|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: stomačni virus
25.5.2012 20:01:04   
NadaR
Sta mislite , da ga pustim da spava ili da ga budim? Vidim da mu dusa spava . user posted image

Hvala Mihi i Bobo user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 25.5.2012 20:02:40 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: stomačni virus
25.5.2012 20:02:02   
boba 11
PS za proliv je jako dobar caj od dunjinog lista

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: stomačni virus
25.5.2012 20:02:11   
mihi
Pusti ga da spava ja bih bar tako s mojom decomuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: stomačni virus
25.5.2012 20:03:12   
boba 11
Ako nema temperaturu moze slobodno da spavauser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: stomačni virus
25.5.2012 20:08:50   
NadaR
necu ga buditi , a nocas cemo vjerovatno voziti autice po kuci .. user posted image
Neka ga , samo neka se oporavi ..

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: stomačni virus
18.6.2012 9:14:23   
anajid
Andrija ima proliv treci dan,uzas.Sto god pojede,cim pocne zvakati vec place i brzo na nosu,kaki.Nema temperaturu,guza mu je jadan kao koprivom da je izarena.Ocajna sam,vise ne znam sta cu.Jutros ga opet vodimo doktoru.Davala sam mu linex,probiotik,orosal,tecnosti.Od hrane samo dijetalno.On je gladan i trazi nesto stalno.Samo da mu bude bolje.Ja danas popodne idem ugraditi serklaz i nikakva sam,a moram da ga ostavim.[sm=smiley19.gifNocas u tri se probudio opet ukakan,i plakao i ja skupa sa njim.]Da poludis.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: stomačni virus
18.6.2012 9:29:20   
dijana1*
Anajid, draga bas mi je zao user posted image ne znam sta bih ti rekla, nismo imali jos taj problem pa ne znam sta bi mu jos mogla dati.
Nadam se da ce ga brzo proci, ljubi mi Andriju user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: stomačni virus
18.7.2012 8:22:12   
cockic
evo petar dobi nocas stomacni virus probudi se nocas trazio vode i pricao i onda kaze muka,ja mislila jer se nalio vode medjutim hvatao ga virus ubrzo posle toga je kakio a onda i temperatura ne znam koja ali je bilo i popio je paracetamol i onda jutros u 6h opet tura i onda je krenula kaka koja je sluzava i uzasno smrdi.
dala sam mu nocas ampulu prolife malopre rastvorila u vodi bacilac.ali cesto vice muka.danas mu necu nista davati da jede sem one humanine kasice za dijareju.pokazala mu se kao dobra.rucak cu mozda krompir i griz pirincani.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: stomačni virus
22.7.2012 0:08:35   
Mamica Gaga
nikola je pregurao stomacni virus, on je veliki i sve to nekako cas pregura, nina sada ima stomacni virus, jedan dan je blago boleo stomacic, sutra ujutru temp 37.4....pa citavo pre podne 37, popodne bez temperaturice, uvece povratila, sutradan ok, jedan priliv, jela dijetalno, samo je vodu trazila, danas ok ceo dan i malopre da joj dam veceru ona kao nesto nece-hoce i poce da jede i opet povracala......ali preslikano kao nikola.....kakvi su to virusi, strasno....a najveci problem sto cemo sada da se ganjamo sa jelom izvesno vreme, tako je uvek nakon stomacnog virusa kod moje ninke. bas sam user posted image

_____________________________

“Najveći čovek uvek ostaje dete.” Goethe

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: stomačni virus
24.7.2012 1:53:09   
Figaro88
Andrea je danas popodne pocela da povraca,nema temparaturu samo se zali da je boli stomak.Posto ima i hipoglikemiju,a i malo je dehidrirala primili su nas u bolnicu.Sad spava,na infuziji je,ja se plasim da zaspim.Nadam se da ce mo sutra kuci:(

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Mamica Gaga)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: stomačni virus
25.7.2012 13:37:41   
Azra_
Ovih dana virus baš hara. Ne znam dete koje nije imalo proliv. Moj je juče kakio 4 puta, ne preterano retko, jutros normalno, a malo pre opet ređe, pa ću pratiti situaciju,,,

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: stomačni virus
25.7.2012 13:43:53   
cockic
azra daj one kesice probiotika bacilac ili probiokid nece mu stetiti user posted image moj sin je imao pa sam ja odmah uvela i leni za svaki slucaj jos joj ga i dajemuser posted image danas i sutra pa cu prestati
sigurno ce biti desetak dana kako sam joj davala,mada i bolje krecu joj zubici pa joj je stolica svakako redja i ako joj dajem taj probiotik.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: stomačni virus
25.7.2012 13:50:17   
Anoniman
Mi smo, nadam se u završnoj fazi. Peti dan proliva, u prva tri dana je imala oko 15 a možda i više stolica, juče smo broj spustili na 10ak a danad do sad samo 3. Već četvrti dan pije ProbioKid Immuno i piće ga ukupno 10 dana a posle ćemo da nastavimo sa BioGaiom neko vreme da se stomačna flora skroz regeneriše. Guza nam se od svega toga ojela, al hvala onome ko je napravio Sebamed kremu protiv ojeda i to nam je pod kontrolom i u prolaznoj fazi.

