|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: psovke
23.7.2015 14:52:30   
jovana jojo
Veselice,pa kakvi su ti prosvetni radniciuser posted image mogu slobodno te svoje diplome da okače mačku o rep

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: psovke
23.7.2015 14:59:12   
veselicaa
To se i ja pitam,kako oni vaspitavaju tudju decu.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: psovke
23.7.2015 15:03:48   
jovana jojo
Kako vaspitavaju i svoje,znači verovatno nikako i loše.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: psovke
23.7.2015 16:06:30   
amdn
i meni je jako ruzno kad dete psuje, ja to ne radim a ni mm, ali babe idede to redovno i neko rece ovde a i kod nas vazi kad deca opsuju babe i dede se smeju i podrzavaju tako i ovog naseg,
Kad ja vicem na njih oni kazu kad shvati i da je to ruzno prestace, ma idite ljudi,
a Jovana planiramo drugo dete, samo da obavim sve analize i regulisem stitnu z. bice urlanja po kuci, on mi ves sad ljubi stomak ijedva ceka bebu, al videcemo posle user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: psovke
23.7.2015 16:11:36   
jovana jojo
user posted image amdn onda idite kod prijatelja koji imaju malu bebu ,neka se navikava na dernjavuuser posted image
A decu ne uče psovkama samo babe i dede u taj koš idu i starije komšije,kojima je jako zanimljivo da malu decu uče da psuju

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: psovke
23.7.2015 20:12:09   
Bibilib
Dok su mali i psuju,svima je zanimljivo a kad odrastu i nastave onda je vaspitanje roditelja...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: psovke
23.7.2015 20:50:29   
amdn
Bibi skroz se slazem sa tobom, mada je sreca te mi u Bg-u nemamo neke komsije sa kojima smo bliski,
al deca u parkicu psuju ko kocijasi, kad mi mame skrenemo paynju oni se svadjaju, opasna deca, al to je vec iz kuceuser posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: psovke
23.7.2015 21:54:24   
jovana jojo
Ma danas ima dosta roditelja koji misle da dajući deci slobodu da se ponašaju kako hoće, čine neku vrlo dobru stvar za decu,ali nisu svesni da su to samo deca .Tako se dešava da često srećemo takvu decu,koja su puna sebe,psuju sve oko sebe,nemaju onu osnovu kulture iz kuće jer tamo nisu dobili nikakvo vaspitanje već samo bezgranično popuštanje i udovoljavanje svim njihovim željama.Takva deca misle da se sve vrti oko njih

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: psovke
28.4.2017 12:04:03   
emicaa
ja nekad opsujem,izleti mi.Teodora cuje pa ponovo ali joj kazem da to ne govori jer je jako ruzno.Mama je blesava i zato je to rekla i necu vise.Tako da ne psuje,ali jezim se kad cujem dijete da psuje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: psovke
28.4.2017 12:18:36   
Anck Su Nmaun
Ne, nikad mi to nije bilo "slatko" kad malo dete opsuje. Tako sam ih uvek ucila tako da i one znaju da to ne sme ni da izleti. Ja nekad opsujem al me one opomenuuser posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: psovke
28.4.2017 13:33:22   
suzi kju
Ja opsujem uglavnom kad se izgorim oko sporeta,ili se udarim o nešto ali ću to morati da menjam po hitno i čini mi se da sam počela da izbacujem iz upotrebe ili opsujem u sebi.
A grozno mi je kada čujem decu da psuju, a oni to rade jer ne znaju značenje istog a odrasli se smeju, pa deca to prihvate kao nešto smešno, dobro, zanimljivo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: psovke
9.7.2017 23:14:38   
dddaca
I meni je jako ruzno kad cujem da dete psuje, a moja malena pre neki dan kaze u p.m... Ja i suprug se samo gledamo, nije nam jasno odakle je to cula jer se stvarno trudimo da ne psujemo pred njom. Ponavljala je to celi dan, mi je ignorisali i zaboravila je

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: psovke
10.7.2017 20:35:27   
veselicaa
Moje nikada ali nikada ni ruznu rec nisu rekle a kamoli opsovale.Ni ne pada im napamet,cuju drugare ali znaju da je to ruzno.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: psovke
10.7.2017 21:56:52   
dddaca
Ja jednostavno nisam nalazila priliku da joj objasnim da je to ruzno, jer se stvarno svi trudimo da ne govorimo ruzne reci pred njom. Verovatno je cula od druge dece dok su se igrali, ne znam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: psovke
11.7.2017 10:48:48   
IvanaSK RR
Sigurno od druge dece.. Sin dodje iz škole (a i pre iz vrtica) sa takvim izjavama, recima da se nadjem u cudu.
Sad je dosta napolju sa jednim decakom koji psuje i pre neki dan mi rekoše roditelji iz ulice da su ga culi da psuje. Rekla sam mu da ako mi jos jednom neko to kaze da nema napolje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: psovke
11.7.2017 11:37:11   
veselicaa
Ivana pa da,od drustva najvise pokupe.Mada pazi mozda on i nije opsovao mozda su pogresno culi.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: psovke
5.9.2017 14:37:02   
krin 40
Kada su mali samo ignore..To bude prolazna faza.Ako se niko ne šokira,smeje ili reaguje brzo zaborave

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: psovke
5.9.2017 14:49:50   
mama Jo
I ja mislim da je ignore lek... ali problem je kad se psovka desi pred nekim drugim ljudima pa oni odreaguju upravo smehom, onda pada u vodu taj nas kucni ignor...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: psovke
5.9.2017 15:01:48   
krin 40
To se desi pivremeno.Pa nemamo goste svaki dan

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: psovke
5.9.2017 22:30:41   
mama Jo
Moja sestra je imala ozbiljan problem sa sinom koji je odjednom poceo jako da psuje, dok nije skontala da to cuje od nje... a ona nesvesno, prosto joj to uzrecica...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: psovke
6.9.2017 7:38:43   
krin 40
Ja psujem a deca mi ne psuju.Ja sam nevaspitana a oni nisuuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: psovke
6.9.2017 15:42:56   
mama Jo
To je super onda....

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: psovke
6.9.2017 15:44:58   
krin 40
Pa kad su mi super decauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: psovke
6.9.2017 15:47:19   
mama Jo
Naravno 🤗🤗
A to je jedno veliko bravo za roditelje ☺☺

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: psovke
6.9.2017 15:48:15   
krin 40
user posted image user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here