|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 20:13:55   
branki*
i meni se cini,pari,da je jedino taljubav roditelja spram dece skroz bezuslovna..a,onda me neki primeri demantuju..sad sam zvala mamu da je pitam onako usput sta misli o banji..jaoo,njoj je sve to budalastina..kao,samo mu fali banja,sta ce mu to,sta se zamlacujes i sl...videcu sama sta ima i kako ima i kako mogu,pa ako se uklopimo,super..

necu da pricam,da ne ispadne da samo brbljam,a da nista ne bude..
von,znam sta si pisala..sve...taj odnos majke i cerke ume da bude jako specifican..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 20:49:08   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Citah unazad. Izvinjavam se nisam htela da uzrokujem polemiku. Ali da se razumemo i secenje badnjaka je ostatak paganskih obicaja. No to sad manje vise. Bitno da smo verujuci i da se drzimo Bozijih zapovesti. 

I bas kao sto kaze Bozija zapovest: postuj oca i majku svoju...
Meni i P i D danas popodne pod temp. Doduse malisa je samo u jednom momentu imao temp oko 15h i to je to. Evo vzaspao i nema pu pu pu ... kaze mm mozda toplomer ne valja 😂 reko jel ne valja kad je pokazivao povisenu temp il sad kad pokazuje normalnu. Jer ceo dan pokazuje normalnu a samo oko 15h jednom povisenu. D se i dalje lomi ali je mnogo bolje. 
Bila na poslu. Sad u 21h treba sef sa me zove. Blizi se i peti u mesecu pa me vec stiska njuzleter. Sledeca nedelja mi je paklena jos ako P ne bude isao u vrtic ugasila sam. Znaci svaku noc cu raditi i zaglaviti.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 22:31:13   
malena39
Drage moje, samo da mahnem...poslije vikenda borbe sa t, slinama i kasljem, stizu novi problemi. Ponedeljak ujutro svekrva se slogirala, prebacili je u bolnicu, danas popodne je umrla. Bolje tako, koliko god da grubo zvuci, bas se napatila. Sad krecu moje muke. Mm dolazi tek za 4 sedmice, ne moze ranije. Zaova mi je tu i odlucila je da odmah poslije sahrane ide kuci. Sto znaci, ne ostaje za 7 dana ili kako se to vec zove. Mozda ce mi mama doci da malo pomogne a poslije boze moj, D i ja guramo sami 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 22:38:16   
Misha i Ljisha
O malena sta vas snadje. Pa zar ne moze da ostane cerka bar kad se daje 7 dana? Mislim na kraju krajeva ni sin ni cerka nece biti tu. O Boze. 


Zao mi je. Al ko sto ti rece, mozdani bolje za zenu tako. Primi moje saucesce. 

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 22:41:02   
Ivanka 75
Jao Malena😕 Saucesce... 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 22:50:35   
flamingos
Malena,sučešće😢


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 22:54:15   
malena39
Otkucah post i odeeee....hvala vam. Ljisho, kaze hoce da odboluje sama. I razumijem i ne razumijem. Prezivjecemo nekako, nek je meni samo D ziv i zdrav

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 01/20
28.1.2020 22:58:35   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: malena39

Otkucah post i odeeee....hvala vam. Ljisho, kaze hoce da odboluje sama. I razumijem i ne razumijem. Prezivjecemo nekako, nek je meni samo D ziv i zdrav



Svako ima svoje nacine, npr, ja sebe okruzim ljudima, moja mama se osami. Ipak je baka umrla iznenada, jos koliko prosle nedelje bila zdrava i prava a sad je nema. 

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 7:00:40   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.

Malena u pravu si, samo nek ste ti i D dobri.

Moji oboje i nocas imali temp. Malisa se drzi stoicki da ne kazem spavao bolje nego inace user posted image . Javila sam se vec u skolu da je moguce da cu u petak odsustvovati. Idemo prepodne pa eto cisto da ih pripremim da nadju zamenu.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 8:01:05   
Ivanka 75
Ljisho, sad znas da P jedino temp moze da savlada 😊
Salu na stranu, samo nek budu deca bolje, nista drugo nije potrebno. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 8:33:23   
emicaa
Malena zao mi je.Ja ti zaovu nikako ne razumijem ali svakome njegovo.

Ovde oluje od preksinoc,T ode u skolicu.David je lose spavao,svaki cas je pocinjao neku kmeku u snu.Mama jo kako prst?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 8:44:16   
mama Jo
Dobro jutro.
Kod nas je sinoc neki vetar duvao, ju kako se culo, isto sam mislila da ce oluja. Ali posle se izgleda smirilo, evo sad sunce, zubato verovatno, ali bas lepo izgleda napolju, nisam jos izlazila.