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: stomačni virus
25.7.2012 14:54:34   
Figaro88
Andrea nije imala proliv uopste,samo povracanje.Dehidrirala je,malaksala...Jutros joj je pao secer,nismo mogli da je razbudimo,sad spava,malo se povratila,cak je i malo jela...Valjda ce proci brzo,ovo je mucenje za njih...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: stomačni virus
26.7.2012 16:12:35   
Azra_
Ma ja i ne znam šta znači proliv. Juče je kakio dva puta, jednom ređe, jednom normalno. Danas je kakio već 4 puta, 3 puta mekša stolica, ali nije proliv, a jednom baš retko. Dala sam mu Liobif malo pre. Šta da radim sa hranom? Da nastavim normalno, ili šta?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: stomačni virus
27.7.2012 10:14:32   
Figaro88
Nama su u bolnici rekli kuvano povrce,banana,jabuka,malo bistrog soka,kuvano meso,suv keks,caj,tost,tako par dana dok ne ozdravi.Andrei su dali i onaj rastvor za infuziju da pije umesto tecnosti,valjda zato sto u njemu ima minerala...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: stomačni virus
27.7.2012 12:31:00   
Azra_
Mi imamo skoro 7 meseci pa ništa osim kuvanog povrća i mleka i ne jedemo. Kupila sam Humanu HN i dala mu liobif. Juče je kakio 4 puta, danas već dva puta,jednom normalna stolica, jednom mekša. Nikako mi nije. Nije drastčno, hvala Bogu, ali mi nije uobičajeno za njega da kaki više od jednom dnevno. Da li da nastavim sa Liobifom, ili da dam onaj Probiokid?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: stomačni virus
27.7.2012 15:37:44   
Figaro88
Azra vi ste mali,nemam pojma,mi dajemo onaj Ivancic,ali ne znam da li moze i za bebe.Ako ti je cudno odvedi ga kod doktora,ja sam takva-cim mi je nesto sumnjivo pravac dz-bolje da proveris nego da brines.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: stomačni virus
27.7.2012 16:00:42   
cockic
azra taj HN je super ja ga dajem malom, a sto se tice probio kida smeju bebe jos od rodjenja zvala da ih pitam kad sam malom davala kad je bio beba.pa sam sad vec znala da sme.a dobar ti je i bacilac infantis.

a da ne krecu zubici hoce da stolica bude meksa evo ja leni davala deset dana probiokid i tad joj je stolica bila kasastija jer joj rastu zubicic.evo nama vec krece i drugi jedan izbio.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: stomačni virus
27.7.2012 20:52:56   
Azra_
Bili smo do dr... Opipala stomačić, kaže sve ok. Više joj deluje da je nešto stavio u usta što ne treba, pošto sve gura u usta nego da je virus. Dala mu bacilac, pa ćemo videti...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: stomačni virus
27.7.2012 21:01:23   
Figaro88
Dobro je da nije virus,on ih bas izmuci,a on je mali pa bi mu bilo jos teze......

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: stomačni virus
29.7.2012 16:13:44   
Azra_
Nemam pojma. Juče kakio jednom normalno i dva puta kašasto. Danas isto jednom normalno i dva puta ređe... Ne mogu reći da je proliv, ali mi je neuobičajeno za njega da često kaki. Videćemo...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: stomačni virus
12.8.2012 9:12:20   
vonavoj
koliko dugo moze da traje stomacni virus..mi se mucimo od srede..taj dan je samo jednom povracala,u cetvrtak i petak imala prolive samo,juce samo jednom proliv,ali je zato nocas plakala,urlala,i jutros povracala kad sam joj jedva uvalila malo vode,posto cele noci nije htela nista da pijeuser posted image ..sva je izmucena..nista nece da jede,ni da sisa...popila je 3 ampule prolife probiotikauser posted image
da li da je vodim kod dr i danas? isli smo u cetvrtak i rekla je da dodjemo u ponedeljak na kontrolu..a bojim se da ne dehidrirauser posted image ..mukica mala!user posted image

sta da joj dam da jede? osim keksica i supice?

< Poruku je uredio vonavoj -- 12.8.2012 9:19:17 >

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: stomačni virus
12.8.2012 10:59:35   
New Mom
Ako povraća i neće da jede, nemoj da siliš. Treba da joj daješ neki rastvor elektrolita (Orosal, Rehodran,...) da pije po gutljaj bukvalno na nekih 15ak minuta (da ne bi dehidrirala).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: stomačni virus
25.8.2012 23:05:11   
magde
vonavoj procitala da se i ti mucis sa viruse stomacni...ja evo devojka mi je dobro prosla a ovaj mali danas je imao oko 4-5puta prolive ne nato mnogo i jedan put povratio zbog linex dajem mu baktrim i smektu to je dobro i vise sto ne dajem mu koka kola i to pomaze...sta druge kazu neznam domace neke lekove rekli cu mi jedan put kao za niseste ili limontos sta vi kazete....ali decak mi je veseo i dobro spava..mislim da nemam mnogo da se brinem sta vi kazete.....ovaj mu je 3 dan

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here