da zbrckam. Pre mog casa idemo na koncert muzicke skole, pa cu morati da izađem, a mm da uđe. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:22:27   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR
pa cu morati da izađem, a mm da uđe. 





Smena dezurstva 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:23:58   
smeško
Добро јутро!

Раде се тестови! Браво! Моје чуданце се пробудило јутрос у пола осам, а синоћ је легао у једанаест и будио се на сат времена. Вежбам синоћ математику са Н и кажем да ћемо мм и ја у куповину кад њих оставимо на тренингу, јер М има два рођендана за викенд. И кад рекох рођендан...погледам на сат и видим да је пола шест, 4.децембар...Јао, па ми имамо рођендаан у играоници од 18 до 21 часова.user posted image И то код добрих другара. То је Н другар из вртића, али су му родитељи сјајни људи, па се сада сви дружимо невезано за децу. Која је то трка кроз кућу била.user posted image Срећом, играоница је близу. Стигли смо у 18:15 user posted image Потпуно сам погубила све конце.

Како сте, маме? Фламингос, кадса стижу резултати? Ицо, како си, нема те дуго. Остале маме? Роси и Мили? Нама се приближило путовање у Словенију, а Макија чека хрпа упута за свакакве прегледе. Морам све хронолошки да поређам на једном папиру. У уторак је ишао на ИМД на контролу код неуролога. Још један еег и даће Бог да се разилазимо. Сваки одлазак тамо испратим са толиком тремом... Најавили су ми отказ када се вратим са породиљског. Кад Ј порасте и прође критичан период прехлада, онда да се вратим. Мислим...user posted image Зато нам послодавци мм нуде да радим у њиховој фирми у Београду. Да овде отворе производњу и да мм води цео погон. То би било лепо, једино што им је канцеларија у Земун Пољу. Снаћи ћу се.
Расписала сам се. Идем нешто и да радим, јуче је био празник, нисам прала ни пеглала.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:24:04   
Filadendronka
Bebi Lule, Fil pise, jok Flamingos! 😂 Opet smo i mi u klubu bolesnih, aman. Bebac se budio svakih 15min zbog zapusenog nosa, a D kaslje kao magarence. Sutra ih vodimo na planinu, pa da vidim reakciju. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:27:51   
Ivanka 75
37,7....😔

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:31:04   
flamingos
Fil,što pre ozdravite.Ne skapirah baš najbolje šta si htela da kažeš,ali nebitno-šta ćeš,ja sam žena u godinama😀.Ako misliš na kuckanje,pišem,pišem...😀Ali,ne samo da bih pisala,već da vidim kako ste vi,dečica.Sve vas puno ljubim❤Smeško,hvala na pitanju,posle 14 h idem po rezultate i da pazarim slatkiše za paketić,igračka je već spakovana u Dexi.co i evo je u regalu😀.U nedelju kitimo jelku,Bože zdravlja


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:32:41   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR
pa cu morati da izađem, a mm da uđe. 



Smena dezurstva 😊



Iv, kod nas je stalno tako. 
Za temperaturu navijam da ne bude visoka. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:34:44   
mama Jo
Mah i ovde.
Ivanka, znaci i dalje... pih, neki virus pokupila garant.
Neka odmara i sto pre da prodje.

Ja sam bas pre neki dan mm rekla da moramo svake zime da idemo na neku planinu, kad vec ne zivimo na istoj, ove god.jos preskacemo jer je U mala jako, ali vec od sledece da nam to bude pod obavezno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:35:32   
smeško
Иванка, не вреди, кренули су такви таласи вируса да је скоро немогуће одбранити се од бар једног.user posted image

Фламингос, већ спремате пакетиће? Ја мислим да ћу ове године то радити 31. user posted image Толико сам нешто неорганизована и у трци.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 9:47:07   
bebilule

IZVORNA PORUKA: mama Jo


Ja sam bas pre neki dan mm rekla da moramo svake zime da idemo na neku planinu, kad vec ne zivimo na istoj, ove god.jos preskacemo jer je U mala jako, ali vec od sledece da nam to bude pod obavezno.


Ja tako stalno nešto zvocam za Bosnu i onda dođe zima, uživamo i ja se smirim. user posted image
Ali stvarno, u našem gradu imamo skijalište sa gondolom, bukvalno tri minuta od centra. Staza odlična, vrh je na 1350 m. U podnožju smo Jahorine, blizu su i druge olimpijske planine, Igman i Bjelašnica... Zima je nestvarna, samo treba para. user posted image

Smeško, ja čitam ovo za posao i vrtićke prehlade i ne vjerujem. Šta da ti kažem, osim da je stvarno grozno.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 10:18:24   
jess021
Mama Jo, što mislis da je U mala. Mi smo išli na Divcibare prvi put kad je M imala godinu i 4 meseca, bilo je skroz ok. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 10:26:12   
Filadendronka

Ma nedavno je Bebi Lule rekla da cesto pomesa da li pises ti ili ja. Zato sam je odmah upozorila da sam to ja ovog puta. 😂😂😂
IZVORNA PORUKA: flamingos

Fil,što pre ozdravite.Ne skapirah baš najbolje šta si htela da kažeš,ali nebitno-šta ćeš,ja sam žena u godinama😀.Ako misliš na kuckanje,pišem,pišem...😀Ali,ne samo da bih pisala,već da vidim kako ste vi,dečica.Sve vas puno ljubim❤Smeško,hvala na pitanju,posle 14 h idem po rezultate i da pazarim slatkiše za paketić,igračka je već spakovana u Dexi.co i evo je u regalu😀.U nedelju kitimo jelku,Bože zdravlja





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 12/19
5.12.2019 10:29:29   
mama Jo
Jess, nemam pojma, mislim kao hladno pa nece dugo da bude napolju, zbog toga samo (ustvari to je verovatno samo moj izgovor user posted image pre ce bito da je meni sve to mucno - svuci, obuci, kuka kad se truntamo, kuka da joj je hladno i ostalo).

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here