Emice, prst je odlicno, jos je modar,ali ne boli me vise, evo vec dva dana kako uspevam i normalno da hodam 😊

Malena, bas mi je zao, primi moje saucesce. Sad je sve na tebi dalje koliko sam razumela, zar ne?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 8:53:11   
mama Jo
Samo nesto da vas pitam, ako znate, koliko uput opste prakse vazi za specijalistu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 9:09:22   
Milena18
Dobar dan!
Mama Jo, ja nemam pojma, znam da je jedno vreme bilo šest mesci, ali se možda u međuvremenu promenilo. Ala sam ti pomogla user posted image
Malena, moje saučešće. Da li je svekrva živela sa vama?
Kod nas haos u organizaciji. M opet ima bronhitis. Nije ona mnogo loše, nema ni visoku temperaturu, niti kašlje mnogo, ali sam ja morala da otvorim bolovanje, s tim što danas radim jer smo se nekako iskombinovali, sutra radim od podneva, a u petak ostajem kod kuće. Ne znam ni šta ćemo ubuduće da radimo u ovakvim situacijama. Svekrva mi ima neki tumor na kičmi, dijagnostifikovali joj pre desetak dana. Noge su joj skroz utrnule, jedva hoda, treba na operaciju da ide. Tatu sam u nedelju vodila u hitnu pomoć, izgleda da ima išijas. I tako... sve nas nešto stiglo. Ali ne damo se...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 9:11:26   
Ana RR
Dobro jutro.

Malena, baš mi je žao. Ni meni sve to nije jasno, ali šta ćeš...

Mama jo, kos nas kao i kod vas - sinoć duvao vetar i pljuštala kiša, sad sija sunce ali vidim da je noćas pao i neki sneg. Samo pokrio travu.

Trebalo bi da uput važi 6 meseci.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 9:12:12   
Ana RR
O Milena... user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 9:21:17   
emicaa
A joj Milena,bas potjeralo...Bar da M brozo ozdravi



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 9:46:55   
vonavoj
Malena,moje saucesce.Milena,drzite se! Kombinacija ss decom i bolestima,jezim se od pomisli.Ja se borim sa zutim mravima,posle krede ih ima jos vise..zvala sam neke iz Bga da dodju danas..kaze jako se tesko unistavaju..oni najteze.imaju puno kolonija,druzeljubivi sy..crni mravi,bube.sve ide laksw i brze..smorila sam se.Usisala sve.malo ispomerala,rasklonila..sve sama sa M,pa ide 100 pyta sporije..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 9:51:22   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Milena, bas mi je zao zbog svekrve. Nadam se da ce posle operacije da se sredi. Samo devojcica da ozdravi. Bice lakse. 
malena, mnogo mi je zao sto ti je pao takav teret na leđa. Bog ce te nagraditi i zbog toga sto si je gledala i sada. 
Ja sam ocajno spavala. Na kraju sam lek protiv bolova. U neko doba se Sofi probudila. Plakala je. Upiskila se u gace. Onda je mm brisao plocice. Ona je izgleda krenula po vodu sanjiva, pa je overila. Posle sam je komplet presvukla. Bila je totalno mokra. I tako. 
mama jo, kako noga?
Ivana, kako ti je? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 9:52:17   
Sanjica26 RR
Nisi zvala one za koje sam ti dala broj? 



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.1.2020 9:54:50 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 11:03:42   
flamingos
Mama Jo,super što ti je prst dobro.Mislim da uput važi 6 meseci,olet šta znam,raspitaj se.Evo me u kuhinji oko ručka,pa spremanje za školu i idem u kupovinu.Svašta nešto mi treba za kuću.Pozdrav svima.Nadam se da su deca dobro,da nemaju temperaturu.Ljubim vas❤



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 11:18:05   
Ivanka 75
Kad sam ono jesenas isla kod hirurga, bila na pregledu u bolnici i sestra tamo mi kaze mi taj uput sa kojim sam dosla vazi 6 meseci. U slucaju da mi se nesto desi, tj ako imam bolove da mogu da dodjem a da ne uzimam novi uput od lekara opste prakse.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 11:35:42   
Mirko Svirko
Dobar dan zene.. Malena, iskreno saucesce 😔 Ljiso, jel ste bolje sada? Gledala sam snimak onaj sa okicama,ali nikako da napisem... prvo koliko je sladak, a onda kako je opasan. 
Mi danas bas spavali ustali tek u pola 10.Imamo rucak,pa malo da posredim, prebrisem laminat i prasinu, pa sa drugarima malo u parkic...Zdravi smo i napokon da se uzme to lekarsko istorijsko koje mm zaboravlja vec dva dana da podigne 😥
Pozdrav za sve 💖

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 12:08:19   
Misha i Ljisha
Sanjice desi se. 


Mirko opasan je deran bas opassn. Evo spava i merim mu temp. D sam sad izvadila iz kade imala najstrasniju groznicu. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 01/20
29.1.2020 12:15:59   
pari
Malena, primi saučešće...drži se...


Milena, baš vas je sve snašlo :( 
Ja sam upravo dobila, baš me boli stomak...eto, na 21.dan na kraju...Uradiću taman hormone u petak pošto mi je rekla 3.dan ciklusa. 
Bila sam do Decathlona da vidim šta ima...
Ljišo, nadam se da će deca biti bolje danas! 
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here